PDA

Pogledaj cijelu verziju : srpski navijaci pretukli latvijce

branislav
17-09-2005, 13:11
igubivsi od Spanjolske u prvoj kosarkaskoj utakmici na europskom prvenstvu, srpski navijaci od muke istukli dvojicu latvijskih navijaca koji su prevezeni u bolnicu. Latvija je izgubila njihov okrsaj sa Izraelom.

Tek toliko da se zapise i srpska kultura.

Nemoj
17-09-2005, 13:17
Bre, da zajebavas, to je normalno kod nas , ×××× kulturu glavno da se tuce, Ako nismo mogli one zajebane hRvate devedesetih, zato mozemo par krzljivih sjevernjaka.
Zivela Velika Srbija, Ziveo Draza Mihajlovic.
Vi hRvati ubijte se od ljubomore. :smile16:

Zvizdanje
17-09-2005, 14:18
Vidis, kad mi srbi igramo u inostranstvu, Novi Sad, kako nam zvizdi publika. Mozda bi bilo bolje, da smo igrali kod kuce, cak smo mogli i pobjediti.
Molim za komentare od Mile- Sportasa i naseg proslavljenog hehehe-a.
Sto vasae inteligencije misle o tome?
Da zabrane nasoj repki, da igraju u inostranstvu, jer ipak ne vole nas u Novom Sadu.

iskreno
17-09-2005, 21:56
vas dvojica ste potpuni ludaci i izgubivsi vreme i prostor vi ste i izgubili i pripadnost sigurno ste nesto duvali pa ste imislili da ste od hrvata srbi i da su u najvecem gradu severne srbije srbima zvizdali hppppppp to je smijesno i zalosno i isto kosto bi se kosarkasi hrvatske dosli u dubrovnik i poceli zvizdati na svoju vlastitu ekipu apsurd apsurd bolan

Tebi
17-09-2005, 22:21
iskreni na znanje, Novi Sad nije u Srbiji vec u Vojvodini, ×××× te Pajo Patak.

Ma moz bre da
18-09-2005, 01:49
je zovete kako hocete, ali uglavnom Srbi bre zive uglavnom u njoj, dakle SRBI RULE!

To je pokrajina bre bre koja radja zlatom - moze da hrani pola Evrope. Dok je Vojvodine i Sumadije bice i leba.

Nego rekao sam t da smo privatizaciju skoro privelu kraju.

Sta vi cekate, koji moj?

Hajde zivlje to malo. Hocu da me Svabo ili Englez sluzi i pozdravlja kad dodjem na letovanje na Jadran u stilu:

"Good morning, Mr..., how are you today?" "How did u sleep?"
Pa brosure na sto u vezi krstarenja tog dana, i svega ostalog sto ne podrazumeva samo izlezavanje i pecenje na suncu.

a ne ono "a cacu vam ja sjore, gospe ti, prebukirano, ne mogu vas ja kuci voditi"
"A nima mlake vode, a ne mogu je ja stvorit... strpite se...bla bla bla"
××××!

A kako bi bilo
18-09-2005, 23:06
"NE SERVIRAMO BRE CIGANE, IDI BRE U ××××× MATERINU I SUNCAJ SE U SUMADIJI BRE CIGO, ×××× TI NAS TOVAR TVOJU PISLJIVU KEVU.
Skuzaj bre ciganine, ali nemores ti na nase more sa onim gacama ke imaju guzice za polucak govana. Ako poides ta govna, unda cemo te pustiti da te nas tovar naguzi, prvo nego gres ca na vasu ciganiju da se iskupas.
Znas ca? Kupi jednu kartolinu i gljedaj kako more izgleda.
:smile16:

Tija
18-09-2005, 23:08
si ti da Dalmacija bude u Srbiji, kao i Vojvodina, ali popusija si kurcinu.
Nazdravlje bre cigo.
:smile16:

Ma sjore
19-09-2005, 01:29
moj blentavi, vi se sve manje pitate ocul ja ili necu doci na to more. Svaba odredjuje cinu, Svaba stampa brosure, i Svaba nije opterecen sentimentom, ni emocijama niti necijim izgledom vec zaradom.

Ma niste ni vi, samo brabonjate bez veze.
Jedan vas je cilo lito visija na serbiancafeu i reklamira Jadran i otoke: "pa dodjite bice vam lipo, pa dodjite...."
Bio dosadan da san ga mora otirat preko Gline u tri picke materine.

Ja samo hocu da mi se kaze "Good morning Mr Peter Petrovic, how did you sleep last night!"

I oni lokalni, jbga, trebalo bi i oni da znaju inglish. Necu BRE da se natezeme tamo i da mi se zagorcava zivot u vezi prevazidjene zajebancije 'kruha' umesto 'hleba'. Necu o tome ni da razmisljam.
Treba svi da znaju engleski ili nemacki i shlus.

Mile Turist
19-09-2005, 11:30
Tako je kolega, i ja hocu da mi na "cistom" engleskom jedna od hrvatskih umocnica iz hotela kaze:

"Gud moning bre mr. Milovanovic, did ju slip vel bre? Hau vil ju hev jor masaz tudej bre"?

Mislim, to su bre neki svetski standardi, i to hocu da mi se pruzi, kad vec dolazim da operem noge u hrvatskom moru! :))

×××× ti: A sjor ovo, a sjor ono .... :))

NE
19-09-2005, 12:15
SERVIRAMO CIGANE BRE. :smile16:

sompipopusimidjoku
20-09-2005, 03:14
ma imaju bre te njihove umocnice-sobarice da mi jaja titraju bre! :))