PDA

Pogledaj cijelu verziju : Otkrivena 141.MASOVNA GROBNICA U HR.SRBOCETNICI POBILI CIVIL

sompompirovi
29-08-2005, 17:25
<font face="Times New Roman" size="+2">Na mjesnom groblju u Okučanima otkrivena je danas još jedna masovna grobnica žrtava srpske agresije tijekom Domovinskog rata, i to je do sada 141. masovna grobnica u Hrvatskoj.

Prvoga dana iskapanja pronađeni su posmrtni ostaci deset osoba, uglavnom civila, među kojima su i tri žene, a ekshumirani su na dubini većoj od dva metra.

Riječ je o žrtvama iz 1991. koje su dovezene s područja Bijelih Stijena nedaleko od Okučana. Nagađa se da bi u grobnici mogle biti i žrtve iz logora Bučje, izvijestila je novinare potpredsjednica Vlade i ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti Jadranka Kosor, koja je bila nazočna početku iskapanja.

Podsjetila je da je na popisu zatočenih i nestalih hrvatskih branitelja i civila još 1149 osoba.

Rekla je kako su ove godine riješena 52 slučaja te da je proces traženja zatočenih i nestalih za Vladu apsolutni prioritet.

"I pronalazak ove masovne grobnice rezultat je ustrajne potrage koja će vjerojatno riješiti barem desetak sudbina s popisa zatočenih i nestalih", naglasila je potpredsjednica Kosor.

Iskapanja masovne grobnice na okučanskom mjesnom groblju nastavit će se sutra.

Istodobno u Cagama, nedaleko od Okučana, počela su istraživanja dviju pojedinačnih grobnica žrtava srpske agresije tijekom Domovinskoga rata.

Početku iskapanja na okučanskom groblju nazočni su bili predstavnici Saveza udruga obitelji zatočenih i nestalih hrvatskih branitelja.

Predsjednik te udruge Ivan Pšenica rekao je kako ima naznaka o postojanju još dviju većih masovnih grobnica na vukovarskom području. Dodao je da je jedna od mogućih lokacija na miniranom području koje prethodno treba razminirati.
</font><br><hr>

sompompirovi
29-08-2005, 17:29
<font face="Impact" size="+2" color="red">ZNAS FREDO DO SAD 141 GROBNICA... A TI TRAZIS TOLERANCIJU, DA SE SLOBODNO SECES PO HR???

KAKO REKOH, FRED... NA POGLED IZGLEDA SVE KAO PRIJE - PITOMO, ALI BUDI SIGURAN DA VISE NIJE TRAKO!! MRAK JE BRZ I SVE VIDI, SVE ZNA...

NIKAD! FRED, NIKAD! SE OVO NE ZABORAVLJA! SVAKI CAS, PONEKO NAIDJE...

KAKO REKOH! SVE SE ZNA! </font><br><hr>

Mali Ivica
30-08-2005, 17:59
Vidis, ja bi zamolio druga Trpimira sto on i njegova drugarica Jelka Glumicic misle o ovim grobnicama, koje isplivljavaju na povrsinu u zadnja vremena? Kakva prava imaju ovi cvili, koji dolaze na povrsinu nakon toliko vremena? Tko zna koliko ce jos jadnika isplivati iz crne zemlje, gdije su ih srbi stavili? I sada po umu Trpimira i drugarice Jelke, moramo te iste krvolocne zivotinje postivati i dati im sva prava koja pripadaju bivsim gradjanima drzave Hrvatske koji su bjezali poslije toliko pokolja koje su ti isti cigani pocinili po "SVOJOJ" drzavi. Dakle oni hoce da zatvorimo oci, na sve sto su oni pocinili narodu, koji je htio SAMO SAMOSTALNOST i da budu pusteni na miru. Dakle Trpimire uzmi svoju drugaricu Jelku i idi sa njom u ××××× MATERINU.

to su
30-08-2005, 19:42
pobijeni srbi , upravo ovi sto se traze, majku li vam zlikovacku konjusarsku, kopitarsku, ciganjsku, ustasko nakaznu , gaborsku, zvijersku , pedofilsku, ×××××sku , slinavu , krmeljivu , glupu, nepismenu, divljacku u ×××××.

×××× vam hico nanu koji vas ostavi za rasad da sijete zlo u danasnjoj civilizaciji koju su Srbi stvorili a vi razorili.

pobijeni Srbi
31-08-2005, 11:14
...na 100% srpsko kontroliranom podrucju??

