PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatska: Divlja stoka ostaje divlja stoka!

Mile Sportas
08-09-2005, 00:54
Hrvati izgubili bod i dobili batine!

Reuters
Sreda, 7. septembar 2005. ostac´e zapamc´ena u hrvatskoj fudbalskoj istoriji kao veoma mracˇan dan.
Ne samo da je selekcija nasˇih zapadnih suseda na Malti postigla katastrofalan rezultat (1:1 sa jednom od najslabijih evropskih ekipa), nego su i njihovi navijacˇi dobili zˇestoke batine od domac´e policije.
Hravtski navijacˇi izazvali su incident u finisˇu mecˇa – nezadovoljna losˇim rezultatom, koji njihovom timu prakticˇno garantuje barazˇ, grupa od 40 Hrvata pocˇela je da lomi stolice na stadionu Ta Kali, nacionalnom maltesˇkom stadionu, i baca ih na teren i ka VIP lozˇi (povre?eni ministar saobrac´aja i potpredsednik FS Malte).
Reakcija malobrojnih policajaca bila je neobicˇna – oni su pocˇeli da uzvrac´aju navijacˇima stolicama, dok se nisu pojavili specijalci i krenuli u ofanzivu. Po zavrsˇetku mecˇa stadion je zatvoren, a sa njega nije mogao da iza?e niko sa hrvatskim obelezˇjima (oko 500 prisutnih). Specijalci su sve hrvatske navijacˇe smestili u marice, uz akciju pendrecima, a ni maltesˇki civili nisu propustili da Hrvatima udele poneki udarac.
U sukobu navijacˇa i policije losˇe su prosˇli i pojedini predstavnici hrvatskih medija, kojima je policija oduzela snimljeni materijal. Uhapsˇeno je 40 hrvatskih navijacˇa, a UEFA je najavila istragu.

.

Kako ono nasa bivsa "braca" vole da kazu: Mi hrvati nismo dio Balkana, mi smo dio Europske civilizacije!

Yeah right ..... BRE! :))

Hahahahahahahaha aha ahaha! :smile06: :smile06: :smile06:

A gdje nam
08-09-2005, 01:16
sad Grgur Ninski iz Kenjade da nam objasni "kako su se krvati kulcurno ponasali", pa kakao krvatska napreduje... bla bla bla bla truc truc bla bla truc...

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

E svaka cast specijalcima sa Malte.
TAKO TREBA BRE SA BALKANSKOM STOKOM!!!

BRE BRE BRE

Mile Sportas
08-09-2005, 01:27
...... a mene nebi iznenadilo kada bi dezurna ×××××× na forumu, nas VGS, napisao da je i ovo neka nova Srpska urota! :))

Jeli tako VGS BRE?

Uporedi ovo divljanje sa onim "mi smo plesali valcere" sa one druge teme .... mozda se BRE i tebi ucini da ovde nesto ne stima BRE?! :))

I don´t know, maybe it´s just me .... :))

Hehehehe ehehe hehe! :)) :smile06:

hehehe
08-09-2005, 04:25
Misle da ce svugdje Klinton poslati avione da bomarduje one koji hrvate dogone u red. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: E ××××ga ovaj Americki Presjednik ocito nema sluha za vas pa sad stalno dobijate po prknu :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
grgica nam se javlja anonimno iz coska sa onim Srbe na vrbe i slicno, jer kad je u ocaju onda se pretvori u hijenu anonimno , ali nemoze odoliti da ne istakne koliko Srbe mrzi jer su mu nekada bili staratelji i prepostavljeni sto mu je tesko ikada da to preboli. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: da su ih tako mlatili u Srbiji i staro i mljado bi se diglo na noge da isprose bombarovanje ili bi trazili da se srbi protjeraju do Rusije ali ××××ga ipak ih je njihov zapad dogonio u red. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

prolaznik
08-09-2005, 10:15
Ljudi moji, gen je to iranski, ubilacki, divlji! :))

Pi!

@tomic
08-09-2005, 12:47
Jeste, navijaci hRvatske su na tribinama samo "plesali valcer" :)) :smile06: ....... kad odjednom malteska policija se obrusi na njih i ubi ih kao stoku (koja i jesu, prim.aut.)! :)) :smile06:
Ko je kriv Malti ××××ga .... da su oni "plesali valcere sa Europskim velikasima i dvorovima" i oni bi imali sluha i razumevanja za ponasanje hRvatskih navijaca ...... ali nisu ××××ga ..... nisu! :)) :smile06:

Njihova je greska, nije greska ni divljanje hRvatskih navijaca, oni to nikada ranije nisu radili, ni na kojem prvenstvu, ni na kojoj utakmici .....

Jao BRE BRE BRE BRE hRvati ...... mozak vam SMRDI! :)) :smile06: :))

Mile Zurnalist
08-09-2005, 13:10
Aha .... odlomak iz hrvatske stampe:

"Crni dan hrvatskog sporta zakljucen je opsadnim stanjem na stadionu kojega su smirile pojacane policijske snage tek sat vremena nakon sto je utakmica zavrsila. Biti Hrvatom jucer je bila sramotno za svakoga tko ima savjest
Sa Malte Igor VRANIC"

Stoko divlja, pokrijte se po usima divljaci, nemate vi nikome nista reci, nego bi se da imate imalo obraza posramili i umrli od stida! Umrli od stida zbog vase posrane "povjesti" do "sveopceg ponasanja"! :))

Ne samo da ste Evropska sramota nego sramota i za nas Balkance, ako imate ista u vasoj ×××××voj tikvi mogli bi da shvatite sta pokusavam da vam kazem! :smile17: :smile06: :smile17:

Fuj BRE! :))

@srpcice
08-09-2005, 15:58
Jaoooo kako vam je drago...al ste se raspisali ko da ste tako neki dogadaj cekali stoljecima. Konacno se nesto dogodilo sto nije lijepo. Haha...kako ste smijesni...Kod vas se takve stvari nonstop dogadzaju i vi se jos ponosite stime. Ma dosta je to sto ste u ratu radili da vas bude sram dok vas ima. Mene bi bilo sram muciti, silovati, masakrirati i ubiti djecu, zene i ostale civile. Za vas je to sve normalno jer vam je u genima. A da srbin nema srama to je poznato.
Dakle pisite i smijte se dalje od muke.
Najbitnije je da mi imamo svoju samostalnu Hrvatsku u kojoj zivimo bez debila poput vas. :smile12:

Ali
08-09-2005, 17:20
jesu ovi moji hrvati iz Malte glupi. Kako da ih necu prezirati, kad su svinje. Evo u cemu se radi: Oni naucni da upotrebljavajo srbocetnicke cigane za boksacku vrecu i misle da to mozu raditi po cijelom svijetu. Eto zato su ××××××, morali su nastaviti jebati i isprebijati te posrane krajisnike da se napokon rijesimo te gamadi. Ajde krajisnicka gamadi, uzivajte u tome, sto ih je malteska policija prebila, to su i zasluzili, ali nemojte tugovati sto vi niste mogli. Ajde hehehe smiji se ×××××u ciganski. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile16:

hehehe
09-09-2005, 05:28
-joj je ti price kao da se sa vrapce javljas za primjer glupog psihopate. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Nikada ne vidjade vece i gluplje ××××××tine da posjeduje komp da bi se provanjivao do besvijesti a tvoji pizde od srama koga sve imaju i stadu :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
××××te patak tebi najbolje lezi da hvatas muhe i prodajes ih ribolovcima ili da cistis svabske kanalizacije jer to je dobro placeno a tu treba sto ludji i gluplji. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile17: :smile17:

A tko
09-09-2005, 12:31
je gluplji od tebe? GUZICO CIGANSKA. Keva te trazi, dobila je par dinara od jebacine i hoce da ti kupi opanke. hehehe

Stjepan
09-09-2005, 12:43
Zasto samo "jucer"????

Zar nije "biti hrvatom" sramota svakog dana?

Ako to nije "sveopce" prihvacena teza - trebalo bi da bude! :))

A narocito
09-09-2005, 13:28
za vas krajisnike, kako smo vas lijepo naprcili?

heheheeeee
09-09-2005, 14:22
Vijeruj mi da se ponosim sa svojim opancima . pa Srbi su pijesmu sacinili od njih tako da se zabiljeze u Srbe kao nesto vazno i tradicionalno. :)) Da se sramimo nebi pijevali o nasim koznim opancicima ili opancima da jos bude zapazljivije. :)) ;)
A sad koja je vasa prva obuca ako nije tajna :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: jeli i kod vas po tradiciji bile samo kopite :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: a podrijeka se sramite da umirete od srama toliko ga se sramite da ga tovarite onome koga najvise mrzite. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Mi da smo i CIGANI mi bi se ponosili i uveli u nasu povijest casno i posteno :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ali hehehe
09-09-2005, 16:37
ti se ponosis na opanke, iako ih je keva kupila sa dinarima, koje je dobila na jebacini? Joj sto si zajeban, mozda ti uzivas, kad se keva ×××× sa pisljive dinare? :smile16:

ma .....
10-09-2005, 00:53
..... ciji je ovaj majmun gore?

Sto se tice teme ..... jos jednom su dokazali i pokazali svetu i Evropi ko su i sta su ..... divlja stoka!

Eeeeeeej, gen je to! :))

ko
10-09-2005, 07:50
ko to kaze ko to laze srbija je mala ni mala triput ratovaja I NESTALA
SRBE NA VRBE MAJKU VAM ××××N CETNICKU
DJUBRADI CIGANSKA

FREDU
10-09-2005, 09:56
U ovih nekoliko godina si morao shavtiti da je Srbija u SVAKOM MJERLJIVOM pogledu daleko zaostala za Evropskim djelom Balkana.

Nemoj pokretati teme na to i takodjer se neudubljuj i ne komentiraj takve teme jer su beznadezne, jer su za tebe neobranjive...a ti se izludjujes braniti NEOBRANJIVO...tuci vjecno glavom u zid!

Od nas ste bolji po
FILMU
Humoru
Spletkama (lazima-muckama...i sl)
POLITICI-DIPLOMACIJI (zbog tih lazi i spletka koje spretno i konsekventno sirite)

i TOCKA.... u skoro svemu drugome ste svjetlosne godine iza nas...

hehehe
10-09-2005, 19:49
vidi ti naseg grge kako je uznapredovao :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: nisam ni znao da smo toliko zaostali a vladali vam gotovo sto godina :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ×××××liga grgo nesto te debelo opalio po tintari :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: izgleda da tebo treba grupna terapija. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

PIZDO
10-09-2005, 20:48
hehehe, kako si bre govno? Dali slama u glavi jos funkcionira? Mora da je mracno, izgorila ti zarulja u toj glupoj tintari. Ajde uzivaj hehehe, magare ti ×××× kevu. :smile16:

poruka
11-09-2005, 07:12
zapalila se srbadija,,,,,,,dok opet ne dobiju po picki,,,,,,,pa ce opet plakati medjunarodnoj zajednici kako ih ustase kolju........ :smile09:

deder se jos malo zadovoljite pa ce mo mjenjati nacine.

Mile Statisticar
11-09-2005, 11:26
Ajde mali od××××, popenji se na kakvu stenu pa laj na zvezde gluperdo! :))

A sto se tice naseg veselog VGSa ....

"Od nas ste bolji po
FILMU
Humoru
Spletkama (lazima-muckama...i sl)
POLITICI-DIPLOMACIJI (zbog tih lazi i spletka koje spretno i konsekventno sirite)"

Ima toga jos psihicka nakazo, ima ....

- Film (to je toliko ocigledno da ne treba nista pisati)

- Humor (tu smo uvek bili bolji od vas, jer vi osecaj za humor nemate)

- Spletke i lazi vam nemoze niko ukrasti, vi ste ih patentirali! Od lazi i isceniranih ratnih dogadjaja ....... skroz do ovog zadnjeg divljanja, za koje tipicno na vas nacin .... okrivljujete policiju sa Malte?! :smile06: :)) :smile17:

- Sport (tu vas ×××××o na svim terenima i mladi i stari, i zenske i muski) :))

- Lepsi smo (×××× ga ... :)) )

- Imamo veca spolovila (ne mlohave njeznike kao vi :)) )

- Jako dobro ×××××o (dokaz su legende koje se prenose sa kolena na koleno, memoari raznoraznih picki, medju kojima su i hrvatske umocnice :)) )

- Bolje jedemo

- Bolje pijemo

- Bolje se provodimo

.... sve u svemu .... bolji smo u vecini stvari koje zivot cine zanimljivijim! :))

Oprem dobro majmune! :)) :smile06:

SRBI
11-09-2005, 12:00
su uglavnom u srednjem vijeku jos uvjek i sve vise tonu...u zadnje vrijeme...

Malo su se osvjestili kad su dobili po picki... ali sve u svemu od toga nista... cijela je Srbija ZIVO BLATO...

...jad, bijeda, smrad, nepismenost, zaostalost, sve kraci zivotni vijek... propast ekonomije,(koliko jadna da je bila!) zdravstva, skolstva, morala... ja SVEGA! ...

Pa uzivajte u opancima i seljackim plesevima kola... - valjda je to jedina razonoda (ako jos toga UOPCE IMA?) koja vam je ostala...

Ajde Fred...daj prilijepi nesto pozitivno sta se je dogodilo u Srbiji u zadnjih 10 godina!... na drustvenom, ekonomskom, znanstvenom planu... ima li mrvice svjetla da se naziru u tisucukilometarskom tunelu gdje tapkate i tapkate...

"Konacno
11-09-2005, 12:33
se nesto dogodilo sto nije lijepo. Haha.."

Izjavi punoglavac i ostade ziv, jbte!!!

E moj punoglavac, mene zivo zanima kada se nista ruzno nece desiti kad je rec o vama.
To je postalo hronicno, da meni vise nije ni interesantno.
Jedina intereaantna stvar je da ste konacno dobili po rebrima, a tako je trebalo odavno. BAGRU treba mlatiti kao stoku, pa ako opet dodju po jos, izizci im u susret trostruko.
Naravno, civilizovani svet nema vremena da se bakce sa divljacima.
Malteska policija je dala primer kako treba sa takvima - opkoliti stadion specijalcima, zatvoriti kapije stadiona, pa umlatiti divljake kao vola u kupusu.

BRAVO MALTEZANI1 TOOOOOOOOOOOOOOO!

Kako to
11-09-2005, 13:21
"konacno" da nisi znao kako se to radi?
Pa ×××× te Sv. Sava, ×××××ne jedan, naucili smo vas kako se to radi od 1991-1995, ne sjecas se kako ste vi srbocigani dobivali po tamburicama?
Jedino ste bili jaki kad ste ubijali dijecu i starce a silovali zene. Pusti Maltu na miru, ima takvih divljaka u svim zemljama pa i u tvojoj matici Srbiji. Uzivaj bre gedjo i nemoj da mucis tu suplju glavu o stvarima koje ce postojati sve dok ima sporta. Uzmi motiku i pocni da zivis a ne srati o glupim i glupostima. Gedjo,kako je u matici? O tome ti malo nama napisi, kako te stara braca tretiraju i dali zbilja MED tece po svim ulicama u matici? Ili su to GOVNA koja izgledaju za vas kao Med? Uzivaj GEDJO i opusti se malo i idi sada u ××××× materinu.
AMEN :smile16:

jebli vi mater svoju
11-09-2005, 13:33
jebli vi mater svoju, srbi su dosli na Maltu, navijaci grobari iz Uzica, Beograda , Podgorice i izazvali guzvu na stadionu.Zato je doslo do tuce.
Hrvatski navijacisu bili izazvani od srba koji su najavili jos veci dolazak u Madzarsku..............................

Ae kad znamo ko izaziva, spremit ce mo se za cetnicke izazove.

Daj
11-09-2005, 13:48
suti ×××××ne!!!! :smile12:

Interesuje te
11-09-2005, 15:36
kako je u Srbiji?

Pa evo sad cu ti reci. Beograd je ugostio vaterpolo reprezentacije USA, Grcke, Madjarske, Hrvatske i jos nekoliko, odigrano sve bez i jednog incidenta (sem sto smo vam opet uzeli meru, a Madjare potukli do nogu).
Dakle, bez primedbe - ni jednog jedinog incidenta!

Dalje, sirom ove nase lepe planete, Srbi se na utakmicima ponasaju uljudno - za primer! Nema tuce, nema divljanja, ukratko, nema niceg ruznog.
Ne pamti se kada je neko od Srba bio proteran zbog remecenja javnog reda i mira na utakmicama.

Polazim od sebe, bio bi najveci drznik kada bi otisao u neku tudju zemlju i tamo gadjao njihovu policiju.

U Australiji ste dezurni huligani, bez ikakvog preterivanja.
Pre par godina ste podigli haos posle utakmice i izubijali pripadnike policije samo zato sto je neki Makedonac pokazao 3 prsta.
Valjda je Au policija naucila lekciju i na Malti videla sta joj je ciniti sledeci put.
U martu ove godine kad ste igrali sa jednim srpskim klubom, opet ste napravili ×××××× i haos nemogavsi sportski podneti poraz.

Neznam, jos svanicnih kazni nema, ali ne znam dokle ce da vam tolerisu, ali su svi izgledi da vam se ne pise dobro.

Malteski recept je prava stvar - zatvoriti stadon, i onda vas tuci batinama dok se ne u××××te, a onda vas sutnuti u dupe i zatvoriti vam granicu za svagda.

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ne idete
11-09-2005, 17:01
u tudje zemlje praviti ×××××rije?
E moj glupi gedjo, a sto si pravio po Hrvatskoj, dok nisi dobio po picki?
Govna srpska, brzo zaboravljate.
Sto ste napravili u Kranju? ××××× vam materina. Pitao sam kako je u matici, kako se zivi i dali je istina da med tece po ulicama? Odgovori na to govno srbocigansko. Zbilja ste govnjarski narod, koji dobiva po njuski kad hocete da zauzimate tudje drzave. Idi u ××××× materinu stari cigo.
usssssssssssssssssssssssssss goooooooovnoooooooooooooooooooooooo

bosanac.
11-09-2005, 18:58
Alal ti pijenis gospon da si gorov na rubu zivaca. :))

Kazem ja da ste vi samo za viku i galamu dok vam svugdje debelo jebu nanu :smile16: Sta si se razbaco i toliko se trtis da se bosis protiv onoga sto je vidiila cijela Evropa pa i svijet. :smile18: Kako vi hrvati za sve svoje kriminalne radnje imate neke odbrambene odgovore da su i za balavce smijesne i providne da vas je sram a time se branite da malo bar ublazite tu sram koja vas ubija.
Bas nas sramotite gdje se god pojavite napravite divljacku zabavu pa kad dobijete po krizima onda vam uvijek neko drugi kriv.
Kako su vas Srbi skoro prasili kad ste prelazili preko njihove granice . :))

BOSANCE
11-09-2005, 19:13
×××××ne, daj usuti govno prljavo. Jebali su te srbi prvo pa te jebu i danas. Niste zasluzili nista bolje bosanske svinje, ×××× vam prasac posrane keve.

Pitas nas
12-09-2005, 00:08
sta smo radili u Kranju?!
Samo su lokalni Srbi, Srbi koji zive u Sloveniji i kojima je Slovenija domovina, reagovali na vase divljanje.
Publika ciji tim dobija, nema nikakvog razloga da lomi sve sto stigne; civilizovana publika nece ni kad joj tim gubi.

Dakle, jos nisi zadovoljan sa mojim odgovorom kako je u Srbiji.
Idi na ovaj sajt, pa scroluj do "Slika dana", pa uveri se sam kako mi navijamo:
http://www.sportskacentrala.com/

Jel sad ista jasnije, ili da nastavimo?

Inace, u pravu
12-09-2005, 00:32
si ti kad kazes da nje policija kriva.
Konacno i ta policija mora da zna i da shvati ozbiljno ko im dolazi u goste, pa da proglase ratno stanje, jbga., u stilu "Hrvati dolaze, MOBILIZACIJA!!!"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHA

To
12-09-2005, 00:35
znas iz prakse? Kad hrvati dolaze, bezi bre,bit ce oluje i puno srba ce da bude ××××no. Dali na to mislis?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :smile16:

Mile Advetajzer Bre!
12-09-2005, 01:39
Ne majmune, mislio je na:

"SACUVAJ NAS BOZE KUGE, GLADI I HRVATA"!

Reklamni slogan koji vas je nako jadne i divlje prvi put pomenuo od kada ste se dovukli u Evropu!

Sah-mat! :))

Ajd´ sad od×××× amebo! :))

Oprem Dobro, mamicu ti ××××× ×××××vu! :))

ili ono
12-09-2005, 02:49
divljaci dolazi, uzmite govnjave motke u shake!

Pa opleti, pa opleti, pa opleti.... i tako stalno dokle god se budete ponasali kao primitivna stoka.

E posto je to kod vas urodjeno, dakle posto nema snase da izidjete iz vaseg primitivizma, EU bi trebala da formira specijalce samo za vas, za sva vremena.
Ili pak da sva vasa gostovanja organizuje u Srbiji gde ne smete PISNUTI, ako im se vise isplati.
A mi cemo vec znati sta cemo sa vama...

Mile,
12-09-2005, 06:45
ja napravio barbikju za vikend, pozvao drustvo, iznapijali se, a sve sa jednim povodom - sto su stoku isprebijali.
:)
A dosadili su vise i bogu i svetu, zaista.

Ovde u Punchball-u gde bagra stanije, uvek se desi neki napad, neko ubijstvo, neka tuca, nered, pushkaranje...
Svaki dan, na radiju pominju nekakav kriminal u tom predgradju, a meni ne treba puno da pogadjam...

ti
12-09-2005, 07:16
supljeglavi mile dodji veceras na king kros da ti ××××× kevu ako smis ja cu te cekat na cosku kod Mc Donalda znas ono s live strane pa da vidis kako te ujko pegla ××××n ti mater usranu

Hajde,
12-09-2005, 10:06
hajde, nepismeni red neck, dodji u taj tvoj "king kros", ali povedi i seju, da nesto i po××××× pored toga sto cu da te olesim.

Samo sumnjam da ce tebe nepismenog divljaka uopste pustiti tamo da dodjes.

kolko sam ti
12-09-2005, 12:12
puta rekao...

BJEZ, BJEZ I NE OKRECI SE SINE

SVE DI DRINE

U TRI PIZDE MATERINE!

Boljeg i sigurnijeg recepta NEMA!

Inace slijede novi genocidi..

Dzoni Vajs,
12-09-2005, 12:32
- Milisav iz Jagodinu :))

Nema druge za Evropske gradove nego .... na tavane i u podrume .... oduvati prasinu sa sterih tabli .... ponovi ih povesati .... svima oglasiti:

SACUVAJ NAS BOZE KUGE, GLADI I HRVATA!

:)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :))

Dzoni
12-09-2005, 13:58
jesi ti jedan od onih iz Bukovice?
Jos neznas pisati, ××××te sto se ti javljas analfabeta bez muda. :smile16:

jadni
12-09-2005, 14:39
grgo od muke stalno prijeti sa novim genocidima a nesmije se ni tu javiti. :)) :smile16: :))

@tomic
12-09-2005, 18:35
najgore je sto hrvati negiraju sve i za sve sto naprave odmah nadju neki izgovor i krivicu pokusavaju prebaciti na nekoga drugoga :smile12: Kao da su citav svet i Evropa potpuno slepi ××××te. :smile17: Sada cemo da vidimo, mozda je i UEFA isto slepa pa nece da ih kazni :))

A sto se tice tih tabli sa "Sacuvaj nas boze kuge, gladi i hrvata" .... po mom misljenju te table se nikada nisu ni trebale skidati, trebale su da stoje na istom mestu gde su prvobitno postavljene, za upozorenje nekim novim generacijama i za nauk deci .... jer, jednom divlji - uvek divlji, sto dokazuje cela njihova sramotna istorija u nju se debelo po××××m! :))
jedina stvar kojom se imaju pohvaliti (normalan bi se stidio) su te ××××ne table, pavelic, stepinac, kvaternik, artukovic i ostala govna njima slicna ..... nista drugo! :)) :smile06:

Fuj bre! :))

@tomicni
12-09-2005, 20:42
pusac kurcina. Kevu ti nabijali nasi magarci, ×××××ne jedan. :smile16:

Nego da se
13-09-2005, 04:45
mi vratimo danasnjim aktuelnostima i temi.

Dobro bre ×××××ti (bivsi arijski iranci), kada ce te bre da se civilizujete pa da se prestanete brukati po svetu svojim divljastvom???

Evo, sad ce poceti EP u basketu, tu u vasem komsiluku, pa ne bi bilo zgorega da posaljete vasu delegaciju navijaca sa sveskama i olovkama pa da zapisujete u ucite kako se kulturno navija na medjunarodnim takmicenjima. Mislim da bi bila dobra ideja, a imate od koga i sta nauciti, ne salim se.

Hebiga, cim ste se osamostalili i prestali biti pod nasom kontrolom, vi podivljali kao besan pas kad se pusti sa
lanca.

Zato vam kazem, posaljite delegaciju, pa kad se sve zavrsi, organizujte predavanja.

Imate li ista protiv mog dobronamernog predloga? Naravno NE; pa sve je u vasem interesu.

bosanac.
13-09-2005, 05:00
Koja sramota!!!!!!!

mene tacno sram sa kime smo mi u federaciji :smile20: Kad god navratim u domacina noz na ostrici i sacikaju goste na ostricu.Ima li iko normalan da preuzme ulogu domacina a da ovi olos rastijera .
Ja samo okrivljujem domacine jer sam tako odgajan -ako je gazda lud goste treba zastiti ili kod pametnog gazde nema nereda i vrijedjanja .
Ovo sto vi radite to je van svake civilizacije .

Obisao sam i druge hrvatske forume , sve isto , rat na velika zvona , najgore je na hrvatskim forumima , tu nema nikakvog ljudskog razgovora , samo nacizam , ubiti povjesati , poklati , prizivanje francetica ljuburica , pavelica i gotovine.
Vi hrvatise ne mozete opametiti nikada , samo trazite belaja i pomoc , uvijek stajete na istu granu koja vas mlatne po sopstvenoj glavi jer ne znate gdje je sredina.
Mislita ako vam neki pomognu da vam debelo ne naplate, zato na moru je sve u stranom vlasnistvu a vi najsretniji u svojo gluposti , vi se samo bavite mrznjom i diskriminacijom , sad a vam jedan susjed kriv sada drugi.dok se vi zadovoljavate mrznjom saveznici koriste priliku tako da ste mudrost prokockali i toleranciju , ne svijesno postajete sluge svoje zemlje.
××××s politiku, rat , mrznju rasizam , zivota nam je malo ostalo i treba ga iskoristiti na pametan nacin .
vidite uragana , tajfuna , poplava a vi se busate u neke velike hrvate. :smile18:

@bosanac
13-09-2005, 07:46
Ajd bosanac zacepi, nemas pojma o pojmu. Lupeteas ××××××stine...vise 15 godina nemas...haha..pokusavas tu nekoga provocirati...Odi vrati se na svoju livadu da ti ovce nebi pobjegle. Pogledaj malo bolje ko ovdje napada koga!

istina.
13-09-2005, 15:20
svaka ti cast bosanac tema se bas polapa sa domacinima. :))

der
13-09-2005, 15:23
hrvati ne zapusavajte , vec da se ova sram razrijesi ne potiskujte teme koje se ne ticu nas , da bi nekako sve to zamaskirali .
Vec da se pobrinemo dali ce Hrvatska ispostovati kazne od Malte i da ih sprovede komplet u zatvor 7 mijeseci ili ce biti proglaseni pocasnim gradjanima. :smile16: :)) :smile17: :smile16: :smile06: :))

der
13-09-2005, 15:24
hrvati ne zaBBusavajte , vec da se ova sram razrijesi ne potiskujte teme koje se ne ticu nas , da bi nekako sve to zamaskirali .
Vec da se pobrinemo dali ce Hrvatska ispostovati kazne od Malte i da ih sprovede komplet u zatvor 7 mijeseci ili ce biti proglaseni pocasnim gradjanima. :smile16: :)) :smile17: :smile16: :smile06: :))

Mile Povjest
13-09-2005, 17:05
Pa to bi bosno bilo onako klasicno hrvatski:

Malteska policija ce ih kazniti, UEFA ce ih kazniti ..... dok ce se ovi divljaci u hrvatskoj predstaviti kao heroji i nacionalni junaci!
Na kraju bi se lako moglo dogoditi da ih Vatikan pretvori u svece, kao sto je vec davno radio sa njihovom divljom stokom! :))
Da, tipicno hrvatski! :))

Mile-Motherfucker
13-09-2005, 22:18
Milojce kako je keva? ××××li se jos uvijek bre? :smile16:

bosanac.
14-09-2005, 05:00
I sta bi sa mojim saveznicima mene to golemo brine , jer nije meni vejedno kad mi neko kaze , kako da hrvati smatraju sprort kao politicki poraz , zar im nema neko da objasni da je rat gotov i da sport je kulturna grana kao umjetnost.
Kazem ja ma je..ih sta se mene smatra za njih oni su dobri u alki i eto odate je postala alkaide :)) Muslimanima su utrpali alkaidu a Srbima Hag a oni se peru da su blazeni narod koji ne smije da zna istinu.
T o njih ni malo ne zanima sto su u sportu losi ili kinematografiji ili nauci, njih zanima da su oni etnicki zadovoljni pa makar bili i najmutaviji, ima neko ce se uvijek naci da ih vodi kroz zivot

Pstnjk
14-09-2005, 12:17
Nije vama lako. Mozete vi pisati sto hocete i dalje pokazati vasu ne(kulturu). Hahaha...ajde mucite i trudite se dalje da ostalom svijetu glumite nesto sto niste. :smile06:

Ti
14-09-2005, 13:15
bosancero, zbilja neznas, tko ti glavu nosi ili si pak neki gedjo, pa se pravis, da si bosanska svinja sto je u redu, jer ste jedni i drugi nekulturne svinje. :smile16:

Svedojeb!
14-09-2005, 17:33
Mali smradu, kazi tatici koji te je naucio lazima da ste vi smrdljiva govna iranska pokazali svoju kulturu od kada ste krocili na Evropsko tlo! :))
Najgenocidnija ste i najubilackija nacija na tlu Evrope, nemate stida, nemate ..... nemate nista! osim vasih Pavelica i Sranji jebale te te krepaline u dupe ustasko smrdljivo! :))
A ti posle oralno zadovoljio njihove strvine! :))
Ti ces nekome pricati o kulturi stoko divljacka, Evropa bruji o vasem divljanju po evropskim stadionima i ti bez imalo obraza (nema ga u vas, pojma nemate sta je to mamu vam ××××× u dupe) govoris da je neko drugi nekulturan! :smile17:

O kako tipicno hrvatski! :))
O kako tipicno podmuklo, bez imalo srama! :))

Pi, ××××na ljudska kanalizacijo! :))

Svedojebu
14-09-2005, 18:13
smrdi ti iz usta, kao obicno, govno srbocigansko bre ×××××ne. hihihihihi

Jeli konjusari
14-09-2005, 20:03
gdje ste smijestili tih stotinu huligana , koji zatvor ili crkvu ako nije tajna. :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :)) :smile17: :smile17: :smile06:

Nije
14-09-2005, 23:04
tajna, oni su u Srebrenici idite tamo srbocigani i zakoljite ih kao sto ste klali bosanske naoruzane vojnike, ×××× vam magare majku.

vi ste
15-09-2005, 03:45
tu svijetu poznatiji po klanju i mucenju na razne nacine.Amice ste sravnili sa zemljom a da to ni ne spomenete od srama.Ito sve prvi susjedi koji su klali muslimane pa u okolini Mostara ,Konjic do Jablanice poklano je muslimana vise od tri srebrenice samo sto vas Edushon pokriva jer je moderan kao i vi.
Vi ste im glumili velike prijatelje dok su isli na prve crte linija mijesto vas i dok su uludo ginuli jer nisu bili iskvareni kao vi, poslije kad ste vidjeli da im je neko otvorio oci i da su se odlucili za svoju muslimansku drzavu onda ste im zabijali noz u ledja GDJE ste god stigli dok nije izbio opsti rat izmedju vas.Srednja Bosna zna koliko je muslimana progutala od vase zlocinacke ruke i koje su muke dozivljavali gore od vas nego od nas,samo sto vi duvate tudje da stime sakrijete svoj sram koji je vijecni. :smile17: :))

Dvjtnk
15-09-2005, 07:20
Znate ono: "Lazes kao Srbi". To se u cijelom svijetu kaze.
Hahaha srbi ce Hrvatima pricati da su zlozinci, da nemaju stida i da su nekulturni. Hahaha...zamjenio si rijec "Hrvati" sa "Srbi". Svijetski ste prvaci u laganju. To jednostavno je tako i vas par srpcica sto ovdje na formu ratujete, vas jos uvijek boli debeli poraz koji ste dozivili u Hrvatskoj kad ste sa JNA napali nenaoruzane Hrvate i niste ih uspijeli unistiti. A mislim i mene bi bilo sram i bolilo bi me. ××××ga, vi ste uvijek bili i uvijek cete ostati PICKICE! :smile16:

Jeste, majku mu,
15-09-2005, 12:14
sto se svet ne zgrazava nad Ahmicima, Konjicu, Mostarom, Jablanicom, Paulinim dvorima, Shipovu, Mrkonjicu, gde su cinili nevidjeni pokolj, ha???

Viva la croazia!!!
15-09-2005, 13:01
Zna se da su srbi najveci koljaci povjiesti poslje engleza. Njima je u genima laganje, klanje, provociranje, ubijanje, silovanje djece i ostalih civila. I tu pokusavaju sve to uvalit Hrvatima jer u dubini srca, ako to uopce imaju, tocno znaju, da su Hrvati posteni i miroljubivi narod. Hrvati su njima kao neko mjerilo. Sve usporedzivaju snjima i skoro svugdje popuse pa ih to tako strasno boli da im nista drugo ne preostaje nego po HR-Formumima lupetat gluposti. To im je jedina mogucnost. Fizicki nemaju sanse, to su u nedavnom ratu osjetili...jelda srpcici..hahaha....Goni bandu preko izvora! ;)

Samo Jasenovac
15-09-2005, 13:11
govori o vama sasvim dovoljno!

Steta
15-09-2005, 13:38
sto nije bilo vise srba, ××××× im materina. SREBRENICA CIGANI!!!!!!!!

prolaznik
15-09-2005, 14:06
Ja mamu ti ××××× .....

"tocno znaju, da su Hrvati posteni i miroljubivi narod"

samo da mi te je na 5 min :)) Musaku bi od tebe napravio djubre jedno! :smile16:

Svi znaju, celi svet zna da su se nacisti grozili vasem monstruoznom umu! Nacisti ej!

U××××m ti se u taj divlji, pokvareni, djubretarski mozak prolivu jedan, jewbena ljudska kanalizacijo!
:)) posle ti isto uradim sa cacom, starom ustaskom amebom, koji te je tako naucio, a mamu i seku bi ti izjebao, onako malo jace, da osete prvi put u zivotu sta znaci prava jebacina! :))

Joj bre ustasicu maleni kako ti bre mozak smrdi ....... stvarno ste govna svi do jednoga, najgora govna u Evropi, uz siptare - rak-rana dobre stare Evrope!

Fuj bre smrdljivi arijskiiranac, umazan u govanjac! :))

Proso
15-09-2005, 14:38
si kroz Hrvatsku, steta da tebe nisu kloknuli jebacu veliki. Jadan si ti ciganin, ××××× ti materina. Mi ne dolazimo u Srbiju da vas koljemo ali vi djubrad idete bilo gdje samo da se kolje. Dakle p:rolazi djubre jedno i nezaustavljaj se jer ces dobiti vise nego musaku

Prolaznice
15-09-2005, 17:02
Mene je caca ucio, da ne uzimam tudje i ako me netko primi u njihovu kucu, da se ponasam kao ljudsko bice.
Vidis prolaznice zasto ste vi cigani? Skicete se po tudjim zemljama i pocnete zauzimati te zemlje, jer kako vi kazete: Gdje je srpska noga, tu je srpska zemlja.
Vidis ja necu da ti ××××× svih u obitelji, jer mora da svi smrdite jer ste ciganske rase, ali ako imas seku i tvoju kevu, poslije dobrog kupanja naravno, po×××× bi njih, tako da imas necaka i polubrata HRVATE i da ti se obitelj oplemeni sa cistom hrvatskom krvlju. A ti govno cigansko, samo mozes da mi popusis, kao sto si obicavao da nam pusis, dok si zivio sa nama Za sada samo od×××× srbocigane glupi. :smile16:

Ja dobro
15-09-2005, 18:10
poznam hrvatsku naobrazbu i mene apsolutno nista od njih ,,,ruzno ne moze iznanaditi.Mene bi iznenadilo kad bi oni nesto pametno , realno i istinito znali reci mene bi to sokiralo .A ovo sto ti stocari glamataju to im je tradicija nadvikivanje oddola do dola :))
Oni snime neku nepismenu sukerinu koja nije nista procitala sem arene i kad taj nesto kaze od mrznje o Srbima oni se toga hvataju , to im dodje kao neko saznanje od njihovog naucnika
Slusam prije par godina na kkoj od hrvatskih TV stanica kako neki seljak ali tipicni izjavljuje da su Srbi pet ratova pet ratova poceli i sve pet izgubili , dok se nije kontrolisao pa kaze , sve je bilo dobro dok su oni nama vladali kad su hrvati rekli stop onda je tu poceo rat.

Hrvati da bi to realno shvatili nemaju vijuge vec njima je vazno da zapamte kako taj seljober je rekao ono sto njima pase dalje ih nije brige a to sto je to sve odma pobio da su srbi vladali hrvatima od 1918 to im je ponizenje spominjati da se uvjere koliko su suplji i povrsni i da logiku ne koriste vec samo trla baba lan da je prodje dan.To se zove hrvatska naobrazba. :))

Kakav
15-09-2005, 20:02
je ovo pedagog? U ××××× materinu, neznas niti pisati a hoces da nesto propovijedas bre seronja. Nabijem te na magarcev ×××××, cigo usljivi. Vidis kako ja lijepo pisem jer sam iso 4 godina u skolu, a ti? Mema skole za vas srbocigane.

@prolaznik
16-09-2005, 07:37
Uuuu nesto te jako pogodilo hehehe. Ajde dalje...pokazi kulturu srpsku. Istina boli jelda..haha...Svi planovi u kurcu ha...od velike srbije vam ostala mala srbijica, samo jos malo da se kosovo i crna gora odcijepi pa mozda jos i vojvodina uuu bit cete manji od nas..hahaha...Vidis niko nece sa vama ziviti u zajednici dakle ko tu nesto pogresno vidi. Vi ste kao "dobri" ali niko nece svama biti. Ocigledno da ste vi pokvareni narod. Geni su pokvareni, rodzeni ste pokvareni. Eee dobro psujes...ko te naucio....mamica i tatica... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

hehehe
16-09-2005, 14:17
Vidi doro :smile06: :smile06: imas prednost da tebi prvo odgovorim :smile06: :smile06: :smile06:

Tebi je jako stalo da se srbija rakomada ne samo tebi vec komplet katolicanstvu a pogotovo vama krmeljivim ustasama jer se necete imati koga bojati :smile06: :smile06: :smile06:
Ali svako zlo za neko dorbo :smile06: :smile06: znamo trudite se svim silamai pomazate da tako bude a neznate da cete vi prvi opet da popusuite kao i uvijek jer ste glupi da bi shvatili, vas jedna te ista grana lupa po tintari nekoliko puta a vi je samo odgurnete i nastavite svoj pokvarenluk , jer nemate vremena od zlobe i prljave rabote a ni klikera da upotrebite logiku. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Vratite se malo u skolu da proucite Istoriju pa da vidite ko vas je branio od tudjih kandjih , da ne budete danas samo slugani i narod u manjini.Koji vas nas prestavnik nije dao da vas talijani gaze i ne samo oni uvijek su vas Srbi spasavali od ropstva a vi nas zelite unistiti.Alal vam COJSTVO sto kaze Crnogorac ali od vas nikada ljudi. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

ne znam
16-09-2005, 14:32
kakvo je ovov filozofiranje tu.

Yu (Srboslavija) se je pokazala jednom potpuno promasenim projektom...

Nije se mogao Orijent spojiti sa Evropom...

Steta je da se je tako krvnicki to ispravilo. No najvecu, da ne kazem JEDINU krivnju za to snosi Orijent!

Bili smo svjedoci razlaza Ceha i Slovaka, Baltika i SSSR-a, SSSR-a i 12 republika... sve bez metka, sve bez krvi...sve CIVILIZIRANO! ljudi su postali svjesni da je projekt bio POTPUNO neuspjesan i civilizirano su se razisli...

No Kod Srba nema civilizacije... i stvar se je morala razrjesiti na nacin na koji su oni odlucili a mi svi smo morali - htjeli ili ne - prihvatiti srpski nacin... druge alternative bilo nije!

I sad?? Sta sad istocnoDrinski cobani?

Neka vam je lepa kuca...Trgujmo posteno ako mozemo, ako ne...? svak svoje...

hehehehe
16-09-2005, 14:41
A onaj Zekan iz Svedske :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: on je posebna prica :smile06:

On je kao kad je gazda poslao slugana da stavi strasila u suncokret radi ptica :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: a on ponio neku praznu kantu da lupa po njoj ,kaze to njega njegov otac ucio . :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

pa kaze;
-zna se , da su Srbi najveci koljaci povijesti

:smile06: :smile16: :smile17: njima je u genima klanje, umijanje , silovanje dijecei ostali civila :smile06: :smile17: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: mislim sta ovdje reci vec da je opaljen tvorom po tintari i bunca bez ikakvog smisla , da je imalo priseban sramio bi se svake rijeci koja je prestavila ustase jos prije decenija. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

citiram slijedece zekanove bi××××; :smile06: :smile06: :smile06:

-tocno znajuda su hrvati ,,posteni i miroljubiv narod :smile06: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile17: :smile17: :smile06: :smile06:

- hrvati su njima kao neko mijerilo
( mozda je mislio na ovu danasnju situaciju u svijetu :)) sve se usporedjuju sa njima. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Mislim sta na ovako debilsko glamatanje ima covjek kazati vec .Sacuvaj nas Boze. :smile06: :smile06:

hehehe
16-09-2005, 14:58
koga ja to vidim , :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ma gdje si grgo cobane sa karpata. :smile06: :smile06: :smile06:

Nema sumnje znam ja da ti govoris istinu samo to treba citati sa leva na desno i eto ti istine. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ××××ga dok nismo znali odakle ste potekli , nismo vas mogli da razumijemo , sada nam je sve jano bre sto moja braca kazu. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

kod vas uvijek rog laze a koza istinu kaze. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Sto znaci mi sada citamo vase komentare po vasem postojanju i vasoj tradiciji sa desna la lijevo i eto ti prave istine koju vi prikazujete. :smile06: :smile06: :smile06:

Ebiga izvinite napokon smo se nasli , mislim nece vise da bude problema , tolike godine smo imali tako veliki trzavica a da nismo mogli da se osvrnemo na Istoriju koja bi nas poucila da se to sve prevazidje . :smile06: :smile06: :smile06:

Znaci sa desna na levo i no problemo. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

hehehe
16-09-2005, 15:01
koga ja to vidim , :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ma gdje si grgo cobane sa karpata. :smile06: :smile06: :smile06:
PARDON ,PARDON
Nema sumnje znam ja da ti govoris istinu samo to treba citati sa DESNA NA LEVO eto ti istine. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ××××ga dok nismo znali odakle ste potekli , nismo vas mogli da razumijemo , sada nam je sve jano bre sto moja braca kazu. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

kod vas uvijek rog laze a koza istinu kaze. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Sto znaci mi sada citamo vase komentare po vasem postojanju i vasoj tradiciji sa desna la lijevo i eto ti prave istine koju vi prikazujete. :smile06: :smile06: :smile06:

Ebiga izvinite napokon smo se nasli , mislim nece vise da bude problema , tolike godine smo imali tako veliki trzavica a da nismo mogli da se osvrnemo na Istoriju koja bi nas poucila da se to sve prevazidje . :smile06: :smile06: :smile06:

Znaci sa desna na levo i no problemo. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

@hehehe
16-09-2005, 15:35
Vidim da se od muke smijes...uvijek ponavljas jedno te isto. Dobro shvatili su svi da te jos uvijek jako boli sto ste popusili katolicke kite u ratu i da se sada terapiras na Hrvatskom forumu. Nemozes ti bez Hrvata...uvijek si im lizo guzice i uvijek ces to raditi...
Zivila lijepa nasa nezavisna HRVATSKA!
Zivila sloboda!
Zivila zemlja bez srbadije! Dobro par papaka je ostalo a i oni se ulizivaju ko pickice...
Pozdrav bolesnik!

poruka
16-09-2005, 17:47
obavezno citati sa desna na levo , tu se krije istina na arijevski nacin. :smile06: :smile16:

poruka
16-09-2005, 18:27
obavezno citati sa desna na levo , tu se krije istina na arijevski nacin. :smile06: :smile16:

bosanac.
16-09-2005, 18:31
sto su kod nas u Bosni kaze samo okreni pa da vidis kakvi su to geni. :)) :smile18:

poruka
16-09-2005, 20:57
trpati kurcine u srpska usta, tako da se radjaju cigani.

poruka
16-09-2005, 20:58
nemoj okrecati bosanca, smrdit ce, svinja jedna.

poruka
17-09-2005, 05:21
citati sa desna na lijevo i istina je tu.Sto znaci kad ti hrvat kaze da si glup , istina je sa druge strane znaci da se on osijeca glup.

Kao ovo uporno svoje poreklo preziru i drugom trpaju jer se osjecaju da su Cigani kao u istinu sto i jesu.Istorija kaze sve. :)) :smile16: :smile17:

poruka
citati sa desna na lijevo i istina je tu.Sto znaci kad ti hrvat kaze da si glup , istina je sa druge strane znaci da se on osijeca glup.

Kao ovo uporno svoje poreklo preziru i drugom trpaju jer se osjecaju da su Cigani kao u istinu sto i jesu.Istorija kaze sve. :)) :smile16: :smile17:

poruka

poruka
17-09-2005, 05:22

poruka

poruka

poruka

poruka

poruka

poruka

poruka

poruka

poruka

poruka
17-09-2005, 05:23

poruka

poruka

poruka

poruka

poruka

veselo
17-09-2005, 05:26
hrvati dobili po ..cki na malti, tako se dogadja kad je neko ne civiziran.
divljacka naobrazba. :smile16: :smile16: :smile16:

veselo

veselo

veselo

veselo

veselo
17-09-2005, 05:27

veselo

veselo

veselo

veselo

veselo

hehehe
17-09-2005, 05:31
A Srbi pjevali ,Sta se ono preko Malte prashi , sigurno iz tura susjeda nasi. :smile06: :smile06: :smile06:

Mile Istinolog
17-09-2005, 12:31
Hrvati su mlogo bre cudni ljudski primerci bre..... uvek se hvale kako su oni ovo, oni ono .... civilizirani ...... i onda ih puste iz veza, odu na neku utakmicu i ..... otkriju svetu svoje pravo lice ...... divlja stoka kakvom se nemoze pohvaliti ni jedna zemlja na svetu! :))

Pokrijte se bre po usima i ne serite gluposti, nemozete vi nikoga drugog slagati, jedino lazete sami sebe bre bre bre bre! :))

Mile-Govnolog
18-09-2005, 13:14
Kultura ti strsi iz ociju, a ××××× iz dupeta, Mile-×××××cino. :smile16:

Uh
18-09-2005, 13:36
Svi koji dolaze na ovaj forum su zabezeknuti sa kulturom srpskog naroda i ovih pusera njihove kulture.

