PDA

Pogledaj cijelu verziju : T-Mobile ŠPIJUNIRA hrvatske građane...

organo
09-09-2005, 13:17
Ova velika firma za telekomunikacijske usluge, koja je svoje pipke pružila po cijelom svijetu ( a kako se zna, nije vlasništvo Nijemaca niti njemačke države, nego - Kazara i svjetskog židovstva, tj. njihova kapitala) u Hrvatskoj nudi, već unaprijed plaćene kartice, i mobitele uz njih, i gle, nešto novo, NAKAZNO, nakaradno i NAZADNO. Onaj tko želi kupiti takav mobitel i SIM karticu, te mjesečno tjekom godine dana dobivati po 30Kn. mora se REGISTRIRATI!!!!!! Surprised

Mora, dakle, prijaviti svoje - ime, prezime, broj kartice, adresu!? Shocked Evil or Very Mad Question

Naprosto NEVJEROJATNO!

Tko to (skriven iz T-Mobile korporacije) želi - zaobilaznim putem - zadirati u privatnost hrvatskih građana? Tko to želi u svoje kompjutore prikupljati podatke o hrvatskim građanima i ZNATI vaš broj? Je li to da biste bili "slobodniji" ili da vas mogu prisluškivati i po potrebi, optužiti? Jer imaju vašu adresu i vaš dobrovoljni prijavak broja?

Strašno je u svemu tome, da državno odvjetništvo - šuti!

Ako je usluga unaprijed plaćena, onda T-Mobile krši prava građana želeći znati njihove osobne podatke. Te podatke imaju pravo tražiti samo za -uzimanje fiksne tel. linije ili redovni priključak mobitela s mjesečnim plaćanjem.

Inače, obavještajne službe, tj. agencije sa zapada, prakticiraju takve trice za - goveda... kao što su neke - kao fol "pogodnosti" "ali, znate, trebate nam ostaviti vaše podatke, radi toga da vam šaljemo poštu i učlanimo va su - club + itd. itsl. A onda podatci odlaze na sasvim druga mjesta, da se danas sutra - te naivne ovce od građana može - tužiti i na sudove izvoditi, imovinu plijeniti! (Kao što se radi u Sjedinjenim Državama)

Građani, osobito vi - mladi ljudi: NE DAJITE NIKOME SVOJE OSOBNE PODATKE, ni pod koju cijenu! Ne nasjedajte na podmetačine zapadnog štakorskog obavještajnog sustava, (kad već nemamo državu da nas zaštiti) Dobro pazite na svoju privatnost i svoj integritet.

Jer pogledajte lukavštinu: Nude vam da kupite bon od 200 Kn. preko bankomata, a dobijete gratis još 100 Kn. ali: ALI... kad svojom karticom kupite taj BON, vi ste se time IDENTIFICIRALI skrivenom neprijatelju. Jer provjerom i uporedbom broja kartice, i broja na koji je 'ukucan' BON = vaše puno ime, prezime, adresa, sve generalije, do broja cipela! Question Sad Evil or Very Mad

Koji je to bezobrazluk! Zašto T-Mobile, ljudima, građanima, ne ponudi kupnju bona od dvjetso kuna na kiosku - a dobiješ sto kuna gratis, kad ukucaš broj???

Jer tako pokvarena njuškatortska govna nemaju koristi, ne mogu ništa saznati o onome tko je kupio tu karticu. Eto, to nam sve na silu gura "sretni" zapad i ×××××sko-pedofilsko,masonska, sotonistička EU!

U VIP-u za sad možete kupiti unaprijed plaćenu uslugu SIM karticu i mobitel, bez vaših generalija. Ali, pitanje je, što radi hrvatska država da SPRIJEČI ovakvo vršljanje strane obavještajne đubradi, ovakvo varanje građana i petljanje u unutrarnje stvari RH?

Kad sam od prodavačice u jednom od T-Mobile prodajnih centara tražio objašnjenje: Što će im OSOBNI podatci od građana, ona kaže: da mogu svoje korisnike učlaniti u - club + i slati poštu? A ja kažem: Pa zašto vi? valjda ja kao korisnik odlučujem hoću li ili neću u nekakav club + ? I ne želim nikakvu poštu primati!

Pitao sam je, ne krše li oni, tim postupkom, pravo građana na privatnost, a vidim, odmah se uzmučilo osoblje, gledaju me čudno... hm... kao šta ovaj pita? Ma zamislite... uzmučio se obavještajni T-Mobile punkt, kad svijesni građanin pita zašto mu krše ljudska prava?

I na koncu sam kazao prodavačici, da ista usluga postoji i u VIP-u pa ne traže OSOBNE PODATKE (za već plaćenu uslugu) građana?? I da odoh u VIP - kupiti istu uslugu koju su mi odbili pružiti u T-Mobile, zato što ne dam svoje osobne podatke antihrvatskom špijunskom punktu!

Masonsko, kazarskom šljamu... Mordoru.

organo
09-09-2005, 13:21
temu sam našao ovdje,činila mi se zanimljivom pa je stavigh ovdje- više - http://www.sijelo.com/forum/viewtopic.php?t=1668&sid=395d2d0e00eb025a7aaae1dceb9b01d4

dedl
10-09-2005, 08:18
Kontrola... novog svjetskg poretka. :smile09:

mirkoaaa
14-09-2005, 11:52
Užas...