PDA

Pogledaj cijelu verziju : AFERA SEKSUALNOG ZLOSTAVLJANJA DJECE U SUMPETRU KOD OMIŠA

STANKO1
06-09-2005, 00:09
UHIĆEN PEDOFIL - MJEŠTANI U OSVETNIČKOM POHODU

Zbog sumnje u spolne odnose i bludne radnje nad dječacima, policija 60-godišnjeg B.Z. privela istražnom sucu u Splitu, koji mu je odredio jednomjesečni pritvor
Ogorčeni Sumpertani B.Z. kamenovali kuću, demolirali poslovni prostor i zapalili brod uz kojega su izgorjele i potonule i dvije brodice njegovih nećaka
Osumnjičeni negira bilo kakvu krivnju

Mještani su B.Z. zapalili brodicu, a s njom su izgorjele i potonule još dvije/Joško ŠUPIĆOMIŠ/SPLIT - Afera čiji se razmjeri još ne daju niti sagledati snažno potresa Sumpetar, malo mjesto na pola puta između Splita i Omiša: šezdesetogodišnjeg B.Z., mještanina Sumpetra, policija je osumnjičila da je tijekom 2004. i 2005. godine obavljao spolne odnose s jednim djetetom te bludne radnje nad još dvojicom dječaka iz Sumpetra, starih devet i jedanaest godina. On je uhićen u svojoj kući u Sumpetru u petak navečer, negdje oko 23 sata, kada su ga slobode lišili službenici policije koji su ga priveli na kriminalističku obradu.

///////////////////
E vala kod koga idete na misu, nije cudo!

@tomic
06-09-2005, 12:40
××××× ti drzavu u kojoj je oko 4% postenih, normalnih ljudi (citaj Srbi), a sve ostalo Ustase i Pedofili! :smile06: :)) :smile06: :))

Uz siptare su rak rana Evrope! :smile09:

Pih! :smile16:

Evo
06-09-2005, 17:22
@tomicare, siptari te zovu na veceru, bre. Dodji bre na Kosovo da napravimo razanj od tebe bre gedjo. Tvoj prijatelj siptar.

Milojica
07-09-2005, 13:03
evo ga jedan hrvat koji se potpisuje sa siptar! :))
nista cudno, i jedni i drugi su isti - kao sto kolega rece - rak-rana Evrope! :))

a, ni reci o temi ...... :))

hahahaha! :smile06:

Rak
07-09-2005, 14:15
rana Evrope? Pa vi zivite sa siptarima, samo sto vas jebu u to pisljivo dupe radi Kosova. Jadan car Lazar

kokan.
07-09-2005, 16:11
Mi Srbi imamo siptare a Slovenci hrvate mi smo prvi birali. :smile16:

Zato
07-09-2005, 16:37
vas kokaju lepo bre gedjo.

vas
07-09-2005, 16:57
ne kokaju drugi vec vi sami sebe , toliko ste sami sebi glupi i mizerni da se kokate radi ciste savijesti. :smile12:

Kakav
07-09-2005, 17:04
je ovo srbociganin? ×××××ne jedan, nemoj zaboraviti kako keva sa svojim ljubavnikom siluje bebu, od cega beba umre i to u sredistu kraljevskog BEOGRADA. Idi mi u ××××× materinu, kad neznas, da svi narodi imaju pedofile, samo sto u Hrvatskoj odmah sa njima u novine i na sud. Vi u Srbiji se pravite kao da ste sveci i to ne postoji kod vas. ××××× vam materina ciganska, zato i jeste sjebani sto se ××××te izmedju sebe i radja te se tako deformirani i glupi.

hajde
07-09-2005, 18:22
kopitaru ne ××××ndaj . pogledaj se u zrcalo :smile06: :smile06: mozda ces i ti izvrsiti samoubistvo od srama :smile17: ko su vece siledjije od vas da mi je znati , kad se nije ni znalo o tome kod vas je bilo uveliko silovanje rodjeni kcerki , i ti bi nam pricao o nekim kaznama :smile06: :smile06: da vas podju provjeravati neznam ko bi bio cist :smile17:
Eto ti si im zivi primjer kulture i pameti da dalje ne trazimo. :smile06:

hajde
07-09-2005, 18:42
rastumaci onaj slucaj u Beogradu, govno srpsko. Bebicu silovati sa zeljeznim sipkama, dok bebica nije umrla. ××××× ti materina i ti ces meni pricati o kulturi, govno cigansko.

samo
09-09-2005, 06:06
da te podsjetim , rasa ti je ciganjska :)) :)) :)) koliko se god sramio geni kazu svoje. :)) :)) :))

Meni
09-09-2005, 12:28
se geni znadu, ali ti ciganine, koji putujes po Balkanu popravljajuci lonce i raznorazne posude, krades po tudjim kucama, bezkucnik i bez drzave, reci mi malo o tvojim genima. Gdje si rodjen? Dali znas tko ti je otac? Za kevu znas, ali ×××× je kad su je svi navlacili na ×××××, zato i neznas tko ti je otac. HEHEHEHEHEHE :smile16: