PDA

Pogledaj cijelu verziju : EU/Hrvatska/Srbija - pogled u buducnost!

The Dikan
15-04-2005, 19:07
Zdravo,

Volio bih da procitam razmisljanja ucesnika foruma o temi koja dosta zaokuplja i nas i vas ovih dana i meseci.
Rec je o EU, dakle hapsenjima, izvodljivosti, pridruzivanjima, ulasku u sam EU i problemima i pogodnostima sa kojima ce se suociti nase zemlje.
Sad, nije tajna da ce Hrvatska najverovatnije uci u EU pre Srbije, to svako zna i nije moje pitanje u vezi toga.
Interesuje me sledeca stvar, kako ce se ovaj odnos izmedju nase dve drzave izgladiti, kako ce se dve drzave - dva "ljuta" rivala podneti prema Shengenu, znaci otvaranju (prakticnom nestajanju) granica i slobodnom protoku ljudi i dobara?!
Kako ce se okoreli "Ustase" i "Cetnici" navici da cuju "bre" i "prosim ljepo" u svojim resp. zemljama? Ima li leka za to i kako se odjednom "preobratiti"?

Kada se to desi, da li ce neko pomisliti: "Sta nam je trebao rat, razaranja i ubistva?! Sve je opet skoro isto!"

Da cujem vase misljenje i hajde da probamo bez uvreda, kradje nickova, velikih slova i slicnih svakodnevnih ××××××stina.

Pozdrav.

The Dikan :) <br><hr>

bolan
17-04-2005, 03:55
nema ti odtoga nista moj diko,pogledaj im jadni forum,ne gubi bolan vremena.

sumpompirovi
21-04-2005, 01:01
JA JEDVA CEKAM,KAD DODJEM U HRVATSKU NA ODMOR IZ SVEDSKE,DA MI NEKO KAZE: IDI BRE U ××××× MATERINU BUDALO JEDNA,KOJI SE ××××× PARKIRAS TU!
NEDOSTAJU MI,STO CU ..... :smile20:

SVEDSBRAINFUCKER!
22-04-2005, 03:12
Evo ja cu odmah da ti kazem, kad ti toliko nedostajemo:
Idi bre u ××××× materinu budalo jedna! :))
Slusaj, kad te god uhiti melankolija i zal za nekim davnim vremenima, ostavi post ovde - ja odmah dolazim i cu da ti ××××× sve zivo! :smile06:

styx
22-04-2005, 10:59
gle diksi

nista od diskusije dok se ovo podivljalo pleme na smiri
pozdrav styx

fakat nema smisla

pozdrav styx

najvise volim
22-04-2005, 11:38
Kad pogledam razinu izludjenosti i izbezumljenosti do koje je Fred sada dosao...

slat cu ti odgovarajuce clanke da te odrzimo na nivou...

Mile Psihijatar
22-04-2005, 11:54
dobro ti to najvise volis, to znaju svi evo vec tri godine se svadjas sa tim tvojim imaginarnim neprijateljem (koji uzgred receno nije tu :smile06: ). svedok tome su preko 500 idiotskih tema koje niko normalan nebi pisao, obracati se nekome ko nije tu u stotinama postova je malo "kinki" zar ne profesore? :smile17:
a sta ako bi ti poceo da se malo normalnije ponasas, za promenu?
tvoje uverenje da ti nekoga "rasturas" ( :smile06: ) nekim glupim postovima koje pises pod srpskim nickovima (copy/paste) sa Srpskih sajtova ... hehehe, ×××××va vreco govana, ko njih cita osim tebe samoga? da ti pomognem - niko!
ajde sad polako ... znaci niko ih ne cita osim tebe .... znaci nikoga u stvari ne interesuje sta ti ili podstanari u tvojoj glavi pisete .... znaci da ti rasturas sam sebe ××××××tino materina, pisuci jedno te isto 24-7 na ovom forumu!
evo ovaj "poucak" je bar prost ko pasulj, tako da ga cak i ti mozes shvatiti! :))

Ma ni on ih
22-04-2005, 12:24
ne cita, samo copy/paste, that's it.
HAHAAHAHAHAHAHAHA

The Dikan
22-04-2005, 16:23
Ja sam jos uvek optimista Styx. :)

Pozdrav,

The Dikan :) <br><hr>

SVI
22-04-2005, 19:45
SRBI PREKO DRINE U TRI PICKE MATERINE :smile16: