PDA

Pogledaj cijelu verziju : DIVLJACI - Vol. 02

Coolov brat!
20-03-2005, 21:54
Evo, divljacima za nauk:

-

Pobeda Partizana u mirnoj atmosferi!

Kosˇarkasˇi Partizana Pivare MB pobedili su u derbiju 26. kola Goodyear lige ekipu Cibone sa 82:72 (18:25, 17:15, 18:14, 29:18).
Iako su tokom prvih 30 minuta konstantno bili u zaostatku, „crno-beli“ su do pobede stigli odlicˇnim nastupom u zavrsˇnih deset minuta, koje su otvorili serijom 12-1.

Posle incidenata u duelima rukometasˇa Partizana i Zagreba u prethodne dve nedelje, mere obezbe?enja bile su izuzetno opsezˇne, a rezultirale su prilicˇno korektnom atmosferom bez ozbiljnih problema, osim sˇto je jedan navijacˇ beogradskog tima zaradio tesˇke povrede pri padu sa tribine.
Partizan je pobedom prekinuo neugodan niz od cˇetiri poraza od zagrebacˇkog tima. U Goodyear ligi „Crno-beli“ imaju skor 17-9, dok je Cibona ostala na 15-10 uz mecˇ manje. Sˇampion SCG je cˇetvrti, a Cibona se bori za plasman od petog do osmog mesta.

U atmosferi koja je mnogo visˇe nego obicˇno bila u korist svog tima, a manje protiv rivala, Cibona se bolje snasˇla na pocˇetku i dosˇla u rano vo?stvo. Prva cˇetvrtina zavrsˇena je vo?stvom hrvatskog sˇampiona od sedam poena razlike, a do poluvremena Cibona je bila na +5. Gosti su igrali prilicˇno 'jednosmerno' – cˇak 31 pokusˇaj sˇuta za tri i samo 14 pokusˇaja za dva poena najbolje govore gde lezˇi snaga ekipe Drazˇena Anzulovic´a. Upravo c´e im to opredeljenje otvoriti put propasti, kada bezmalo punih deset minuta nisu uspeli da pogode iz igre.
Partizan nije igrao impresivno u prvom poluvremenu, a do prvog vo?stva stigao je u trec´oj cˇetvrtini. Obe ekipe znatno su oslabljene u odnosu na pocˇetne postave, neki igracˇi napustili su klubove, drugi su vec´ dugo povre?eni i uocˇljivo je da se igra 'trazˇi'. Vujosˇevic´evi puleni 'nasˇli su je' dvanaestak minuta pre kraja.
U pocˇetku poslednje cˇetvrtine igrao je samo jedan tim, Cibona se mucˇila i sa bacanja, a iz igre nisu mogli da pogode nisˇta, a “crno-beli“ su cˇvrstom odbranom i oduzetim loptama otvarali kontre koje su lako uspevali da realizuju i naprave seriju 12-1.
Od tog trenutka hrvatski tim potpuno se predao, pa je u poslednjih pet minuta vi?ena prava kanevalska atmosfera uz prilicˇno opusˇtenu igru oba tima.

Trener kosˇarkasˇa Partizana Pivare MB Dusˇko Vujosˇevic´ bio je zadovoljan igrom svog tima, mada je ocenio da pobeda nije toliko znacˇajna u takmicˇarskom smislu.
"Poraz bi nam tezˇe pao nego sˇto nam pobeda znacˇi. Zadovoljan sam igrom svoje mlade ekipe, koja je uspela da se izbori i sa sportskim, ali i sa vansportskim pritiskom. Zadovoljan sam igrom, narocˇito u drugom poluvremenu, kada smo dobrom odbranom otvarali kontre iz kojih smo stizali do lakih poena", rekao je Vujosˇevic´ novinarima posle mecˇa.

Trener Partizana bio je i zadovoljan sˇto je utakmica protekla bez incidenata.

"Drago mi je sˇto se josˇ jednom pokazalo da su derbiji Cibone i Partizana vec´i od bilo kakve mrzˇnje. Sama utakmica sa Cibonom dovoljno opterec´uje, a kamoli i sa vansportskim elementima. Videlo sa da se problemi ne javljaju kada se nesˇto dobro organizuje, i da ako se zlo ne planira, tesˇko da c´e se javiti spontano", rekao je Vujosˇevic´. BetaTrener Cibone Drazˇen Anzulovic´ ocenio je da su umor i naporan raspored uzroci slabe igre njegovog tima, ali je naglasio da je Partizan zasluzˇeno pobedio.

"Bili smo u utakmici dok smo imali snage i koncentracije. Sa samo dva igracˇa tesˇko je dobiti bilo koga, a kamoli Partizan u Beogradu. Naporan raspored i bolesti su nas kosˇtali i jasno se videlo da ne mozˇemo da izdrzˇimo celu utakmicu u istom ritmu, sˇto se videlo iz deset promasˇenih bacanja", rekao je Anzulovic´.
Trener Cibone kazao je i da je mecˇ protekao bez incidenata i rekao da je u Goodyear ligi to uvek tako.

"Tokom cele sezone igranja u Beogradu nismo dozˇiveli nijedan jedini incident, niti smo imali ijedan problem. Drago mi je da smo u ovoj ligi izgradili normalne sportske odnose", rekao je Anzulovic´.

-

Eto .... ko je divljak prosudite sami!

Zahvaljujem majmunu koji je podigao topice "GROBARI U BGD-u: "Ubij, zakolji da Hrvat ne postoji" i "FASISTICKA STOKA vec pocela da pali hrvatske zastave u Beogr" sto se SAM SEBI POSRAO U USTA! :))

Dakle vreco govana iz Svedske - PRIJATNO! :))

A tvom pajtasu Grgi ..... sta si ono rekao, ko ide naprijed? Pomenu li nedavno keve ti vecu civiliziranost Hrvata? :smile17:

Mars stoko divlja!

:smile16:

Povjesnicar
21-03-2005, 13:12
Hrvati imaju jednu stvar koja ce ih pratiti dok ih ima! Kao sto ce naciste uvek pratiti II Svetski i Ausvic, tako ce Hrvate uvek pratiti Jasenovac i "Boze sacuvaj nas kuge, gladi i Hrvata"!

Ubilacki divlji gen je to, prenosi se sa kolena na koleno ..... niko tu nista nemoze!

:smile17:

Historicaru
21-03-2005, 14:05
Sto te srpsko dupe srbi? :smile16:

Krmelj
21-03-2005, 14:20
I ako u Beogradu nije bilo ciboninih navijaca, doslo je do obracuna GROBARA imedu sebe. Izbodena su dva navijaca jedan uboden u predjelu srcanog misica, a drugi i trbuh.

Kad nema Hrvata, de da se mi izbodemo medusobno.

Bravo GROBARI Tako treba!

Fale muda jbg!
22-03-2005, 00:12
Krmeljavi ganci, u Beogradu nije bilo Ciboninih navijaca .... jer nisu imali MUDA!

Iako ih niko nebi dirnuo, sto se iz proslih utakmica u BGD-u moze zakjuciti ..... Hrvati nisu imali NJEZNIKE!

Ali, dobro .... to nije nista novo! :))

+"
22-03-2005, 16:02
hrvati i nebi bili toliko losi i negativni da im nije ti njhovi vanzemaljaca sa strane kao nap Grge i Sveda koji ih vaspitavaju i srovode svoje ludilo preko njih.
Te ustase vanzemaljci su glavni organizatori svih zlodjela bilo u ratu ili miru oni nikada ne miruju uvijek su u akciji za sprovodjenje nove mrznje do zeljenog cilja.

Uvijek su zasticeni i sa daljine upravljaju sa sigurnog dok im domoljubci obavljaju krvavu rabotu.
E zato ce uvijek biti fasisti jer se tako i prestavljaju a i rade na tome neprekidno i smisljeno a za krivca nadju uvijek nevinu zrtvu koju smatraju za smrtnog neprijatelja.

Fredi,znas kaj
22-03-2005, 16:49
Vidim da ni ne spavas dobro da te taj Grga i u snu mori. Neznam dali ce ti pomoci ali kada ides spavati popi nesto za smirenje i ostavi svjetlo u sobi, mozda ce to da otjera tog strasnog Grgu.

A opak je taj Grga i taj Sved, pa evo izludili nam Freda u svih njegovih sto izdanja.

hej vi vampiri iz diaspore pa gde vam je srce da ovako izludiste Freda. hej

ma kakav
22-03-2005, 20:16
ti grgo ti si teski stari debil koji si tako isprovaljivan da se mi sa tobom samo izigravamo i pravimo sprdju kao i sa tim ×××××nom iz svedske "kad je hrvat bio pametan , vec sprdanja. :smile06:

GGNNjavid
23-03-2005, 11:33
Sto se stari gnjavator ne javi na ovome topicu i prokomentira malo o ponasanju hrvatskih navijaca ...... i udavi nas svojim teorijama o napretku i boljitku!!!!!!!!! :))

EuroMario
24-03-2005, 00:56
Tko vas ××××, mi cemo u EU prije vas!!!! Mi smo vec tiskali table sa "BOZE SACUVAJ NAS KUGE, GLADI I HRVATA", i to se djeli vec po Uniji!!!!!! :))

A dali stavljate te
24-03-2005, 07:27
vec printovane table na traktore i tenkove, kao opomenu vozacima ili je to samo za izvoz, kao vase lose iskustvo pa da i EU ne nagrabusi kao sto ste vi.

Nickola
24-03-2005, 15:32
moja zemlja je dobila tabele proslog tjedna, lepe se i postavljaju pored autoputeva, zidovima kuca, vrhovima planina!

stoji "oprez!" pa onda "sacuvaj nas boze kuge gladi i hrvata" :))

very, very bad boy
25-03-2005, 15:29
Jeli? pa i moja ih je dobila, jos freska farba, stavljaju ih kao reklamne panoe svuda po gradu! :))