Za onog "to su"
31-08-2005, 13:20
Ala ti vera bre, imas dobar recnik gedjo ×××××vi. Mora da si ti onaj nas ×××××× hehehe, jer takve mozgove ili nemozgove, se odmah pozna. Ali si glup, mora da si omiljen u matici.

Evo da se
31-08-2005, 13:40
i ja javim. Kao sto vidim, VGS pominje neke grobnice od nekoliko leseva (desetak), i proglasi ih masovnim grobnicama i pronadje da su to Hrvati bez ikakvih forensickih nalaza.
Sad ja treba da u to poverujem.

Hajde ti meni reci VGS-e gde su 2600 i nesto nestalih Srba za koje njihovi ukucani ni dan danas ne znaju gde su niti gde su sahranjeni???
Mozda upravo te grobnice koje otkrivate kriju te nestale Srbe. Ko vam veruje, posle tolike antisrpske propagandne histerije i lazi.

Pa da, vi ste mi cvece u ××××× materinu. Ako koza laze rog ne laze, sve je dokumentvano i mi isto tako sve znamo.
Znate vi ali znamo i mi, a zna i Karla.

Vi znate?
31-08-2005, 13:59
Kako smo vam jebali mamicu? Pa gdije je 2500 govana krajisnika? Nadam se u smecu, tako da njihovi potomci znadu da nesmiju dizati revolucije u tudjim zemljama. A ti gedjo sto znas, nemoj nikada zaboraviti i pricaj svojem potomku tako da i oni znadu da nemozes se zajebavati u tudjoj drzavi. A sada bre gedjo da ti kazem opet: IDI U ××××× MATERINU.

Fredu...
31-08-2005, 14:54
...nikad mi nemoj prodavati stoseve kad mijesas zrtve... (HR za Srpske ili obrnuto, kako vi Srbi radite...) to je najogavnije i najperverznije)...10-ak ljudi u prvom danu...je pronadjeno... da iako ih nije vise, to se zove masovna grobnica...

Ja priznajem da je vjerojatan broj od 2600 nestalih Srba...mozda bi trebali neki dokazi...prilijepio sam clanak (temu) tu...i zahtjev da se njihova sudbina rjesi - prihvacam kao POTPUNO legitiman...na onaj nacin na koji rodjaci prosvjeduju u BGD-u. Sta god da su napravili - IPAK ja sam da se koliko je moguce njihove sudbine osvjetle...

Ja znam za "tvrda" prizemljivanja iz 1991...kad je sve Srbe uhvatila masovna paranoja...pa su pucali iz snajpera po ZG-u, Varazdinu... svuda... Onda su masovno letjeli iz prozora na tvrdo prizemljivanje... tj trijeznjenje... Dosta ih je bilo ali koliko ne znam...neznam da li je provedena evidencija... znam da ih je u Gospicu i pogranicnim djelovima fronta takodjer dosta mrak jeo...jer cim je srpska/cetnicka artiljerija tocnije pogadjala ciljeve znali smo KO je za to kriv... mrak je bio i za to dobar recept... oko 700 ih je pronadjeno (navodno-vjerojatno Srbi), ali Srbi nisu htjeli slati DNK profile...tako da su ti ljudi pokopani kao nepoznati - TO uglavnom Hrvati NISU...

....

istina=
31-08-2005, 15:08
Grgo prestavljas se u pravom svijetlu ustaske svireposti.Ti da si gedjo bio bi bar covjek , ali ti si sve samo covjek nisi niti ces biti ikada.
Razorili ste Jugoslaviju ,zatim Bosnu, sada razarate Srbiju , zvijeri izopacene .........samo da vam je se baviti zlom i krvnistvom.
napadate putnike a trazite gdje god putujete da se sprovedete u miru i jos da vam se titra ×××× vas hitler nakazne najveca zvijer sto se umijesa sa ljudskim rodom.
Te grobnice koje nalazite su bas grobnice srpskih zrtava , koje ste poslije Oluje zakopavali tamo gdje su bili vecinski srbi da bi poslije upotrebili propagandom da su to vase ustase.
Od vas se covjek moze sve najgore nadati jer i vi sami znate ko ste i da po svaku cijenu se morate boriti da zrtve okrivite bar kad imate sansu.
sav rat je vasa iskvarenost i podvala to svaki malo pametniji Srbin i musliman zna.
grga ti si zivi dokaz stare hrvatske generacije koja poducaje novu i gdje je kraj vasoj sotonskoj idili to samo dragi bog zna.

