PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kiroprakticar



Teta
23-02-2005, 05:41
Moze li mi tko reci ima li u Dubrovniku netko tko se bavi kiropraktikom, kako do njega doci, i koliko bi me kostalo to zadovoljstvo preslaganja koscica? :smile15:

predlog
27-02-2005, 15:55
Izgleda da je, draga Teta malo zahrdza la.
Teta za sada bi bilo bolje da pronadzete ljubavnika da vas dobro izmasira. Opustite se Teta i uzivajte.

Teta
28-02-2005, 05:45
U nedostatku dobrih ljubavnika, i dalje inzistiram na kiroprakticaru. Ali hvala na savjetu :)

Spinalis
05-04-2005, 11:58
Koliko znam nema nijedan akademski obrazovan kiroprakticar u juznom dijelu Hrvatske.U hrvatskoj trenutno radi 9 skolovanih kiroprakticara. Vecina ih se nalazi u Zagrebu ili najjuznije mislim da postoji jedan u Sibeniku. U Dalmaciji i dolini Neretve postoje samouki ljudi koji znaju par nekih osnovnih kiroprakticarskih zahvata...a koji ustvari veze nemaju. Takav jedan postiji samouki u Kominu, i nekakav Sprcic u Metkovicu .Njih ti ne preporucujem.KOntaktiraj dr.kiro. Santeka u Zagerbu . Sretno Zlatko G -student kiropraktike (SWEDEN)

Teta
07-04-2005, 19:09
Hvala na iscrpnim informacijama! :)

aden045
05-03-2013, 08:12
Moze li mi tko reci ima li u Dubrovniku netko tko se bavi kiropraktikom, kako do njega doci, i koliko bi me kostalo to zadovoljstvo preslaganja koscica? :smile15:?????