PDA

Pogledaj cijelu verziju : OVERKLOK AMD DURONA 700MHz!!!



BenGAMES
03-05-2005, 22:05
Pozdrav, raja! Trebam vašu pomoć kako da overklokam ovaj Duron na 700MHz da bude otprilike 900MHz. Treba mi, da ga mogu bolje prodati! Imam novi procesor, ali stvarno želim ovo ×××××× klokati!!! Dax, možda ti znaš nešto? Treba mi usto i slikovni prikaz, jer već znam kako ide procedura: premosti "mostiće" itd. Ili možda netko zna neki web site sa hrvatskim vodičem za overklok? Ajmo, pomoć, brzo :)) !<br><hr><font color="red">"Mislim ono, sade osjećam negativnu energiju u ovom razredu i to me, mislim ono, baca u bed!!!" - profesorica kemije Dušanka Pavlović...</font>

Dax
04-05-2005, 06:06
NEMA PREMOŠTENJA. TREBAŠ KUPIT NEKI MALO BOLJI VENTILATOR I SAMO U BIOSU MU PROMIJENIT LATENCIJU, VOLTAŽU PO POTREBI I MEGAHERCNI RAD. DOĆI ĆU JA DO TEBE.

BenGAMES
04-05-2005, 16:25
Pametno moje, moj multiplier je zaključan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dax
04-05-2005, 19:51
DOBRO, REKO SI. TO SE LAKO SREDI.

Thorgrib
06-05-2005, 23:39
To se tesko sredi. Osim ako nisi vican lemilici. A i idiot bi ti resetao BIOS kod preprodaje PC-a, i vidio stvarni takt. Bolje odguglaj, nadji nekoga tko trazi masinu za POS kasu i ubodi 1500 kunića, neoderanih, zive vage. Sa multiplajerom lockanim samo te nova MBO moze spasiti. Ona koja ROM-om otključava mnozitelj u BIOS-u.

BenGAMES
07-05-2005, 00:03
Jao, što ti puno pričaš bezveze! Već sam overkloko, i to tako da sam L1 mostove spojio grafitom (običnom olovkom, HB ili mekanijom) i tako otključah multiplier, i otišo u BIOS i overkloko do rekordnih 933MHz. Ali hvala svejedno!

Dax
07-05-2005, 05:45
BRAVO, ČOEČE GENIJALAC. SVAKA ČAST.