PDA

Pogledaj cijelu verziju : FAR CRY vs. HALF LIFE vs. DOOMIII



Dax
19-04-2005, 18:28
na ovu temu su me potakle neke svađe oko tih igara. vi recite koja je najbolja, koja druga a koja treća. samo se nemojte svađati. jednostavno recite.<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">UT and PcPlay Rulz</font>

Gamer#1
19-04-2005, 20:07
Bespotrebno si pokrenuo ovu temu,samo zato sto nemas o cemu pisati nemoras ovakva ××××××.nemoras odama cim vidis da neko raspravlja o tim igrama..i neznam sta ti to uopce znaci...vecina ljudi na ovo nece obracati pozornost.. :smile13:

Dax
19-04-2005, 21:00
pA NE MORA AL JA HOĆU PORUKE MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Adebisi
23-04-2005, 14:35
odama cim vidis da neko raspravlja o tim igrama..i neznam sta ti to uopce znaci...vecina ljudi na ovo nece obracati pozornost..
Dax
Member
Broj poruka: 269
Poruka poslana: 19.04.2005. u 22:00
pA NE MORA AL JA HOĆU PORUKE MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Instant poruka:
Izaberite smajlića:









Vaša poruka:


Ubacite u poruku:



: homepage : : send link : : bookmark this page : : kontakt :




Copyright © 2002 VIDILAB part of the VIDI computer publishing. All Rights Reserved.
Reproduction in whole or in part in any form or medium without express written permission of VIDILAB or VIDI computer publishing is prohibited.

null

Adebisi
23-04-2005, 14:35
hehehe

Gamer#1
23-04-2005, 17:25
Dax..sta ti to znaci uzivotu?ja cu postat poruke pa cu ih imati 500,ali neznam sta ce mi...

Dax
23-04-2005, 19:39
Postaj ti šta oćeš. Ne treebaju mi al se mogu hvalit. šwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopi