PDA

Pogledaj cijelu verziju : NEPRAVDA

sexy girl
07-08-2005, 10:02
Ljudi dali ste ikad doživjeli kakvu nepravdu(u školi,u obitelji ili slično)???!!!!Slobodno napišite tak i onak nitko ne zna tko ste,podpišite se nadimkom!!!!!kissssssssss :smile20:
ja sam doivjela jako puno nepravdi u životu iako imam tek 16.god. i shvatila sam da mi ne možemo ništa protiv toga jer ima jako zlobnih ljudi ili ljudi koji nas ne žele shvatiti i jednostavno od tud počinje ta nepravda...
se itko slaže s menom????!!!!! :( :smile09: :smile10: :smile13: :smile19: :smile16: :smile20:

jk
08-08-2005, 13:23
hj

netko!!
11-08-2005, 22:03
Ja se slažem s tobom!!!Nije važno tko sam,te kako se zovem,ali znam da je moja obitelj jako patila,te kada je sve došlo na svoje mijesto,opet je nešto iskresnulo,te ja to sve nažalost moram trpjeti,sve uvrede od drugi ljude!znam da sam jako patila od prvog razreda,te sve do sada.Trpjela sam puno toga,uvrede,a znala sam pokupiti batina!kada bi došla doma uvjek bi se zatvarala u sobi,i plakala te nikada nebi shvatila zašto su ljudi tako zli prema meni!Ali počinjem rasti,pa se nadam da ču svremena shvatit svoju situaciju!!kiss onom tko je otvorio ovu temu! :smile07: :smile07:

slatkač
12-08-2005, 15:08
mislila sam da se nitko neće javiti na ovu temu, ali sad vidim da je ok! \"netko\" jel imaš problema u obitelji ili u školi??? ja kad bi sad krenula pričat o svom životu mislim da bi imala i što pisati... :smile19: uglavnom radi se o obitelji, a kad u obitelji nije sve u redu ništa drugo se ne čini dobro. kad se jutrom budim stvari od prošlog dana mi se čine ko da nisu bile, pa se pitam:\"jel se to stvarno meni događa?\" i onda kad razmislim koga ja varam nemogu od toga pobjeć dok nebudem imala svoj život i dok se nebudem mogla maknut iz te kuće! :smile19: a kad ću to moći nadam se da će mi biti bolje...
pišite.........

netko!!
12-08-2005, 21:56
ja ti imam problema sa svačime,ja kao da sam ukleta!!Moj problem je obitelj,idu mi na jetre kada me žale što proživljavam taj pubertet,drugi problem ja moj izgled večini smeta moj izgled,treči problem je to što imam dečka kojeg ga jako volim,ali znam da mu ja nažalost ništa neznačim,njemu je važan samo sex,koji neče nikada dobit od mene,možda je nepravda,to što ima jako puno love,te što ima dobar mercedes...To ti je nepravda,kada te dečko hoče iskoristit kao svoj auto!!Moram priznati,da sam puno puta htijela pekinuti s njim,ali nemam hrabrosti jer ga stvarno volim,u njega sam bila zaljubljena 6 godina,i tek sam ga sada dobila!To je kod mene nepravda!Možda češ reči da sam ×××××,ali stvarno mi je drago ko god da je otvorio ovu temu,jer se mogu raspisati!!kis! :smile07:

slatkač
13-08-2005, 10:26
čekaj ne kužim kome smeta tvoj izgled? kako to izgledaš? jesi zgodna? ružna pa te zato ...? kolko imaš godina? pa svi u pubertetu su jako osjetljivi znam po sebi (kad sam bila u tom "štihu") i traže puno pažnje i ljubavi pa još ako ti roditelji nešt kenjaju onda si u totalnoj komi... :smile10:
a to s dečkom stvarno ne razumijem? jel si ti s njim htjela biti samo zbog novaca i auta ili ga STVARNO dugo voliš? a ako on od tebe samo traži sex pusti ga u k... mi cure ne postojimo na ovom svijetu da bi bile samo za to.daj malo razmisli znam kak je to dok nekog voliš ,ali nije ni on jedini.
:smile19: kiss

#nitko#
13-08-2005, 12:11
Slažem se s slatkač !

Odluči oćeš biti njegova sex - služavka ili želiš normalnu vezu (naravno s nekim drugim) btw. to što ima mercedes ne znači ništa, ne hodaš s njegovim autom nego s njim.

netko
14-08-2005, 19:46
Znam,ali pošto nažalost ima love misli da je faca,ali zapravo ne shvača da sam ja ta koja ga jedina volim!!

netko!
14-08-2005, 20:02
odgovor za slatkač,nisam te vidla gore pa evo ti sada odgovor:možda sam drukčija od drugih cura,možda po boji kože makar,znam da nisam jedina takva cura u vrbovcu Meni nije važno to što on ima 2 mercedesa,šta će ti lova kada nisi sretan životom,novcem se ne kupi ljubav,zdravlje i sreča u životu!!ja kao klinka sam bila zaljubljena preko glave u njega,prije mi je bio kao brat kada sam išla u vrtić znao je doći po mene,čak me je znao perstavljat svojim prijateljima kao malu njegovu sestru...ali sada se sve promjenilo!!Ja ga volim več 6 godina,i stvarno trudila sam se več 3 puta prekinuti s njim,ali jednostavno ne mogu,jer kada ga vidim ja sam u svom"filmu".Nadam se da ču prekinuti s njim,ako budem onda ču vam javiti!!Hvala vam ljudi na podršku! :smile07:

*cvijetić*
15-08-2005, 12:17
Evo sada ovo čitam,i tako mi je žao ovu gore iznad mene"netko"-curo moja znam kako ti je,neznaš kako da prkineš,a zapravo se trudiš da te ne boli vaš prkid!!To što ga voliš neznači da se on može poigravati sa tvojim osječajima!!Baš kao što kaže ova gore,pronači češ puno boljeg!!Vidim da tebi nije stalo do njegovog novca,nego želiš da malo više obrača pažnju na tebe,jel da??moja savjet je prekini,jednostavno mu objasni,i reci mu da če te ostati prijatelji,makar rijetko tko uspije ostati prijatelji nakon veze!Što se tiče tvog izgleda,šta te briga što drugi misli o tvom izgledu,uglavnom da ti jesi ono šta zapravo jesi!Ajde mala držim ti fige za tvoju vezu,možeš ti to!! :smile07: :smile07:

uf
15-08-2005, 14:10
uf

slatkač
16-08-2005, 14:32
E sad neznam kaj bi ti rekla... 3 tri puta sam pročitala tvoj tekst, ali ne kužim... :smile10: ovoga znam kak je dok nekog voliš, a ta osoba od tebe traži nešto deseto! ja imam dečka i da je situacija takva kakva je kod tebe, vjerujem da bi se i ja ponjela ko ti. bilo bi mi žao prekinuti... :( ne daj Bože da to moram ikad učiniti!!! :smile19:
a kolko ste dugo zajedno?? jel ste prekidali pa opet zajedno ili??? :smile10: međutim, i to nije toliko bitno ako ste dosta zajedno ipak se i poznajete dobro pa ako prekinete dio toga s njim ti može ostati samo jedna lijepa uspomena,a ovaj drugi dio bi čak i zaboravila. ;) ajde razmisli... a koliko imaš godina? vjerujem da si mlada (naravno :smile14: ) pa nemojgubiti vrijeme ako nisi zadovoljna!

ZA TEBE
07-09-2005, 22:02
a joj jadna!!!!!Ajde mala možeš ti,to!! :(

NETKO
14-09-2005, 20:51
Ej ljudi moji,samo da vam javi da sam napokon prekinula sa ovim,idijotom.I stvarno sam sretna,što sam pokupila hrabrosti prekinuti.Kada sam mu rekla da je gotovo,jednostavno je prihvatio i to je to bilo..nisam spavala 5 dana,samo sam plakala,i čula sam od svoje prijateljice da ga je videjela sa nekom curom,to znači da me je cijelo vrijeme varao.Sada kada je prošlo malo više vrijeme.Upoznala dečka koji mi se otprije sviđao,i sad smo zajedno,on ima godine isto ko i ja,i slažemo se o.k,samo mi je važno da mu nije stalo do sex,i nije optorečen toliko ko i ovaj!Ajd,bok ljudi i hvala vam na podršci!!Ej danas mi je rekao da me voli!!Tako sam sretna!by :)

Tvoja frendica...
15-09-2005, 16:55
ZA "NETKO":
Curo moja,znam da se baš ne viđamo često,pa sam se nadala da ću doći do tebe preko interneta...Drago mi je što si prekinula s ovim svojim nosatim...
;)
Također mi je drago što si s N i nadam se da ćeš biti s njim dugo,dugo,jer on je fakat super tip,bar koliko sam ga uspjela upoznati. Znaš da mi fališ,javi mi se koji put...
Voli te tvoja CURA SA OPROŠTALJKE!!!
:smile16: :smile20:

NETKO
15-09-2005, 21:31
Nemogu vjerovati,da si mi se mala moja javila!!I JA TEBE PPPUUUNNOO VOLIM!!Nadam se da me nečeš zaboraviti!!pusek,mala :(

Tvoja frendica...
16-09-2005, 06:08
Mala,tek sam jučer skužila da si to ti na ovoj temi...Neću te zaboraviti,nemoj ni ti mene,i...dođi koji put na cedevitu!!!
:smile06:

NETKO
16-09-2005, 19:39
HOČU!!A TI NA BUREK! :smile06:

afr0dita
16-09-2005, 22:28
naravno,dođem...sorry kaj ti danas nisam došla kak sam obećala,stvarno nisam stigla...oprosti...jel ti se sviđa moja slikica?
:smile14:
vidimo se u ponedjeljak!
pusek!

netko
17-09-2005, 19:26
ma,super je.Onak seksualna je!! :smile06: ajd dodi sutra k meni,ili me nazoveš moram ti pumno toga ispričati!!Ajd se dofuraj sutra do mene,ja sam zadnji put bila kod tebe,sad si ti na redu!!

afr0dita
20-09-2005, 07:51
Čuj...sorry kaj nisam došla...možda dođem ovu nedjelju,može?

sad-girl
20-09-2005, 13:13
ljudi moji mene nepravda koči svaki dan,imam 20 godina a još nemem pravo na svoj život i odluke,imam starce koji mi nedaju živjet,hoću otići od kuće a nedaju mi,kaj da napravim?

netko
20-09-2005, 18:51
Da,dodi kad god hočeš,znaš da su ti vrata uvjek kod mene zatvorena..ups..htjela sam reći ovtorena :)) moram ti reći puno toga,i isprićati!Nečeš moći vjerovati!! :( (šmrc)

afr0dita
20-09-2005, 20:51
Da,da...i ja tebi...
Čukso...( :)) ) kaj si to napravila da neću moći vjerovati? Joj dok te prebijem... :smile06:
Znaš,danas je 20.9. ...,kasnimo već mjesec dana...
:smile16:

netko
21-09-2005, 20:27
a izaberemo dan,i to je to jer može!!