PDA

Pogledaj cijelu verziju : Carla del Ponte : Nezreli ste za Evropu

STANISLAV
02-09-2005, 10:57
HRVATSKA - HAAG Unatoč rezultatima Vladina akcijskog plana, glavna haaška tužiteljica i dalje nezadovoljna suradnjom Zagreba
Del Ponte protiv pregovora
Autor Deana Knežević, Stojan de Prato

Nade da bi uhićenje Petrača, u sklopu akcijskog plana za rješavanje slučaja Gotovina, moglo pozitivno utjecati na početak pregovora s EU, odmah jučer ohladila je glavna haaška tužiteljica Carla del Ponte. S međunarodne konferencije što se održava u Bernu poručila je da bi Hrvatska, ako počne pregovore s Unijom, smanjila napore u traženju odbjegloga generala Gotovine. U trenutku kad je to govorila, glavna haaška tužiteljica sigurno je već bila detaljno brifirana o najnovijim događajima vezanim uz Hrvoja Petrača. Poznato je, naime, da njezin haaški ured ima vrlo profesionalnu i agilnu službu za medije, ako vijest slučajno nije dobila službenim kanalima, a informacija o Petračevu uhićenju objavljena je gotovo 24 sata prije njezine prve reakcije. U političkim se krugovima na temelju toga nagađa da će i službeni izvještaj glavne haaške tužiteljice Europskoj uniji o hrvatskom napretku biti negativan.

Ma zajebana ova Karla; nesto ne naseda na balkanske stoseve :)

Sta kazes Svede?

STA SE EU
02-09-2005, 12:18
...pregovora tice...ja sam svoje rekao -

OKRENUO sam misljenje (kao i vecina Hrvata). SA EU-om je Hrvatskoj dovoljna slobodna (povlastena) trgovina, sta HR vec ima dosta godina i nista vise...

EU mora moliti HR da udje, i da joj za to da odredjene povlastice... i nikako drukcije...

Neka oni uzimaju Rumunjsku i Bugarsku...sirotinju i jad u svakom segmentu kad se usporedjuju sa HR -recimo...

Nama takva EU ne treba...

BIT ce u SVAKOM slucaju (sta bilo da bilo) referendum... i vidjet ce se da ce biti tako kako ja kazem...

mi imamo
02-09-2005, 12:19
...previse za dati..

a premalo za dobiti...

nepravedna trgovina...

Jadan
02-09-2005, 12:47
Stanislav, jedi govna, bumbaru jedan. Stanislave od×××× odavde i idi u ××××× materinu.

hehehe
02-09-2005, 18:14
ovim konjusarskim ×××××nima stalno govna u ustima :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: zato i smrdite gdje se god pojavite :smile06: :smile06:

Milisav
05-09-2005, 00:31
Ma Karla je mislila da kaze: Nezreli ste za Evropu, u stvari nosite se u ××××× materinu Iransku iz koje ste dosli jer u Evropi nemate sta da trazite"! :))

Ali nije htela, radi javnog mnjenja ××××ga! :))

Mi jesmo
05-09-2005, 13:52
u Evropi Milisave ciganine, samo sto ste vi malo zaostali nomadska olos. Milisave idi u ××××× materinu.