PDA

Pogledaj cijelu verziju : HRVATSKA: TRECI SVEDOK, GLAVASU SE LOSE PISE!

Jelen
11-08-2005, 01:50
Hrvatska: Trec´i svedok

9. avgust 2005. | 14:00

Rijeka, Osijek -- Hrvatsko drzˇavno tuzˇilasˇtvo odobrilo je sprovo?enje dela istrazˇnih radnji vezanih za optuzˇbe protiv Branimira Glavasˇa van Osijeka.
Vecˇernji list pisˇe da glavni drzˇavni tuzˇilac Mladen Bajic´ "slucˇaj Glavasˇ" drzˇi pod kontrolom jer ne zˇeli da se u slucˇaju trec´eg svedoka ponovi pricˇa o Krunoslavu Fehiru, kada je svedocˇenje objavljeno u medijima pre nego sˇto ga je cˇuo istrazˇni sudija.
List dodaje da se "slucˇaju Glavasˇ" prilazi izuzetno oprezno, pa je zbog prikupljanje dokaza i kriminalisticˇke obradu iz Zagreba stigao cˇitav tim policijskih istrazˇilaca.

Jelenko
11-08-2005, 11:57
Dali si svoj rog zabio svojoj kevi?

trebalo.
11-08-2005, 13:49
ih je vec stotinjak biti u tom vragu sotonske americke pravde da ima i P od pravde Glavas i ta citava svita na hrvatskom vrhu bi bila vec pola kazne odrapila.Ovako ce oni za par godina napraviti jos jedan Jasenovac sve je kod njih vec spremno , oni su uvjek spremni za nove progone i zlocine kao i ti njihovi saveznici koji su naredili da se oni ne smiju kaznjavati dok pustose drzave u cijelini i ostavljaju za sobom pepeo i prah.
Danas vlada sotonsko vrijeme kad nam isti kroje pravdu i to samo za zrtve. :smile17:

Treba
11-08-2005, 14:51
srbe na vrbe

TAKO JE
11-08-2005, 17:33
TO JA BRAJO ODUVIK KAZEN SRBE NA VRBE

prolaznik
11-08-2005, 22:15
A JA KAZEM:

TREBALO BI ARIJSKE IRANCE
UMAZATI U SOCNO GOVANCE! :))

sto bosanac
12-08-2005, 06:03
kaze treba srbe na vrbe , jer oni vole pijevati drvo krivo ja se janji podvirivo ili ja sam janju ljibio na panju , osta janja u drugome stanju i rodi se mali Srbin sa hrvatskog drveta.
- za hrvate kaze treba na granate pa ih poslati u svemir neka nam kazu imali tamo zivota ili da se konacno rijece drugih rasa.
:smile18:

istok vk
24-08-2005, 08:55
mala sitna srpska govna slabo plovna primite puno pozdrava iz vinkovaca, nedaleko kojih se iskopava grobnica sa 400 žrtava vašeg 'oslobođenja 'vukovara, sa lubanjama probijenim od metaka i zavezanih ruku, koje ste 'hrabro' odveli ranjene iz vukovarske bolnice i pobili ko one muslimanske 'strašne borce' od 16 god u Srebrenici..tipično za velike branioce srpstva..također pozdrav iz vinkovaca koji na b92 u ponedjeljak na 'vestima' osvane kao ozloglašeni grad u čijem je centru neki strašni zločinac na parohijskom domu auto-lakom ispisao strašnu poruku 'srbe na vrbe'ali zato nije bila 'vest' kako je taj isti parohijski dom 91 srušio srpski vbr oganj, a iz temelja ga sagradili hrvatski porezni obveznici ( mi 'divlji iranci' valjda tako postupamo sa zločincima koji nisu zaslužili da se po××××mo na njih ...al ajd posrali se mi) i u koji se bezbrižno sa familijom uselio mladi srpski prota i da je nedavno isto tako osvanio natpis 'ko je ovo srušio.. a koje ovo gradio .zapamtite 91'.' koji je mladi prota uredno prefarbo odmah isto jutro i to čak nisu ni hrvatski mediji popratili taj isti mladi prota inače tečno priča pravom srpskom ekavicom po pol grada ..al to nikog ne ×××× ...zašto?? zato što ste sa vašim sranjima od 91 pa nadalje toliko sebe degradirali učinili inferiornima u odnosu na sav ostali 'komšijski svet' da niste ni zaslužili da se uopće iko obazire na takve i slične jadničke sa bradicama i mantijama koji glume kojekakve šatro propovednike pravoslavlja po hrvatskoj...