PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sa koliko godina se današnje ženske počinju bubat?

g.Zašto
02-09-2005, 23:23
Mislim da pićkice u današnje vrijeme zasvrbe nešto ranije nego što bi trebale(još mirišu po mlijeku),a možda griješim? Dali je to iz čiste dosade,znatiželje ili nečeg drugog? Što tjera mladu picu u potragu za ku*

gugi
03-09-2005, 00:11
Zato kaj više ne rade po kući,a ni oko kuće,ne hrane svinje i ne doje krave,pa si nađu nešto drugo da navlače i natežu :smile15:

promatrač
03-09-2005, 13:20
u pravu si gugi, jer nekadašnje cure od prevelikog posla i brige nisu ni stigle mislit na kurca, već su gledale kako da prežive i nađu normalnog partnera za cijeli život. Dok ove današnje mlade cure vidi ih po ovom forumu misle samo na jebačinu jer roditelji za njih ne samo da rintaju i uzdržavaju ih, nego dio tih roditelja i druge ljude oko sebe potkradaju da bi im djeca imala život na visokoj nozi. Eto toliko o vrbovečkim maloljetnim pucama koje traže kurca čak i preko ovog foruma i to onak u celofanu kao kakti nisu zainteresirane a iz svake njihove rečenice čitaš im misli kako bi se u prvoj šupi povalile.

boho
03-09-2005, 15:51
joj dečki. pa kaj nebi vama trebalo bit drago da curke nisu više tak izbirljive i suzdržane? :smile06:

vozač
03-09-2005, 18:20
hehe nisu više suzdržane, naprotiv podignu suknju i nasred ulice tak da se skoro zaletiš od vizuelnog šoka u prvu banderu :smile17: :smile17:

mala m
03-09-2005, 18:45
kako koja...al fakat...ima nas svakakvih :smile19: :smile18: :smile19:

SA 12-13
03-09-2005, 19:13
znam da se ANITA DRETA jebala sa šiptarima sa 13god a pušit ××××× je počela sa 12

boho
04-09-2005, 17:45
haha. jadni vozač...

g.Zašto
04-09-2005, 18:48
Mislim da današnje mlade ženskice u nedostatatku roditeljske pažnje,novčanih sredstava i sl. situacija,a i pod utjecajem medija koji veličaju novac kao jedino sredstvo uspjeha,mira i blagostanja u životu vide izlaz u izlaženju s uglavnom starijim,bogatijim,situiranim tipovima(šiptarima,no ne nužno)jer misle da će uz njih postat NETKO I NEŠTO,da će biti face,a u biti postanu dvolične ××××××.ZAŠTO NE DOBROG DEČKA SIROMAHA?AKO NEGOG VOLIŠ ONDA S NJIM MOŽEŠ I USPJET U ŽIVOTU.××××× VAM ŠIPTARE(domaće cure)

g.smart ;-))
04-09-2005, 19:24
zajeban je život..kao što znamo, život je jedna najteža škola koju moramo proć..e sad je pitanje kak će kome ić..kada mnogo stvari okusiš u životu uvijek izvučeš pouku..
by the way kaj se tiče tih cura, to je jako žalosno i trebalo bi ih puno podučit, a ne pljuvat po njima jel tak nećemo ništa korisno dobit.
Cure, razmislite kad ćete se u to upuštat i s kim, nije sve dobro radit na brzinu jel se mogu javit negativne posljedice a i naravno dobre.. :)) :) :) pozdrav :smile15: :smile15:

dark girl
04-09-2005, 21:11
Draga gospodo!

Djelomice se slažem sa vama.Istina da se neke današnje cure počnu prerano istraživati neke stvari u krevetima,ali nisu razlozi točni.Neke cure to rade zbog nedostatka paženje,neke jer misle da su face ak su se poševile sa prvim iz grma,no nisu sve takve.Ja naprimjer imam 14 i ne namjeravam tako brzo izgubiti svoju nevinost.Mislim da cure koje se upuste u te stvari tako rano jednostavno mlado meso koje su od djevojčica htjele postati žene.Ali mislim da niste ni vi muški za neku hvalu jer da ste tako kritičnii informirani nebi te "curice","bubali" kak vi kažete.POZDRAV IZUZETCIMA!

y2k
05-09-2005, 22:57
Treba jebat jer je to najbolje u životu(ipak to nije droga i sl.×××××rije),a tako sada zaključuju i mlađe ženske puno ranije nego njihove prethodnice.Cure bubajte,ševite,××××te se kad god osjetite potrebu za tim.Što vam vrijedi da se čuvate za nekog potencijalno dobrog tipa koji na kraju krajeva ne mora ispast tako dobar.Treba proći dosta toga u životu da bi se donijela valjana odluka.Probajte sve(mlado,staro,bogato,strano)nećete nikad žaliti zbog toga.

Slažem se
06-09-2005, 20:29
sa Dark girl,i ja imam isto takvo mišljenje.