PDA

Pogledaj cijelu verziju : svi sretni kaj odu osmi razredi!!!jupiiiiiii

dhdfhfd
01-06-2005, 14:04
J
E
D
V
A

Č
E
K
A
M
O

J
U
P
I
I
I
I
I
I
I
I
I :)) :)) :))

UZFUKZF
01-06-2005, 14:06
MISLI SE Na oš dubravu,na 8.a&8.b :smile20:

osmi r.
01-06-2005, 15:54
mi jedva čekamo da 7 razrede vidimo kako će plakati kad više neće ići u istu školi,ići u isti razred imati iste nastavnike,sjedeti zajedno u klupama te imati put pod nogama kojim smo išli svaki dan u školu,viđati svoje prijatelje.Sada iskorištavamo svaki dan i svaku malu sekundu za zezanje!Možda sad žalimo ali znam da više nećemo jer smo sada u šoku,to će proći!
Nekad mi dođe da jedva čekam jer osjećam da su se prijateljice iz razreda skupile svaka u svoju grupu
˝ova je na maturalcu s ovom ona je s onom,ja ću pak s ovom˝A skim ću ja ???!!!Jedne su me pozvale ali ne vjerujem da me jedna članica te grupe baš i hoće!Osjećam se kao bijela vrana!!!!!I to se zovu prijateljice,kao da im se gadim,pa muka mi dođe i jedva čekam da odem da nikog ne vidim,bay! :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :( :( :( :smile06:

ej ruljo!
01-06-2005, 17:32
Nemojte se bedirati kaj odlazite iz osnovnjaka,ja znam kakav je to feeling. trenutno sam u srednjoj i nema NIŠTA BOLJE OD SREDNJE,vjerujte.. iskoristite zadnje dane za zeku(ali i ispravljanje ocjena!!) te se samo opustite.. sjećam se kako smo si mi pred kraj osnovnjaka svi u raz. pomalo i na živce išli,al to je tak normalno!vidjet ćete,osnovnu ćete brzo zaboraviti a nove prijatelje steći u mahu..zato- ... uživajte! :smile16: :))