PDA

Pogledaj cijelu verziju : HRVATSKA JE U BESCJENJE RASPRODALA SVOJ TURIZAM

STANISLAV
28-08-2005, 02:07
ADIO PAMETI IZGUBLJENE MILIJARDE U PRIVATIZACIJSKOM KAOSU

IZGUBLJENI U TRANZICIJI Od prodaje 227 turističkih poduzeća u 15 godina država nije zaradila ni četvrtinu njihove vrijednosti koja je iznosila 5,2 milijarde maraka. Imovina je u pravilu darovana uz beznačajnu cijenu ili za 30 posto vrijednosti, ili je pak sve prodano za dugove, da bi zatim mešetari skupo prodavali ono što su jeftino kupili
ZAŠTO U PAKETU Model po kojemu će se tražiti kupca za preostala 22 poduzeća još nije poznat, pa tako država u nekim slučajevima slijepo inzistira na prodaji dionica cijele hotelske kuće na Hvaru, Korčuli i Opatiji, dok u isto vrijeme pristaje na pojedinačnu prodaju hotela u Podgori, Živogošću i Orebiću

vise o tome ovdje:
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20050824/temedana01.asp

Ne znam
28-08-2005, 15:25
o cem Fred kenjas... i sta to lijepis...

Ove se godine TESKO dobivala soba na Jadranu! Sve je bilo puno... garantiram BAREM 20% vise nego lani...

...dakle blizu 10 milijardi $... vise od cjelokupnog srpskog izvoza...u samo 3 mjeseca!! A jos...

...nas je duplo manje od Vas! - ali mi uvjek idemo na kvalitetu a vi na sirovu kvantitetu...(procitaj onaj clanak u "umiranju srba", nepismenosti 50% nacije itd....

A sta se prodaje tic
28-08-2005, 23:06
Nek kupi bilo ko ko ce dovoditi turiste - bolje platezne moci!

Bilo ko osim Srba!! Samo neka dolaze, uzivaju i trose lovu...

Ludace iz
29-08-2005, 00:43
Svedske ili ti VGS,
kao prvo, ja nisam nikakav Fredo vec STANISLAV - jedan od tvojih izuma.

Drugo, dobicete 10 milijardi evra, ali u kurcu, only in your dream.

Trece, gro novca odlazi u privatne dzepove (procitaj ponovo sta sam napisao); nije moja izmisljotina nego je izvadjeno iz hrvatske stampe, konkretno "Slobodne Dalmacije"

Cetvrto, nemate vi tri meseca pune sezone vec vec izmedju mesec i mesec i po. U junu pa sve do polovine jula, mozes naci soba koliko hoces, a hoteli su uglavnom poluprazni.

Peto, ja u klin ti u plocu; ja pricam o jednom problemu, ti mi repliciras nesto sasvim drugo.
Procitaj tekst ponovo, nemoj odmah da se ritas kao magarac kad mu se muve podmetnu pod rep.

STANISLAV
29-08-2005, 00:48
Evo ti VGS-e - ludace pa citaj, i onda nemoj reci da ja izmisljam:
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20050824/temedana01.asp

A kakav
29-08-2005, 01:04
se sljam od coveka krije u liku prof Oreskovica iz Svedske, tzv Vrece Govana iz Svedske, najbolje se vidi u njegovoj naslodi i likovanju sto jedna nacija navodno izumire.
Nije mu prvi put; secam se kad je postirao oved jedan od najmorbidnijih postova i njegove velike srece sto je u Srbiji pojacana smrtost od karcinoma.
Takvi i slicni tipovi ne zasluzuju da se ubrajaju u ljudsku vrstu.

Mogao sam i ja da prepisam jucerasnju pricu iz vecernjeg lista o pojacanom umiranju od raka radnika fabrike za pesticide iz Siska, ili bilo koju ljudsku nesrecu i ljudsku tragediju od koje nije imuna ni jedna sredina, i pritom se nasladjivati, ali onda bi prezreo i zamrzeo samog sebe, i sto je jos najtragicnije, SPUSTIO BI SE NA NIVO OVOGA OLOSA sto seje otrov iz Svedske.

Neka ti je na cast, ali samo pazi da i tebe ne zadesi slicna sudbina, jer jos niko od Svevisnjeg nije dobio tapiju na zdravlje, i nikad se nezna...