PDA

Pogledaj cijelu verziju : Preteca pisma EU ambasadama

sompipompi.
14-03-2005, 12:51
EU ambasadama u Hrvatskoj stigla preteća pisma
14. mart 2005.

Više ambasada zapadnih zemalja u Hrvatskoj i neke kancelarije međunarodnih institucija dobile su preteća pisma. „Policija vodi istragu o ovim pretnjama, a povećane su i mere zaštite ambasada u Zagrebu”, rekao je portparol hrvatskog MUP-a agenciji Hina. Diplomata jedne zemlje EU u Zagrebu rekao je agenciji Rojters da je reč o veoma „gadnom pismu, napisanom na lošem engleskom”. Pisma su dobile ambasade više zemalja EU, kao i kancelarije Evropske komisije i Haškog tribunala, dok je jedan diplomata primetio da se „za sada čini da su pismo dobile samo ambasade zemalja EU”, dodajući da je ono najverovatnije povezano sa rastućim antievropskim stavom u Hrvatskoj. (Beta)

---------------------
Ma vidim ja da je Evropa najebala sa vama. Jednog dana ima ona bradata spodoba da kaze "Ja sam svoju misiju zavrsio, EU vise nema!"

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Auu, najebo je EU
14-03-2005, 13:34
vidim ja. Sad ce opet bombice, pa otimacina aviona, pa upadi ustasa u Brisel.

Sto ne posaljete neko pisamce onome Savi Strpcu? On vas je u crno zavio.

Ali ne vredi sad, ×××× ga, kasno je. Covek je vec predao Karli pozamasnu dokumentaciju.

Prc ge vezen zajn!

Dodatak
14-03-2005, 14:19
Danas je ustanovljeno da je srpska grupa koja djeluje pod imenom "krajisnici" uputila prijeteca pisma ambasadama u Zagrebu, kao nastojanje sprijecavanja pocetka pregovora za ulazak u republike Hrvatske u EU.

Vise obavjesti slijedi u narednim javljanjima.

ne prolaze...
14-03-2005, 15:38
..Fred vise vasi UDBA-ski stosevi...

Ipak priznajem...samo u spletkama, bomardiranjima svih svjetskih institucuija, poglavito EU, i slanja na milione poluistina, polulazi i lazi itd nas sibate...tu vam ipak nismo ravni...ALI OVO vam je definitivno - POSLJEDNJA sansa...

Inace Fred... ko ×××× ovakvu Evropu... ali ipak nazalost - kakva je takva je - moreamo sa njom...bolja je od vas...