PDA

Pogledaj cijelu verziju : Valentinovo-dan zaljubljenih...

Srce u košarici
08-02-2005, 18:13
Ah,ništa ljepše od sretne ljubavi... :)
Šta kažete?

(BTW Šta kupit voljenoj osobi za Valentinovo? - :smile08: - )

Love hurts
08-02-2005, 19:21
A sta je s nesretnom ljubavi!?
MRZIM VALENTINOVO I MRZIM CURE!!!!
Sve ste vi na kraju iste!!Decki kakvi jesu da jesu,ali barem ne glume,o njima se uvijek sve zna,a vi cure uvijek sve uspijete sakriti i uvjeriti nas da ste drukcije,no ipak na kraju ta vasa druga strana izade van,no nazalost to se dogodi kad vas netko zavoli,a vas to uopce ne dira!Kad pomislis da ju jako dobro poznajes,tek onda otkrijes njezinu drugu stranu i jos onda ti je tesko povjerovati da je to ona!!!!
Ko kaze da decki nemaju osjecaja,vi nas uspijete toliko povrijediti!!
Danas vise ne postoji normalna i ozbiljna cura s kojom mozes biti u ozbiljnoj vezi!!
SVE STE VI ISTE!!!!!!!!!!! :( :(

jasnica
08-02-2005, 19:35
a ××××ga...
ako si se iznevjerio u jednoj nemora značiti da smo sve takve!
istina da ja jesam ali nemoj zbog toga tako govoriti o drugima, možda baš postoji neka koja nije kao ja.. ne možda već sigurno!
sretno u potrazi za takvom i nemoj tako lako odustati!
pusa

somebody
08-02-2005, 21:04
××××vas, kak ste ocajni! valentinovo je ××××××, ljubav je ××××××, a znate zakaj? jer nije sve u ljubavi, ima puno toga i u novcu! bolje se primite knjige nego ljubavi!
i ne, nisam ogorcen/a nego sam realan/a...

remi
08-02-2005, 21:35
naravno da ima dosta toga i u novcu...daj samo pogledaj - i valentinovo se vrti oko novca, ustvari samo u to se pretvorilo.
na telki se samo vrte reklame : što pokloniti za valentinovo?
:smile17: :smile17:
di ti je tu ljubav...

ch@ty
08-02-2005, 21:58
M R Z I M VALENTINOVO!!!!!!!!!!!
To je nešto najgore što moram proživljavati....da bar taj dan mogu prespavati kao da uopće ne postoji.,...........

Barby
09-02-2005, 11:47
Valentinovo je lijep dan kada zaljubljeni iskazuju jedno drugome ljubv,ali ne razumijem čemu pretjerivati i zašto kupovati poklone. Pa samo zabrinjavanje hoće li se drugome svidjeti poklon ili ne. To je glupo. Ako se volite što će vam pokloni ili Valentinovo? A što je s onima koji nemaju nikoga? Vjerujem da su taj dan veoma deprimirani.

love
09-02-2005, 21:12
LOVE HURTS-nisu sve cure iste kao što nisu svi dečki isti.Valentinovo je lijepi dan iako nemam dečka ali darujem ljude do kojih mi je stalo kao i oni mene.Nije sve u novcu.Ja samo sebi kupim materijal i radim darove glupo mi je kupovati , pa ih napravim.
Niko nebi trebao mrziti valentinovo, tko zna možda ti se baš na valentinovo dogodi prava ljubav. :smile20: