PDA

Pogledaj cijelu verziju : LIKVIDACIJE NA SRPSKI NACIN

sompompirovi
27-04-2005, 19:00
<font face="Impact" size="+2">POPIS NACINA SRPSKIH LIKVIDACIJA U BIH I HTBAVSKOJ JE ZASTRAŠUJUĆI - NEKI OD NJIH:
KLANJE NOŽEM, PEČENJE LOGORAŠA NA RAŽNJU, SPALJIVANJE NA LOMAČI, ODSIJECANJE DJELOVA TIJELA MOTORNOM PILOM, PRIKIVANJE NA KRST, ODSIJECANJE GENITALIJA, ODSJECANJE DOJKI, GAŽENJE GRAĐEVINSKIM MAŠINAMA, MLJEVENJE LJUDI U TVORNICAMA STOČNE HRANE, ZAKOPAVANJE ŽIVIH LJUDI.
LOGORAŠ IZ OMARSKE PROŠAO JE UŽASNU TORTURU, ALI GA NAJVIŠE BOLI SMRT ROĐENOG BRATA: "GLEDAO SAM KAKO GA UBIJAJU NA NAJGORI NAČIN. VEZALI SU MU RUKE ZA STUB, A NOGE ZA TRAKTOR I TAKO SU GA ŽIVOG RASTRGLI". NJEGOV KOLEGA, IZ LOGORA "RASADNIK" KOD ROGATICE, SVJEDOČI: "ALIJU OMERBAŠIĆA SU ISJEKLI MOTORNOM PILOM, A SEJFA MIRVIĆA SJEKIROM. SEJFO JE SAHRANJEN, A ALIJA BAČEN U PROPUST OD KANALIZACIJE".
U ODNOSU NA OVA UŽASNA SMAKNUĆA, UBISTVA VATRENIM ORUŽJEM, SJEKIROM, KOLCEM, VJEŠANJEM I MASOVNA STIJELJANJA ČAK IZGLEDAJU MANJE BRUTALNA.</font><br><hr>

sompompirovi
27-04-2005, 19:01
<font face="Impact" size="+2">RATNI SLJEDBENICI HAŠKIH ZATVORENIKA POKAZALI SU MONSTRUOZNU MAŠTOVITOST I U MUČENJU ZAROBLJENIH LJUDI. I TA INVENTURA ZLA NIJE NIŠTA MANJE ZASTRAŠUJUĆA: LOMLJENJE ZUBA PUŠKOM, PROBIJANJE DJELOVA TIJELA NOŽEM, ODSIJECANJE UŠIJU, ODSIJECANJE NOSA, STAVLJANJE SOLI NA SVJEŽE RANE. BATINANJA SU IMALA VIŠE OBLIKA: KUNDAKOM PUŠKE, DRŠKOM PIŠTOLJA, ODLOMLJENOM NOGOM OD STOLA ILI STOLICE, BEJZBOLKAMA, LETVAMA I KOLČEVIMA, UDARANJE ELEKTRIČNIM KABLOVIMA, AMORTIZERIMA AUTOMOBILA, FRANCUSKIM KLJUČEM, METALNOM POLUGOM, GUMENIM PALICAMA, ŠMRKOM ZA VODU.
LOGORAŠI SU PRISILJAVANI DA JEDU OTKINUTE GENETALIJE SVOJIH KOLEGA, DA S VISINE SKAČU NA GLAVU, DA TRČEĆI UDARAJU GLAVOM U ZID, DA SE MEĐUSOBNO TUKU, DA ŠETAJU SA DASKAMA KOJE SU IM EKSERIMA BILE UKUCANE ZA NOGE. PRIMORAVANI SU I NA RAZNE PERVERZNE RADNJE, A TU SU POSEBNO STRADALE ŽENE. SILOVANE SU BEZBROJ PUTA, TJERANE DA GOLE POSLUŽUJU VOJNIKE, DA GOLE OBRAĐUJU POLJA, DOK SU IH VOJNICI JEDNU PO JEDNU SILOVALI.
ZATOČENICA IZ FOČE SVJEDOČI: "TAJ 25. JUN 1992. GODINE MI JE NAJCRNJI DAN U ŽIVOTU. NEKI CRNOGORAC ME NA OČI MOG SEDMOGODIŠNJEG SINA SILOVAO. TADA MI JE DIJETE DOŽIVJELO ŠOK I UKOČILO SE".

</font><br><hr>

sompompirovi
27-04-2005, 19:01
<font face="Impact" size="+2">SEKSUALNO SU ZLOSTAVLJANE, ŽENE, MALOLJETNICE, RETARDIRANE OSOBE. NABIJANJE LOGORAŠA NA STAKLENE, DRVENE I METALNE PREDMETE TAKOĐE JE UREDNO REGISTROVANO, KAO I PRISILJAVANJE ŽENA I MUŠKARACA NA PERVERZNE RADNJE. NIJESU IZOSTALA NI NAJBRUTALNIJA SEKSUALNA ZLOSTAVLJANJA PRED RODITELJIMA, DJECOM I ČLANOVIMA OBITELJI. SILOVANI SU I MUŠKARCI: "MENE JE LIČNO SILOVALO 28 ČETNIKA. PROKLINJAO SAM MAJKU ŠTO ME JE RODILA. I ŠIŠARKOM SU ME SILOVALI"- SVJEDOČI BIVŠI LOGORAŠ IZ FOČE.
NJEGOV KOLEGA IZ LOGORA "ČELOPEK" KOD ZVORNIKA PRIČA DA JE ZLOČINCE POSEBNO UZBUĐIVALO DA TJERAJU LOGORAŠE NA MEĐUSOBNO OPŠTENJE, POSLIJE ČEGA BI IM NAREDILI DA JEDAN DRUGOM OTKINU POLNI ORGAN: "I JA SAM TO URADIO, TO MI JE NAJTEŽI DOGAĐAJ U ŽIVOTU"
</font><br><hr>

>>>MLADI
03-05-2005, 08:26
Ovako su mladi u HR i BiH radili...

nece vise NIKAD! budi siguran!

JEDNOM
03-05-2005, 11:00
Rijecju - SRBI!

Neki drugi komentar??

KRAJISNIK
04-05-2005, 13:40
Ma ko dolazi ovde i lepi ovakve blezgote?

sompompirovi
04-05-2005, 20:57
DOBRO, EVO I NESTO LEPO!

http://www.adriatica.net/croatia/feature/pervan/galerija/slike./big/7.jpg

OVOG FREDA
04-05-2005, 22:33
Tu sutiraju sa svih strana, lijevo, desno, odozgora, odozdola...

onda se on malo pravi vazan...siguran, pokusa sa svojim bezveznim frazama...pa opet popusi, makne si i smislja sta ce sad glumiti...

popusaka Frede, koliko hoces...

NE DAJ SE - NIKAD SE NEDAJ!!

DO POSLJEDNJE KAPI KRVI!! NEDAJ SE! SRPSTVO JE U PITANJU!!

sompompirovi
05-05-2005, 09:13
<font face="Impact" size="+2">EEEE . . . .

NAS FRED. . . .

CEKAO DA DODJE NOC, PROBUDIO SE U 3-4 SATA U MALMEU I ONDA U MIRU SASTAVLJA I POMICE TOPICE...

VOLIS LI CITATI OVAKVE STVARI??</font><br><hr>

NIKADA
05-05-2005, 16:43
ja srpstvo izneveriti necu! NIKADA!

Krajisnik?
05-05-2005, 17:09
Da nisi mozda jedno od djubradi iz Dalmatinske Zagore? Kevu ti opalim, mars preko Drine u tri pizde materine.
OPA BATO. :smile16:

HAHA---
05-05-2005, 18:47
OPA BATO OPALIM TI GRGA ZENU ZATO JER SI TI STARI DORO PIMEK TI SE USHKORO. :smile16: :smile06:

Hej
05-05-2005, 19:43
HAHA, Zbilja si glup ko srpski opanak, idi u ××××× materinu.
OPA BATO :smile16:

SRBIN
08-05-2005, 22:47
Kakvo god srpstvo da je ali ono je MOJE!
MOJE!
MOJE!

za srbina
08-05-2005, 22:58
I zbog toga si sretno lud

NEKA LUD
09-05-2005, 07:49
ALI SRPSTVO JE moje

moje

MOJE

MOJE

neka bude
09-05-2005, 20:14
Tvoje Fred, nista protiv!

Ali ovakvi navedenih, TIPCNIH srskih likvidacija vise biti nece!

Drugi put ce Srbi tako zavrsavat svoje gostvanje na "BALKANU"!

Pa
09-05-2005, 22:27
mogu reci da je i moje, tako da se mozem pokenjati na njega. :smile18:

sompompirovi
10-05-2005, 10:21
<font face="Impact" size="+2">VELIKA JE STEA DA POSAO NISMO OBAVILI KAKO TREBA 1995.

SITUACIJA JOS NIJE CISTA!

SRBIJA JE JOS U AGONIJI I TONE... ALI KAD? CE POTPUNO POTONUTI?

GDJE JE KRAJ?

CG MOZDA TEK DERUGE GODINE IDE SVOJIM PUTEM. KOSOVO SIGURNO...

ALI SVE JOS!!! NIJE GOTOVO!

</font><br><hr>

jos oko 5 godina
10-05-2005, 22:01
NAJVUSE! MAXIMALNO!

Grga GN.
10-05-2005, 22:13
I sto ces ti imati od toga..?!

Dali te to cini sretnim..?!

AKO DA, POTRAZI DOKTORA.

Ove gluposti moraju jednom vec prestati da nam svima bude bolje.

Meni izgleda da je lakse izagnati Balkanca iz Baklkana, negoli Balkan iz Balkanca ( nazalost)!