PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitam se pitam, a odgovora se ne zna! :O(

Vreca Govana iz Swe
26-08-2005, 01:32
Pitam se ......

Koliko ce STOLJECA trebati LIJEPOJ NASOJ da se MORALNO opere pred svijetom?

Zna li netko odgovor?

Da se opere
26-08-2005, 13:40
od cega? Radi napada na Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu naravno i za izlet na Kosovo? Jelda mislis na to bre?

VGS
26-08-2005, 15:41
Zasuti ti tovare kad nemas nista pametno rec! :smile09:

Pitam ponovno:

Zna li netko odgovor?

Glupane
26-08-2005, 16:51
jedan, reci od cega da se operu? Radi par cigancica kojima smo dali po nosu ili neceg drugog? Ajde ceci budalo.

sompivgsludimarakos
27-08-2005, 11:30
daj tovare makni se sa ozbiljne teme, idi se igrat u pijesku ili tako nesto, ostavi ozbiljne ljude da se bave povjescu i politikom!

Zna li netko odgovor?

Znam ja
27-08-2005, 12:57
Oprali smo se 5. VIII. 1995 kad smo ocistili (donekle) Hrvatsku od govana srpskociganskih.
Dakle sada znas i prestani pitati, ×××××ne ciganski. Kapisi gedjo?

pitam
27-08-2005, 14:00
te Grgo zasto se sramis toliko svog ciganjskog porekla pa sam sebe toliko ponizavas :smile06: :smile16: :smile06: :smile06: jesi li ti stvarno toliko glup da neznas citati pa da konacno shvatis da si cisti ciganjski gena i prava zlocinacka hijena,;. :smile06: :))
Odgovori na pitanje ako ti tikva nije potpuno suplja i ne supljiraj dalje tim svojim otrcanim cigajnskim prljavim jezikom vec odgovori na pitanja , mani vise ustaskog litanja i ujedno lizanja zato toliko i smrdite.

Ne hvalisi se sa zlikovackim cinom vec odgovori upravo o tom cinu. :smile16: :smile12:

Joj gedjo
27-08-2005, 14:09
zbilja si glup. Neznam kako ti prolazis u zivotu sa tom pustom slamom u toj supljoj glavi? Od×××× vec jednom ciganine jedan. Pitaj se kako ces proziviti bez kuce i kucista, a da niti govorim o domovini. Dakle, evo zadnji put: IDI U ××××× MATERINU BRE GEDJO.

Za ovog sto pita
27-08-2005, 18:21
Znas volio bi da ti ××××× mamicu u dupe, tako da dobije jos jednog idiota, kao sto si ti. Kad citam sto ti pises e bre onda sam uvjeren da vase keve radjaju kroz dupe. Reci ti meni sto tebe boli cigo mali? Dali sto si izgubio domovinu ili sto si ostao bez kuce? Vidis cigo, nemoj da se igras sa sibicama, jer je moguce da se opeces. Ali tebe to ne boli, nemas nista u glavi osim sjena i prema tome tebe nemoze da boli. Ajde malo u turizam do Beograda (ako te puste) i zaboravi na svoje neprilike, to jest tvoje prazne TINTARE. Dakle idi u ××××× materinu. TKO PITA, UPALA MU KITA, DA VISE NE PITA.

Svedojeb!
28-08-2005, 21:19
××××te VGS ovi ce ti jebu mamicu u dupe iako si hrvat ××××te!? :))

hehehehe!

p.s. vi sto psujete, pokusajte da odgovorite coveku kad vas vec toliko pita, ja ga poznajem dugo sa foruma, nece odustati sa pitanjima dok ne dobije odgovor! :))

haha ahaha! :))

I tebi
28-08-2005, 22:17
hehe, neka upadne kita sve do jaja.

Vreca Govana iz Swe
31-08-2005, 23:06
Ponovno se pitam ......

Zna li netko odgovor?

Molim sve da se drze teme i da ne pisu o drugome, mene interesira samo odgovor na postavljeno pitanje.

Vas Prof. Oreskovic iz Svedske, od milja prozvan vreca Govana iz Svedske! :))

Mora
31-08-2005, 23:32
Da si zbilja ×××××× nad ××××××ma, zar tebi ne ide u tu posranu glavu da se samo ti i tvoji posrani gedje moraju izvinjavati, ne samo sto ste pocinili na starcima, djeci i zenama vec i zto sto ste jos zivi tako glupi. Ajde,divljace jedan, od×××× vec jednom tako glup i neotesan. Magarac ti nabio kevu i ti se rodio. Mars djubre jedno preko Drine u tri picke materine.

VGS
31-08-2005, 23:49
Vreco govana srpska, pitas lijepa nasa? ××××te onaj brkati cetnik, dakle faliti lijepa nasa? ×××× se sada ×××××ne i zivi bez kuce i drzave jer matica te nece zato sto si preglup.

Hrvatski Smrad VGS
04-09-2005, 13:55
Ja sam tvrdoglav i necu odstupiti od mojega pitanja:

Zna li netko odgovor?

Molim sve da se drze teme i da ne pisu o drugome, mene interesira samo odgovor na postavljeno pitanje.

Vas Prof. Oreskovic iz Svedske, od milja prozvan vreca Govana iz Svedske! :))

BOGAMI
04-09-2005, 14:07
I JESI VRECA GOVANA SRPSKA.

Mile Povjest
05-09-2005, 11:19
Bogami VGSe, proci ce mnogo, mnogo "STOLJECA"!
Mnogo bre treba da se "opere"! :))

I tebi
05-09-2005, 13:21
treba da se dupe opere od cilnih kita koje si primio. A JOS?

Vreca Govana iz Swe.
17-01-2006, 23:20
Jos jednom:

Pitam se ......

Zna li netko odgovor? :))

veliko govno srpsko
18-01-2006, 03:43
Kad vas svih potamanimo, mali vlajo. :smile16:

zbilja se pitam
19-01-2006, 18:25
Ne zbilja...... pitam se ......

Zna li itko odgovor? Nitko?! :))

Zaista
19-01-2006, 18:34
si ×××××n kad sam samog pitas. Kako mozes da ×××××na pitas?
Jelda mali ciganski vlajo? :smile16: