PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grgi

The Dikan
15-04-2005, 18:39
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Grgo,

Nemogu da nadjem topic u kojem si me nesto pitao, za nick i sl. pa ti ovako odgovaram. Ovde se pise takvom brzinom i teme nicu 100 na sat, pa nije ni cudo da ne nadjes uvek ono sto trazis.

Kao stari "Titov Pionir" ( :)) ) ti se secas onog vremena kad su "crtani stripovi" bili popularni u ex-Jugi. "Mirko i Slavko" (Pazi Mirko metak, pa se ovaj sagne :)) ), edicija "Nikad Robom" i sl.
E, u svoj toj poplavi crtanih stripova je poceo izlaziti i crtani strip "Dikan", a glavni junak je po zanimanju bio "Stari Sloven". Znas ono, ispod vode, disanje na trsku i sl. :) E to ti je bio moj omiljeni strip iz tog vremena. Ja sam dobio (nasledio) sve brojeve od mog strica i to zajedno sa "Zagorom" i "Komandantom Markom" mi je bila jedan od vidova razonode u ranim godinama.
Moje iznenadjenje je bilo ogromno kada sam ulazeci u jednu internacionalnu trgovinu, u potrazi za "Vegetom" i "Ajvarom", pored ulaza nedavno nasao i stare brojeve "Dikana".
Eto zato je moj nick takav kakav je, a "The" sam dodao iz osecaja zahvalnosti mojim domacinima, koji su me ovako crnpurastog i plecatog, od prvog dana primili kao svoga. :))

Inace mi je 28. godina i zivim u - jednoj zemlji :)) ;) naravno.

Na forumu sam se prvi put pojavio u vremenu Pitagore, Anta (sta je snjim?) i ostalih, prvo kao citaoc iz dosade, a forum mi se u ono vreme dopao jer je pored svih razlika u misljenjima, ipak bilo i smeha i zestokih rasprava istovremeno. Ali sve u nekakvim granicama. Ponekad sam se ubacivao, ne koristeci nick. A ponekad sam upotrebljavao (uz dozvolu) nickove ostalih "normalnih", kako smo ih tada nazivali. Vi ste u to vreme mislili da je to sve jedna te ista osoba (neki jos misle, ali .. :smile16: ).
Nestao sam sa foruma kada je pocela kradja nickova i ostale ××××××stine na obe strane.
Dolazio sam cesto (cesto?! ako se jednom u 2-3 meseca moze nazvati cesto) i citao malo, forum je bio promenjen totalno. :( Ovde si mogao naci stalnog (24-7) forumasa marakosa, inace tvog prijatelja ( :smile17: ) u vecnoj borbi sa Fredom, koji nije bio tu! :))
Ukljucio sam se sa diskusijama nedavno, a kada sam vidio kakvo je stanje, odlucio sam da se registrujem (poslusao tebe i styx-a) tako da se ponovo ne desi kradja.

Jedno stvar bi te zamolio, ne ubacuj se i ne odgovaraj za Sveda, ima on valjda pisu da mi se obrati, ili mozda ja gresim?! :))
Mislim njemu ne treba advokat, toliko baljezga po forumu i sam je odgovoran za ca. 80% spamiranja na njemu, tako da moze sam odgovoriti, normalno ako ima nesto u gacama.

Volio bi ako se odlucis da mi odgovoris da, umesto da skocis na mene (nemoj, to nevolim) i pokazes zube, pises polako polako uz odgovarajucu zajebanciju, to moramo tolerisati obojica (i svi ostali).

Sta te je ono jos interesovalo?

Pozdrav,

The Dikan :)</font><br><hr>

bolan
16-04-2005, 05:08
Jeli tebi jasno da Grga mrzi Srbe vise od smrti .Evo ja sam tu povremeno ali dugo , bas svratim radi toga Grge i toga bivseg markosa koji su zalutali u trece milenijum.
Vidi drugar kako kazu vasi , ni ja nisam nastran jer to mrzim iz dna duse , ali nazalost hrvati su vecinom takvi i oni ne vole druge boje do svoju ma koliko ko bio covjek ili ne.
Ne zavadjam nikoga ali bilo bi i tebi bolje da se maknes od njih kao sto su mnogi srbi to vec napravili jer su shvatili da su luidim samo pravili drustvo , a stara poslovica kaze pametniji popusta i ide pametnijim poslom dok lud ostaje ludovati i trazi zrtvu od koje ce krv piti i uzivati u svome stogu.

Ja sam tu samo po vremeno i vjeruj, da mi se tu domacini gade vise nego sto se moze nesto gaditi , jer bogati,, godinama nisu u stanju normalnu progovoriti da ne ratuju nacionalno , tu onda pametan nema sta traziti kad tu pametni i nema.

Mlad ili nadobudan?
16-04-2005, 07:56
Covjece nemoj tako jes cu pomisliti da si normalan....ma sala,sori za prijasni post al sam te povezo sa fredom...pa...No oko komadanta maraka----->IMAS SVE BROJEVE?!!! :))

PS:ja od pocetka ×××××× sa kradjom nikova sam regstriran...tak da...

Grga GN.
17-04-2005, 15:00
Ovaj tvoj post Dikane, veliki je korak naprijed ovdje.Ja sam si u nekoliko postova razgalio dusu i vidim da si ti shvatio da ja ne mrzim Srbe ili bilo koga vec lazi i nedjela bilo koga.

Ovo o Dikanu je interesantno ali kada sam ja bio mali mi smo imali "plavi vjesnik" i Kekec sa stripovima 'princ Valiant i moj najdrazi "Krcko" koji je bio o malom dobron misu koji se borio u avanturama protiv zlih stakora.

Zanimljivo je takoder da kada si se ti rodio ja sam vec bio 6 godina stariji nego li ti danas i vec sam bio otac 3 tinejdera sa kojima sam vec u to doba bio na tri kontinenta.

Kada covjek ima hrabrosti, kao ti ovo sada ovdje, onda se moze poceti i iskreno razgovarati i razmjenjivati misljenja bez obzira dali se slazemo, je osoba je onda u diskusuji netko licno

Vidim malad si i zestok te prilicno naginjes vulgarnostima kada si bjesan, medutim ti imas, sto pokazujes osobito u ovom postu, i toplu ljudsku stranu i postovanje neceg sto je dobro i lijepo sto je veliki kompliment tvojim roditeljima kada se uzme kroz sve kroz sto si prosao.

Ja bi volio da se ove sve strahote nisu dogodile i ja vjerujem kao i oni nasi predci prije 75 godina da je ideja zajednistva uvjek bolja od odvojenosti ali da za mir u zajednickoj kuci treba da bude prvo istine, pravde i ravnopravnosti a ond dolazi ljubav i sve ostalo.

Lazi, odbijanje ravnopravnosti i na kraju pribjegavanju sili oruzja srusilo je zadnju drzavu jos u prvih deset godina njena opstanka. Poslije su se samo vodile borbe da se to stanje potpuno srusi to jest da se izvuce iz tog nezeljenog zagrljaja.

Evo
18-04-2005, 04:36
Ja Grgo da ti odgovorim sve je to tacno samo kad bi ti jos pogledao istini u oci onda bi mozda postao covjek bar u kasnim godinama , ali nikada nije kasno ako covjek nesto zeli.
Niko nije grsku kobnu napravio kao sto su to Srbi uradili da su pored nevidjeni pokolja svoji najmiliji upali u zagrljaj krvolocnicima koji su se tog zagrljaja bojali radi svoje savjesti.
Trebalo je krvnike sve izvesti pravdi a sa posternim se dogovarati i sigurno da do ovog rata nebi ni doslo .ALI posto zlocini ne mogu zastariti , ni sada nije kasno da odgovara svako za za ono sto je nap^ravio .Ja sam za to da se krvnici za Jasenovac osude sada bar koji su zivi a jos ih ima mnogo.Pa onda idemo dalje do danas , prvo korijen sasjeci da bi pupoljak sam se predao. :smile15:

Tko si ti "EVO"
18-04-2005, 05:21
Tko je sa tobom pricao i tko te ista pitao. Ja sam pricao sa Dikanom a ti upadas svojim glupim komentarima o nikada nije kasno biti covjek. Mars stoko nepotpisana i ne mjesaj se medu ljude.

ggn

Evo
18-04-2005, 05:32
Sto te osamari pravi odgovor grga- doro.Mislis soliti pamet ljudima koji su ljudi a ti teski ustaski pokvarenjak kao i taj mulac profesor iz svdeske .Jadna vam gujavica sa takvim profesorima i takvim znanstvenicima ako niste samozvani , kakvi su vam onda nepismenjaci :smile16:
zato i jeste pod svj. protektoratom , za njih ste uvijek vezani samo za Srbe odvezani da mozete svoje bijesnilo ispoljavati na razicitim po bojama. :smile16:

a sto ga slinis EVO
18-04-2005, 13:42
prestani cmizdriti balavce i ne mjesaj se medu ljude. Get lost loser

da ,,
18-04-2005, 14:51
si ti covjek doro bio bi i ovaj forum , forum a ne konjusnica. :smile16:

Srbin
18-04-2005, 15:05
Jeli grgo, kad cete se vi izviniti Srbima za Jasenovac i sva stradanja Srba makar radi svijeta , mada se srbima i nemozete izviniti koliko ste im zlo nanijeli sve je suvisno , ali makar radi tog vaseg zapada da im se uvucete u dupe.
Drugo kad cete platiti stetu Srbima koju ste nanijeli zajedno sa Hitlerom a poslije sa Genserom i Klintonom , pa da onda pocnemo razgovarati i to samo kao poslovnici. ;)
Miilim da ti potpis ne smeta , samo reci pa da ga mijenjamo. :o

Srbine
18-04-2005, 20:30
Dali si shvatio da ja sa tobom nisam razgovarao nego sa Dikanom, pa sta se onda ovdje uplices.

Ali svejedno kada ga vec cackas kao muha brenzura. Sto mislis zar nebi bilo komicno da veliki Golijath sa svim svojim macevima i oklopima, trazi malog Davida, pastira sa prackom da mu se izvini sto ga je prebio.

Uostalom ako mislis da hrvati nisu ljudi nego krvolocne zvjeri, sto se medu njih mjesas. Drz desno i mirna Bosna. Ne cackaj mecku jer izgleda da svaki put kada to cinis na kraju nastradas.

DIKANE JAVI SE, RECI OVIM ××××××MA DA OHLADE MALO, OD CENDRANJA NEMA VAJDE.

Srbin
19-04-2005, 06:32
Grgo ne odgovaraj na pamet , vec po pitanju.Kad cete se izviniti srbima za zlocin koji ste pocinili zajedno sa svojim saveznicima koji su se udruzili a vi ste bili glani koljaci a oni vasi strazari .Ali to je vasa ljudskost i sram jer ste vi to sve zakuhali u oba rata , pa neka vam vjecno bude u kuci ,ako je ivi istina.

nastavak
19-04-2005, 06:36
grga plitak si... za svakog srbina si procitana citanka koja je odavno negdje na smetljistu.

a sada
19-04-2005, 07:04
i ja napustam ovu konjusnicu i ×××× se sam sa tim svojim mulcem , bez nas.

sumpompirovi
20-04-2005, 23:21
Ostanite!!!! Nemojte me ostavit samoga! Tko ce da me ×××× u mozak???
Molim vas.....ostanite!!!!

Svedojeb!
22-04-2005, 03:08
dobro profesore, tj. vreco puna svedskih vikinskih govana...evo ostajemo, neboj se! :))