PDA

Pogledaj cijelu verziju : Istina o Oluji

Uh
13-08-2005, 05:14
Dvije teze o Oluji postoje a tumace se ovako:
Prva:
Oluja je briljantna vojno-redrstvena akcija u kojoj je preko noci razbijena vojska od nekih 50000 iskusnih i dobro naoruzanih vojnika srpske krajine, koji pobjegose glavom bez obzira.

Druga:
Bio je to progon Srba ili moderno receno etnicko ciscenje.

Ali previse brzo se ta vojska raspala, previse brzo i dobro je organizirana evakuacija stanovnoka da imas dojam da to nije etnicko ciscenje, vec seoba naroda.
Previse blizu oluje je bio i Gojko Klickovic, koji ce kasnije organizirati povlacenje Srba iz sarajevskih opcina, slicnim konvojima poput onih koji su napustali Krajinu.

Srbiji je nedostajalo ljudi da bi prepravili demografsku sliku Kosova.
Cuo sam jednog kninskog izbjeglicu kako prica, kako je reagirao kada je kolona skrenuta, umjesto u Beograd, prema "kolijevci srpstva" Kosovu.

"Nije moja kolijevka Kosovo, moja kolijevka je ostala na tavanu kod Knina"

Rat je valjda zauvjek zavrsen.
Jos da se zatrpaju rovovi sjecanja, jer istina znade biti gorka, pogotovo porazenim.

majki ti ga spalim
13-08-2005, 17:52
Jao snage u tih 50000 vojnika(kukavica) dobro naoruzanih

Kaj je Srbi, sasrali ste se ili kaj?

hehehe
14-08-2005, 03:10
hrvatska istiana je ( MISU DO KOLJENA,, ZABU DO RAMENA :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
50 OOO HILJADA VIJNIKA DOBRO UBUCENIH.
Tresla se gora rodio se mis.

Kad ste toliko jaki zasto niste mogli te Srbe pobjediti i protjerati 91-e i tad ste imali vec pripremljeno oruzje od svaba i to ste se pripremali decenijama , dok Srbi su vam vjrerovali ludo i naivno.
4,500protiv 500hiljada da imate srama vec bi davno umrli od njega. :smile17:

Uh.
14-08-2005, 12:28
gdje si hehehe!
dobro dosao na ovu sramotnu temu "istina o oluji i krajisnicima"

Evo sad cu ja tebi razjasniti zasto Hr. nije protjerala revolucionare tipa BALVAN 91 godine.

NAD HRVATSKOM JE BIO INBARGO STAVLJEN OD U.N. TE ONO MALO ORUZJA STO JE DOSLO KRIOMICE TREBALO JE ZA DRUGE BOJISNICE.
I JOS JEDAN RAZLOG JE BIO DA PUSTIMO KRAJISNIKE DA SE OPUSTE. DA MISLE DA IM SE NISTA NE MOZE DOGODITI, NEK MISLE DA IH VOZD SLOBO PODRZAVA, A NA KRAJU KRAJEVA NEK SE MALO I NAUZIVAJU SILE. JEL TAKO?

Vec sto nas je razljutilo, protjerali ste nesrpsko stanovnistvo, poceli ste pucati po Zagrebu, te vojvoda Martic pravo se poceo kurcit, sto je preslo svaku granicu tolerancije.
I eto to ti je to, hehehe.

Sad ti se mozes smijat kolko te volja, slati one smjesne face, kolko te volja, ali krajina i krajisnici su debelo popusili i prokockali tu na brzinu uspostavljenu drzavicu bez pitanja.
E vidis kad neko radi nesto na slilu, a stas mu drugo, vec ga pustis malo i onda mu opalis nekoliko aplauza iza usiju da se smiri, ali vi pobjegoste.
Pa neka i to je za ljude. Neko kaze jeste, ali kakve ljude?
Pa odgovor bi bio: Takvi su ti Srbi!

Koje su ovo
14-08-2005, 13:23
××××××stine u ××××× materunu! HAHAHAHA

>>NAD HRVATSKOM JE BIO INBARGO STAVLJEN OD U.N. TE ONO MALO ORUZJA STO JE DOSLO KRIOMICE TREBALO JE ZA DRUGE BOJISNICE.<<

E vidis, u pravu si kad kazes da je bio stavljen, doduse ne imbargo (sta ti je to?), vec embargo nad Hrvatskom, ali i nad svim zaracenim stranama, sa tom razlikom sto se nad Srbima u Hrvatskoj, Srbima u Bosni i Srbima u Srbiji striktno primenjivao, a sto se tice Hrvatske i muslimana u Bosni, to je bilo mrtvo slovo na papiru, jer ste se na angro i nesmetano naoruzavali.

>>I JOS JEDAN RAZLOG JE BIO DA PUSTIMO KRAJISNIKE DA SE OPUSTE. DA MISLE DA IM SE NISTA NE MOZE DOGODITI, NEK MISLE DA IH VOZD SLOBO PODRZAVA, A NA KRAJU KRAJEVA NEK SE MALO I NAUZIVAJU SILE. JEL TAKO?<<

HAHAHAHAHAHA Tako mali djokica sve lepo zamislja..... "Da se nauzivaju..."

A kakvi su ti Srbi kruha ti?
Za Srbe je rat zavrsen, i Srbi su mirni gradjani medjunarodne zajednice: ne podmecu bombe, ne prave nikakva ×××××× u svetu, ne ubijamo hrvatske starce po Srbiji, ne lincujemo hrvatske novinare kad dodju da izvestavaju iz Srbije, ne prebijamo nikoga zato sto nosi grb svog omiljenog kluba.
Doduse, akamo vas u sportu redovno i bogami ucestalo u zadnje vreme, ali to je sport i stvar rada, odricanja ali i talenta neophodnog u profesionalnom sportu.

Sto vam to malo srpskih staraca smeta pa ih ubijate? Zasto ne uhvatite i ne osudite krivce? Pa naravno, necete jer je vlast umesala prste u to, vlast i sile mraka koje paralelno upravljaju Hrvatskom. To vam je vasa drzava danas.
Vasem predsedniku zvizdite od pocetka do kraja njegova govora - skandalozno!

Ma idi
14-08-2005, 13:29
u ××××× materinu, ma tko god ti bijo. Prouci malo srbocigane tko je zapoceo rat a ako neces usuti i kako sam rekao: IDI U ××××× MATERINU>

Pa vi ste prvi
14-08-2005, 14:29
poceli napade na vojne kasarne i Srbe u HR, ×××××ne jedan.

JOJ GEDJO
14-08-2005, 14:43
STO SI GLUP. PROMISLI MALO, PRVO NEGO POCNES SRATI. MA IZGLEDA DA TI NEMAS MOZGA, VEC SLAMU U ONOJ MALOJ SUPLJINI STO IMAS U GLAVI. IDI U ××××× MATERINU GOVNO CIGANSKOSRPSKO.

oluja
16-08-2005, 00:48
danas je i Poljska napravila Oluju nadf SCG 3:2

Jeste jeste
16-08-2005, 01:24
oluja Poljaka nad SiCG - ubedljivih 3 : 2.

Ja bih pre rekao da vlada oluja Srba nad ostatkom sveta bar sto se sportskih rezultata tice.

1) Sampioni sveta u vaterpolu,
2) Opet vaterpolisti pobednici Svetske lige,
3) Juniorke SiCG, pobednice EP u kosarci
4) Kadetska rukometna reprezentacija Srbije i Crne Gore na Svetskom prvenstvu u Kataru osvojila zlatnu medalju.
5) Ima jos ali nema vremena, a i dosadno - prvaci sveta uvek jedni te isti (SiCG).

bio u Kninu
17-08-2005, 08:13
...i divno je bilo sjetiti se dogadjaja prije 10 godina...gledali filmove, slusali ulovljene poruke "Svekolikog srpstva" u tim danima kako su ocajniski zapomagali da se TU (knin- Krajina? brani cijelo srpstvo...ne dajte se borite se do zadnjeg...itd... detaljno smo slusali i gledali kako se je ta jadna vojska raspadala pred neuporedivo uvjezbanijom i organiziranijom HR vojskom... ono kao Naci Njemacka protiv seljacko-srednjovjekovne vojske Crvene Armije 1941!...

Naricite...Srbi...Naricite

Nisi nam
17-08-2005, 23:35
rekao

1) da li je bilo namigivinja i ko je kome namigivao?
2) nisi nam nista rekao o zvizducima Predsedinku u toku celog njegov govora?
3) nisi nam rekao koliko je ovoga puta bilo Demirela a koliko Sulejmana na proslavi, hocu reci svetskih VIP uzvanica?
(Sta, niko nije imo vremena, svi negde zurili?)
4) jel presecena vrpca bar jedne fabrike da taj jadni narod prestane da zivi vise na pomoci KARITAS-a, jer to je ono sto puni stomake, a ne shupljiranje i mahanje zastavama da bi se vitalni problemi prikrili?

E moja budalo, ja bi radije cutao o toj lakrdiji.

Pih jebote
18-08-2005, 08:04
Kako da ne. Kninska ekonomije je za tanku dlaku bolja od srpske ekonomije.

Ma nisi ti
18-08-2005, 09:37
meni rekao da li je bilo namigivanja ili nije???

Eto na prvo i osnovno moje pitanje nisi mi odgovorio.

I koliko je bilo inozemnih VIP-ova tamo, izuzimajuci mnostvo Sulejmana i mnostvo Demirela???

Eto ujo, odgovori mi na ova moja dva prosta pitanja.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

pusite i dalje
19-08-2005, 03:58
Popusili ste i pusite kurcinu Hrvatima,,,,,evo me sad namigivam,,,,,,gledaj dobro,,,,,pazi sad :smile12:, kuzis,,,,,jos namigujem :smile12: :smile12: :smile12:

Dobro,
19-08-2005, 12:26
reci ti meni jesi li uzivao u zvizdanju???

Bilo namigivanja, bilo zvizdanja, cudne proslave u ××××× materinu!!!

I ti si sve vreme uzivao dok su mudonje namigivale i zvizdale.

Znas sta, da si pljuno na njih, okreno se i otisao, porastao bi u mojim ocima znas koliko.

Jebiga
19-08-2005, 13:08
namigavanje ili ne namigavanje ali gedja posranih nema. Jos se vidi dim iza trktora a blizu su Tokija. ××××te ovi gedje idu u svoju predstoljnicu.

Kurbla
19-08-2005, 13:29
A dali se ti uopce pitas sta nama znaci PORAST U TVOJIM OCIMA.
To nam nista ne znaci!
Vec trebao si PORAST u mojoj guzi, vec bi drugacije djelovalo.

Da zakljucimo: IDI BRE U ××××× MATERINU SA SVOJIM PORASTIMA

Dali je to
19-08-2005, 14:25
Kurbla ili KURBA?

E pa znas sta
19-08-2005, 15:19
ja nisam ×××××, nemam stvarno nista sa tvojom guzom. To vi tamo sa fratrima (dok ste jos mali) bludnicite, ali dalje od mene.

Nego nista ne rece o zvizdanju?
Sta je sa VIP-ovcima i ostalim Sulejmanima?

E dok su bile "gedze" onda se islo na pecenu jagnjetinu sa pola kila beline kod Ozegovica... radile neke fabrike kao ona TVIK.

A sad kao pusto ostrvo - "oslobodili" grad od njegovih zitelja, pa ostavili. Ni jedna kunica da se ulozi u grad!!!

Mogu zamisliti one koji sad zive tamo (bosancerosi i ostale), kako im deluju smesni i prezreni oni koji dodju sa zastavama svake godine jednom, izarlaukaju se i ekspresno pobegnu. :(

hehe
19-08-2005, 19:58
UF,,, :smile06: grgo polako pusi kud srljas. :smile06:

Sto je hehe
19-08-2005, 20:15
Stavio ti ga Grga opet pa se smiuljs

A bas si mangup. No...?!

Vidis Grgu u svakom zbunu :smile06:

hehe
22-08-2005, 05:16
grgo da ima sta stavljati nebi tu kunjao i strazario ko ce da ga zguzi , vec bi se bavio pametnijim poslom kao svi njegovi vrsnjaci koji su normalni. :smile06: :smile17: :smile06:

Uh
22-08-2005, 09:56
jel to heheh znas po sebi?

Mogao
22-08-2005, 12:58
bi hehehe vec jednom usutiti, zbilja si glup da ti nema para. Kako sam rekao: ti si primjerak da neke zene radjaju kroz supak. Tko tebe stvori, bog mu treba oprostiti.

Odzak
31-08-2005, 10:02
Oluja je nesto najbolje sto se moglo desiti Srbima.

hehe
31-08-2005, 15:38
vi ustase opet pusite preko reda , polako ako nemozete sacekati idite na gey paradu u zagrebu je sada prava pusiona :)) mala zemljica otisla u ×××××e :)) :)) kopirate zapad odpozada jer vi volite sve odpozada :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
Sad se hrvatici busaju sa novim trendom :smile06: :smile06: tata mi ima ljubavnika..cool :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

ajde priznaj...
31-08-2005, 20:39
OLUJA je najbolje sta vam se je Srbima moglo desiti!

ISTINA O OLUJI JE DA STE KONACNO SVI U MATICI -

OD TOLIKOG IZBIVANJA, LUTANJA, GENOCIDA I SVIH MOGUCIH PERIPETIJA STA DOZIVISTE VASIM STOILJETNIM LUTANJEM...

Neka vam je lepa kuca!

Kralj gay parade
31-08-2005, 21:29
hehehe hehehe hehehe. Zbilja ×××××u hehehe to ti pristoji.

i ja kazem
05-09-2005, 15:06
OLUJA je najbolje sta vam se je Srbima moglo desiti!

ISTINA O OLUJI JE DA STE KONACNO SVI U MATICI -

OD TOLIKOG IZBIVANJA, LUTANJA, GENOCIDA I SVIH MOGUCIH PERIPETIJA STA DOZIVISTE VASIM STOILJETNIM LUTANJEM...

Neka vam je lepa kuca!

ipak
20-09-2005, 05:08
ste dobili po pkrknu 90tih tako da ce vam vijecno ostati u sijecanju zato se i hvalite Olijom koju su ameri vodili da bi sa tim sakrili svoju strah. :))