PDA

Pogledaj cijelu verziju : Opet hrvati treba da se srame svoje povijesti.

-ateista
10-03-2005, 02:33
Napokon zapad progovara Istinu ,radi samih sebe.
Gladam kako je propala Jugoslavija pa kako se mogao izbjeci rat, gdje zapad najvise optuzuje Hrvatsku i njene saveznike cak nisu mogli da prisute koje su se prvljave lazne propagande koristile protiv samo jedne strane , tako da je i Bosna istim sablonom isla.
Zapad sad direktno optuzuje stare uzrocnike rata i cak i njihov pocetak koji su vijesto poturili jednoj strani Srbima koje je taj zapad neprovjereno osudio i odbijao bilo kakve njihove medije o ratu.Sad se izgleda svih skupa srame modernog vremena u koje su zalutali.
Sta misle ostali ateisti bez nacista njihov odgovor ne trazim.

.
10-03-2005, 03:29
Ovdje su ti sve sami nacisti

Grga GN
10-03-2005, 04:26
Ako vec pises ovakove gluposti zasto bar ne navedes odakle ti ovakovi podaci, ili i dalje nepotpisano tvrdis svoju istinu.

Koji to ZAPAD ..?! UN rapid deployment force ( UK & FR ) za cije straze se dogodila Srebrenica a danas Hag ravna odgovornosti za strahote rata ili onaj ZApad koji vas je izbombardirao 72 dana u srednji vjek..?!

Osim toga ovo je Hrvatski forum pa sto onda ovdje pitas pitanja i odredujes tko moze ili nemoze da na njih odgovori.

Shvati bezlicni delijo da ste nesposobne kukavice i luzeri jer da niste nebi morao ovdje dolaziti da narices kako ce ti netko drugi konacno uciniti nesto sto sam sa svim naoruzanjem nisi mogao. A Dzukela si ko i tvoji saborci, tek dobri pjevaci i prodavaci magle i pataka.

EVO SADA CE SAO KRAJNA DA SE OPET DIGNE
I KONACNO JEDNOM DA POBJEDI...No...?!

Mlad ili nadobudan?
10-03-2005, 18:21
hahah Grgo ma zabravil si ad je zemlja okrugla pa i Istok moze biti zapadno...hehehe...Pusti deliju nek si misli svoje...samo me fakat zanima di je nasel taj tekst,informaciju...

blento
10-03-2005, 23:34
SRBIJA DO TOKIJA!

Probisvit
11-03-2005, 02:59
Sramite se

vidite
11-03-2005, 03:11
kako je Grgo vec upoznat sa svim zato ga istina izludjuje odma se povanpiri i zataskaje da nebi se otkrilo njegovo genetsko krvnistvo.Grgo samo pijeni ali kao ustasa zlikovaca istorija nepamti. :smile17:

eh moj doro
11-03-2005, 03:24
Ili si toliko lud il se tako pravis da si lud.Takvi i nece da znaju nista drugo sem sto njihovim usima pase.
Zar nisi doro gledao kako je rat poceo u Jugoslaviji i to je vas reziser koji je sastavio tu emisiju sad po cijem nalogu ili je morao bar malo realnosti da pokaze i tu se pokazuje da je Hrvatska izazvala rat , krvoprolice i etnicko ciscenje bez ikakvih kazni.
Nije moglo da da se ne spomene ustaski zlocini i iz drugog sv; rata gdje su ne hrvati gazeni a najvise Srbi.Nije se moglo a da se nespomenu i stari saveznici hitler i njegov podanik pavelic.
Druga istina je Rat je se mogaO izbjeci gdje je opet tu Srpski reziser ali su svijetski komentatori i istoricari koji su situaciju pratili i propagandu biljezili tako da i tu Srbin nema nikakvog udjela ni u toj emisiji , ali tu vam svijetski komentatori govore ko ste i da ste vi licno najveci kricvi za izazivanje i cak zapocimanje rata sto ste laznom propagandom to sve svalili na srbe , zatim ste vi bili glavni huskaci rata u Bosni i muslimanski tutori kao poslije i siptarski .Okrece se kolo istine sad vam je da konacno izvrsite samoubistvo od srama i necovjecnosti zajedno sa svojim HDZeom.

"Ah moj Doro"
11-03-2005, 05:58
Sto ne poneses taj tvoj TV na popravak.

placi i cekaj da se istina sazna da su Srbi ni krivi ni duzni isterani prvo iz Vukovara pa redom. Proklete Ustase u tenisicama najurile strasan JNA tenkove i avione i sada umiru od srama.

Daj nosi taj svoj TV na popravak slino

Grgko
12-03-2005, 03:24
doro djaba se koprcas dok se tu koprcas svijet saznaje vasu pokvasrenost , podlost i taj Vukovar je bio izmanpulisan bas se i govori da ste vodilipsiholosku propagandu debelo placenu od dijasporaca, pa se cuvajte sada resetaka. :))

Picka
12-03-2005, 13:37
materina i Anti Pavelicu, kad nije mogao zavrsiti ono sto je zapoceo. Radi toga jos uvijek imamo problema sa ovim srbocigancicima. Da ih je on koknija svih, danas bi bio mir. Srbe na vrbe.

daj nam ,,,
12-03-2005, 13:41
..Fred vec jednom objasni...

- kako su se stvari dogadale

- Ko vas je prvi napao?

- kako ti se voljena YÚGA TOPILA...

- Ko nas bre zavadi?

- Zasto ste protjerani?

grgo
13-03-2005, 02:37
kerusino stara ××××× sto put ti je se do sada objasnilo ko ste , kaKO ste se pripremali od onog rata kad ste bili neviodjene zvijeri koje su se umijesale u ljudski rod .Sam ti Jasenovac govori jos iz proslosti pa sad Slavonija ,Gospic , Lora Baranja i da dalje ne nabrajam .Dok ti nevolis da cujes istinu jer se odma povanpiris svijet je sada ite kako u velikoj istrazi za njom .Pa ces htio to ili ne od njega saznati ,jer vam taj svijet koliko god vas stitio nece dozvoliti da mu ××××te obraz da bi sebe vazdigli.

styx
14-03-2005, 08:46
povjesnicaru istinoljubivi

po stilu i nacinu pisanja vidi se da si srpsko cvetje i da si odlicno informisan o krivici hrvata u proslosti

a srbi antifasisti draza i tito isti

sve partizanija

nema zamjerke

vi svi botrci za ljudska prava

ma zivi bili

i sveti sava ima da vas vodi u komunizam

styx
14-03-2005, 08:47
ako se hrvati imaju cega sramiti to je na njihovu sramotu

a vecina se toga dogadja u sadašnjosti i ima malo sveze sa srbimas

Mlad ili nadobudan?
14-03-2005, 15:44
PRVO: A.Pavelic bas i nije bil prevec z hvalit se hrvatom,dao pola Dalmacije Taljanima...No istina cinio dobra djela po kontinentu... :smile07:
DRUGO: Samo jednostavno pitanje di su ta ljudska prava kada ih se trebaju drzati jaci?(Vjetnam,Korea,Irak...vidi li ko vezu?)
TRECE:MI se stvarno trebamo sramiti samih sebe jer si dozvoljavamo da nas svjet posramljuje...
Zasto Japan ne ispasta,zbog grjeha koje je pocinio u drugom sv ratu?!!

CETVRTO:Mozemo se svadjat ko je u pravu za pocetak rata,ali ce se razgovor svesti na svadju tipa cija mama pece bolje kolace...jer ubiti rat nismo poceli mi nego vece i jace sile...raspad SSSR je morao napravit nekakav kaos..a u sve to samo dodaj te malo Nacionalizma....I dobis Bombasticnu juhu...a o tome da se stvar dala smirit i rjesit bez rata--->zakaj to nisi rekao na glas Milanu Marticu,Mladicu, i slicnima...Arkana da ne spominjem...BICE MESA BICE MESA...to smo si mi sami vikali?Ili se to nije dogodilo...VI ste posljedica turskih silovanja iz 1450 i sa time se morate pomirit,jer ste karakterne sirovine...dok mi jos kolko god ste se trudili to iskorjenit iz nas imamo zapadnjacke,krvi...

PETO:Sve cega se mi imamo sramit je toga da se sramimo... :smile18:

jeste
14-04-2005, 23:36
Mulac im je profesor povjesti zato su toliko i glupi i ograniceni. :))

styx
15-04-2005, 13:35
daj 1990.
dobili ste zeleno svjetlo od amerisranaca, engleza i francuza da rijesite problem separatistickih pokreta u hrvatskoj i sloveniji uz pomoc jna

ali ste pustili pse rata sa lanca i njihovi pokolj i zlocini su urodili priznanjem hrvatske

najzasluzniji za priznanje hrvatske je slobodan milosevic

bez njegovih pogresnih koraka i losih procjena hrvatska i svi ostali bi se jos dugo koprcali u jugoslaviji :)) :)) :))

styx
15-04-2005, 13:37
ma cije ti to programe gledas i od kud ti sva ta sila provjerenih informacije

da nije iz politikina zabavnika

styx
15-04-2005, 14:08
"za opstojnost juznoslavenskih naroda najvaznije je da se ujedine i kroz zajednicu naroda osiguraju ravnopravnost i prosperitet u zajednickoj drzavi"

"alternativa je zaostajanja u razvoju i neperspektivnost drzave i izolacija, te neprestana borba za opstojnost"

cije su ovo ideje? srpske?

ne

autori: lideri hrvatskog narodnog preporoda :)) :)) :))

ma tko je za eu

mozda ce biti bolje srece od juge :)) :)) :))

bolan
17-04-2005, 03:59
"Opet hrvati treba da se srame svoje povijesti."
zar su bili prestali?

kad
20-04-2005, 17:42
covjek analizira sve od kako su oni dosli iz iranski pustinja , oni su krivi za ove sve ratove koji su bili u koji ce se desiti.

istina.
05-05-2005, 01:57
oni su i postali od srama i zato se neznaju sramiti . Treba da su umrli davno od srama koliko su zla nanijeli samo Srbima da druge i ne spominjemo.
neka im Bog sudi za svakog Srbina .

hej istino ne placi
05-05-2005, 03:33
nego reci nam sto je sa Turcima, jeli njih treba biti sram sto vam uradise i dali cete ikada preci preko toga.

daj daj ne placi, rvati nisu vas napali kao turci a o njima nista ne jadikujes. To je valjda zato jer su turci veci i jaci od vas uvijek bili pa tko jaci taj tabaci, ali ova mala gofna te vas nabise u Jasenovac te vas i vase oruzje svetlo nagnase da se utrkujete sa traktorima, ma to bi i mene bolilo, ali ne zazivaj boga je on zna istinu pa ste i tu nadrljali.

hajde ne placi sto te ti maleni cigancici iz Irana, koje ti toliko mrzis, rasturise ko pijan babu pa ti stalno sada kopaju po tvome nesretnom JA iznutra.

drugi puta pamet u glavu i ne cackaj mecku jer te to tvoje cackanje skupo kosta, No...?!

bosanac
05-05-2005, 05:15
grga tovaru gdje ti je potpis ili misli onako pod maskom prosiopati ustaskr bi×××× a kad te bijesnilo malo masi onda se potpises sa tim cigajnskim nadimkom koji ti znaci nesto :smile16: jer mislis da te neko priznaje za covjeka pod tim otrcanim i kako ti i dolikuje nadimkom. :smile16:
Prvo stoko ja nisam nikada ni bio u toj tvojoj mocvari pa nisam ni bjezao ali sam isto gledao kako tvoji sunarodnjaci bijeze od muslimana iz bosne i to bekstvo no nikakvo prevozno srestvo pa ni tradicionalno , ni kocije ni magare ni traktori jer su bosanci bili savremeniji ljudi od tog vaseg podnevlja gdje je bilo glavno zanimanje zemljoradnja i stocarstvo.Mi bosanci smo bili gospoda koja je bila zaposljena u drzavnim firmama i imala sve po propisu. :))