PDA

Pogledaj cijelu verziju : printer u k...



cronero
03-03-2005, 16:22
jal zna netko zaso mi printer printa samo crnu i rvenu boju. mislio sam da je boja kriva pa sam kupio nove catridge ali opet ista stvar. moze biti da je zbog win xp?? deskjet890c

Aphelion
06-03-2005, 22:59
ako nisi davno koristio printer možda su ti se žuta i plava boja začepile tj. osušile na glavi pisača. Pokušaj napraviti head cleaning i nozzle cleaning (u printer properties) više puta. ako to ne upali morat češ kupit novi printer. kad se boja na glavi osuši, moras mijenjat galvu a ona košta kao 80% printera.

cronero
08-03-2005, 19:19
istina ali hp ima glave na kutijama od boje. inace ako netko zeli kupit printer a printa samo crno i crveno i ima 2x crni i 2xu boji kutijica novih za 500kn nek se javi

Grga
09-03-2005, 10:28
najbolje ti je kupit novi printer jer sama boja kosta vise od novog printera<br><hr><font color="red">I\\\'m mad, you\\\'re mad, we\\\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

Dax
11-04-2005, 11:01
Kupi novi printer ili promijeni glavu printera koja košta oko 80% printera kao što je Aphelion već naveo. Radije kupi novi a ovaj baci u k....nullC:\NFS\NFSU\NFSU2 Poster