PDA

Pogledaj cijelu verziju : A di ste, lipi moji?



Margarita
30-08-2001, 15:49
Vrućine traju (nemam ništa protiv) kao i fjaka ovdje. Ništa čudno jer ima toliko lipših načina za provest litnje dane i noći što vam ja od srca želim.

?
24-09-2001, 22:10
:) Volim te moja Margarito!

Margarita
25-09-2001, 11:06
Šugav dan popravile su mi ove riječi makar ne znala čije su.

ma i
25-09-2001, 13:06
meni si draga.

Margarita
27-09-2001, 07:27
Drago mi je. Neću se uobraziti.

ma i
28-09-2001, 08:40
nemoj
dodji mi tamo
gdje te zovu

Margarita
28-09-2001, 14:44
ma i, čula sam zov.
"Ne vidiš me, ali tu sam iza stijene..."

DAVID B.ST.
30-09-2001, 17:01
A di smo, lipi tvoji! Evo me malo doma. Ma doša bi ja i prije, nego mi je bilo neuzgodno, jerbo mi se pok.baba zvala Margarita, a to mi je i najdraža pizza (DI SI SAD PLAVUŠOOOOOOO!), pa dok san ja to sve probavija....
Jel me primate u ekipu, ili ću, bidan, morat letit ča?
Ae bog!

Margarita
01-10-2001, 10:24
Voljela bih kad bi ovaj forum malo živnuo. Zato dobrodošao!
Tko je plavuša?

Margarita
01-10-2001, 15:44
ZABORAV

Na vrele noći i prije snijega
teški je zaborav pao
kao da ljubav i nježnost nikad
zapravo nisi mi ni dao.

Rasuo vjetar obećanja,
želju ugasile kiše,
na korake polijegale magle
ni tragovi ne vide se više.

Napadac
01-10-2001, 18:34
ma i koji te to moga zaboraviti?

ZABORAV
sto je da je ne mogu
zaboraviti
tko je kad je ne mogu
zakopati
u sebi samome
ne mogu

Doture nisan ti mavala neki dan jerbo i kad san bija mali kad jos nisan zna zase san ti kad bi me neko na ulici nalema ili kad bi pa i udrija se govorija:
"Ja bi lega" i onda bi sve proslo jer bi lega ma ne legla,pa bi i mava, ako san i onda laga lazen i sada. Jesi me razumija?
Ma drugi put cemo na kavu da mi napravis karton i dijagnozu, hehe jel moze doture?
Divin ti se Krameru

DAVID B.ST.
01-10-2001, 21:13
Volin one koji mrze nepravdu, a ti si attacker jedan od tih LJUDI! Ostale stvari su tvoja privatnost i nisu bitne.
A kava, hm,hm, može u Songa?
Pozdrav!

Margarita
04-10-2001, 11:25
Baš sam prošla kraj Songa. Za jednim je stolom tip ispunjava nekakve kartone i svako malo vika:"Slijedeći!"
Tila sam stat u red i dobit dijagnozu, ali mi se žurilo.
Lip je dan pa mi je do šale.

DAVID B.ST.
04-10-2001, 13:16
Margita, gospu ti blaženu, ono ti je bija škovacin!!! Znaš li kad su zadnji put praznili one kontejnere kod Songa?
1914., prid Prvi svjetski!!! Pa je onda Čistoća, a moga san reć i "Čistoća", odlučila: ko projde plati taxu, pa ko bija da bija.
Sad san se primistija na Peristil u Luxora!
Ae!

Margarita
05-10-2001, 16:39
Semafor, današnja kava, brzinska i jaka.
Čeka me tužan vikend. Moje dijete odlazi.

DAVID B.ST.
05-10-2001, 18:20
A na kojoj bandi Semafora Margita? Onoj nasuprot Kappi (di se okupljaju mlaji), ili onoj prema (nesmin reć, bezobrazno je!)?
A u vezi-sveze diteta ti neznan situaciju, pa ti neman ča reć! Ali znan da ko gre, ti se i riturna. Zašto bit tužan?
A jesan stronco! Kad su moje dvi ćeri otišle ovoga lita kod matere, cili dan nisan zna za sebe. Skužaj, sad san ukapira!
Ae bog!

Margarita
08-10-2001, 11:47
Ako je tako ka šta kažeš, ima bit da san sila na pogrešnu stranu (nasuprot Kappi).Ma nema veze.
Dijete je otputovalo na fakultet u metropolu.

Napadac
08-10-2001, 16:14
a e sta volin ovo dalmatinsko zavijanje...
tu smo jos malo
Adio

DAVID B.ST.
08-10-2001, 19:04
METROPOLU!!!!METROPOLU!!!!NIJE VALJDA DA MISLIŠ NA, NESMIN REĆ!!!!!!
A ča studira???
A ti mi se Napadač ne gubi! Jema ovdi mista i za tebe!
Ae!

Margarita
09-10-2001, 08:14
Je, je, baš tamo. Studirat će defektologiju (Moj bože!?).
Napadaču, i ja kažem: Ima mista.

DAVID B.ST.
10-10-2001, 11:08
Za ono prvo - ko joj je kriv, a defektologija, jedno vrlo plemenito i zahtjevno zvanje. Stvarno želim puno sreće na faksu i kasnije strpljenja u radu!
A da se sad malo primistimo u Belvija?
Ae!

Margarita
10-10-2001, 11:55
U njeno ime fala za dobre želje.
U Belvia baš i ne bi jer me uvati tuga kad vidin konobare koji su radili još u vrime kad san tamo ka srednjoškolka bila svaki dan.
Nas dvoje kada ćakulamo na šentadi. Ima li još koga u ovom gradu?

DAVID B.ST.
10-10-2001, 14:04
ALO, EKIPA, JAAAAAAAVITE SEEEEE EEEEE!!!

Margarita
12-10-2001, 12:13
Prošla kraj Semafora, Songa, Luxora. Kavu nisam popila. Teško mi je. Četvrti dan bez cigarete.

cherry
12-10-2001, 16:15
A za gospu blazenu, pa tek sad vidin ovu stranicu, ali slabe koristi od mene kad san vanka.Nego vi pisite sta se doma desava da ne ispadnen iz dira kad se vratin, znate koliko je to opasno dole:))

Ajme da mi je sad sist na Rivu, popit kavu i zapusit jednu (Dave, makni taj osmijeh s lica, pricam o cigaretama, sporkacunu jedan:)))

DAVID.B.ST.
12-10-2001, 20:35
Višnjice, to ti se zove tuntuicja Issa ti! Kako si znala!?
Margita, ostavija san se pušenja 3 miseca. Znaš kako? Nisan uopćenito razmišlja o tome. Onda san skonta da mi španjulet triba sve manje i manje.....
Bija bi se skroz ostavija da mi vrag nije da mira: SAM san svojon vojon odlučija opet pušit (ne to Višnjice - znan ja tebe!).
Znači, triba stat razmišljat....Kad te stegne potriba onda zapali, bez straja!
Koji put če ti izgledat odvratno, pa češ ga bacit(VIŠNJICE, UBIT ČU TE!) u more, ali stvari če doć na svoju miru. A kako dani budu prolazili, sve manje če ti tribat (ŠPANJULET, CHERRY, ŠPANJULET - MISLIŠ DA NE ČUJEN ONO TVOJE HE, HE,!?).
Sorry Margita, ja i Višnjica ti se naganjamo već dva miseca!
Ae noć!

Margarita
13-10-2001, 07:43
Jutro vam. Višnja ispod palme - skroz zgodno, sa španjuletom ili bez.
Davide,tvoja teorija je jedna od mnogih.Španjulet mi strašno fali, a ne spadam u one koji mogu reć sad oću pušit, sad neću. Brale,osjećan se ka đanki...

Margarita
16-10-2001, 17:29
Di ste? Jema li ča nova?

Napadac
17-10-2001, 18:28
E jema jema...ode u komuni kod Bernardice...samo tribamo raditi...forumski heroin zabranjen a vis ka svaki djanki ja popustin tu i tamo eee...a bar pusit moremo a i to je sve u sitno hehe

Adio vam

RYAN G.ST.
18-10-2001, 15:35
S obzirom da samo dvije drage persone ovdi na Forumu znadu da mi bivši nick nije ima veze s onin pivačem, nego onin nogometašen, onda ostajen i dalje u Manchester Utd., ali znate ko van piše!!!
Jema nas, Margita, jema. Ali smo se bili malo potalijančili (čitaj - pobigli hrabro). Razlog nebi elaborira, a i nisan u formi. Učini đir gori na "Prijateljstvo" i jubav, paš svatit!
Pozdrav tebi, a i dragome Napadaču.
P.S.
E da, jel znaš da san svojevrimeno zaluta na Mandalini? Nisan zna di je za Boraju, a di za Primošten!
Jesan stronco!
Ae!

Margarita
18-10-2001, 16:03
Ma kako te ne bi pripoznali.Vidila san ja na "Prijateljstvu" da si se nekoj pod jorgan uvuka. Neka, neka, tako triba, a stigneš još i na balun bacit...
Danas san jednu zapalila. E, jesan neki karakter.Tribalo bi osnovat neku komunu i za nas pušače pa makar je vodila sestra s prezimenon Tabak.

RYAN G.ST.
18-10-2001, 18:40
E, Margita, ni to "nika", vengo moja Cvita (grozna, ali ja san još grozniji!). A ča se karaktera tiče: hm, pa ja san odlučija da neču više ovdi trošit šolde, pa vidi me jopet sad!!! Niko nije savršen.
A ona sestra Tabak, he, he, ta ti je dobra! A komuna joj je kod onega parkirališta velikoga ča gre od Vukovarske do Pazara.
Piše: "pivnica Tabak"
Ae!

X
19-10-2001, 02:09
Lipa moja Margarito: Napisi ca god lipoga na adresu-- ante878@aol.com pa cu ti reci ki je reka da te voli. :) :) :) :)

RYAN G.ST.
19-10-2001, 21:00
X, misliš na onega iz Kanbelovca?

Margarita
23-10-2001, 13:48
Nije me bilo jer imam "ludu kuću" na poslu.
Doktore, smin li ja to tako reć?
P.S. Znan ko je X. ;)

RYAN G.ST.
24-10-2001, 16:46
Znan Margarita, čitala si "Banak".
Sve je to za jude!
Pozdrav!

Margarita
24-10-2001, 17:37
http://www.plauder-smilies.de/tiere/fish.gifNisan časna rič. Šta ima u Banku?

RYAN G.ST.
24-10-2001, 17:52
Onda nek mi X oprosti, falija san. Nije bilo zlonamjerno!
Da jopet ča jema u Banku! Uvati one ča ga prodaju na Solinskoj, isprid Jugopl...ups., Diokoma!
Jema oglasi i oglasi i oglasi, prodajen ovo i ono, nudin ja, bidna, ovo i ono, gren ča ja kvragu onde i onde, samo ja nikako da prodan stan!!!
Alo ekipa, 76m u K.Sućurcu., s okučnicon 250m SAMO 70 000 znate več čega!!!
Još malo pa nestalo itd.
Jel ovo gradusina od 500 000 ××××××, ili nije!!??
Ae!

Margarita
25-10-2001, 15:28
A jema li u Banku ča zame?
Asti mande, da 70.000. Ma kako to misliš (pa još priko ovog mrtvog foruma)prodat. Pa još u Sućurcu!? To bi ti samo Višnjica mogla kupit iz nostalgije ili ljubavi prema tebi. Moj ti je prijedlog da u stanu s okućnicom otvoriš podružnicu KBC-a vezano za tvoju struku.Jerbo kod nas je puno malo šoldi, ali pacijenata brale ne fali... :))

PAUL B.ST.
26-10-2001, 00:45
Evo sad, Margita, puše kliška i ja san ti masovno romantičan!
Niman ništa novega, vengo da se još ko uključi (pa makar iz Šibenika, našeg zapadnog predgrađa!).
IMA LI U OVON SELAŠCU OD PO MILJUNA JUDI KOGA ŽIVEGA, OSIN NAS DVOJE!!!!
Margita, gren ča spat!
Probudi ujutro ove klipansonoviće iz ovog GRADA od Trogira do Omiša...
Ili je zabojavija na Dioklecijana i na Smoju i na Mene!!!
Ae!

Koka IN
26-10-2001, 01:45
Ma ba ocem pricasssss...ja sam, ti iz Bosne veceras, uhitilo me..hehe

Predgradje? Seljacino :)))))))
Kuvaj fazol i manistu i muci..eee

Lipa noc judi

Predgradje..hmm a guzva Van je ode sva srica u velegradu, jel..:)))))))
:smile08:

Margarita
26-10-2001, 07:22
:smile11:

ANDY C.ST.
26-10-2001, 16:22
Ova uvreda se samo juvon može oprat!
Ala, Koka, upadaj u teču među (jesan pjesnik!), teču među kapulu, petrusimul, pelate od pomidori...
Karotu da nisi dirala!
Ae!

Koka IN
27-10-2001, 15:35
Za gospu blazenu..cccc, prominis majcu druge boje i Margarita te ne pripozna..oli me nisi prokontala...a ka ono ode ima mista...:)))))) Ona mi je na pranju pa dok se osusi;)

Doture hehehe

DAVID B.ST.
27-10-2001, 16:35
Neko mi se gori na Forumu igra nickom, pa san vazeja stari.
Kretenčugi od Koke pobigloj iz teče, malo Black Sabatha: "ta da da da da da da ko keeeeeeeeeejn".
Ako nas troje ovako nastavimo, do broja 100 posto(va) čemo arivat za otprilike dva miseca.
Ae!

Napadac
28-10-2001, 11:12
evo je suva i opeglana hehe
:smile06:

Margarita
29-10-2001, 08:16
Lipši(a) si mi u toj majici.

Margarita
29-10-2001, 08:30
A ti Davide već pripremija teću. Mora' ćeš se bacit na djetu.
I znaš, ovi forum nije nikakvo natjecanje, a da je, mi bi bili prvi ka i uvik.
Nego recite vi meni ča se dešava u Splitu jerbo se meni život zanje vrime pritvorija u posa-kuća-posa.I tako svaki dan.

Napadac
29-10-2001, 13:35
Margarita neka bude lipsa, jer previse je zabune i boli donijelo ono drugo iako je bilo iskreno i iz dna duse...


eeeeeee a stvarno ca ima novega u Spalatu?

Doture, ;)))))

Uzivajte mi...

DAVID B.ST.
29-10-2001, 20:47
Prvo ču te prilipit u kredencu nazoveš li ovi umirući grad opet na talijanski. A ča jema?Evo mala mi je jutros falila autobus, umisto 17-stice sila u 7-micu, pa umisto na Sjeverna vrata (marjanska) otperljala krot tunel... Ja san zakasnija na posal, jer se cajcu kod Jugoplastike nije ništo dalo mlatarat ručicama, a semafori nan u tu uru ne radu... i tako, baš ništo razmišljan da bi se volija priselit u niki manji grad, npr. Sebenicio i sl. Tamo bi sve moga nanoge. Ae!

divji cvit
29-10-2001, 23:01
Dobra večer!
Došla san u ovu uru, eno David hrče, do prin dva minuta me zva i zaziva, ae Cvita, ae više...
Vidin da Margarita nije skontala ovo s dresovima, ma ubuduće nema problema, crkla pegla pa će on odsad opet bit David (bar dok se ne kupi nova).
Napadaču poruka, skupila san sve biljke, sad mogu poć leć a prijevod teškooooo.... izgubila san ga.
Ali... za te ću se potrudit !

Ma kako je lipo ovo reka za Sebenico, a Napadač?
'noć vam

Napadac
31-10-2001, 02:40
Ajmeeeeeeeeeee ne mogu se sa sa ovin ode sada kontrestavati jerbo neman pare i gren leci...ali sutra mandrilo ka te uvatin gospeeeeeeee ajmeeeeeeee tiiiii seeeeeeee

A cvita, ma on bidan i ne zna da mi je da kumplimenat a e!!!
Margita za gospu blazenu(hahahaha)oli su te vrazi poili? ovo mi je super spika...

Margarita
31-10-2001, 11:13
Ae, basta vas dva.Ča ste se tako nažestili. Neću ovde nikakvu tuču.
Cvita, ja ti nikako ne volin minjanje dresova može bit zato ča san trvdoglava ka tovar.
I gori nego vrazi, moj Napadaču...

DAVID B.ST.
31-10-2001, 18:26
Margita, ajde lipo pozdravi Sargona. On misli da smo ništo u svađi, ali nismo. Bar ja nisan s njin.
Ovdi se niko ne tuče i neče dok san ja a life, a inače u vezi-sveze dresova, a ča se mene tiče, svi oni igrači su iz Manchester Utd., dakle ja ( osim izvjesnog Garya - umisto Garrya N.). To je niko drugi škraba, misleć da može bit genijalan ka i ja, skromno!
Lip ti pozdrav tebi, ka i našem (he, he, he, pazi sad!) Sebenicio!!!
P.S.
Moji su se tukli kontra talijani (namjerno malin slovon), sorry Napadač!
Ae!

DAVID B.ST.
01-11-2001, 19:11
Isuse, da "a life"!!! Cherry ispravljajjjjjjjjjj......tek san sad vidija!
Ovo da zaokružimo na 55 postovitisa.
Ae!

divji cvit
01-11-2001, 22:15
Margarita ni ja ti ne volin minjat dresove ali san ipak jedno vrime provela na klupi pa san uzela advokata…
Ja san ti tvrdoglavija od tovara, naslušala san se toga od ditinjstva...
:smile10: :))

DAVID B.ST.
01-11-2001, 22:27
Ma daj, kad san ja tebi opalija kontru!
Nisan lud. Nebi me opralo svo more ovega svita! I sama znaš kakva si...slapovi i to...
Ae, jubin te Zlatokosa.
(večeras je ništo grintava na sina moje majke, pa joj se kokulajen!)

divji cvit
01-11-2001, 22:46
Jesan grintava :o

Lipi moji sutra radin, skidam se ( s neta of roks), tuširanje i spavanje...
;)

DAVID B.ST.
01-11-2001, 22:51
Evo me, jubavi, stižen...(pa da nisan matcho!)
Ae, noč svima nama dvoje!

Napadac
01-11-2001, 23:55
A dico dico moja ala leci ajteeeeeeee, crtic je prosa ma i cokolino se oladilo eeeeee, Margarita ma vis ti nji a?

Ajte ljudi lipa noc vam...ala Doture na svoju bandu postelje se teke daj hehehe

A ono gori ca si na*ra(ups) hmmm..ajme ti se samo neki drugi puta... :smile06:

DAVID B.ST.
02-11-2001, 11:44
Slišaj ti, Sebenicio, ja uvik spavan na svome privatnom vlasništvu od posteje. A Ona uvik spava dijagonalno, pa je moran turat nogan na njenu polovicu! Zadnji put me, određenim dijelom svog lipog tila, puknila i odletija san na pod! Onda san otiša na balkon zapalit španjulet , bisan ka glista!
A čokolino, hm, nije ni za bacit (uz gastale i kompensane) posli njene kužine.
Ma isto ja nju volin...
MARGITAAAAAAAAAAAAA, di si ti gospu ti blaženu??
Ae!

divji cvit
02-11-2001, 13:07
Ma viš ti njega, uvik ima što prigovorit ! Ma da, je to stvarna, čista i gola istina :o :)) .

Još spominješ spizu, eh, a tajna je u onemu decu Charddonaya, i šišmiševu krilu ! Glavno je da te drži ;)

Pozdrav Napadaču i Margariti!!

DAVID B.ST.
02-11-2001, 13:16
Je, oprostija san ti, ali tek dvi ure poslin, kad si se GORKO pokajala zbog tega bezobrazluka!
He,he,he

cherry
02-11-2001, 21:47
uff dok se sve procita, e bas steta sta Smoje nije ziv:))))
Ma vidi Davea sta se 'ita stanom i to u Sucurcu, a da nisi malo pretira.Margi, je da san ja nostalgicna ali sve ima svoju cijenu, moja je negdi cca. $4, cijena Globusa ovde :))) Ma nemam ja nista protiv predgrada, dapace, ali ja sam iz onoga istocnoga, ehh da je sad jedna kava u Orbisa, tamo iman sve, i palmu i more isprid nosa, a autom mogu do stola:))))
Necete virovat ja opet citan Malo misto i davin se od smija, i mislin se kako bi ovi ovde svatili onu legendarnu" ja san se zajubi":))))))))
Pozdrav ljudima dobre volje, ej skoro san zaboravila pa dolazi nam Oliver vamo 11/16:))) Koja ce to festa bit, jos da je nekako Gibonnija i Cambi dovuc vamo, onda bi se moglo i prezivit

Margarita
05-11-2001, 12:00
Evo me, lipi moji. Ko me je zva?
Nisan van imala vrimena jer mi je došla ćer pa malo s njon u ćakulu, pa malo po butigama, pa spremi ditetu pijat prave juve, pa njoke, pa palačinke sa siron, pa zalij to s vrhnjen, pa zapeci.... Ma ča ću van pričat. Sinoć je partila.
Je li se ko od vas juče kupa na Bačama?

cherry
05-11-2001, 15:02
E ja sigurno nisan, a sta je bilo?? Jel bija ko zgodan pa san ga propustila:))))

Margi bas ti "fala" za nabrajanje svih delicija, doduse i ja ovde jedem pravu domacu juhu, Podravkinu iz kesice:)))))

divji cvit
05-11-2001, 15:57
A šta se mala nauživala Margarita, ajme da mi je bit mala opet, ili do mame poć...
Ovako mene tokaju juhe, točevi, kolači i ostalo...

A Cherry, skupljaj kesice za Podravkinu nagradnu igru, dobre nagrade su u giru, ili kuhaču u ruke ako stigneš pa bar uživaj u spizi :smile06:

Margarita
05-11-2001, 17:59
Bače (i zgodne ××××ginaše) san vidila samo na televiziji.
Cherry draga, baci sve te kesice, ubićete kemija. Ako ti je teško kuvat ili nemaš vrimena, nađi nekog sličnog Dejvu ka ča je Cvita našla. Udvoje je bome lakše.

DAVID B.ST.
05-11-2001, 19:14
NJOKI, NJOKI, KO JE SPOMINJA NJOKE???
OČU IZI ODMA, SAD, SMJESTA I ZDAJ...S PAŠTICADON.
Ae, ae, gren ča pofrigat jaje naoko..
(ben ti ovi life - bez "s")!

divji cvit
05-11-2001, 21:23
e i ja bi taaaako naređivat !!!
maaaamaaaaa ;) :smile08:

cherry
05-11-2001, 22:03
Eh da je u dvoje lakse dalo bi se diskutirat, pogotovo sa/o onim nasim dalmatincima.Dobro, dobro cast iznimkama (vec ga cujen kako se buni)Dobro ti je Cvita rekla.
Dat cu ti ja "s", ups, nemoj rec Cviti hahahah
I bacila bi ja juhe iz kesice, ali od cega juhu da napravim ovde, nije da nisan probala, ali je sama masnoca plivala, toliko o njihovom mesu.Nego otkrila san sad i fazol u vazu, Podravkin naravno, domace je domace:))))
Kad smo vec kod hrane necete virovat sta mi najvise fali, blitva :))) Ko to kaze da smo mi blitvari:))) Kad san sad bila doma morala sam mamu molit da mi je svaki dan kuva, a bidna zena kaze da je sram svaki dan kupovat na pazaru, da sta ce ljudi rec, sta samo to jede:)))))))


;)

DAVID B.ST.
05-11-2001, 23:59
Blitvas , smučkana sa divjin zeljens (šušaks, žutenicas, lukavacs...), pa kaps maslinovoga ujas i koje jaje utvrdos...Braleeeees koja večeras!
Hes, hes, hes...a ti mislila mene!
Ae cherrys , ja san prema damamas vites, pa onda umisto nights . knights!

Napadac
06-11-2001, 01:37
E moj doture...cin me nema nevoje nevoje danas po drugi al' neka....Cvita tavon iz sve snage!!!
A cvita ma bas mi je palo na pamet....a da ja Zoltanu podjen rec da te dodje citati na Vidi pas vit kako ce se ovi iz "Metrupule" smirit a? I nije ova ideja za bacit sta je je.
Negon Trisnjice ovo ljudima dobre voje je islo za me a? Ma e razumin ja tebe nemos mi ode otvoreno reci da je Napadac lip ka slika(ovo ja njega malo jel)
Margarita oko moje a sta palacinke nisi i nama ode ponudila nego mi samo gricule cinis...

Laka noc judi, zviri(ovo njemu) i zene

Doture ;)))))))))))))))))))))))))

Margarita
06-11-2001, 08:52
Oprosti za gricule. Palačinke su slistili dok si reka keks i sva mi je srića da ih nesmin ni ist jer nebi me dopa bokun niti za pričestit se.
A je li, a ka' ti spavaš?

divji cvit
06-11-2001, 11:41
Doć na gotovo s posla, sanjaj Cvita :)) !

Cherry, baš mi je ža tvoga iskustva s tin meson, izbor ti je sužen, ajme koma, razmišljala san kako to mora bit da izgleda (bljak, ali što je tu je), valjda nećeš u ton zemji ostat dovika.

Njapadaču, ma pametna glavica misli, prijedlog na glasovanje tra la la.. Ma čitača ne fali, još Madjar za zapaprit hehe, juto :smile06:

Margarita opet ti o palačinkama.. ajme !!!

cherry
06-11-2001, 15:01
ajme judi nemojte vise o spizi, vi mi dodete ko saka u oko.Ja mislila vi cete mi sredit nostalgiju, a ono mi samo apetit otvarate."bem ti 'Jamerike, kad ni blitve nema:))))) Uff evo i sad zvacem ovu njihovu kavu, atroke koji esspreso!!!
Iden sad vidit kakvo je vrime, ima neka kamera na institutu, al' stalno gleda na Ciovo, nije da ga ne volin,al' sta je nisu mogli dat malo vise ulivo pa da vidin bar Brac:))))))
A o mojim iskustvima sa hranom cemo u zivo, to ce bit bolja prica od Nadalinine.A znate onu sta je nosila 10kg smrznute ribe od doma, a zakasnila na aviona u 'Vrankvurtu:))))))
hahahha Dave babe, jos cu se ja prije sa zenskima nac na kavi, hihi sad si gotov:))))))

Margarita
06-11-2001, 18:57
http://www.unknown553.f2s.com/YaBBImages/smilies/microwave.gifCili san dan na poslu (to se zove Đovani Grozota)i nisan ništa kuvala. Za malo odmorit živce bacila san oko na druge forume.Bože sačuvaj. Uzalud ti je Davide otvarat ordinacije i prostirat kauče.Tamo je masu luđaka. Ma nebi sve uspija vižitat ni da radiš sve tri smjene...

cherry
06-11-2001, 20:59
ahhh da ludaka, uvik se mislim, koliko idiota na tako malo prostora.Hmmm a i ja se nalazim tamo, brrr bizi, bizi, bolje ne razmisljat u tom pravcu.:)))
Za kraj nicim izazvana, ali moram da kazem, Zivila mikrovalna:)))))

:smile06:

DAVID B.ST.
06-11-2001, 21:22
Malo više ulivo i gledala bi Šoltu, tuko!
A JA GREN ČA POTEPLIT ONO OD OBIDA (znate samo za manistru, he, he..)
A nije bila samo kava, vengo i šniceli u toču (neopisivome), s piron kunpiron i vočnon salaton, koju nisan stiga pojist...i juva od verdure i tri vrste sira...AJME, GREN ČA JIST, JESAN MAZOHISTA!

cherry
06-11-2001, 22:51
Slusaj ti mandrilo jedno, nije ni cudo da falijen koliko malo ili puno ce kameru okrenit, kad me muski cili zivot uce da je 20 cm dugo ko noga.Tom logikom da okrenu kamericu vasih 20 cm vidija bi se i Stobrec, a ne Brac.
O hrani cemo drugi put jer sad trcim, sa brojem 10 na ledima:)))
BTW ovde danas izbori, smrc ide Gulliani,ali kako su krenuli bit ce sapunica ko i sa prosima hihihi

Margarita
07-11-2001, 08:22
Da 20 cm dugo ka noga...HA,ha Doture, dobro ti je rekla.
Ma ti bi moga malo stat na balun sa svon ton spizon.Ne'š napravit prajca od sebe ča bi reka Napadač.

divji cvit
07-11-2001, 10:59
Margarita di si našla samo ovu mikrovalnu, prva liga, padne mi na pamet koji put kad umorna dojen doma
Ali tradicionalno je tradicionalno, i ukusno mmmm... daaa.. njam... A dotur bi pojia i mene ka doje iz vižite, nemoj se čudit..

A vidi ovo o centimetrima, ludila, Cherry ma to su te učili oni šta mislu da si ćorava, a pravi muču o centimetrima. Oni "dejstvuju" :))
Btw. joke is a joke bat "Dave babe" (op.a.) je moje autorsko pravo. Nou hard filingz!!

A di si Napadač? Ae, ne polažeš ti danas ispit! ;)

DAVID B.ST.
07-11-2001, 12:45
Čekaj, čekaj...a ha...još malo...evo ga, okrenija san je (kamericu). Kv(l)agu , ja san pravi i nesmin naglas, ali vidin Vranjic!
Ae!
(Cvita, gren te ča poist, pa čemo se vidit. Jubin te - mogu uskličnici? THX, !!!!!!!!!!!!!!)

DAVID B.ST.
07-11-2001, 13:19
E da, skoro san zaboravija, Cherry čestitaj Cvjetogradu da fotelji gradonačelnika. Ja san mu bija, malo ka ono, logistika...
Ae!

cherry
07-11-2001, 15:19
ups, vidi sad ovo, jos cu ja dobit tecon po glavi, ma Cvita ja ti Davea tako iz navike, znas ono kad svi muski konobarice zovu "Draga";))Ai dobro necu vise, eto casna pionirska.
E jeee Mike je pobijedija, da vidimo sta ce sad on ucinit, ma bolje da je on, sa ovim bar znas da oce samo power, sve ostalo ima, oni drugi bi i jare i pare:))))
Nego, koliko mi vec pricamo o toj kameri, pa da stvarno nije grihota od toliko lipih mista po gradu ja vidin samo sumu, i to ne Marjansku, a je, nekad je i "Bios" privezan za mul:)))Ima li ko kakve veze pa da to makne malo:)))

divji cvit
07-11-2001, 15:41
Asti, greš me ča pojist, haha... ;)

Cherry, časna pionirska je good enough, a i nisan baš tako divja, nema teće, bat autorska prava poštujmo (eh sad zvučin ka političarka!!) :))
Šala of roks :)

Napadaaaaaač.... jesi uplatija loto, mi jesmo, "kombinovani" listić, sve naši brojevi. Bržeeeee, još malo do 16,00..... :smile06:

TERITORIJ
07-11-2001, 17:56
E kv(l)agu, sad kad san se naspava skonta san da nisan pozdravija Margaritu. Zato: :)

cherry
07-11-2001, 18:14
hahah Cvita to sta ti kontas da tribas branit svoj teritorij,(jel obiljezen:)) svacam ko kompliment.A i cini mi se da su kilometri na tvojoj strani,ma zezan,i nadan se da vise ovo ne triban govorit, vec bi tribali znat kad zezan, a kad san ozbiljna (vrlo rijetko:))A i ne triba to tako javno, ego mu (zna se)vec prelazi zadane gabarite :))))

Pozdrav svima, e nadan se da cu bar kavu popit od onoga ko dobije na lotu. just for the record i ja igram vamo, e kad bi se ova dobila to bi bilo slavlje, ma koji docek za Ivanisevica:)))

DAVID B.ST.
07-11-2001, 19:29
Nezna se, jer san uvik u liberalima i nisan nikad bija u "zna se"!
Dakle, oču još....(bili, bili, ale aleeeeeeeeee, tvoja su diiiiiiica uvik uz te beeeeeeeee).
Ae!

divji cvit
07-11-2001, 19:59
A vidi njega ka Terirorija… :)) to samo njemu more past na pamet…Dok ja peren blitvu (sorry Cherry što ti činin gricule, ali dala si mi ideju), on se opet skita… Za kaznu će spravit polpete, jel? Ma voli on kuvat :))
Da obilježen, još pitaš!!! Za to san se odma pobrinula,.. A e, ovo ti je njemu ka kvas došlo, dobro govoriš, stra me da ne prikisne…

A za loto, e kad bi se oni gori smilova, ma ne kavu, nego i na i špinat računaj !!! ;)
Pozdrav
Cvita

Napadac
07-11-2001, 22:32
Staaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeee ne vici cujen te...btw. koji su brojevi izvuceni??? Os mi kupit onu Alfu??? Njam

Zviri di si ti meni?
Trisnjice ccccccc da kava? Platiti cu vam sve dugove i dati djeparac da mozete otic na palacinke jerbo od Margaritinih vidin nista...i jos grije u mikrovalnoj a gospe di je ovi svit otisa ;) :))

Drugacija ;)

divji cvit
08-11-2001, 14:14
Dunque, Njapadaču izvučeni su krivi brojevi :smile11: , od naših samo oni moj 33 ;) A što bi bilo kad bi bilo, ajme !! K' vragu, a ko bi i povirova da se to dogodilo :smile10:

cherry
08-11-2001, 14:57
Jutro, evo me sad vama kad su me oni gore naljutili.Sad cu ja ovde ogovarato one gore, e zensko!!!
E steta brojeva, a nista, ako se ne obogatimo do lita, evo svecano obecajen da cu ja platit kavu, samo da tecaj ostane ovakav, mislin moze rast, samo da ne pada!!!
Iden sad popit kavu, vidit Slobodnu,a onda malo radit !!!E ni ovaj zivot u tudjini nije sta je nekad bija!!!

divji cvit
08-11-2001, 15:45
Ah ah.. upravo saznajem iz neimenovanog izvora da imamo pogođen još jedan broj !!! Naime, radi se o broju 22 !! Ajme ludnice, čak dva :))

Ako se ovin tempon nastavi, ima bogami izgleda :smile07: , cherry ništa ti ne brini, nać će se koja kuna za kavu !! Špinat ne spominješ, mora bit da ti je blitva no. 1!?

Napadač ni riči, a? A more bit da si ti nesritnik koji je dobija!! :smile10:

cherry
08-11-2001, 16:04
a koliko brojeva triba da se dobije sta i kad je uopce izvlacenje, al to nije bilo u vecernjim satima.opet nesto muckate, neka, neka, samo da sta smuckate:)))
Ajme spinat san zaboravila komentirat, ma volin ja sve zelenje, ko prava Anka,ali imas prav', blitva je No.1:)))

DAVID B.ST.
08-11-2001, 21:35
Sad san se vratija s tzv.Ljubavi i Prijateljstva pa mi se povrača zbog-radi nečega. Zato mi nije ni do spize ni do orza s kunpuson...
Samo da vas sve pozdravin i kažen da nije nas 4,5 (jerbo je Margarita nigdi isparila), nebi nikad došli do stotkice.
A ovako očemo...
Inače, ovo san ja kad mi se zbog nečega riga...Bavin se ljudskim sudbinama, a nikako da se naviknem na ljudske karaktere.
Živile beštije!! Tako su jednostavne, prirodne, spontane i lišene svake patetike i lažnoga morala...
Ae!

Margarita
09-11-2001, 08:54
Prijavak!
Radin čoviče.

cherry
09-11-2001, 18:33
Alo ekipa!!
Margi to sta radis i nije ti neko opravdanje:)))) E sta ti je to doslo sa demokracijom, mora se i radit, a sican se kad mi je mama vikala po kuci da jedva ceka Ponediljak da se odmori.E necu van sad rec firmu di je radila:))
Nego glede bestija, ajde, ajde nemoj tako, jerbo da imas moju macku, kojoj san se BTW, smilovala na ulici,nebi tako mislija.Pa ta mi svako malo dode sa podmlatkom, moja mama ima ime za nju, ali nesmin ga ovde rec:)))
O onima par katova gore ne bi trosila previse rici, mislim ljudska glupost me uvik "odusevi", ali patetika ubija!!
I zato iden i ja ca, zbogom, nema me, adio....do Ponediljka!!!
Zdravi i veseli bili i nemojte puno jest preko vikenda!!!

DAVID B.ST.
09-11-2001, 19:29
Tel mi vaj aj dont jalk maaaaa aa n dejs, Tel mi vaj aj dont lajk (ups, tek san sad vidija ono gori!).....
A o mački, koja mi je upravo protuzakonito upala u kužinu...čekaj malo....izbacija san je, MI NE GOVORI!!!
Naviknuta uvik na isto vrime, zimsko litnje, svejedno, uvik mi skine lancun ili zimi dekicu malu, ka ono , oče jist svoje kuglice. Je, samo liti to bude u 5 (PET!) ujutro, a zimi je več podnošljivijih 6. (nesmin puno šestic, da nebi ko čakod pomislija!).
A jema s njon i gorizi stvarizi...
Ja san 99 (ups., ne okrečite naopako, jer bi ukupno moglo bit 666!!!). Ko če bit 100??
Inače - zna se, u Jugoplastici he he!
Ae!

DAVID B.ST.
09-11-2001, 19:34
Ma nisan moga izdržat! Nebi odgovaralo mom karakteru! Mora san zakucat...jeeeeeeeeeeeeeeeesssssssss!
100 !!!!

Margarita
10-11-2001, 08:44
101. poruka je moja. Ha, ha, ha...
Ma razumite me malo. Šef mi je na putu, radim 12 sati dnevno s mladin, pametnin muškima koji su osin onoga u čemu su pravi meštri totalno u balunu, a moja je briga da sve štima.
´pas mater demokraciji.
Bome zaladilo je.

Puky
11-11-2001, 00:05
Evo me samo pozdravit svoje prijatelje .
A lipo van je tu .
Pozdrav sa SZ strane .

DAVID B.ST.
11-11-2001, 18:42
Najpri pozdrav Pukyu (malo kasnije gren ča navratit na Pulu da vidin ča je kod vas novega).
Mi smo ti Margita sinoć sidili u Semafora (nasuprot Kappi) i blejali okolo očemo li te vidit...Padala je revijalno. I onda san uz jednu pivsku Zvizdu i jedan G&T naučija od stručnjakinje za vremenske nepogode, da ono uopće ni bila ono ča mi kažemo "škura bura", vengo tramuntana... Ka smija san reč da nisan u pravu. Jerbo je padala kiša, a ko je vidija da po buri pada...
Sad san samo 99 (di je kvragu oni znak, a ha!), 99% genijalan!
Pozdrav svima nama, s Pukyen 6 (ŠEST!!!).

Puky
11-11-2001, 22:22
DAVE prijatelju pozdrav tebi i društvu METROPOLE sa SZ strane dimovine .

E da ne zaboravin , ne spominji me Jessici , ne ide nam pa da se ne naljuti .

DAVID B.ST.
12-11-2001, 01:04
Ok Puky, sorry, nisan zna...No hard filing(bez "s").
Pozdrav!

divji cvit
12-11-2001, 11:36
Pozdrav Puky i cila ekipa!!
A e, Margarita, nismo te vidili, ali san zato gledala u izlog. A kako je padala, jedva se vidio prst prid nosom.

Tremuntana nego! Centralni vitar u Ruži, puše točno sa sjevera. Glavna arakteristika mu je da donosi nestabilno vrime. Zapuše nakon kiše, dajući privid da je okrenila bura jer suši, ali vraća kišu. A zašto se još zove škura bura, jer je jaka i hladna, a nebo je pritom sakriveno tamnosivim oblacima. Toliko!
Pozdrav od
jedriličarke :))

Margarita
12-11-2001, 12:22
Mene van kiša štufa pa san bila doma.Po večeri primištala opranu robu po balkonu, čas unutra, čas vanka, a ostatak igrala briškulu i trešetu.

cherry
12-11-2001, 14:58
dobro jutro:) Nego vidis kako je sve to isto, ja ovde, Margi tamo, premistamo robu, doduse ja po praonici, iz masine u susilicu.I uvik gledam u ona vrata i cekam nebi li se pojavija koji zgodni frajer da pere rebe:)) Ma ona reklama za Levis je cista laz!!
I tako kazete kisa sinoc, e onda danas nemam sta zalit, meni sunce sija ko tepsija, iden napravit dir, ufff a di je Riva, etoga, opet nesto fali!! E nikad NY nece bit ST:)))

Margarita
12-11-2001, 18:51
Bože, šta se to dešava u NY!?
Cherry, vrati se kući. Skuvaćemo ti paštašutu.

cherry
13-11-2001, 14:52
evo me:)) Sad tek vidim kad sam ono i sta sam ono jucer napisala, a ono 15 minuti posli opet tragedija.E zbilja kada je neko prokletstvo doslo vamo.A sta je najlude od svega opet me moji od doma zovu sta se desava, tako je bilo i prvi put kad sam im rekla da sta dizu paniku,da jel znaju oni kolike su to zgrade kada je lako njih srusit?!!?
No dobro, vracamo se u normalu, sad me strah napisat da nam je lip dan, jer sam jucer to rekla pa vidi sta je ispalo.Zato nista od prognoze danas!!
Imate kiss i cujemo se:))
Margi, fala, tvoja pastasuta izgleda primamljivo, drzi je na toplome do lita:)))

Napadac
14-11-2001, 18:17
lipi mojiiiiiiiiiiii, ajmeeeeee sritna san danas bez vezeeeeeeee, ma nije bez veze neko meni jako drag bori se...ma odlucija se boriti za sebe za svoj zivot...i toj osobi iako ovo nikad mozda nece procitati ostavljam jedan stih...

"...samo ozdravi mi ti...", iden je nac cilu

ma ca se ode kuva pastasuta???

zagrljaj svima od mene... :) :) :)

Napadac
14-11-2001, 18:29
Gibonni

Ozdravi mi ti


Ja ti donosim smijeh
na napuklim usnama
dug sam presao put
da ga dijelimo na pola
pa se spustam na pod
kraj tvojega jastuka

a ti mi zelju pokazu
da ustat ces k'o nekada.

I samo ozdravi mi ti
to je sve sto sam
od neba trazio
i svaki korak tvoj
sto ga napravis
ja bih usnama nagradio.

Samo ozdravi mi ti
to je sve sto sam
od neba trazio
i svaki osmijeh tvoj
sto mi poklonis

kao ZASTAVU bih razvio

al' samo ozdravi mi ti...
I ja cu cekati na TEBE
kada ustanes i kada krenes
zelim vidjeti tvoj SMIJEH...
I zelim da se PONOSIM sa tobom
zelim se pomoliti sa tobom
kada prepoznas POBJEDU u sebi
i pobjedu u meni
kada ozdravis mi ti.


s ljubavlju

DAVID B.ST.
14-11-2001, 21:54
Najpri ču izpozdravljat i izžvaljavit svih ( di trčete, ja to radin suptilno!!!).
E Cherry, a da se ti malo bekiziraš nazad u metropolu svizi Anti, Stipa, Šima, Frana i Jura...? Jerbo, je da ti Kvins (he,he) ni daleko, ali s brojen 10 si vidljiva i iz satelita, pa ono, mislin, pegula si gospu ti za jadne Amere! Dok si tamo padaju in reroplani na glave (Gospe moja, sramin se, ispalo je bezosječajno, a nisan tija!).
Napadač, pozdrav našeme zapadnon predgrađu i best višiz za tvoje višiz u svezi-veze zdravlja dotične persone...
Margita, ja ti moran kuvat za dva dana unaprid, pa je svaki treći dan pašta šuta! Jedino minjamo ono umokro i usuvo. Ae, gospu ti, daj koju ajdiju za nešto drugo ča more durat dva dana, jerbo čemo svi ispalit na živce od pustih ugljikohidrata...
Cvita, tebi ču ništo kasnije reč u dva uva...Ali ovako, FALA TI U IME SVI NAS, VEČ SAN TI REKA DA NISI NI SVJESNA ČA SI VEČERAS NAPRAVILA! TOLIKO SMIJA I VESELJA NI BILO U KUĆI OD 1391.!!!
Veselo!

divji cvit
15-11-2001, 15:58
Nema na čemu

cherry
15-11-2001, 16:03
hahahahahahah pa opet hahahahhahahah!!!
E sad mogu ic citat Slobodnu i uzet kavu, a necu se prestat smijat jos dvi ure sigurno:))))Pa kazu nema Boga, da nema...:)))))
Nego palo mi napamet nesto, a steta to ne podijelit s vama, ma nista pametno sigurno:))Kad san ono napisala da nikad NY nece bit ST, moram rec da sam najjacu bazu na tu temu vidila u policijskoj stanici (necemo o tome sta san tamo radila:), a tamo na zidu pise, Sinj nikad nece bit Venecija:)))
Etoga, dragi moji cut cemo se jos, a sad hitam,hahaha moran minjat broj podahitno, mozda u 2-ju, taj je strah i trepet, atroke 10-tka :))))

DAVID B.KS.
16-11-2001, 20:32
Reka bi čouk da si skontala da san ja , ka ono, hm, jel, br.2, itd...Ae lipo kv(l)agu....ALI, TO TI JE ISTI GRADUSINA. A 10 je do Solina (koji nema čens bit venecija - namjerno malin slovon).
Inače: MARGITAAAAAAAAAAAAAAAAAA, nema opravdanja za ovo ča nan radiš! Odma da si se javila!!!
Ae!

Margarita
19-11-2001, 12:23
Ča se dereš? Tu san samo niman voje.
Satra me posal, malo pinez, jesen...
A jema li kod vas ča lipega?

cherry
19-11-2001, 18:04
eee, ima puto tega, ali ne smin rec :)) E bas se mislin kako mi ovde falo to sta kad provalim nesto iz malog/velikog mista moran objasnjavat, a koji put se desi da ne svate najbolje.Ko ce njima objasnit onu; Roko, za gospu, molin te ne spasavaj vise:))))Jesan ovo vec rekla, bice da i jesan, e onda znate da je istina:)))
Nego rekla san ja da nece ovde na dobro, u Subotu vece izaden vanka, a ono muski vise gledaju Lewisove nego moje noge. Kazen ja, sve naopako:)))
I onda kaze mama da nece doc, jer situacija nije za putovanje, ajme, ma razumin ja nju, ali ko ce sad meni pravit frite i krostule.E ni te mame nisu sta su nekad bile :))))

Zdravi i veseli bili, di god bili:)))

Napadac
19-11-2001, 22:29
A muke ti irudove..sta recu a jeste se da ne kazen sta....jel..
Margita pinezi jesen i posal i to ti je briga ajde lipo mala...(ne.p.ka nisi iz Spalata) ups hehe i uzivaj na rivi kad ti je bog da...a Trisnjice moje sesne..a nisu bas sve razumili a? ma jesu Trisnjice jesu! A ono, I I I, hahahaha jesi li ti aaaa?

Gren ca!
:smile06:

cherry
21-11-2001, 15:07
alooo, pa sta je sad, zima jel !! e neka van je:))
Ajde dobro, samo da vas pozdravin, mene ceka par dana jedenja (da ne kazen sta drugo) tuke, a vi uzivajete u blitvi:)))
Napadacu, nisan bas u najbistrijoj fazi jutros, izgleda da nista ne svacam !?!?!?
Fala in :)))

DAVID B.ST.
21-11-2001, 17:17
Ali zato jesi u fazi! I MRZIN KAD NIKO DRUGI ZAOKRUŽUJE LIPE BROJEVE I BROJKE UMISTO MENE!!!!!!!!!!!!!!! JA SAN TRIBA BIT 120.
Mislija san na broj...
Grrr...

cherry
21-11-2001, 19:15
ajme ti si nepopravljiv, uvik oces bit gori, ajde dobro, evo sad jesi:)))) Nemoj se vadit na broj, i bolje bi ti bilo da zaokruzujes sta drugo :)))
Nego evo da i ja jednom otkrijem prednosti zivota vamo, citam jutros u Slobodnoj o knjizi koju je napisa nas covik o ST-u, ali vidi vraga objavljena samo u USA, hahahah Amazon radi cuda, nadam se samo da ce mi doc prije Bozica i da nece bit nikakvog praska !!
Javit cu vam kakva je, ne morate sumnjat :)))

Margarita
22-11-2001, 12:15
Šoldi jednako malo, ali nakon 2 dana sunca i kratke šetnje priko rive sve mi se pari bolje.
U nedilju je bila panceta od tune na gradele. Kakvi gušti...

Napadac
23-11-2001, 18:26
Margaritaaaaaaaaa nemoj bit kapricozaaaa hehe i cinit mi gricule sa gradelan eeeeee, a do cu ti na rucak ako vako nastavis!

Prasak a? a Trisnjice vraga ne izila cetri!! ma sta cetri baren pet hehe

:smile06:

cherry:))
26-11-2001, 16:36
neda mi se logirat:)
E sad mi ne mozete radit gricule sa suncem, atroke srdele, puse bura, jeli!
Nego dok ja vamo moran onu stupastu tuku jest', sta se to desava, ovaj mislim nedesava, nigdi nikoga:))
Iskreno, nije me briga puno za one gore, ali da nikog iz ST-a nema, e to me vec brine:)))
Ajde pa se cujemo!!

Margarita
27-11-2001, 18:46
http://www.smilies-world.de/Smilies/Smilies_boese/BIGDie_teles77.gif
Višnjice, izgleda li to ovako?

DAVID B.ST.
27-11-2001, 20:21
jema nas još! Ali ....dosta bilo. Neka neko drugi nastavi...gren ča! Kad bi znali kako se sad osječan...
Gren ča! Sutra je novi dan,pa me uvirite u nešto drugo....
Ja san održava ovi forum, nastavite....
U kurcu san, sorry, ali mi je pun....
Sve vas volin!
HAJDUK ŽIVI VJEČNO!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
e, ćovik je slab- štaš!!
Ae!

cherry
27-11-2001, 20:38
Margi fala, ali sta je to,ma nisu pokemoni,e nista mi nije jasno:)))
Davide, jesan li ti ja rekla kako mrzin patetiku, e zbilja si pretjera, e iden ca,e u kurcu san, e buaaaa, a da zapalis jednu, ma najboje da uzmes odma spricu, stas' se zajebavat s sitnicama..znas sta,nista, neman ti sta rec,...nego izasla Tomicu nova knjiga :)))
Mislia san ti poslat mail, ali nisi zasluzija, kakav si svasta bi jos i pomislija.Ko te sisa!!
Sta bi rekle kolege Ameri, ×××× you mouse:)))
Ekipa cujemo se !!

Margarita
28-11-2001, 13:04
Davide, oćeš li 2 metra konopa? Ja ti uvik kraj sebe držin par metara samo zato da znan da uvik postoji rješenje.
Mala šala. Sve ti je to samo jugo.
Cvita, pomozi mu.

DAVID B.ST.
28-11-2001, 18:29
Znaš šta Višnjice - ništa. Neman ti što reć...Rekli bi Ameri: ×××× you prick!
Margarita, kad su moju pokojnu babu Margaritu ukapali, nije joj bilo dosta 2 m konopa...kapsijal je bija veliki!
A sad bi vas zamolija da me pustite lipo na miru...neću više ni ćirit!
Ae!

cherry
28-11-2001, 19:00
a sta je sad, ja san mislila da smo prijatelji, ali izgleda da nema smisla pricat, kad on nece vise ni cirit.Ma znam da oce, cin dode malo sebi,da je zensko rekla bi mu da su to oni dani u mjesecu, a sa ovim muskima nikad ne znas.Cvita koji mu je vrag ?!?!?
Ajde neka, e nije me briga, ali ovo se samo povrdilo da su svi isti, svasta obecaju, a nista ne ispune, vec vidin da san bez kave ostala :))))))))

divji cvit
28-11-2001, 19:49
Alo, alo ekipa.. ništa južina.. k vragu i konopi... "kruha i igara".. hmmmmmmm...
Cherry, postoji rješenje za kavu, bajkovito, evo ja te pozivan ako nemaš ništa kontra, je da san female "komad plavuše" kako on to reče (pa ga ja tavon), ali san brineta iznutra, da se s menon koja pametna razminit :))

Margarita, sutra će Bura, ala ćemo prostirat robu, već se veselin !!! ;)

cherry
29-11-2001, 15:34
naravno da poziv prihvacam, kava se nikad ne odbija, nego mi je zaj sta je onaj funcut prosa liso :)))Nema veze, nacemo se mi, moram priznat da me bas zanima ko se krije iza nadimaka, a pogotovo ako neko zanimljivo pise, a plav :)) Ma zezan, plavuse su mi omiljene, nemojte nikome rec,a dvi najbolje prije su mi plave, (a obe dvi spremaju doktorate, iznimke koje potvrduju pravilo:))
E vidin da puse bura, a vidi ovo danas, vamo juzina i kisa, sad ce mene uvatit, e ako se ne javin znate sta je.Oni dani u mjesecu:)))
Ajme ljudovi moji, kad bi samo znali kako ja mrzin tmurne ljude,jer uvik postoji rijesenje za sve, zato Cvita sredi tog tamo jerbo cu mu poslat Tomica, skupa sa Senjanovicem na vrata:)))
Veliki pozdrav iz velike jabuke:))

DAVID B.ST.
29-11-2001, 16:25
Cherry, čini mi se da si još mučos mlad.Inače bi o tmurnosti ima malo kompleksnije mišljenje...
A Đermana mi nemoš poslat, jer bi onda posla mene meni!
P.S.
Je, je, samo san čovik...pa san ćirija!

cherry
29-11-2001, 17:35
hmm vidis, kad sam pisala ono o tmurnosti, mislila sam se kako ce biti protumaceno i bila sam u pravu.O tome koliko sam mlad/star ne triba, pa to svi znaju.A i Ujevic je to lipo napisa.
E sad, kako u ovo malo mista, objasnit sta je pjesnik htio reci, da probam ovako, o problemima imam svoje misljenje i mislim da za sve postoji rjesenje (vjecni optimista). Daleko od toga da ih nemam, imam, imam i previse, ali ne davim nikoga s njima,(platim $100 sat :)), a jos manje svoju nervozu prenosim na druge.Nemam pojima sta tebe mori, volila bi da znam (zensko stas')ali nadam se da ce za par miseci izgledat beznacajno. Uhh o ovome bi se moglo jos vise i daleko kvalitetnije, ali nema mista, a ni vrimena, ali ako ti oces samo me podsijeti, nije meni problem pricat :))
Eto, jesmo sad opet prijatelji:)))

DAVID B.ST.
29-11-2001, 18:04
Ispravi me ako sam krivo zaključio, ali mi se po tvom postu čini da nije nekako pisan u istom filingu (neš me valjda ispravljat!) ka oni prijašnji...Znači, da ima filinga i filinga...a neke ja tebi, ni ti meni ovako priko neta ne možemo skužit!?
Onda se bolje u njih ne dirat. Jel tako?
Neki moji problemi ne zavise od moje volje, želje ni umijeća rješavanja životnih stranputica...čak nisu ni moji, nego meni bliski - dio moje krvi. Pa se ponekad osjetiš beskrajno nemoćan. I ne pomaže ni 100000 zelenbaća, a ne samo 100! Nisan zna da te davin s time, ali zar nisi nikad poželija s nekim podilit...da ti bude lakše? Nisi nikad bija slab?
Cherry, znaš da nisan religiozan, ali Biblija ipak je zbirka puno pametnih stvari. Zato: nemoj bacat kamen, da nebi bija prvi...
Jesmo, još uvik te smatran prijateljon...rijetkim na ovom mistu!
Ae!

cherry
29-11-2001, 18:25
Ha mislim da znam sta je posrijedi,cak ni ja ne mogu sve pratit, tako neke stvari po ovom forumu i propustim.Nema sta, zanimljive stvari su se izdesavale po onom sta bi tribalo bit sex, erotica, a u biti je sve samo ne to.Jesam li blizu ??
Je u pravu si, pisano je drugim filingom (vidis da mogu i ja kad ocu :))vidin da nije moglo drukcije nego da malo stanem na balun. Mogu ja to koji put, samo nemoj da je cesto.:))
Ma nisan mislila da me ti davis, to sam rekla opcenito, dapace nisan do sada procitala da kukas ka neki nad sudbinom, zato mi je i bilo cudno.Sta tebe ne bi zaprepastilo da ja jednog dana osvanem mrtva-ozbiljna.
Iskreno, najiskrenije, nikad nisan ovde dosla sa namjerom da nekom solim pamet ili glumim strogocu, samo da se nasmijem.Jel moram ponavljat, svijet je pun tmurnih ljudi, ne tribam mu jos i ja, a ni ti:))
E sad iden dalje da vidim sta se jos desava u divljini, sva srica sta sefice nema, kad macke nema misevi kolo vode.
Nego znas sta, sve cu ti oprostit, (jel ovako novi album Magazina zvuci) ali da nisi svatija ×××× you mouse- nikad!!!
Citamo se !!

DAVID B.ST.
29-11-2001, 18:54
Ha, he, hi...ali ne slušan ti Magazin , ne samo zbog lji.., ups. T.Huljića, koji je iša u razred do moga u Umjetničkoj...nego ne slušan uopće tu vrstu muzičke pornografije (iako protiv pornića neman ništa!), Ali, stronco, zar nisi sam sebi sad reka u vezi-sveze šefice ono u vezi sveze miša? A nisi razumija moje u vezi-sveze bodlje!??
E, kv(l)agu i Jamerike i Feral i ingleški i .......
Ae!

cherry
29-11-2001, 20:11
je, i ja kazen, kvragu i Feral, pogotovo sta ne stavljaju ricete sjore Simice da ih mogu citat, a i napravi koji put, kruva i pastete je cesto na mom jelovniku.E i oni su postali kapitalisti !!!Jel in mozes javit da to isprave, aj ne budi ti tesko:))
Nego sta san ja tila ono rec, ae vratija se Sime jel, ee neka, tako te volin :))Samo nemoj nikom rec !!
I jos san tila nesto rec, ali tek san sad skontala da ovde dolaze neki nepoznati elementi (jesan sad u skladu sa situacijom u drzavi, bice imaju i moj dosje)e, nepoznati i onda nas cire, zato nista vise ne pricam i pravin se blesava. Ovo mi nije tesko !:))

(ne)poznati element
30-11-2001, 10:43
Evo mene s novin nickom :)) iako san negdi gori rekla da ću se nazvat Hoze Manolić :smile10: ... Vidin Cherry da ti nike stvari nisu jasne, a ja bi ti ih tako rado rekla, ali ne smin 'vako javno jer onda bi nestalo željenoga učinka, ako ćeš razumit!
Kava ostaje, ae baš mi je drago da voliš plavuše, e, a, nismo sve e... A znaš šta plavuša reče ka vidi koru od banane? - Ajme, opet ću past !!
:))

Iden vidit šta me Dave zove, pa pa

Cvita

Margarita
30-11-2001, 12:20
Dave, drago mi je šta si se isplaka, obrisa nos i otvorija drugo oko da ne moraš ćirit.
Ma razumimo te čoviče.Zapantila san ono o maloj iz doma koja ima epilepsiju. I ja imam dana kad sva nagomilana sr.... provale kroz bujicu suza ili teških riči, a za to naoko bude beznačajan razlog koji u danom momentu djeluje ka' detonator. Ako je u blizini prijatelj i sasluša bez riči, uštediš 100$ kojih zapravo nisi ni ima i dobro je.

cherry
30-11-2001, 15:31
e nista meni nikad nije ni bilo jasno, vidis di san morala ic da mi se otvore oci, sad sam progledala :))Nema veze, kurijoza jesan, ali slozit ce se puzzle jednog dana, ako je bitno, ako nije, jos bolje!!
Ako san imala pravo, ne znam zasto se toliko uzbudivat oko ovoga ovde, zar ovo ne bi trebalo da bude fun :)))
E da, Margi, ono za sto zelenbaca je bilo cisto figurativno, vraga bi ja to dala nekim kvazi-slusacima:)) Nek meni ko da.. ovaj mislin na sto dolara jel:)))
E sad kad smo opet svi kopletirani da se vratimo na ST teme, dobro sta se desava jel se izlazi di, zima jeli.E vama nikad dobro, prvo vruce, sad zima, samo 25C odgovara :)) I kaze nismo razmazeni,ma kakvi :)))
Stojte mi dobro do sljedeceg javljanja, a i posli:))

malinovski
01-12-2001, 17:48
e, margita, u životu san i cmizdrija i brisa nosić, ka i ti i svi...nego šta ako u blizini nima kumpanja?
Onda moreš samo primit poruku da ti se ono čudno S sa dvi crte stavi prije broja!

cherry
01-12-2001, 21:43
e kakve san danas volje mogla bi Davea uvatit pod ruku, pa poludit cu, pukla mi zadnja sajba na autu, da mi je ko prica ne bi mu virovala kako se to fino raspadne, ufff eto otisle mi 4 seanse, sad me morate trpit grintavu ovde:)))
Nego, ja bi se spasila da mi je znat koji je nasem muskadiru vrag:))) Ajde, ajde bit ce boje, ne moze nikako bit gore od razbijene sajbe, i to bez osiguranja:)))
a ono nema kumpanji svatam ko lic..ups, osobnu uvredu:)))
imate kiss sviiii, ja sad iden kukat mami na telefon:)))

malinovski
01-12-2001, 22:29
Ae, bar si priznala jean put da greš kukat...bar materi. Boje je nikome drugome, ča zna pomazit, utješit, napravit s tebon.........kapiraš kumpanjo?

maraska:)
03-12-2001, 00:34
da kukan, da me samo cujete, obicno to ovako ide; mama, ostala san bez para,mogu na karticu, ili, mama opet snig ovde!! a nekad i ovo, mamaaaa ja bi doma:))))
nego, prica o mojoj sajbi ima sretan kraj, potvrdila se prica dok jednom ne smrkne drugom ne svane, neko se razbija s prednje strane, a zadnja sajba netaknuta,cijena prava sitnica:))
Eh, za kumpanje, a sta da ti kazen, moji su najbolji tu i zato ne pitaj koliki su mi racuni za telefon, a da bi bilo lipo da me zagrle, bilo bi,ali ja isto virujen u moc rici !!
ekola, trcin sad dalje, u nove radne pobjede:))
kiss

divji cvit
03-12-2001, 11:57
Danas sunce, lipota, malo brrrr... a ja san jučer jedrila la la la.... :)) smrzla san se do kosti, ali san se pravila da mi ništa nije, nego izvukla ono najlipše od tega... :o Amo reć da je doba "(elementarnih) nepogoda" sad iza nas i da će opet bit dobra zafrkancija.. Uz sve štete: slomjene šajbe, blatobrane, smrznute kosti, idemo naprid, ne bojimo se pogledat budućnosti i takujinu u oči!!! Telefonski računi ne muču samo tebe Cherry, i ovamo se kukanje odrađuje na isti sistem ako te tješi, postoje samo veće i kraće udaljenosti...
Bliži se Christmas.... slušam dinamičnu, ukrašenu zvončićima "All I want for Christmas is youuuuuu...." (bit će Mariah C)... još maaaaajo, majo....

malinovski
03-12-2001, 20:23
Margita sram te bilo!!! Da Bače i...ča si ono još rekla? Matejuška?
A ča fali Mertojaku? I Splitu 3 ?A misliš da su Firule za bacit?
A oni moj stan u Sućurcu ti se ni dalo spomenit, jerbo smo mi, ka ono, drugi grad?!
Ovo ti neću nikat zaboravit, tako mi 70 000 znaš već čega!!!
Ae!

maraska:)
03-12-2001, 22:22
Ja priznajen da nisan bas strpljivi citalac, i da moz bit da mi stagod i promakne, ali ovo sad, ama bas nista ne razumin:))
Nego sad san tek skuzila sta je Daveu, aka. malini, bilo, pa bjesnoca hara:)) Jedino mi nije jasno kog vraga si po Mejasima radija hahahah
A oni bi meni macke otrovali, umisto da rijese svoje smece, e judi, j judi, vece ste bestije nego miciji moji, ovo ja onima na Mejasima, ako iko iz tih dijelova to cita!!

malinovski
03-12-2001, 22:41
E sad ja tebe ne beren nijanci o,23 % !!
Koje maške? Zašto maške? Kakve ja veze, ako si na mene mislila, iman s trovanjen meni najdražih beštij? Zašto Mejaši? Zamo san niko vrime radija u nikoj O.Š., pa me istlačila ZAOBILAZNICA koja je još u fazi nedejstvovanja....
I sad san i lud i zbunjen i blentav i..td.!
Ae!
p.s. jesan li uspija bit 150?????

evita
03-12-2001, 22:51
pa dobro ko je tu i kome slobodna prije dode na vrata, jesi ti vidija novinu danas:))
Nego govoreci o mackama, jesi zainteresiran za prinove, ona moja popravlja natalitet kad zenske nece:)))
Ajme sad san se sitila jednog oglasa pod razno, te inace najvolin, kad je jedan prodava tovara, pa stavija da je dobro odgojen :))
Mogu ti rec da cin san vidila okruglu brojku, mogla san mislit ko je, sta ti strazaris ili volis okrugle :))))

divji cvit
03-12-2001, 22:51
Nego nisi, e !!! :smile07:

Margarita
04-12-2001, 09:18
Još jedan lipi dan. Osjećan se ka bog, ali ako'š se kontreštavat, amo ća. Misliš li da je lipji tvoj Sućurac od mog Kmana?
U subotu san van bila vanka. Dobra večera, sentimenti, ma ura se ne može vratit nazad.

evita
04-12-2001, 19:32
alo Margi, pa di si ti dosada, nego toliko te nema, a nista nam ne kazes.Tako triba, a ne ka ja, maknem se na minut i sve lajen, e nikad pameti doc:))))
Lipo, ali nadam se da nisi vec sad pocela zivit od uspomena, jos si mlada, ima vrimena za to, sad ih triba stvarat :)))
Kissssss

Margarita
04-12-2001, 19:56
Ma kakvi od uspomena! Od spize, od spize se živi. Gren ća ručat i večerat o'punta.

tovar
04-12-2001, 20:37
Volin sve okruglo, jerbo težin savršenstvu, kojega ću dočekat malo morgen bez okrugle kenje...
Inače, moje kratkovidno oko desno, zapazilo je da me baš ne čitaš pozorno-pažljivo ka nekad (čekaj, samo da odvidan ruku...uh!), inače bi ti ušlo u joko (samo malo, moran rastavit protezu na livoj nozi...uh!), da ja već jeman mačku, koja protuzakonito upada u (strpi se još moment, jeman niki problema s ovin peace, pice, peeace, kv(l)agu, mejkeron...uh!), kužinu!
A Slobodnu san kupija nakon 4,5 godin jopet, da vidin ča je to na Mejašin...Piše, bisna foxica. Ma neš ti (samo čas da maknen ovu pinu s ustiju...uh!). E to se samo more dogodit u Velikon Kukumaru (Splitu).
Margita - spiza je ZAKON!!!
Ok., gren vazet ovi mesni i pogledat utakmicu....
Ae!

Napadac
04-12-2001, 20:41
Primate li ove sta narucuju ubojstva?..hahaha, doture slabo ti ordiniras po forumu...ajmeeeeee...
Spiza spiza Margarita nema do spize...i jos nekih stvari...samo nesmin rec...

Zivi bili!

vještica
04-12-2001, 21:30
ajme u bijegu san s lomače da me ne spale.. !!!!!

evita
04-12-2001, 22:30
ma znan da imas macku, ali san mislila da bi ti jedna mala mackica osvjezila dan, govorimo o onima na cetri noge,sa onima na dvi vidim da nemas problema:))
E sad si vidija, ali mene cudi da je Slobodnoj tribalo toliko da to objavi, i nije neka novost, bjesnoca je odavno tu.Lipo je reka Smoje, cirkus, samo ga pokrit triba, e a da ga neko zove Kukumarom to nisam cula.Stvarno, covik se uci dok je ziv:))
Ti si onda ka i moja mama, zbog uvjerenja prestala kupovat Slobodnu, presla na Jutarnji, pa se opet vratila jer, da kako ce znat ko je umra:)) E labilnog karaktera! A krv nije voda!!
A Cvita, mogu li ja nesto da primijetim, da nisi malo preozbiljno svatila ovaj forum, ali vidim da se vi svi znate i bolje nego sta je mislim pa je bolje bit samo nijemi promatrac, e da bar mogu, radje puknit !!!
Nema veze, proce :)))
Iden sad poslusat Margi,ko kaze da san ja tvrdoglava :)))evo pipan, mekana je, a i ne zvoni kad kucan :))

vita
04-12-2001, 22:41
A ne znan šta će ti Dave reć za mašku jerbo je ona zlica od mašketine sve koltrine rasparala :))
E-vita moja, je me niki dan oni ANTE s zvizdicom raspalija, a sad kad san udrila se zaj****, baš je finta.
Eko, ako imaš vrimena baci gori, eno san sve svoje grije priznala..
A šta'š od lomače ne moš pobić ako si vištica. Evo, JA JESAN!! K'vragu!! 666 mi amor !!!!!!!!!
:o

black robe
05-12-2001, 17:31
E, sad da te lipo pitan Višnjice: koga češ ti vraga crnega na Politici???
Je, je, znan: "...a štaš ti tamo?"
Ali, prvo i prvo, ja san muško...
Drugo i drugo, ja san tamo svake prijestupne...
A treće i treće, hm, jesi li ti ono ništo parlala o Coloseumu, namazanin gladijatorima, krvi....joooooooooj!
Pa ti si za na brzake...jerbo tamo je tako...na Politici!
Ae, jubin te u joko (nabrzake!)!

evita:)
05-12-2001, 22:34
hmm, hmm opet me vuces za jezik, i onda cu ja bit kriva, i jos cu dobit tecon po glavi,a ne mogu izdrzat:)))
da na brzake, mmmmm da ti je znat kako bi ja.... i to na madracu,a ti bi moga bit mudrac :)
Kisssss

NIKA!
06-12-2001, 00:00
Dear Cherry, you have my permission to do whatever you want to do.
No hard feelings for me.. and.. have a good luck! :)) :smile06:

Margarita
06-12-2001, 16:59
Ništa više ne razumin: cvita, evita, vita, Nika, ika, ka, a... ko koga, pa tećon, gladijatori, madrac, mudrac, koje to lipe stvari osin spize...
Doktote pomozi.

evita:))
06-12-2001, 17:38
Margi to smo mi, nasi :)))
Ej ekipa, sta je sad ovo doslo, pa ja se samo zezan, kvragu ako to jos moran i objasnjavat, a kakva su vrimena dosla, morat cu. Pa sta je sad ?!?!

Margarita
07-12-2001, 10:51
Ma znan ja da ste to vi, ali vidin da Napadač naručuje ubojstva pa je bolje napravit se blesav. Svi mašu rivolverima, a meni se oma gaće tresu.

drača
07-12-2001, 14:32
E Margo Napadač ti poručuje da mu je tlaka palit kompjuter pa mi u uvo govori šta ti triban reć. Prvon prilikon će ti ostavit jednu ZIMSKU :)) (tako kaže da moran napisat)ne kobasu, jerbo je ka nema - pismu Margo, pismu...
Na kraju te pozdravja iz šatora u kojemu rane vida skupina žena redom imenima:

Tužba
Žalba
Bludnja
Bona fides itd...

Na kraju ti se potpisuje kao
Onaj kojeg jučer priznaše svojom šutnjom.

NIKA!
07-12-2001, 14:49
Trišnjice, tu i jesmo da se zezamo, ali stvari postanu ozbiljne ako nisno iskreni. Ode se samo misli da niko nikoga ne vidi... a kad se vidi...
U tome je bit!!! :o
Pozdrav, čitamo se ;)

Margarita
08-12-2001, 10:23
dračo, šta Napadač radi u Afganistanu i jesu li to u šatoru sve njegove žene?
Kako je osta bez kobase?
U nedostatku vlastite inspiracije jedva čekan pročitat šta tuđe.
Ajmo, pismu na sunce.

evita:))
08-12-2001, 15:08
e nista mi nije jasno :)) To koliko je ko iskren ili ne, nije da me bas puno zabrinjava, a i oce li me ko vidit ili nece jos manje, mirno spavam, jedino ako ne mislis na nesto ili nekog drugog.
ja se necu pravdat da san ovde samo da se zezan, ima mista di triba da san ozbiljna:))
Imate kiss iz hladnog NY
Nego sta je za rucak?!?!

drača
08-12-2001, 16:51
Draga Margo, evo ja jopet na funkciji glasngovornice Napadača u egzilu. Ne triban ti ni pričat kako mi obavjanje ove odgovorne i po život opasne funkcije "teško pada". Evo ga i sad iman "na vrpci". Jedva ga čujen šta govori jerbo su mu usta puna pržine.
Prinosin:
1. Šta radi u Afganistanu? - Čitaš li ti dnevni tisak, izdanje od niki dan?!
2. Jesu li u šatoru sve njegove žene) – Naravno da nisu, jer tebe ode nema.
3. Kako je osta bez kobase? – Zar je Margo? :))
4. A pismu će noćas ostavit misecu.

Trišnjice di si mi? ;)

drača
08-12-2001, 16:58
Nisam mislila na tebe, naravno, nego… Ja san ti u za'nje vrime pročitala vagun oglasa. Najviše mi se svidija jedan šta je prodava oni najboji auto (marke šta je nećemo reklamirat), a cijena meni više nego povoljna… Malo mi se to nije poklapalo pa san se zaputila na probnu vožnju, i iman šta vidit, :smile10: pegla s navodno motoron od onega najbojega auta. I onda san se zaklela da više neću čitat oglase jerbo ovi šta izdavaju iste – lažu!

Inače san ti danas lipila one trake okolo prozora jerbo je taka Bura da to nije za virovat, jučer ka san bila vanka zamalo me odnila :)) , e, a ka teško mene vaku, vrića cimenta, kap više...
A Obid ništa specijalno, špinat i frigane lignje, to ti je siguro po guštu pa ae dolazi !
;)

Napadac
08-12-2001, 20:38
Ma Margo ja cu njoj stvarno puknit otkaz jebro fali znakica u izvjestaju fali onih smajlica a e, a stas plavusa je pa cu ovi put zazmirit, a i plakala mi je danas da se ozenija oni neki Fraceze il kako se zove za onu niku Sisoje Anu il' tako nekako...pa jel' imas ti koju vezu doli za razvrgnit otu zajednicu...aj vid jel se moze stokoda napravit za nasu "dracu" ha ha ha pa Cvita ja cu riknut s tobonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ZIMSKA
volim zimsku
volim ja salmu
tucem je
al bas
nocu i danju
kad je nema
srce stane
i moje
noge u
"konzum"
salje


sa ozbiljno
Margo,

pismu cu ostaviti na planinama, kad mi dodje jerbo san je ovin rokon unistila...zaboravljan da...pisma nema roka ni vrimena...ja ×××××ca...

Sta ima za veceru ljudi???

cherry:)))
10-12-2001, 06:22
evo me, evo me, zapetljala sam se s nekim papirima, stas' kraj semestra.Eh tako mi i triba, kad necu u mladosti moran ucit u starosti :-))))
Ma ovaj forum je posta gori od santa barbare, a bila san uvijerena da nista ne moze bit gore od toga!! a sta sad...:-))))
a sad izvijestaj, ovde zima, brrrrr, sve svitli,skoro san pala sa balkona dok san stavila sve svicice, a za veceru san skuvala proljetnu juhu, podravkinu, domace je domace :-))))
E fala na pozivu, sad si me sitila kako ja nagovaram mamu da mi posalje DHL-om smrznutu ribu overnight, ma ona nece, da se nece sramotit, ne znam sta joj je, inace sve moje ludosti poslusa:-))))))
kisssssssssss

dračita
10-12-2001, 15:42
čitaj s španjolskim naglaskom ovaj put ;) ! ovo 6.22. pari kako da si ranoranilica, a nisi nego kasno ligalica. Ae lipo ti to dostudiraj pa se vrati, biće posla za friško znanje, a di su prednosti tipa: blitva, špinat i riba... koliko ti srce oće!!! :smile06: Ja je neman (diplomu) a i da je iman, ne znan kud bi s njon. Ali zato iman posal koji uvik "visi", e, u slučaju da prominin državu da se lakše prilagodin !!!
Je da san priko bare i onih par kilometara šta ih spominješ (ako san te razumila), ali ti je i ode ledeno, jutros oko 4 C s Buron... a kako je to brrrrrrrrrr... i sama znaš!!! Na kavu stoji uvik, a ako ne budemo mogle umuknit, produžićemo, pa dokle stignemo.. :smile07: E toka i meni počet kitit i svićicama ukrašavat jer ga eko na tu... Govorija je moj sin "Krsmrs..... prije dite naučilo Božić reć na ingleški, nego na rvaški...
see ya


Margaritaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........

Margarita
10-12-2001, 16:28
Brrrrrrr. Nisan izašla na buru jer i u meni je vrića cimenta, a nisan imala matune za stavit u džepe. Cili dan niko nije doša i nedilja mi se pari da ima 48 sati. Sile smo iza cakla na sunce, ja i Slavenka Drakulić ka mačka iza obida (musaka i zelena salata iz materina vrtla).

DAVID B.ST.
10-12-2001, 16:29
Razmaženo jedno derište! Vraga bi ti ja udovoljava sve tvoje željice. (Ali, ko mene ča pita!).
Vengo, jel ti misliš da je ovdi čakod teplije? Gospu ti, jutros je bilo 2 (u celzijunsovinma) uz buricu malu.
Daj provjeri, neda mi se do atlasa, jesi li ti ono koji stupanj južnije ili sjevernije....(He,he,he, ča bi ti volija jedan mali blizardić!).
Aeeeeeeeee!

DAVID B,ST.
10-12-2001, 16:34
Pročita san sad Margitino...MA DOBRO, JEL VI BAŠ SVAKI PUT MORATE VERGLAT O SPIZI, BALOTU MU POFRIGANU!!! jEL MORETE IMAT MALO MILOSTI PREMA ČOUKU KOJEMU JE POHOVANI MESNI KOJI PUT POJAM DOBROG NEDILJNOG RUČKA!!!
NISTE VI MOJI DALMATINCI, JEMA U VAN PUUUUUUUUUUUUUNO KINESKE KRVI...
Ae, i živile tripice sa šlagon!
Uh!

evita:)
10-12-2001, 19:12
Evala! Ma ja ovde studiram jel mi placaju, pa steta da propadnu novci, a diploma mi triba, kako ne triba, jedan dio zida mi je prazan pa kontam da ce dobro doc kad je uokvirim u smedi okvir, da mi pase sa onih metar knjiga u smedim koricama, a i dobro ce mi ic na zavijese :)))A diploma ko diploma mi ne triba, ne bi da cu sta radit, ja cu se bogato udat :)))
Ma vidi ovoga sta se buni, da ispunjavat sve zeljice, ehh jos ces ti i molit da mi mozes koju ispunit:))) Reka bi covik da nemas dvi zenske doma, pa ne razumis, a kako znam da imas, ne triba ti govoris, cekaj, cekaj :))))))
Onda necemo danas o spizi, a o cemu cemo, ja bi pocela, ali ne smim :)))
E Margi, ako ti nije tesko pozdravi Slavenku i reci joj da na mom faksu, na 6 kat ima njena knjiga, jedini nas pisac, Balkan Express, aj poruci joj, bit ce joj puno drago to cut:))
Ja sad iden citat Feral,da vidim jel koja nova riceta dosla:))
Adio!!

DAVID B.ST.
10-12-2001, 19:51
Ae pocmi! Sve smis. Velikodusno ti dopustan!
Vengo mi se cini da si lose voje, nisto?

evita:))
10-12-2001, 21:27
ajde ludonja, ima dva dana da je ponovo progleda, pa bi me odma na kauc stavija :))) umorna, e da !!

DAVID B.ST.
10-12-2001, 21:58
Nisan, tuko, bija slip od prvega trenutka, a u tome je baš bija problem...
Ali, duga prića!
Nego, mi smo ono pristali s kaučiman, sićaš li se...bilo je riči i o šumici Striborovoj, drveču, travici i ostalin biljčicama.
Ajme, ča volin osvježavanja pamčenja..e, a tiš sad reč da san sve izmislija i nalaga.
Ali, nema važno. Mene se moš bojat samo kad san ti blizu!

evita:))
10-12-2001, 22:17
nego sta si nego izmislija, jos ces rec da san rekla da cu ti dat..ko zna sta hahahah
Je da ti imas slonovsko pamcenje, ali ne sican se da smo prestali sa kaucima, pa nismo ni poceli, jedino, ej a da ti nemas koju bolju ideju :)))

Margarita
11-12-2001, 12:57
E moj Dave, ti ka dotur za možđane triba bi znat da su priče o spizi samo kompenzacija za nike druge stvari.
Ti se nimaš pravo žalit. Oli bi tija da ti sestre u noćnu smjenu još i gamele nose?

drachita
11-12-2001, 15:04
'benti miša jutros 3 C, mislila san da ću ostat na licu mista sleđena, ali ne hehe jer je nemoguće ostat na mistu kad je Bura onako derala.... a Margarita da san te bar prin upoznala... Mogu li se poslužit tvojin patenton, mislin, u svezi matuna u špazima? To bi me moglo spasit !!!! A nije da nisan sve poduzela kontra Bure; dolce-vita hahahah, e, pa sva moguća oprema, e a onda ona moja Mare da san gestapovka, ajme nje, a, e, jesan kosu zategla, ma toliko ozbiljni istražitelj nisan. Onda je naletija ovi naš "od Proračuna", i govori da san nikako lipša kad kosa leprša... e lako je njemu pivat kad ne izgleda on po Buri ko da je uštekan u letriku!!! :))
E Margarita, Margarita, vidin ja ti ignoriras ono šta ti je Napadač reka, ono o mojima suzama, niki dan san prvo oplakala opadanje lišća fikusa Benjamina, a onda su me zvali iz centrale da me ubiju viješću kako je Ana Sasso ščepala onega moga neprižaljenoga Franceschija... a nije ni samo meni neprižaljen, Flora mi je isto upala u depresiju. A bogami smo mislile ovo lito krenit u organiziranu akciju na Šoltu... ma sad pari da je gotovo... :( A vidi Cherry, pa tebi plaćaju studij, ae lipo budi vridna, ako radi ničeg onda radi zida. Ja bi ti evo odma dala diplomu, jer si je već zaslužila.

A vidi Cherry, asti miša, plaćaju studij, kud ćeš boje, ae lipo budi vridna, ako radi ničeg onda radi zida :)) Ja bi ti evo odma dala diplomu, jer si je već zaslužila ;) ;) ;)

drachita
11-12-2001, 15:07
E kako je ovo dva puta ispala ista rečenica, sigurno nekontrolirani desni klick više, u svakom slučaju, nadan se da je znak cherry da ćeš taj ispit položit pivajući !!!!
GOOD LUCK !!! ;) ;) ;)

DAVID B.ST.
11-12-2001, 16:42
Ma jeman ti ja mali vagun ideja, ali se ništo mislin, mislin, ajm tinking, ajm tinking....a ha, je! Mislin da je štorija o travici, biljčican i, hm, između dva drveta bila nigdi 15. ili 16. VIII.
Ima ti jedan "udica". On ti je genijalan s kompjuterima, ne ka ja, pa moš provjerit...
E moja Margita, vi ženske čikolatu za te stvari ( ne one, gospu ti!), a mi čisti lecitin...dodaj malo fruktoze i taurina i jemaš čistoga "crvenoga bika"
Ae, lipe moje...ništo san naučija ovizi dana, ali ču van to drugi put reć. Sad gren ča bacit "udicu".

cherry:)
11-12-2001, 18:40
e nadam se da to sta si naucija moze stat u dvi rici, strpljen-spasen, ali uff cini mi se da se varam :-)))) morat cu stavljat vise ovih smajlica jer ce ovaj opet rec da san ozbiljna !!A da lazes ne triban ni govorit jer to znas i sam :-))))))))))
E fala na lipim zeljama,triba ovo i zavrsit, obeca je dida odrisit kesu.Mada sumnjan, bodul je to, tako mi je obeca i biciklu kad san bila..aaa ne zanima vas to, ajde onda necu.:-)))))
Nego nesto u zadnje vrime puno cujen o tom Franceskiju,ja san znala cak dva, ma ni jedan ne odgovara opisu, di ste sad ovoga iskopali!!
Temp. 50F, neka gnjila kisa, more umjereno valovito :-)))

DAVID B.ST.
11-12-2001, 20:05
A, ako ti tako kažeš nek ti bude - lažen!
A ono jesu dvi riči, ma nisu te ...
Enivej, kad smo kod "pazivamo", onda ti ništo i dugujen. Možda prominiš mišljenje u vezi mog laganja: ferclaf@yahoo.com.

cherry:))
11-12-2001, 20:21
pa ti se gori od mene u mojih pocecima bavljenja internetom, imala sam sto adresa da sam pola sifri pozaboravljala, uhh koliko sansi sam propustila.Nego sta bi sa mojamater, ta je bila originalnije :-)))
pa sta sad oces da se ja javim, ajde dobro, samo nemoj grist!!!
Kisa je prestala !

drachita
12-12-2001, 11:39
Margaritaaaaa.. ae nije te valjda Bura odnila :)) , kad nije mene, neće ni tebe.. Ajme bila san pola jutra vanka, na ovemu što se zove sunce, i mogu reć da je to lipi sport ;)

E Cherry, ne znan ti za ta dva Franceshija, ali da ovega vidiš odma bi se vratila i poslala k'vragu studij! E sad, kako da ti ga opišen... Sliči Tomu Fordu, designeru kuće Gucci, je da je taj homoseksualac, ali ovi nije :)) . 100 % muško, visok, zgoooodaaan, pravnik! E sad, ovo mu i nije tribalo!! :o
Ali šta'š, Ana je bila bliže, i sad que me quedan... dani žalosti..
Sad se pitan di in je rasadnik? Eh, ja ovaka i da znan, samo bi ga čekala, k'vragu i opredelenja :smile07:
Aj bog !!

evita:))
12-12-2001, 20:52
e rasadnik, pa ove sta san ja znala su u Palmoticevoj, za ostale ne znam, a stas' kontam da je sta valja valjda bi ga prije srela, nije bas da san sidila doma:-)))))))Uff a zamalo kolega bio':)))
Cujemo se sad moran trcat daljeeeee

Napadac
13-12-2001, 00:43
Ajme Margo kako ti dobro radis!

Napadac
13-12-2001, 00:44
kako ti to dobro radis, greska sorry!

Margarita
13-12-2001, 09:27
Je, a šta to? :smile11:

drača
13-12-2001, 10:19
'jutro svima, evo me u preletu, samo da se javin..
a da obratin pozornost (čitaj: pažnju!) kako lipo Maragarita i Napadač igraju gluhi telefon :)) :))
Cherry, ovi ti je malo ka ono stariji, priko 40, može bit i par više, ne bi tega ni ja stigla vidit, a ti si ono još mladja
a sad trčin doma, bit ću virtualno mrtva par dana :smile07:
pozdrav

Napadac
13-12-2001, 11:03
A gospe moja a sta to? A nije ONO valjda...nemam pojma kako da to na sto sam mislila oblikujem rijecima...sad cu se napravit blesava, kako dobro objasnjavas...
:smile08:

Nagradno pitanje:
Kako je moguce dobit alegriju od suncanja u gradu u kojem nema sunca a temperatura je minuz tri?

Margo devedestih sam citala Slavenku Holograme i ostalo...dobro je to bilo...samo ne kuzim ovo poslje...
Gdje ona sad zivi?
Nije valjda u Afganistanu
;)

Pozdrav Cviti Trisnjici i doturu kojeg jucer nisam bas u potpunosti razumjela, pa nek me prosvijetli ako je moguce...

Si ju! :smile08:

DAVID B.ST.
13-12-2001, 16:21
Prosvitlit ću te, ako mi kažeš šta to nisi razumila i na kojeme mistu!
Sorry na grintavosti. Najidija me lav (leone): da opet "nekoć davno tamo je bio Split"!!! Ka da ga sad nima više!?
Ben mu feritejls, gramatiku i ingleški...
Ae!

chery:))
13-12-2001, 17:26
ma odakle je sad ovaj leone dosa, opet nesto propustam, JA????? zivo me zanima di je to napisa! E iden tren vidit, pa cu se odma vratit:))

DAVID B.ST.
13-12-2001, 18:48
Ono: "odma" ti traje već uru ipo vrimena!!
Ti si stvarno žensko, gospu ti!
Ae, javi se više. Oni tvoj "mail! je bija prva liga!

cherry:)))
13-12-2001, 21:40
e i ti sad otkrivas toplu vodu, pa naravno da san zensko :-)))))
ajme vidila san onoga, ma nista mi nije jasno, prica o utakmici, a pocinje mi sa once upon a time..ja san mislila da tako sam bajke pocinju.A nas Split nije bajka, mozda cirkus, kukumar, dzungla, ali bajka nikako :-)))))
Sta ti se nije svidija mail, pa on ti je ko carevo novo ruho, ajde dobro da ne grintas vise... bice to godine :-)))))

DAVID B.ST.
14-12-2001, 11:43
Srića tvoja da sad niman vrimena, inače bi vidila grintavca na djelu i liku: ona meni gre privađat ča su to balote!!
Ae, stvarno trčen, a usput san bolestan (to kod nas gre: starija-mlaja-ON, tj, ja).
Inače san se iscipa od smija...THX!

cherry:))
14-12-2001, 21:32
sve je dobro, dok redosljed ne postane, starija-mlaja-on-ona :-)))) ovo ces prezivit:-))))
Nego nesto su mi svi utihnuli, ja mislila zima pa ce svi bit uz kompic, a ono svi na vino otisli :-)))
I bolje..
kiss

DAVID B.ST.
14-12-2001, 21:47
Uzela si mi rič iz ustiju - na ovu ledaru prija kuvano vino uz birano društvo.
I boje!
Pokuša san učinit žrtvu za te večeras, ali ću zbog općenarodnih bolova to odgodit za ujutro kad se naspavan, naločen koktela od C vitamina i kojih antipiretika...kišen, kašljen, šmrcan, jecan.
Ne jecan, sad san se sitija da ti to ne trpiš...
Apropo pepeljari u bankama, šta je to stvarno istina? Ja nisan u banci bija odkad i u onoj spomenutoj državi uvedoše bankomate!
A za ono na broju 35, ...ma ovako nas kv(l)agu niko ništa neće razumit!
Čim se naspavan i "proradin", dobit češ ono ča te gre, a ovdi čemo govorit "da nas ceo svet razume".
Imaš i ti kiss!

B.B.B 4ever
04-03-2002, 23:02
remi s marsoniom! i vi bi bili prvaci??? :))

ZAGOREC
15-03-2002, 22:37
A kaj vi očete klobas,šunki,putra,sirqa,vrhnja,jajec i krumpira!!!Mi to sve imamo!!!!Uglečte se na nas!!!!

Vrbovčanka
28-04-2002, 13:50
ej,ja vas puno ne kužim,ali nema veze, lipo pričate,kaj ima kod vas??? ovdje u Vrbovcu je živa dosada. . . pozdrav sa SJEVERA

VRBOVCANKA 2
29-05-2002, 22:37
ZNAS STA ONDA SE PRESELI U SPLIT AK TI TU NIJE DOBRO TOVARI CE TE SIGURNO "ODUSEVIT" :smile09: :smile09: :smile09: :smile06: :smile06: :smile06:

mate
05-06-2002, 10:50
Da si ti prava cura onda ne bi bila vrbovčanka "2"........
a pravoj Vrbovčanki poruka da je u Splitu lipo, krasno i da smo se počeli kupat, kratke gaće i majice ;)

vrbovcanka 2
09-06-2002, 20:19
samo se vi kupajte u vasem smrdljivom,"lipom" moru zato ste i svi tamo sugavi!!!!!!!!!!!!! :smile06: :smile06: :smile06:

lipa
19-03-2003, 22:45
×××××čo iz Vrbovca daj malo misli šta pišeš,šta pišeš i provociraš,od××××!
Ja sam iz Vrbovca i volim Dalmaciju i nemoj tako pljuvat , kužiš ××××× si.Pozdrav ! :smile07:

Purgeri
27-03-2003, 13:15
Sta je tovari???Jel vam znači kaj broj 7????Koja ste vi pušiona!!Jedva čekamo da dođete u Zagreb da dobite po pički!!!!B.B.B. & DINAMO RULES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)) :)) ;) :smile06: :smile06: ;) ;) :)) ;) :smile06: :smile06: :)) :smile06: ;) ;) :smile07:

dagra
27-03-2003, 13:26
dinamo, dinamo
znaj da mi te volimo
mi smo uz tebe
mi smo uz tebe
znaj da nema predaje.

e tovari!kak ste kaj?sretno 13.travnja jer će vam trebati zato jer ćete dobiti 5 komada!

Sv.Ilija
27-03-2003, 20:50
PITAGORA dragi zašto se dereš?

Martinći
02-05-2003, 18:31
ljudi bok! ja nisam iz vaše blizine, samo sam se zaželjela mora, pa sam došla vidjeti kaj ima kod vas! nadam se da ste svi dobro i sve vas puno pozdravljam! okupajte se jednom za mene! može? i... nemojte se ljutiti kaj je jedna zagrepčanka došla na vašu stranicu! može? :)

Margarita
03-05-2003, 08:38
Dobronamjerni ljudi su uvijek dobrodošli. Mene, a vidi se i ostale ljute oni koji nisu takvi i ne znaju kud bi sa sobom pa se javljaju gdje im nije mjesto.

Zaratin
05-05-2003, 11:11
Lipa Margarito ti zbilja tiras ovu stranicu do kraja. Bas ti evala. Stoj dobro i veselo ;) :) :smile07:

Margarita
05-05-2003, 13:12
Zapravo samo zelim normalnu ljudsku komunikaciju. Inače, jučer je bilo prvo ovosezonsko kupanje...

SIKE
09-12-2003, 21:51
EJ, LJUDI ŠTA IMA KOD VAS DOLJE NA MORU??? SIGURNO JE SUPER, SPLIT JE NAJBOLJI, I ZADAR!!!! :smile07: :smile07: :smile07: :smile07: :smile07: :smile07: :smile07:

MIAANA
08-04-2004, 15:33
Jel to SIKE iz BL ??? :smile18:

N
20-05-2005, 09:03
××××× VAM MAJKU DALMATINSKU! :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: IDIJOTI JADNI RUŽNI, BOLESNI,SELJAČINE :) :) :) :) :) :) :) :) :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile07: :smile07: :smile07: :smile07: :smile07: :smile12: :smile12: :smile12: :smile12: :smile12:

roki
01-06-2005, 11:38
šta ima lole

S16
09-08-2005, 02:10
N, tebe mama nije tila dojit, a? :smile06:

S16
09-08-2005, 02:11
Ajmo malo, živnite Dalmoši! :) Ma i svi ostali, briga me, samo da se nepismeni idioti maknu s ove teme (N, nemoj se ti uvridit :)) )

Zagreb
12-02-2006, 14:32
MA ×××× VAM BOG MATER ISUSOVU TOVARSKU...AJDE GUBITE SE ××××× VAM MATERINA S OVOG FORUMA...SVI STE VI TOVARSKE PIZDE...PRVO SE NAUCITE PISATI I GOVORITI HRVATSKI,A ONDA PISITE PO FORUMU...

POZDRAV IZ ZAGREBA

S16
01-03-2006, 23:49
Najjači su ovi priko neta šta se pušu... :smile14:

Btw, moga bi i ti naučit pisat hrvatski - evo ovo bi bilo ispravno:

Ma jebao Vam Bog majku Isusovu tovarsku... Hajde gubite se, ženski spolni organ Vam majčin, s ovog foruma... Svi ste Vi tovarski ženski spolni organi... Prvo se naučite pisati i govoriti hrvatski, a onda pišite po forumu...

Pozdrav iz Zagreba!

Jsi skužija sad? :smile07: :smile16: :)

ZAGOREC
27-04-2006, 19:28
Ma ne isplati se tebi objasnjavati neke stvari...

O MY GOODDD!!
28-04-2006, 09:45
"LIPO", "

fino"

!"lito"



PRC PRC

PRC!!!!! :smile18: :smile18: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: