PDA

Pogledaj cijelu verziju : DOBROVOLJCI ZA KOSOVO

SS DIVIZIJA PUK PEC
16-09-2005, 19:08
EVO BRACO BLIZI SE KONACNA BORBA ZA KOSOVO ALBANCI SE UVELIKO SPREMAJU ALI SPREMAMO SE I MI.25.000 MLADICA SRPSKIH IZ CELOG SVJETA CE SPREMNO BRANIT SVOJE KOSOVO I POZIVAMO DA SE PRIDRUZITE.UVJETI SU SLEDECI:
1.DA STE SRBIN
2.NISTE ČLAN NIKAKVE STRANE SPIJUNSKE AGENCIJE
3.STAROST OD 18-28 GODINA
4.SPREMNI DATI ZIVOT ZA BORBU PROTIV ALBANACA I TERORISTA
5.DA VJERUJETE U JEDINOG BOGA GOSPODA BOGA
I TO JE TO PRIJAVLJIVATI SE MOZETE OVDE A MI CEMO PREKO SATELITA VAS PRONACI
ZIVELA VELIKA SRBIJA I SS DIVIZIJE

Crni Petar
16-09-2005, 19:15
Bando Srpska,niste u stanju ni Beograd da obranite.Ameri su vas datukli na terazijama.Zar vas nije sramota.Dotuceni ste i protjerani iz Hrvatske,Bosne,Kosova i dotuceni usred Beograda.Kako vas nije sramota da se još javljate.

sta
16-09-2005, 20:07
toliko te Srbi spalili da si sada postao Crni Petar :)) :)) neka, neka , ako , ako. bolje da budes Garov to je ime za one koji pocrne od srama. :)) :smile16:

JA KAZEM
16-09-2005, 20:33
Samo hrabro u NOVE pobjede!

Predaje nema...do zadnje kapi krvi!!

Sve damo al Kosovo nedamo...

Car Lazar
16-09-2005, 21:02
××××n vam mater, ne idite na KOsovo, dobit ce te kolac u dupe isto kao sto sam i ja dobio.

Gazimestan
17-09-2005, 08:32
SLOBO, SLOBO SLOOOOBODOOO!!

DAJ NAM ORUZJEEEEE!!

Da idemo u nove pobede!!

Sa tobom na celu!

(dobri su i kolc, samo da nisu predugi!)

zeleni
04-06-2006, 16:34
nedajte se srbi,samo braniti svoje,tudje nam netreba

Tudje nam netreba?
04-06-2006, 17:53
A sta svoga imate? Osim posranog dupeta, kojeg svi jebu?

djole
05-06-2006, 09:31
sta znaci "SS" ?
Slobodan Seronja ?
Slobodan je neslobodan ostavio vas SS-junake.Da skratite put prema njemu, ne idite na KOSOVO. SUICID je najbolje rjesenje, jer ce vas opet neko razjebati. Nema vise MILOSA!Nema onda ni nade u nesto.
Vi imate stvarno zajednosti sa Hrvatima.
Iz najtezih poraza, tezeg od Kosova ne moze bit, napravite uspjeh, praznike, parade,izletista. Cudni narodi.

ateista.;
06-06-2006, 06:48
Ajmo analizu realnu............

sta je ko htio , a sta dobio?

Srbi su htjeli da ostane sve kao sto je bilo , dok Hrvati su cekali svoj sudnji dan kako da Srbima zabiju noz u srce , jer su uceni od postanka da ih mrze.
Hrvati iz dijaspore su planirali rat van zemlje koji se za njih u stvari nije nikada ni zavrsio i srovodili svija dijela sa skrivenim ustasama koji su uzivli penzije boraca partizana ili bili sriveni dousnici u vodecim poslovima , sve se to radilo vrlo vjesto u rukavicama i od ociju svakog Srbina.
Dok su Srbi vjerovali da su se rijesili neprijatelja i da su te odbjegle ustase daleko i bez ucinka , ustase su neprekidno radile svoj posao i s vremenom na vrijeme pokusavale svoj plan , kao trovanje glavnog vodovoda u Beogradu ili ubijanje ambasadora ili hrvatsko proljece dok du se Srbi na sve to oglusavali i uzimali kao bilo i proslo , a hrvati odrazivali i dobijali sve vecu hrabrost za pokretanje zla.

Dodje i rat , srbi uspavani , ma ne mi smo spremni sam za svabe ili austrougsare , hrvati su nasa braca sakojima slavu slavimo.Ali Hrvati se razgoropadise sto ih Srbi ne prihvacaju kao neprijatelja pa se prihvatise posla , napravise laznu propagandu koju su placali i krenise u napad zbog toboznje Srbije.Srbima nista nije jasno ,dok hrvati se ozbiljno prihvatise svoga plana , provokacija a da su toboze provocirani, protjerivanja a da se toboze protjerivaju naoruzavanje sa svih strana i muslimana , ada se Srbi toboze organizuju i naoruzavaju , dok su srbi zbunjeno ponovo docekali isti panj i istu sablju.
Dok su Srbi shvatili sta hrvati hoce hrvati su svijet ubjedili da srbi rade ono sto luduju .
Kad su se srbi probudili i shvatili da su im braca ona ista od 45g onda su za odbranu posli dobijati i od vele sila koje su branile podiljale zvijeri od zrtve.

bijeli petar
08-06-2006, 08:06
crni petre e jesi pravi "hrvat".
Izazivas, izazivas nadajuci se da ce ponovo za vas u vodu skociti ameri, svabe, zidovi...
Amerikanci su dali bombe, svabe lovu a zidovi pamet.
DA NJIH NIJE BILO OSTALI BI VI I DANAS KONJUSARI.