Fredo
31-08-2005, 20:46
Mi nismo "razorili" YU. Mi se je htjeli otkaciti... otkaciti VAS u prvom redu! Radili smo sve legalno, po ustavu... izbori, vlast prema rezultatima izbora, pregovori, referendum...NEZAVISNOST!

A to sta ste vi onako seljacki, impulsivno, srednjevjekovno, ludjacko/koljacki reagirali, to je uglavnom VAS problem - SADA! Nazalost bio je to i nas velik problem kad smo trpjeli to vase divljastvo 4 pune godine...

ali vi ste na kraju pozanjeli sta ste posijali!!

I... neka vam je lepa kuca... samo cete jos dosta ratne stete morati otplatiti...kad se? ako? ikad oporavite...

Istina?????
31-08-2005, 22:51
Da, to su sve gedje, u masovnim grobnicama po Hrvatskoj i na teritoriju kojeg su srbi drzali kao njihovo. ××××te, kako ste mogli dozvoliti, da vas pokopavamo na vasem teritoriju? Mora da smo pametni, kad mozemo to raditi, pred nosom vas divljaka. Ti sto pises istina= ××××× ti mamicu, dobio si svoju maticu i jos uvijek se bunis. Zasto se gubis po nasim forumima? Ocekujes neku samilost ili odobrenje za vasa krvolocna djela? Mars bre gedjo preko Drine u tri pizde materine, nabije ti magarac kevu u supak, razbojnice gnjusni.

STANISLAV
01-09-2005, 00:53
Kazes radili ste sve legalno.
Da li je legalno bila hajka na Srbe, steljanje civila u Gospicu, Zadru, Splitu, Vrazdinu, Vinkovcima, Pakracu? Je li to sve bilo legalno?
Je li bilo legalno uvoz oruzja u zemlju bilo po Yu zakonima bilo po medjunarodnim?
Je su li legalni bili napadi na kasarne i pripadnike JNA dok jos rat nije poceo?

Bilo je bilo Svede mnogo ilegalnih stvari, cak je i vase sudstvo (eeeej vase sudstvo, jbte) osudilo neke "legalne" stvari sto ste radili. U toku je proces utvrdjivanje odgovornosti za likvidaciju osijeckih Srba.
(Naravno, to vam nikada ne bi palo na pamet, ali morate na pritske izvana).

Meni kao savremeniku gotovo mi nista nije licilo na legalno.

Trazenje nekog opravdanja za streljanje civila, je isto tvoja gnusna laz i podvala. Traziti excuse za ama bas svaki zlocin pocinjen od pripadnika tvog cini te smesnim i neozbiljnim diskutantom, u stilu
- (za nog starca) slucaj mi nije poznat, ali da nije kriv ne bi ga ubili (!!!!!)
- civili su navodno otkrivali mete srpskoj artiljeriji (to ti je najnoviji biser).

Iz celog onoga haosa, pokusavajuci da idealizujes svoj narod, prihvatas se sizifovog posla, a sebe cinis smesnim i neozbiljnim diskutantom, prema tome i predmetom za zajebanciju... i onda ti je djavo kriv.

Neko rece onu ××××××stinu "dizanje buna u tudjoj zemlji". Koje perverzije vi imate u glavi, to je neverovatno!!!

Pa vidite, u tome i jeste geneza cele krize; u tome grmu lezi zec.
Vasa vlast kao i vecina od vas smatraju HR Srbe da su u tudjoj zemlji.
Dokaz: oduzet im je status i prava, i proglaseni gradjanima drugoga reda, poceli ih masovno otpustati sa posla i pretiti fizickim istrebljenjem.

I sad kazete "digli ste ruku na svoju domovinu". Nije cudo na takvu domovinu.
Uostalom, HR Srbi su pamtili takvu domovinu samo od juce (nisu imali ni prilike da je upoznaju jer je domovina na njih krenula DJONOM IZ PRVE), a pamtili su 40 godina zemlju u kojoj su bili ravnopravni sa ostalim narodima, u kojoj je bila zagarantovana sloboda i SIGURNOST i jednake sanse za posao za sve.

I onda se iscudjavate zasto su se pobunili! Pobunili su se protiv onoga sto je licilo mnogo mnogo gore od onoga sta su imali decenijama. Pobunili su se protiv onih koji su ih asocirali na uzasnu proslost i po ikonografiji, i po pretnjama i po svemu ostalom.

p.s. E sad ocekujem odgovore u stilu "pa da, uzivali ste... bili ste povlasteni... nista niste radili...odgovarala vam zemlja kojom su Srbi upravljali (milim, Srbin Tito i Srbin Kardelj)...bla bla bla"

Da Fredo
01-09-2005, 11:19
...sve smo radili legalno! Ali vi ste nam (JNA-Srbi) razoruzali narodni obranu...pistolje ze policajce imali nismo 1990!!

Uglavnom...postupak, proces kojim je HR isla je bio onim sljedom koji sam naveo LEGALAN!

Dakle mi smo imali lagalnu politicku vlast ali ne pistolje da naoruzamo policiju!

Vi (SELJACI, primitivna brdzanska svjetina), pomognuti od braditih srednjevjekovnih istocnoDrinskih pijanih spodoba, ste uz pomoc rakije, i onog sirovog oruzja kojeg ste imali u izobilju, krenuli u rusenje "Ustasije"...

...Legalno je strijeljati izdajice, zmije u trbuhu) koje otkucavaju drugoj strani sve...otkrivaju ciljeve i slicne spijunaze! DA legalno!

Ako se je u procesu napravila koja greska - boze moj...bilo ih je sigurno! ...

Nemam vremena Fred... Dobili ste maticu i prestanite se buniti!

Spokojni ste tamo zauvjjek..

U HR nemozete imati povlasten polozaj... ako je neko bio direktor TV-a ili INA-e zato sto je Srbin ili partijas... to vise prolazilo nije...

Privilegiju su 1990/91 UKINUTE!!
Srbin vise nije moglo biti zanimanje - samo nacionalnost!

Stanislave
01-09-2005, 12:48
ne komentiras na te grobnice sto vi smatrate da su srpski lesevi u njima?
Hvatas se prava srpske gamadi u Hrvatskoj? ×××× ti ja mamicu, sto nisu oni prvi poceli otpustavati i tjerati hrvatski narod iz Krajine?
××××× te tako glupog, nemam vremena da se upustam u diskusiju sa ×××××nom kao sto si ti. Stoj u svojoj matici i idi u ××××× materinu divlji cetnice. NIKAD VUSE?

STANISLAV
02-09-2005, 00:02
Bivsa SFRJ je bila zemlja ravnopravnih naroda i narodnosti u svakom pogledu. Ni jedan narod, ni jedna republika nisu bile favorizovane!
To o cemu sad vi pricate, to su notorne lazi i nista vise.

Istina da je srpske policije bili proporcionalno vise u HR ili vojske (da vas u vezi ovoga drugoga drzim za rec, mada je vojni vrh bio pretezno hrvatski),
ali isto tako je cinjenica koju ne mozete pobiti da je Srbija bila podeljena na tri medjusobno suprostavljene drzavice, pa ako me pitate zasto je u HR bilo proporcionalno vise srpske policije, odgovor ce te naci u odgovoru zasto je Srbija podeljena na 3 dela.
Sve u interesu ocuvanja zemlje, po onome kako je razmisljala politicka vrhuska tog vremena.
Cisto etnicka HR policija i cisto etnicka HR vojska znacio bi jos brzi kraj ondasnje SFRJ. Isto tako, jaka Srbija ne bi ostale cinila mnogo srecnim.

Po svemu ostalom, sem te ××××ne policije (neznam koja je privilgaja biti policajac, sem ceo radni vek nositi glavu u torbi), nisam primetio da je moj narod i po cemu bio favorizovan u Hrvatskoj. Sta vise, pricali su mi o preseljavanju mog naroda iz Hrvatske odmah posle rata (vlak bez voznog reda), vecina su, racunajuci i moju familiju, ziveli u pasivnim krajevima i siromastvu, i da se nisu otvorile granice sezdesetih, taj narod bi ziveo u krajnjoj bedi.
Elem od svih tih privilegija o kojima pricate, Srbi su se otseljavali u kontinuitetu iz Hrvatske odlazeci da se skoluju u neke druge krajeve i da se vise nikada ne vrate, ma da vide starce, iii odlazeci u pecalbu.
E onda mi stvarno nije jasno ko bi se
otseljavao od tog vaseg bogatsta i silnih privilegija.
Svede i ostali, meni ste smesni u ××××× materinu kada pominjete nekakve privilegije.
Kakav posao bit Srbin, o cemu ××××s majmune?
Hajde, rat se zavrsio, nema vise potrebe da toliko lazete i satanizujete jedan narod.

"...sve smo radili legalno! Ali vi ste nam (JNA-Srbi) razoruzali narodni obranu...pistolje ze policajce imali nismo 1990!!"

Koliko je meni poznato, Predsednistvo (ukjljucujuci i Mesica), donelo je odluku da se razoruzaju TO radi sprecavanja gradjanskog rata i krvoprolica, I TA ODLUKA PREDSEDISTVA NIKDA NIJE IMPLEMNTIRANA, a i kako bi, jer bi to bilo trazenje mrava u plastu sena.
Ne seri, nikakvog ozbiljnijeg razoruzanja nije bilo. Sta vise, u to vreme vi ste se gotovo nesmetano naouruzavali i to na angro.
Prema tome, imali ste vi i vise od pistolja da naoruzavate policiju.

"...Legalno je strijeljati izdajice, zmije u trbuhu) koje otkucavaju drugoj strani sve...otkrivaju ciljeve i slicne spijunaze! DA legalno!"

Pa sto mislis zasto si dobio ime Vreca Govana. Jer si djubre od coveka koji u svojoj slepoj mrznji ne vidi ni prst pred okom.
Vasi sudovi (eeeej, cak oni), smatraju da to nije bilo legalno vec kriminalno, medjunarodni sudovi takodje, verovatno ko ima gram mozga u glavi slozice se.

Dakle, majmune iz Svedske, ili ti Vreco Govana, ne samo da ubijanje civila nije bilo legalno VEC KRIMINALNO I ZLOCINACKI, zbog cega doticne terete i domace i medjunarodno sudstvo, i zbog cega nema pregovora sa EU.

A ti takvo djubre imbecil kakav jesi, bolje ubij se nego uopste i da pokusas da shvatis. Uostalom, drzi to tvoje misljenje za sebe, zakljucaj se, baci kljuc kroz prozor, ili ga progutaj, nego da tvoja ideja procuri van te da trujes svet okolo.

"Nemam vremena Fred... Dobili ste maticu i prestanite se buniti!
Spokojni ste tamo zauvjjek.."

Ha ha, ××××××, pa moj je ceo svet, ××××× ti materina.
Ko si ti da nekogme sugeriras gde ces ziveti ×××××ne ustaski, Vreco Govana iz Svedske.

Hajde sad u ××××× materinu, dosta sam slusao tvoje litanje. Od sad mi je ispod casti uopste diskutovati sa tobom, ma jedino te zajebavati kao tudjeg.

Slusaj
02-09-2005, 12:43
××××× Stanislave, ti mozes ziviti gdje hoces, ali nemozes stvarati srpsku republiku u toj drzavi i smatrati da je to srpska zemlja, samo zato sto u njoj zive par srpskih govana. A ti govno jedno, sto se imas buniti? Poceli ste napad na Hrvatsku i dobili po picki, dakle idi ti i takvi slicni tebi, preko Drine u tri picke materine. Bumbaru Stanislave, zivi gdje god hoces, ali ostavi se Hrvatske.
PS. Da su podjelili Srbiju na tri djela? Dakle Srbija, Vojvodina i Kosovo? ××××× ti materina, ×××××ne jedan, ove dvije autonomne pokrajine nisu nikada bile SRBIJA, govno jedno cigansko. Mars supak jedan u ××××× materinu

hehe
02-09-2005, 18:26
tebi govna ne izlaze iz zvalja jeba te pavelic takvog glupog u dupe da ima jos jedan ××××× vise na Gey paradi :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: kod vas sada vecinski ×××××i :smile06: :smile06: zato ste i smatrali da su Srbi tudjini i da ih treba protjerati :smile06: :smile06:
Hrvata mozes poznati po uvucenim usnama rasirenih usta i utanjenog glasa :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ali ti su brale za masakr najoga zvijer , kad on ima majnunki profil a vanpirsku cud taj ti je u stanju uzivati dok ti krv pije. :smile17:

jeste.
02-09-2005, 18:31
znas li zasto su hrvati bez usana :o
zato sto ih uvlace pod zube kad puse da ne grizu. :smile16: :smile06: :smile17:

STANISLAV
03-09-2005, 00:54
Za "Slusaj":
Srbi su stvarali granice Srbije krvlju svojih sinova, a njene granice su zvanicno priznate berlinskim kongresom i versajskim mirovnim sporazumom.

Sto se tice isutacije na Kosovu danas, Srbija je platila ceh zivota u zajednickoj drzavi sa svojom "bracom" dozvolivsi da tudjin upravlja delom njene teritorije, i nesmetano donosi zakone koji su bile u nekakvom interesu bratstva i jedinstva i zajednistva, a u sustini zadirale duboko u drzavne interese i na stetu Srbije.
Zakon o zabrani povratku srpskih izbeglica sa Kosova, odmah posle rata, dovoljno govori za sebe.
Da nije bilo Jajca, danas bi Kosovo bilo sasvim druga prica.

Sto se tice Vojvodine cinjenicna situacija je potpuno drukcija jer su Srbi u Vojvodini vecinski narod.
Prema tome, o cemu god razmisljao, ne mozes da pobegnes od cinjenice da je Vojvodina srpska u svakom pogledu.

A koliko
03-09-2005, 13:06
ste madjara i hrvata rasturili iz Vojvodine? 92% kosovara na Kosovu i to prvo vase najezde da ocistite Kosovo od pravnih vlasnika. Dakle Stanislave pojedi govno kad neznas fakte. Tako ste htijeli praviti neke republike u Hrvatskoj, ali ××××ga, zagrizli ste vise nego sto ste mogli prozvakati, jedino sto ste prozvakali, ×××××u Stanislave, jeste veliki ×××××. A sada ××××ni gedjo od×××× preko Drine u tri pizde materine.

NIJE ZA
03-09-2005, 15:13
Vjerovati koliko ke taj Stanislav(Fredo) lud...

"YU zemlja ravnopravnih naroda"

"srbi stvarali granice u krvi...dozvolili tudinu da vlada"???

JOOOOOJ.... pa cudo je da ste vi kao narod uopce prezivjeli povijest...

Malo je naroda tolikop ludih (ako i ima koji uopce?) na svijetu.

Pokusali ste i u ovom ratu pisat granice krvlju svojih sinova...koji su (oni koji su prezivjeli!) vraceni u maticu....

JOOOOJ...

Ti se
03-09-2005, 16:46
oslanjas na Berlin i Versalj, jelda Stanislave? I to zoves prolijevanje krvi vasih mladica, koji su stvarali srpske geanice? Stanislave, jebalo ti magare kevu, to su bila vremena kad ste nabili Karadjordjeve ××××××. za hrvatske kraljeve. Mozes zamisliti: Kraljevina srba, hrvata i slovenaca? ××××n li vam mater, i tvoja djeca su prolijevala krv za tu kraljevinu? E nema vise toga, govno Stanislave, idi u ××××× materinu ti i Karadjordjevi i svi oni koji hoceju tudji teritorij, ×××××ne jeda. Mars govno jedno preko Drine i tamo ××××j koliko hoces. Pizdune jedan.

Krvolocnik
03-09-2005, 18:07
HAHAHAHA, ta Jugoslavija stvarno bila "Srboslavija" sa Titom (Srbin), Kardeljem (jos jedan Srbin) pa i Bakaricem (najveci Srbin) 'Ajde, popusi mi dupe, hahaha :smile06:

O cemu ti
03-09-2005, 21:25
pricas hahaha? ×××× ti pas mater, ako nemas pojma o necemu, zacepi ta posrana usta puna govana. Govori se o Varsalju i Berlinu i Karadjordjevima i njihovoj kraljevini. Dakle ××××× budalo usuti kad nemas pojma. ×××× ti magare kevu.

pa oni su
03-09-2005, 21:26
bili pobjednici, oni su u prvom redu mislili na SEBE, u drugom redu na "komunizam" (Moskva), a u trecem na "ravnopravnost"...

Kad bi koji Srbin sve sakupio i pridobio sve za takav projekt? (YU)??

I kad su oni umrli...netali, pokusali ste VI sa Milosevicem, SANU, Cetnicima, Arkanima, Seseljima itd... i ??? Kako je proslo???

postali ste MATICARI...

A mi?? naucismo ko ste i ste za barem 1000 godina...

Srbi su
05-09-2005, 11:22
dobili samostalnost 1878 u Berlinu. Izgubili su je 1918 ulazeci u novu tvorevinu YU.

Konacno su je opet dobili 1992 i to krvlju svojih mladica. Cesto su joj mjenjali ime, SRJ (××××JU), SiCG i jos nesto sto sam zaboravio...ko bi sve to pamtio...

Novo ime ce doci najkasnije za 1 godinu kad se CG otkaci...

pa onda novo kad Kosovo dobije nezavisnost...

pa onda...? Vojvodina ITD....