PDA

Pogledaj cijelu verziju : HRVATSKE BOLESTI I PERVERZIJE - PEDOFILIJA, DIO I

KRESIMIR
25-04-2005, 15:46
HRVATSKE BOLESTI I PERVERZIJE - PEDOFILIJA, DIO I

spolno uznemiravanje rocˇnika u splitskoj vojarni Lora

30.11.2004.

Rasˇomon
Jedna od, obnovljenih, tema ovih dana je(su) slucˇaje(evi) "spolnog uznemiravanja" rocˇnika u splitskoj vojarni Lora. Zaista ne znam sˇto bih mislila o tome, prisjec´ajuc´i se prvoga slucˇaja od prije cˇetiri godine. Nekako se sve to zatasˇkalo da bi, cˇetiri godine poslije, ponovno bilo izvucˇeno iz ladice. Zasˇto? Mozˇda zato jer su se tek sada stvorili uvjeti da se ti slucˇajevi rijesˇe ili je kome to dobro dosˇlo da oblati Ministarstvo i nanese sˇtetu trenutnoj vlasti bez obzira sˇto su se svi slucˇajevi doga?ali u vrijeme bivsˇe vlasti, pa na taj nacˇin nanese sˇtetu Hrvatskoj vojsci kao cjelini.
Ipak, sve mi se cˇini da tamo gdje ima dima – ima i vatre. Vec´ sam se prije, nazadnjacˇki, odredila prema ×××××ima i njihovim pravima. Pazite sad. Jedno je kad Dorino Manzin vec´ x-ti put na nasˇoj nacionalnoj (koju svi plac´amo) dalekovidnici ukazuje na prava svoje vrste, a drugo je kad njegov "suborac" ta prava koristi pod okriljem "pravila suzˇbe" i "stegovne odgovornosti" Oruzˇanih snaga Republike Hrvatske. Nije mi to nisˇta cˇudno za ova vremena u kojima zˇivimo, kao sˇto mi nije cˇudna pojava organizirane skupine pedofila u Metkovic´u. Vojska, kao skupina iskljucˇivo musˇkih jedinki, zasigurno privlacˇi mnoge ×××××e bez obzira bili oni rocˇnici ili pukovnici. Kako atak rocˇnika na pukovnika ne mozˇe imati elemente prinude, jer taj nema sredstva prisile, smatram da se u tom slucˇaju radi o slobodnom izboru dvojice odraslih musˇkaraca. Eto im tamo. Problem nastaje kada pukovnik, sedam kopalja iznad rocˇnika, koristi drzˇavni aparat, razliku u godinama, zˇivotno iskustvo kako bi pridobio kakva rocˇnika, koji, budimo posˇteni, ipak iskazuje kakve takve znakove malo drukcˇijeg ponasˇanja. No, to ne amnestira pukovnika u njegovim necˇasnim namjerama, jer rocˇnik je, u pravilu, neiskusna osoba, osoba pod stresom sˇto je morao doc´i u sredinu koja mu je potpuno nepoznata, osoba istrgnuta iz sigurnosti roditeljskog doma.
Zato mi je drago da se podigla halabuka, pa makar se dokazalo da nicˇega nije bilo (u sˇto sumnjam). Previsˇe je cˇasnika i "cˇasnika", a josˇ visˇe rocˇnika u nasˇoj vojsci, bez obzira sˇto ih sve visˇe trazˇi sluzˇenje civilnoga roka. Ako je istina (cˇime se ×××××i hvale) da je 10% musˇkaraca homoseksualno orijentirano, eto razloga za uzbunu. Vojna jedinica izuzetan je poligon za vrbovanje onih koji se tek trebaju seksualno opredijeliti. Gotovo da bih rekla – sˇvedski stol.

TRPIMIR
25-04-2005, 19:59
STO JE OSTALO I POSTALO OD SLAVNIH DOMOLJUBA?

HRPA PEDOFILA U UNIFORMI! :smile12:

...
27-04-2005, 18:06
:))

VGS, odgovori nemoj
27-04-2005, 18:26
da me izbegavas ××××te! :))

Pa Vreco smrdljivih
27-04-2005, 18:41
Govana, sta ti nije jasno u mom pitanju ××××te?
Jesi li zbog nesrecnog detinjstva, bla, bla, bla ..... i ti postao pedofil? :))

Bre
16-06-2005, 02:06
opet "greska", opet tema na vrh .... odoh spat! :))

VGSe
16-06-2005, 11:06
Jesi li procitao ove pedofilicarsake vesti iz, kako ti kazes USA? :))

za VGSa bre bre bre
29-09-2005, 21:16
Molim VGSe????? :))

casni Hrvat.
30-11-2005, 00:53
ovo se mora na vrh! :(

Vasa casnosti
30-11-2005, 01:02
Jel vam vako sada barem malo lakse ili vam je film pukel zbog lose kvalitete, prosim lepo.

oprem dobro!
30-11-2005, 01:07
lakse mi je, a tebi ako se prosi, nacrtaj se na ugao neke ulice, stavi sesir .... i zaradjuj! :))