NEMOJTE PREVISE! JER SVE STO JE PREVISE DOJADI.

jeli.
20-09-2005, 04:58
heroji kako ono bude u Malti, bjezite noge usra guzica. :smile16: :))

sused
20-09-2005, 15:41
ovaj konjusar iz Svedske je pravi dokaz ovoga posta.Teska psihopata koja tlaci vrijeme uzalud , niko i ne cita njegove gluposti kad se zna od ranije da je teski bolesnik koji ×××× i jede ujedno. :)) :smile16: :smile17: :))

SUSEDE
20-09-2005, 15:47
ZBILJA SI SKRENUO UMOM, MAMICU TI PRCKAM. :smile16:

sused
21-09-2005, 16:02
Jeli mizerio konjusarska ko tebi dade komp da se tu javno provaljujes do besvijesti.××××s i jedes i pored toga si uvijek osamucen u totalnoj konfuziji.
Daj nekom hrvatu za poklon to je za divljake sargija u koju se udarati mora, jeba te dalm magarac u dupe pa osto vijecni invalid da nemozes tu dezurati i bljivati , srati i sve to jesti , zato forum smrdi gore od ikakve deponije sa koje si odhranjen.

kako da ti tako lud predje granicu kako nisi ostao u matici skrivati srpske leseve . :smile20:

Da je
21-09-2005, 16:48
bio tvoj les, bre govno od suseda, mozda bi bio i ostao.
Jebalo ti jato nasih tovara, tu posranu smrdljivu kevu.
Idi u ××××× materinu susede i nemoj vise jesti govna. :smile16:

mamlazetino magareca
22-09-2005, 01:17
mali ..... os bananu? :)) Cika ce ti guli koru bre bre! :))

Nego, stvarno si dosmrdio sa tim trulim smrdljivim mozgom tvojim, sta u stvari hoces? Da pokazes kako ste vi hrvati kulturniji od nas Srba? Nesto ti ne ide .... :))

Samo ××××s gluposti bez ikakve veze s mozgom .... hrvatski, nema sta! :))

Ajde sad mars u kucicu! :)) smile06:

To nije
22-09-2005, 13:07
istina, MAMLAZE, meni je zao, ali spustam se na tvoju umnu razinu.
Ti si toliko glup, da ne uvidjas kako se drugi ljudi zajebavaju sa vama ×××××nima.
Kako se moze sprovesti, neka inteligentna diskusija, sa vama glupim krajisnicima?
Da ste pametni, nebite blebetali ovuda,
ocekujuci neku samilost.
Evo da se opet spustim na tvoj nivo: IDI U ××××× MATERINU, GLUPI KRAJISNICE.
Keva te izbacila kroz dupe, ljudsko smece.

:smile16:

znam
22-09-2005, 16:32
te grga kad si jez bio i netrebas se ti spustati ti si odavno ispod svakog nivoa ljudsog intelekta. :))

Mozda
22-09-2005, 19:57
i jesmo, ali vi ste u dupetu, posrani srbocigani. :smile16:

Cika guli koru ....
23-09-2005, 00:27
Mali .... os bananu? :))

Cika
23-09-2005, 01:17
dobio si ti bananu prvo, jos te ceka puno banana i velika kurcina, za takvo govno kao sto si ti. :smile16:

hrvatskom glupanderu
23-09-2005, 01:19
doista smesno ..... :smile17: :smile17: :smile12: :smile12: :smile15: :smile15:

hehe-
23-09-2005, 19:03
o siftar jelji ti vidje bracu kako ih Maljta prati , koljiko ti je tada srce biljo. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

mene.
26-09-2005, 14:42
interesuje jesu li oni stvarno u zatvoru kako su optuzeni ili su upisani u povijst kao heroji koji su okupirali Malitu. :smile17: :))

MALTA KAZNJENA
26-09-2005, 18:08
Disciplinska komisija FIFA-e, krovne svjetske nogometne organizacije, odlučila je kazniti malteški nogometni savez i to sa 13.000 švicarskih franaka zbog neadkvatnog osiguranja utakmice.

jeste.
27-09-2005, 16:06
nije znala koji joj divljaci dolaze u goste i teba da bude kaznjena da je malo bolje gledala ko im dolazi i kako su se ponasali u predhodnim zemljama bili bi spmerni i efikasniji na pe parazite.

opet
27-09-2005, 17:05
ti hehehe lupetas? Idi na pazar i potrazi malo govana za tu tvoju glavu, jer suplja ne funkcionise. :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Silvio
27-09-2005, 18:20
Na srecu hrvatska je policija znala ko joj dolazi kad su "delije" dolazile. Ali hrvatska policija je zanat ispekla u ratu. Za nju su mirnodobski poslovi rutinski, luk i voda, pace of cake.

Steta! trebala je "delije" pustit da im ispitamo hrabrost!

u jesu
27-09-2005, 19:18
ovi konjusari hrabi :smile16: ××××te sve mi govno drzti. :smile16:

Sto mislis reci?
27-09-2005, 19:23
"drzti"?
Pa ××××te, pojedi ga, isto kao sto si ga jeo za vrijeme oluje.
Sjecas se? Dali si onda drhtao ili drztio?
Hehehe, kako se sada pravimo herojima?
Jelda mali usrani krajisnice?
Kako keva? Dali je obrijala brkove? :smile16:

hehehe.
28-09-2005, 04:22
pa ti od muke neznas kako bi se branio. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Branio
28-09-2005, 13:02
Od cega?
×××××ne, ti niti uvidjas da si glup, zato se i smijem tebi i ×××××nima kao sto si ti.
Braniti? Zbilja imas slamu u glavi.
Reci mi hehehe: Dali ti je keva obrijala brkove? Ade bre, samo nemoj da lazes.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile18: :o

@tomic
28-09-2005, 16:23
FIFA novcˇano kaznila Hrvate!
Svetska fudbalska organizacija FIFA saopsˇtila je u utorak da je kaznila Fudbalski savez Hrvatske sa 55.000 sˇvajcarskih franaka zbog divljanja navijacˇa nacionalnog tima te zemlje na utakmici sa Maltom u kvalifikacijama za mundijal.
Hrvatski navijacˇi su nezadovoljni neresˇenim rezultatom 1:1 koji su njihovi igracˇi ostvarili 7. septembra u duelu sa Maltom u Ka Taliju polomili sedisˇta na stadionu i sukobili se sa policijom i simpatizerima protivnicˇkog tima.
Fudbalski savez Malte kazˇnjen je sa 13.000 svajcarskih franaka, jer nije preduzeo neophodne bezbednosne mere.

- majmunu gore koji je na sva zvona objavio kako je MALTA kaznjena, a "zaboravio" da napise kako je UEFA kaznila i njih, sa jos vise love!
:))

Jos jedno ovakvo divljanje .... hehehehehe! postavice UEFA i FIFA one stare tabele sa: Sacuvaj nas boze kuge. gladi i hrvata na svim stadionima zemalja koje su clanice ovih fudbalskih asocijacija .... !!!!! :)) :smile06: :)) :smile06:

Ajde reci
28-09-2005, 17:40
@tomicaru, dali je hehehe tvoj brale?
Mora da je jer imate slicnu inteligenciju, glupi kao cuskija. :smile16: