PDA

Pogledaj cijelu verziju : Samo za Sveda!!

Svedojeb!
19-04-2005, 11:27
Vel, Vreco Govana, dosli smo do prekretnice. Ili ces prekinuti - ili ode forum u njeznik! :))

Obecao sam ti da cemo da te tucamo u mozak i to cinimo, na zalost drugi trpe zbog toga, ali trpeli su tebe i tvoje baljezgarije svih ovih godina, so voc d difrenc?

Nudim ti sledecu loptu - smiri se, pokupi "podstanare" iz tvoje glave, vezi ih, vezi isto tu vrecu tvoju, tako da se tvoj smrad ne siri forumom, nakljukaj se tabletama, ponasaj se normalno, spusti slova (nema potrebe) i daj sansu ovom forumu da ponovo zazivi.

Or els!

I´c ap tu ju!

Ciao! :))

Tvoji verni prijatelji:

- Svedojeb!
- Svedov Nightmare
- Prof. Oreskovic, Swe
- Josip O.
- Mario O.
- itd.
- itd.
- itd.
- n´
- itd.

Gud Baj! :))

Grga GN.
19-04-2005, 11:56
Kao i u Jugi, ti mislis da si ovdje gazda i tako se ponasas. Zasto to? Zato jer te se nemoze taknuti..?!
Iz istog onda razloga sto ti kome mozes ovdje nego tek da lajes i prostaris kao pravi predstavnik svoje skupine. Zar mislis da si nekoga uvrijedio svojim glupim prostarijama ili da si nesto dokazao i postigao maloumnice. Get lost loser !

Svedov Nightmare
19-04-2005, 23:21
Maloumnik si ti Grgigane kada tako nesto mozes da odgovoris na ovako sirokogrudu i fer ponudu!
Da je tebi stalo do mira na forumu (koji nije tvoj, iako si to nekoliko puta rekao :smile17: ) ti bi bar zamolio ovo govno od prijatelja tvoga, bar bi ga zamolio iz razloga sto si ga ti doveo na forum, da se smiri ......... ali neces, umesto toga kritikujes druge sto su se obrusili na to morbidno ustasko govno.....e, znas sta? ××××te se obojica (kao sto mozda vec radite :)) ) i snosite odgovornost i posledice!

Jos jednom, vezi ga - mi nemamo nista protiv da ga ostavimo na miru .... a sa foruma ne idemo, bilo koja opcija, bas nam fino ovde. :))

End der´z no sit ju ken du abaut det! :))

Ponuda je fer i sportska, neka on prekine sa svim iz gornjeg posta, mi isto prekidamo da ga plodimo u mozak! Tebi je stalo da imas prijatelja koji nije skroz senuo, kaj ne?! :))

Luzer? Jea rajt! :smile06:

ma daj
20-04-2005, 01:16
-ko misli da je grga bolji od tog mulca taj nema pojma sta prica .Pa taj stari konj ga i podrzava jer smrtno mrzi Srbe jer su obojica maloumni i nisu dostojni Srbe PREZIRATI.
- Vidite koja pokvarena zvier kad se obraca nekom od srba sve redom mrzi . Kako kaze vidi se kojoj skupini pripadas a nikada da spomene kojoj on skupini pripada da je se zgrazava i najveci nacisti koji su bili i cak njihovi saveznici i sta ocekivati od takvi vec da bljuju ono sto njih proganja. :))

Prof. Oreskovic, Swe
20-04-2005, 03:14
MI SMO OBOJICA MLOHAVI PIMPECI! OVAJ FORUM SLUZI NAM DA LJECIMO NASE FRUSTRIRANE MOZGOVE,I AKO USPIJEMO DA DOBIJEMO NEKOGA NA NASU "DARK SIDE",SUPER, AKO NE....BOLE NAS PIMPECI,KOJI SU MLOHAVI JER NAS BOLE,PIM,PIMP,PI,PIM,PP,PIII,PIMP,PIMMMPEK,P,P,P.. ................................. ......................... .................. ........................ ..................... ............. .................. .................. ................ ....................
...........
.......
.....
...
..
.

:smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17:

TILT! :))

Svedojeb!
20-04-2005, 11:26
Dobro profesore - VOTEVER! :))

Zasto profesore viris iza coska kao zadnja kukavica, pa kad vidis da nema nikoga - onda upises 3-4 tackice da bi podigao svoje idiotske teme na vrh!
Hehehehe! Profesore moj mali luckasti, nema te nesto u zadnje?
Zamisli tvoju nesrecu, da je tvoj omiljeni forum, mesto gde si praznio svoje frustracije sto si hrvat, pripadnik najzlocinackije nacije na planeti zemlji - je sad okupirano od Srba?!
Hehehehe!

Pomazu li te tablete uopste?
Sumnjam, ti bolujes neke bolesti za koju nema leka, jedino bela ludacka kosulja, pod kljuc i njega baciti ribama, nista drugo!

Hehehehe!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: