PDA

Pogledaj cijelu verziju : WIN XP



VOYAGER
06-09-2001, 21:51
Instalirao sam windows XP i sve je ok.
Ali svaki put kad upalim ili resetiram komp. pokazuje mi se izbor
Windows 98 ili windows XP problem je u tome što više nema 98-ice
a ja neću da mi se to više pokazuje. Što bih trebao uraditi.
:(

Rašo
28-09-2001, 19:23
:)) I ja imam istaliran Win ME ali mi ne radi kako valja, samo u safe modu.
Pored milenija sam imao i Win2000 koji sam sada nadogradio sa Win XP.
Pitao sam Vidi stručnjake (oni su jedini koji uvjek, ali uvjek odgovore)
Pa su mi preporučili da podatke spremim na D:/ particiju (koju ja nažalost nemam) i onda Formatiram C:/ particiju.
Vjerojatno ćeš i ti to morati napraviti jer ti je istaliro dva OS-a u DOS-u i tako će ih uvjek pokazivati, tj. do Formatiranja.
Meni Sutra stiže novi kompjter (na ovaj više ne dođem na red od djece) pa me zanima kakva je tj. kakav je Win XP.
Imam tu na ovom kompjuteru i nije loše, ali me zanima ako ga ne prijavim na internet (REGISTRACIJA) oće li trajno raditi ili će nakon nekog vremena samo stati i ja ću buljiti u plavi Ekran???
Drugo ne otvara mi "Monitorov" Forum, samo Bjanko pozadina i tako stoji.
Jel to zbok nekih kikija ili je neki vrag u njemu.
Isto mi je i sa Iskon Provajderom nemogu se spojiti na njihov modem.
HT radi bez problema iskon nikako, opet neka HT urota :))

atb
27-08-2002, 21:30
Ajd ne prijavljuj windouze to se kod nas ne radi. Kaj nisi čul da postoji crack za XP, a mogu ti reći da rade super: bez rušenja, podržavaju sav mogući hardver, mogu se naštelati po vlastitom ukusu (ovisi dal voliš više slano ili možda slatko, gorko), a grafička riješenja su perfektna uz sve to i praktični su.
Po mome konačno imamo pošteni OS kaj do sada baš i nije bio slučaj!1 :smile06:

HACKER HR
30-08-2002, 21:47
znate kako pristupati serveru hineta u Zagrebu Izravnom off-line vezom. KAKO KAKO u Internet exploreru napravite konekciju UNIX veze port 1 lpt1 naziv porta........ veza 4 MB ...... IP adresa 223.123.255.255 off-line 4mb potpuno besplatno i to bez pristupa međunarodnom duplom nego 0 kn na računu........

Roni
03-09-2002, 22:01
Moras otvoriti boot.ini koji ti se nalazi vjerovatno na C:\ i u njemu izbrisati redak C:\="Microsoft Windows" ili ako ti je lakse: desni klik na "Moje racunalo" -> "Svojstva" -> "Dodatno" -> zatim dugme "Postavke" u okviru "Pokretanje i oporavak" i kad ti se otvori ta kartica, u gornjem okviru ces naci pod: "Polazni programi" dugme "Uredjivanje", klikni na njega i otvorit ce ti se boot.ini. Pa onda tu izbrisi onaj red C:\="Microsoft Windows". Spremi to i zatvori, vise ti se nece pojavljivati. Mozda sam ti malo zbrckano napisao ali vjerujem da ces se snaci.Pozdrav!

jumbo
25-09-2002, 19:15
Ako ne želite probleme,vratite se na
Win98.Garantirano 100 godine bez ikakvih
zastoja ili problema.

jumbo
25-09-2002, 19:18
Zaboravio.Win 98 SE samo dolazi u obzir.

housemeister
17-03-2003, 12:40
Ajde,decki,pocnite kupovati software pa necete imati takvih problema.Sav taj crackiran software je zivi uzas,sve sam to vec probao.Karticu u ruke i sve ce biti ok.Pozdrav svima!

Goose
01-04-2003, 15:14
To ti je zato jer si instalirao WinXP na već postoheće windowse! Pošto nemaš drugu particiju nisi mogao drugačije, ali bi ti bilo najbolje da formatiraš disk c (da ga obrišeš) i da sve to snimiš na friško! Inače ti je postupak kako maknuti taj izbor već objašnjen u prijašnjim porukama!