PDA

Pogledaj cijelu verziju : DOLIJAO IKAP.DRAGAN(Daniel Snedden)uskoro u HR

Mile-DOLIJATOR
10-09-2005, 18:40
Dolijao je nas veliki borac za srpstvo! Srbin - KAPETAN! DRAGAN! zamislite...Uskoro dolazi i pred lice pravde...

The Australian je u petak objavio da je australska vlada zatražila da tamošnja federalna policija provede istragu o ratnim aktivnostima Dragana Vasiljkovića, australskog državljanina poznatijeg pod nadimkom "kapetan Dragan".

Australski ministar pravosuđa Chris Ellison zahtjev policiji da ispita Vasiljkovića uputio je nakon što je The Australian otkrio da "vojni zapovjednik postrojbi pobunjenih Srba u Hrvatskoj Dragan Vasiljković pod imenom Daniel Snedden živi u Perthu i radi kao instruktor golfa".

The Australian je u izdanju od 8. rujna napisao kako se Dragan Vasiljković u Perth vratio u prosincu prošle godine te da se uz igranje golfa bavi i prikupljanjem sredstava za njegov "Fond kapetana Dragana" po srpskim klubovima u Australiji.

Mile-DOLIJATOR
10-09-2005, 18:40
List podsjeća da se Dragana Vasiljkovića u izvješću UN-a iz 1992. godine opisuje kao "drugog po važnosti u pobunjenoj srpskoj enklavi u Hrvatskoj iza zloglasnog Željka Ražnatovića Arkana, te da ga se optužuje za etničko čišćenje, masovno zlostavljanje i ubijanje civila i organizirana silovanja".

Ministrica pravosuđa Vesna Škare-Ožbolt izjavila je u petak da će Hrvatska izručenje Dragana Vasiljkovića, kojeg su u Australiji pronašli novinari tamošnjeg dnevnika, zatražiti kad Interpol utvrdi je li doista riječ o osobi koja se tereti za ratne zločine u vrijeme Domovinskog rata.

"Zahtjev za izručenjem zbog najtežih ratnih zločina ubrzo će biti poslan Australiji", izjavila je za Hinu ministrica pravosuđa. "Sada kad znamo gdje je, ocijenit ćemo cijeli slučaj, u dogovoru s Državnim odvjetništvom", dodala je.

U Ministarstvu pravosuđa i Državnom odvjetništvu u petak se nije mogao dobiti odgovor je li u Hrvatskoj protiv Dragana Vasiljkovića do sada pokrenut kazneni postupak zbog ratnog zločina.

Prema ranijem pisanju hrvatskog tiska, sumnjiči ga se za ratne zločine nad zarobljenim hrvatskim civilima u Tovarniku 23. rujna 1991.

Pravda
11-09-2005, 11:48
ponekad ipak dostize krvnike... zlocince.

Pitam, se - PITAM SE - FRED - , zasto vas se tako malo vraca??

ZASTO?? Da li je to zato sto tako duboko mrzite svoju domovinu? (jedinu!!!), a vjekovoima voljeli macehu, pa sad kad ste macehu upoznali.. neznate sami sat cete od razocaranja... - HR se mentalno NIKADA prihvatiti nece moci... dakle BEZ DOMOVINE...APARTIDI!!

Ili pak... dobro znate da mi PUNO! znamo... pa vas je strah! STRAH!....

Eto dolijao jos jedan heroj! zamisli??

KAPETAN!!! dragan...! Bog te mazo!

Koja kapetancina...izludio male seljacice tamo po "krajini" - utuvio im u glavu da su ONI! hrabri, nepobjedivi... a najveca jadna mizerija... VI Srbi bi ga trebali nabiti na kolac! (kao i sve vase "VOZDOVE"...

vidi
12-09-2005, 05:21
grgo , meni te toliko dodje zao da bi te nagradio za tvoju maloumnost s kojom ne biras srestva da dodjes do cilja :)) jer se osijecas niskom osobom koju prestavlja hrdjav narod.
Bio bi ja sretan da ste viandjeli kakve ti glumis i da nemate nikada ni jednog zlocinca , sigurno juga nebi nikada rata zapaMTILA.
ALI KOLIKO TE POZNAJEM TI CES DO SMRTI U JEDNO TE ISTO LUPATI.ZA SVE TRAZITI U DRUGOM KRIVCA JER VI U STVARI NESMIJETE NIKAKVU KRIVICU DA PRIZNATE RADI PROSLOSTI DO SADASNJOSTI .
Jednom sam u zivotu slusao na TV jednog hrvata odrijetkih , koji je rekao.

Mi Hrvati trebamo jedno kolektivno psiholosko lijecenje da se jednom za svagda prestanemo bojati krivnje pa da nas svaka krivnja dovodi do ludila i uvijek nadjemo razlog da je netko drugi kriv .
;)

nikakav Grga
12-09-2005, 09:59
ovdje ti se Fredo stalno stavlja pred nos da ste VI, samo VI sve zapoceli, da ste vi zlocinci, SVE SAMO VI!!

SAMO VI!!

ZApoceli sve, izazvali da vas se prebije, jer druge alternative bilo nije...

i sad placite i naricite...

a SVI ste zlocinci...kao i ovaj jadnik...

zanisli KAPETAN!!
dragan...

Taj KAPETAN
12-09-2005, 14:50
ce da izucava brdjane/seljake kako e SRBIN bori...

Za otadjbinu, kao njegovi pradjedi...

NEPOBJEDIVI hrabri Srbi...

i kako ih je za××××! pa onda - klis u Australiju... ×××× ga...

jadan
13-09-2005, 04:16
si ti grga jos se potpisujes nikakav grga :)) a ja te vec odavno pratim pod anonimnosti kakav si u stvari covjek iza paravana.Nista bolji od onoga sto se tu smuca koji prijeti novim genocidom srbima.Sramota da vas bude , zar vas dovoljno istorija svijetu ne prikazuje , zar mara se po svijetu uvijek motati najvece ustase hrvatske.Vas se prvo vasi najblizi srame pa onda komplet okolina.
-grgo ti mozes te pricice podmetati maloj dijeci koja neznaju ni da su zivi a Srbima vi ne mozete lagTI ili tvrditi da to nisi ka sve kaze da jesi.
Samo se lijeci pa na bilo koji nacin ili ako vam nema lijeka bar cete tu skratiti dane a i neprimjetno struniti.
Pa truni i dalje ali rijeku ne mozes vratiti da tece uz brdo, to zapamti i nemoj se djaba supljirati kad i ti sam znas sta Istorija kaze o vama i tebi je stalo da ubijredis tu par ljudi da crno moze da bude i bijelo . :smile17: :))

Knindza
02-10-2005, 06:37
Kep ×××× pa rastura!!!!
Maestralno. Prvo je napravio Majmunicom onu vasu glupu Ministarku. Zatim se lepo prosetao do Beograda pa odrzao Pres konferenciju i odseo u kraljevskom apartmanu u Hotelu Moskva. Zatim se vratio u Australiju i poceo da "secka" Karlinog zamenika u komade a pri tom 100% dobija visemilionsku sudsku parnicu. Koliko sam obavesten ( a jesam) trenutno pred ogledalom vezba za Milionera :))

Da i ja nesto
02-10-2005, 13:14
kazem o situacion u vezi kap Dragana.

Kap Dragan je pripadnik oruzanih snaga Australije, i svaku pomisao da ga mozete dobiti u HR mozete slobodno okaciti macku o rep.

Sta znaci biti u oruzanim snagama jedne zemlje, posebno Australije? To znaci biti po inteligenciji i ostalim sposobnostima nadprosecan, a daleko bolji od lokalnih. Znam testove kroz koje jedan stranac prolazi kad se ukljucuje u oruzane snage Australije.

Dakle, cinjenica da je pripadnik oruzanih snaga Australije, moze da se setka kud god hoce (sto uostalom i radi), i da mu ni dlaka sa glave nesme poleteti.

A vi nastavite da se nadate i nadate, narocito Sved. Nacekaces se bato, nacekati, veruj mi.

VGS je to BRE!!
02-10-2005, 20:44
Nemojte se zabrinjavati ljudi, to je nasa dezurna ××××××tina Vreca Govana iz Svedske .... on je takav .... voli da svrlja stvari koje su u njegovom sjebanom mozgu lose za Srbiju .... voli takve vesti ..... zivi jadnicak za to .... nada se .... i onda dodje demat .... i on se, kao po obicaju UVEK po×××× sam sebi u usta! :))

Cudan neki primerak .... a cudan mu i FETISH! :)) :smile06:

BRE! :smile06:

Australac
01-12-2005, 02:12
2 feb 2006. Kapetan Dragan izvodi medije na sud. Procene si da ce sud dobiti. Vise mozete videti na www.medijskirat.com

Svaka cast Kapetane!!!!

Miloje
01-12-2005, 03:01
Da, svaka mu cast ..... macak je on, inteligentan i sposoban, da nije nebi godinama jebao ove ×××××× po Hrvatskoj!
A svaka cast i tebi sto si izvadio ponovo ovaj topic, jos jedan dokaz kako nasa dezurna forumsak ××××××tina Vreca Govana iz Svedske, prvo sav u transu objavi vest .... sav srecan .... i onda ga ××××na zlocesta stvarnost opali po njusci .... i majmun shvati da se OPET POSRAO SAM SEBI U USTA! :))

Hahahahahahahahahahahahaha! :smile06:

Nije li tako VGSe, nas GLUPI MARTINE? Nije li tako ....

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Mr. Svedojeb!
02-12-2005, 03:14
Vreco Govana, priznaj ljudima zasto tako volis da se KAKIS U SVOJA RODJENA USTA?

PRIZNAJ BRE, ××××× ti malog misa! :))

Hahahahahahahahahaha! :smile06:

Vidi sta si sav sretan napisao majmune majmunski:

"Dolijao je nas veliki borac za srpstvo! Srbin - KAPETAN! DRAGAN! zamislite...Uskoro dolazi i pred lice pravde... "

"Eto dolijao jos jedan heroj! zamisli?? "

"KAPETAN!!! dragan...! Bog te mazo!"

.... napisa Vreca Govana .... sav zajapuren, srecan i u groznici ....

.... ali Vreco Govana .... NIKO NIJE DOLIJAO .... NIKO NE DOLAZI PRED LICE PRAVDE (narocito ne vase) .... a najmanje "KAPETAN!!! dragan...! Bog te mazo!" :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :))

Kakvog su ukusa govna bila Vreco Govana? Mirisu li i prijaju kao i uvek? :)) :smile06:

Hahahahahahahahahahahahahahahahaha! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Budalo jedna
02-12-2005, 03:23
Kako mozes pitati kakva su govna?
Pa ××××te, jedes ih od 1991 i hoces da kazes da neznas njihov ukus?
Pa vidim po tvojem pisanju da si ××××××, tako da ti se ne cudim.
Ali zaista takav ×××××n, moze da nadje put u kevino dupe bre? Samo ti jedi i mozda se namjeris na govno koje ti je poznato po ukusu, naravno da hrvatska znas, jer si se najeo dosta njih. Ajde samo jedi i DOBAR TEK, budalo srbociganska.
:smile16:

kap Dragan je
02-12-2005, 04:13
malo jaca zverka, sto nas VGS - dezurna ××××××, smetnuo sa uma.
Ma nije cudo za njega, cudo je za one koji ovde imaju love kao govana, pa su mislili da ce lovom nesto naskoditi Draganu.

Na kraju trrrrrrrrt.

Op Trc .....
02-12-2005, 22:48
Op Trc Gevezen Zajn Bre! :smile06: :))

Jeli tako Vreco Govana? :))

Mr. Svedojeb!
03-12-2005, 20:32
Vreco Govana bre?!

Nigde odgovora, sta ti je bre tebi? :))

Da cujemo .... Kakvog su ukusa govna bila? Mirisu li i prijaju kao i uvek?

Hahahahahahaha! :smile06:

:smile16: :smile16: :smile16:

Da li ti
03-12-2005, 21:13
...bre VSG-u(P) branis tu seljacinu? Koja vas je tako zajebala?...
Da on nije vas velik heroj mozda??

On ce seljake iz brdovitog Balkana uciti ratovati...

I TO protiv Hrvata....

EEEEE moj VSG-u(P).... Ulovite ga i zadavite...bre te ga obesite na banderu u centru?? Srba? Banja Luke...

Sto mi
04-12-2005, 00:22
kad to mozete vi, mislim da ga ufatite (za kurcinu).

Eto, mi cekamo li cekamo sta cete uciniti.

Mr. Svedojeb!
04-12-2005, 02:47
tako je kolega, svi ovi govnobrani na crtu, u red i ..... na hvatanje Kapetanove kurcine! :)) Nadamo se samo da ce se Kapetanu "oci ukrstiti", i da ce uz gromoglasan urlik, prilikom erupcije, sve izliti po licu ove Svedske ×××××× bolesne! :smile06:

Vreco Govana, ne lupetaj gluposti, znas sta sam te pitao vec nekoliko puta .... sam si podigao ovu temu, sav zajapuren, presrecan, ushicen ..... od srece nisi znao sta da radis .... ova vest iz prvog posta je ulepsala tvoj inace dosadan, jadan i cemeran dan. I sta se desilo Vreco Govana? Sta se desilo? Da li je Kap. Dragan "uhicen"? Da li ce biti "uhicen"? :))
Hahahahahahahahahahaha! :smile06:
Vreco govana, objasni nam vec jednom, ono sto se mnogi cude ovde na forumu .... kako ti bre ne dosadi SRATI SAMOME SEBI U USTA? I jos jedno pitanje .... da li su govna ukusna svaki put .... i da li isto mirisu?
To ti nama odgovori, ostavi se stvari o kojima PO-JI-MA nemas, kao recimo politike, ekonomije, sveta uopste .... ostavi to za nekoga sa mozgom, idi lovi leptire, gaji pecurke, pecaj ... za to bar ne treba mozak! :smile06: :))

:smile16: :smile16: :smile16:

Dr za svedojeba
04-12-2005, 13:32
Histerija je u napredku kod naseg Svedojeba. Cerekanje na njegov nacin hahahahahahahahahahahha je pcetni simpton histericnosti kod ljudi.

Nista, samo nastavi a mi cemo pomno pratiti tvoje ponasanje i tihi napredak bolesti.
Uvijek si na oku nekom od nasih strucnih lica.

Mr. Svedojeb!
04-12-2005, 20:20
Hahahahahaha! :))

Nego Vreco Govana, odgovori bre UMOCNICE jedna, jeli KAKA uvek istog okusa i da li uvek isto mirisi? :))

:smile06: :smile06: :smile06:

:)) :))

:smile16:

Dr.Pusi Mipisu
04-12-2005, 20:40
Pripisujemo jos jedno histericno cerekanje od bolesnog svedojeba.
Svakim trenutkom postaje sve vise mentalno uzdrman. Situacija dovodi u pitanje da li takozvani svedojeb traba da pocne da pije konjske tablete za smitivanje.

hehehehehe
04-12-2005, 21:43
"smitivanje."????

´Ajde bre ××××××tino nepismena, sjasi nam s kurceva, dosta si se dzaba vozio, od sada ti je - plati, pa se klati!! :))

RADOSAV
05-12-2005, 05:19
Nekako mi se "dojmi" da nam VGS ne zeli odgovoriti kako mu ne dosadi da se cesto KENJA san sebi u usta, da li ta govna imaju isti ukus i da li isto mirisu svaki put?

VGSe bre .... ZAHTEVAMO ODGOVOR! :))

tako je Radosave!
05-12-2005, 17:59
.zahteva se odgovor od VGS-a bre! :))

SvedovBolesniFetish
07-12-2005, 19:36
Ne stvarno, zamisli da jede svoja govna bar jednom tjedno, mozda tip i nije bas cist, sta znam?! Neki mnogo cudan FETISH, mnogo cudan.... i nadasve bolestan i perverzan ..... to vam je olicenje i najbolji opis nase Vrece Govana iz Svedske, nase legendarne FORUMSKE ××××××TINE! :))

Hehehe ehehehe he ehe he hehe hehe heeeehe hehehe ehehehe eh eh ehe he! :))

Miloje
09-12-2005, 19:41
××××× li ga VGSe, ti sve....dolijao Kapetan, dolijao Dragan, dolijao ovo, ono .... kad ono se ispostavi da je jedini koji je u stvari dolijao tvoj heroj govnoljub Ante Gotovina! :))
Sta velis VGSe, kako ono kazu nasi stari: "Ko drugome jamu kopa .... znas ostatak, znas ....

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

MILOJE
09-12-2005, 19:54
KO DRUGOM JAMU KOPA......?
Pa zna se Miloje bre budalo, poceli ste kopati jame i tamo ste polozeni, dali od Ante ili malih Antica.
A JOS, ××××× VAM MATERINA?

SOMPI-DOLIJATOR
10-12-2005, 03:57
VGSe bre bre, sto ne odgovoris Mr. Svedojebu! :)) kakvog je ukusa KAKA koju nemilice sipas u svoja rodjena usta i da li uvek isto mirise? :))

Odgovori ×××× ga, nemoj da si neki ....

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

SOMPI-DOLIJATOR
11-12-2005, 00:02
VGSe bre bre bre ××××te bre!!!! :))

Odgovori na to kako je moguce da umesto Kap. Dragana DOLIJA GOTOVINA?!?!?!? :))

I kakvog je ukusa KAKA koju nemilice sipas u svoja rodjena usta i da li uvek isto mirise? :))

Odgovori ×××× ga, nemoj da si neki ....

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

SOMPI-DOLIJATOR
11-12-2005, 20:56
:smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :))

Del Ponte im so na staroj rani,
zeli u Haag heroja bez premca
Gotovinu ima tko da brani
dok ga gone po sumi k´o zeca!

Zadnja vjest je upravo nam stigla,
Govnoljuba Antu su predali
na noge se Hrvatska podigla,
prosvjeduju kao podivljali.

Prosvjeduju i gluposti mlate,
na ulice pucanstvo izaslo
"Nedamo te" i "Svi smo mi Ante"
zapomazu svjesni sto ih snaslo!

Prosvjedom ce svjetu da pokazu,
kak se govnoljubni heroj voli
"zlocestome" svjetu da dokazu,
... k´o da nekog za to ××××× boli!

Heroj, borac za etnicko cistu,
"lijepu vasu" zemlju Ante bio
zbog junastva podigli mu bistu
zbog svih baba koje je ubio!

Sudbina mu novi put odredi,
vojevao nozem i bombama
u Haagu ce sluzit razonodi
sex igracka bice medj´ "dzombama"!

:smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :)) :smile16: :smile16: :smile16:

jos nista?
18-12-2005, 18:32
Zar VGSe jos nije odgovorio zasto se tako cesto kenja u svoja usta? :))

VGSe bre ..... nemoj bre da si neki bre, odgovori bre ljudima bre bre bre bre! :))

:smile06:

KULIRANJE, sta cemo, mora se, takve su prilike VGSe, niko ti nije kriv sto si takva konjina ×××××! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ti si
18-12-2005, 18:44
dokaz:
Da magare pravi djecu vasim kevama.
××××te sto si glup.

VGS se kloni teme
19-12-2005, 18:58
VGSe, nemoj bre da se sakrivas od ove teme bre bre!!!!! Pa sam si je podigao, mamu ti ××××× u pupak dlakavi! :))

Ajde bre bre bre bre, jednostavno je, odgovori ljudima, zasto volis tako cesto da se po××××s u svoja rodjena usta? Kako i zasto si na sva zvona objavio ovde da ce uhititi Kap. Dragana .... a ono uhitili Antu Govnoljuba? :))

Eto samo to nam odgovori? :))

Balego jedna! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

MILE-DOLIJATOR
20-12-2005, 20:43
VGSe bre bre, citas li ti sta si napisao na pocetku?

"Dolijao je nas veliki borac za srpstvo! Srbin - KAPETAN! DRAGAN! zamislite...Uskoro dolazi i pred lice pravde... "

Kad ono VGSe - NISTA! :))

Jedini koji je dolijao je Ante Govnoljub bre bre bre! :))

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
AAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAAAAAAH

AHAHAHAHAHAHA

AHA

HA!!! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ma kuiliranje BRE!

Gospe moja
20-12-2005, 20:56
Ca je vaj ciganin posa na mufu.

MILE-DOLIJATOR
20-12-2005, 21:09
VGSe bre bre, citas li ti sta si napisao na pocetku? :))

Jedini koji je dolijao je Ante Govnoljub bre bre bre! :)) :)) :))

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
AAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAAAAAAH

AHAHAHAHAHAHA

AHA

HA!!!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ma kuiliranje BRE! :smile06:

Ca je
20-12-2005, 22:31
sa ovin vlajen? Takovog cuda jos nisan vidija. Svi su u8 kurcu, more biti da in je Ante popija cili mozak.

Gospe mi
20-12-2005, 22:42
Jes Gospe mi, Ante je i juce i danas popija cila dva Srpsa kurca u Haagu!
A sledeceg tjedna ce ga jebat cili Sheveningen! :))
Ko ga ××××, kad je STRAGOLJUB-GOVNOLJUB! :))

znaci popija dva?
21-12-2005, 19:03
:))

SOMPI-DOLIJATOR
21-12-2005, 19:23
VGSe bre bre, citas li ti sta si napisao na pocetku?

Jedini koji je dolijao je Ante Govnoljub bre bre bre! :))

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

U picku materinu
21-12-2005, 21:41
Sto je ovaj gedjo glup!!!!!!!!!
Ne seri glupi vlajo, smrdi ti iz usta. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: