PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZIDOVSKA ZAVJERA !

Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Adolf
21-08-2001, 20:50
Najveca opasnost za covjecansvo nisu prirodne katastrofa nego najpodmukliji pripadnici ljudskog roda dobro organizirani u jednu mnogima omrazenu grupaciju ljudi pod imenom

ZIDOVI !

Zidovska koncepcija porobljavanja svih neZidova je perfidna ideja po principu "cilj ne bira sredstva",
sto se najbolje vidi po rezultatima djelovanja na podrucju bivse Jugoslavije.
Svako ima pravo na svoje misljenje.Procitajte slijedeci tekst pa razmislite o dogadjajima kroz koje ste prosli i u kakvoj ste se situaciji nasli. Mozda I sami skinete ulare sa svoje glave!

http://velika-tajna.freeservers.com/

Adolf
:smile10:

Zdena
24-08-2001, 18:00
Nazalost Adolfe u pravu si.
Ti stakori sve podavise!

MUSA
24-08-2001, 18:01
Eh bolan samo da se jos Hitler vrati pa da se i tih Zidova otarasimo!

Srbo
24-08-2001, 18:03
Na zalost, mnogo ce jos neduznih glava past pre nego Zidovske dodju na red!

XY
24-08-2001, 19:21
vidim da je nekome doma jako dosadno...

tom
24-08-2001, 20:36
Zapravo je riječ o zavjeri extraterestričke civilizacije (vanzemaljci je li) i SAD-a.
Naime vanzemaljci su sklopili pakt s Amerikom -vanzemaljci dobivaju po tom ugovoru neometano korištenje Zemlje za svoja istraživanja uključivo i uzimanje živih uzoraka.Amerika dobiva položaj najjače države svijeta što se ostvaruje putem globalne kontrole svijesti ( izazivanje kriza i ratova koji pružaju SAD-u priliku manifestacije svoje sile-Irak se nije desio slučajno-Hussein je bio manipuliran)
A ne pitate se zašto su stopirana istraživanja svemira---klauzula ugovora.

Adolf
25-08-2001, 04:44
Vise zabrinutost nego dosada.
Zidovi djeluju vise indirektno preko svojih placenika nego direktno , zato ih je veoma tesko otkrit i pozicije u koje su se njihovi prsti upleli.NATO i Amerika su samo Zidovski izvrsni organ.U Americi su se Zidovi najsigurnije ugnjezdili pa odatle povlace sve svoje poteze.Ako mi ne vjerujes, probaj u bilo kojim novinama , radiju ili TV-u da objavis bilo koji clanak protiv Zidova pa ces vidjet kako ces se provesti.Slicno je i u zapadnoj Europi.Probaj da nadjes izdavaca za "Protokole Sionskih mudraca".Malo morgen.Samo u Srbiji ih stampaju i to u nekoj ilegalnoj stamparnici jer Zidovi svuda vladaju i podmicuju.Procitaj Protokole Sionskih mudraca (adresa ti je gore na pocetku)pa dobro razmisli kroz sto si sve prosao i zasto.Ne zaboravi da su politicari (u svim zemljama) najgora vrsta ljudi kojima nikad ne smijes vjerovati, a oni su ti koji vladaju-na zalost, sto Zidovi zestoko iskoristavaju.
Adolf

Srbo
25-08-2001, 04:47
E Adolfe alal' ti vera!
Na prvom mestu po pokvarenosti su Zidovi a odmah posle njih politicari!

Zdena
25-08-2001, 04:51
Koja extraterestrička civilizacija, ma Zidovi su extrateroristicka organizacija!
O Hitleru vrati nam se!

Svabo
25-08-2001, 05:03
Ajd' Jovo nanovo!
Opet se da Zidovska gamad namnozila, znaci opet ih moramo cistit.

Lalan
25-08-2001, 05:06
Ma ta-mante ih!

Cro sensation
25-08-2001, 11:08
Nacisti marsh!
×××× vas Hitler! :smile06:

anto
25-08-2001, 15:17
Adolf hvala za knjigu.Dugo sam ju tražio.Bog

anto
25-08-2001, 16:33
Skinuo sam ju,cijeli tekst još jednom hvala.Bog

Adolf
26-08-2001, 02:00
Molim Anto.
Da je vise toliko razumnih kao sto si ti ovaj svjet bi bio mnogo podnosljiviji!
Adolf

Mara
26-08-2001, 02:19
Napokon sam pronasla Protokole Sionskih Mudraca.Bas me zanima zasto ih toliko zabranjuju.Hvala!

anto
26-08-2001, 03:39
Adolfe knjiga je prava oni koji je nepročitaju neznaju što gube.Jasam ju pročitao u jednom dahu.Evo ti moja adresa pa ako imaš što zanimljivo javi se ili ako tebe što zanima. dando@net.hr Bog

p.s.t.s
26-08-2001, 09:20
E bre vampiri,

ostavite se bre jevreja. Pa tamo nista lose ne pise i nista netacno.

Jedino da ce oi biti toliko inteligentni pa da vladaju onako, e to je malo neverovatno. Pa niko nije ××××××. I osta li konje za trku imaju. :smile08:

ten-four(10-4)
26-08-2001, 12:16
polutane.srbski.tovare.sramise.

anto
26-08-2001, 12:50
p.s.t.s. pa tkoje rekao da tamo piše nešto loše ili netočno ili koje ovdje spominjao jevreje.Knjiga je prava i poučna.Toliko dobra da dođem u dilemu da se opet počnem baviti politikom.
Druga je stvar vrlo bitna ovdje da puno još uvijek čitam i volim knjige tako da ih sada već imam oko tisuću privatno.Imao sam prije rata troduplo više ali opet ču doći do tog broja.Ti izgleda opet vidiš bijele miševe ili neke unutrašnje neprijatelje.Istina je da neprijatelj nikad nespava.Toti je ostali još od juge jeli.Bog

p.s.t.s
26-08-2001, 20:53
Pa i sam snas da nikada ne spava, inace nije nikakav neprijatelj.

Znas sta, ovakva laprdanja su vec ucinila mnogo zla jer ne vode racuna o bolesnima medju nama. Citaj Antepavelic i njegova satanska kamarila. Sto ne znaci da ce se nastaviti ,,,stada kazem znas i sam sta mislim ne treba neka inteligencija.

Gledao sam juce dokumentarac, Saveznici streljaju fasiste. kako su jadne te ×××××× pet minuta pred smrt. Odjednom je satana izaso napolje ali kasno.... :smile07: :smile09: :smile07:

srdelica
26-08-2001, 21:16
ha ha ha ,Adolf svaka cast
slazem se s ovim tvojim prvim postom
ja to svima govorim a niko mi ne vjeruje!!!!
:smile06: :))

Adolf
27-08-2001, 00:40
O.K. Anto!
Ako nadjem sto zanimljivo javit cu ti!
Adolf

thorr°°°°
27-08-2001, 00:44
p.s.t.s. !
Jesi li ti stvaran (mislim onako, kao osoba) ili si ti jedna nakaradna, virtualna zajebancija?
:smile11:
p.s.
Sav sam u sto čuda!

p.s.t.s
27-08-2001, 01:09
Stvaran ili virtuan, hahaha, u oba slucaja uzivao gledajuci dokumentarac i to posle filma o industrijalcu Schindleru. Tako da je utisak bio potpun.

Zasto te iritira kada neko pomene dvoglavnika? :smile07:

Cuvaj nerve trebace ti :smile09:

za Vidi
27-08-2001, 01:11
neko zloupotrebljava radno mesto. gazda reagiraj!

Adolf
27-08-2001, 02:56
Nekoliko zanimljivih cinjenica!
Samo oni koji knjizi prilaze kao prijatelju ponasaju se kao osobe bez ulara na glavi, a knjigomrsci su slijepci pored vlastitih ociju.
Ovdje je nekoliko osoba koje ili rade do dugo u noc (kao ja sad)u sto sumnjam ili se javljaju sa Americkog kontinenta, dakle navijaci prepunog trbuha kojima je do Hrvatske stalo koliko i Zidovima (citaj kao do lanjskog snjega).Pogledajte vrijeme u koje su slali poruke!
Adolf

Manda
27-08-2001, 13:32
E da nisam procitala Protokole Sionskih Mudraca ne bih vjerovala da je to moguce!

Srbo
27-08-2001, 13:38
Ce dodju i Zidovi Bogu na istinu!

Alenka
27-08-2001, 15:38
A to nece nikoga promasiti ,pa ni Zidove!

Eka
27-08-2001, 16:23
Na zalost tocno!
Pokopase nas Zidovi!

MUSA
27-08-2001, 16:47
Uh Bolan pa ko da ste svi Muslimani. Razmisljate upravo ko ja.
Samo zelena boja trave iznad Zidovske glave znaci sigurnost.

Nana?
27-08-2001, 16:55
Zar nema nitko dovoljno jak da ovo makne?!

Srbo
27-08-2001, 17:53
Jeli bre Nano , jesi li ti Zidovske krvi ili ti Zidovi pune dzepove (ili nesta drugo)?

Adolf
27-08-2001, 21:33
Nano!
Procitaj Protokole Sionskih Mudraca,
adresa ti je gore,razmisli, mozda i promjenis svoje misljenje (osim ako si Zidovka ili ako si na njihovom platnom spisku).

Matko
27-08-2001, 22:06
Svi antizidovi ujedinite se!

Larisa..
27-08-2001, 22:10
Adolf,kako doći na njihovu platnu listu, to me baš jako zanima,vidim da se ti kužiš u židovsku problematiku i promociju?
Heil! :smile08:

Nana?
28-08-2001, 11:26
Srbine!

Nisam Židovka i nisam na nikakvoj listi!
A sad ti meni odgovori što bi bilo da jesam!?
Makjavelizam postoji kao ideja odavno.
Nekad su se ljudi inicirali u znanja zavjetom šutnje. Tko zna zašto!?
Oružje samo po sebi nije opasno dok ga ti ne uzmeš u ruke s namjerom...kojom?
:smile09:

thorr°°°°
28-08-2001, 11:37
Krasno...
Raspisali ste se o židovima.
Neki ih brane a više njih napada.
Osobno ih ne mrzim ali mrzim ljude koji naplačuju svoje mrtve.
Npr., što je kriva današnja uprava VW-a za židovska stradanja za vrijeme 2.svj. rata? Na isti način preuzimaju najjače svjetske banke, naoružavaju na račun mrtvih predaka, dobili su državu na ušturb pet zemalja u toj regiji. I sad se čude što ih uz sve to mrze?

Adolf
28-08-2001, 13:51
Nano, nisto narocito.Prodala bi sebe kao i masa ostalih prodanih dusa koji prodase svoje pucanstvo.Da nije tih prodanih, i Zidova koji uz pomoc takvih sve unistavaji Hrvatska bi danas bila bogatija od Svicarske.Ali tesko je kad jedni placenici smjenjuju druge ocekivati neki napredak.Za pocetak Nano procitaj Protokole Sionskih Mudraca (adresa je gora), mozda promjenis misljenje.
Tko zeli doci na Zidovski platni spisak neka se obrati Zidovima licno, samo neka pazi da ne zavrsi kao sto ce i Zidovi zavrsiti.Ni njihova orgijanja nisu za sva vremena!
Adolf

Srbo
28-08-2001, 14:00
Ej bre Nano, prvo se stvori namera pa se onda uzme oruzje u ruke.Ne brkaj redoled.Niko nije izdo svoj narod slucajno nego bre smisljeno,samo da napuni vlastiti dzep,a sta ce to hiljade ljudi da plati glavom to prokletinje ne zanima.U bre sta se bojis da procitas Protokole Sionskih mudraca, ko da su bre sugavi.Uvek su pobednici pisali istoriju, al' to ne zanci obavezno i da su dobri momci pobednici! Saslusaj (procitaj) i drugu stranu.

Nana?
28-08-2001, 14:44
Protokole sam pročitala.
Nadam se da tebi to nije jedino štivo!
I ne vrijeđaj!!! jer ako ja tebe počnem vrijeđati, nećeš znati za sebe. Ali to ti nećeš dočekati jer nisi toga vrijedan.

Srbine, naravno da namjera postoji prije. Zato ste nam i oteli svo oružje onako junački, muški!!! Eh!

Srbo
28-08-2001, 15:09
Bit ce da nismo dovoljno!

Adolf
28-08-2001, 15:17
Prijedlog rjesenja Zidovskog problema!
Svi Zidovi moraju promjenit vjeroispovjest u vecinsku u onoj zemlji u kojoj zive,(znaci u Hrvatskoj u Katolike, u Srbiji u Pravoslavce, u Palestini u Muslimane) ili biti likvidirani, a svi njihovi upotrebljivi i zdravi organi donirani za pomoc onima kojima je potrebno.Sva imovina likvidiranih prelazi u vlasnistvo drzave u kojoj su zuvjeli, a Zidovska religija se zabranjuje.
Mozda izgleda diktatorski, ali prije ili kasnije svi nezidovi ce doci do ostog zakljucka.Bolje prije nego kasnije.
Adolf

MUSA
28-08-2001, 15:18
Eh bolan Adolfe ova ti je prava!

Aleksa
28-08-2001, 16:37
Nano, jebava li te Zidov kad ih toliko branis?Prekini da razmisljas pickom, upotrebi mozak!

thorr°°°°
28-08-2001, 17:01
Bojim se Adolfe da to nije dovoljno.
Zar nisu Židovi već jednom mijenjali Mesiju pa, ipak su ostali govna kakva su i sada?
Imam bolje rješenje.
Totalno ukidanje tj. negiranje Židovske države (Izraela) od strane UN-a.
Neko će im vrijeme još i izdržati rezerve ali kod njih se jako puno i dugo ratuje pa...
Na veseli dan kada bi ostali bez sredstava mogu samo u pustinju odakle su i došli.

Adolf
28-08-2001, 17:47
Ne pali.
Zidovi kontrolisu UN.
Prijedlog je dobar ali ga treba postavit na stabilnije noge.Vidis koliko su Zidovi ovladali svjetom kad je tesko pronaci medjunarodnu instituciju koja nije korumpirana od Zidova.
Adolf

Srbo
28-08-2001, 18:10
Odluka o unistenju Zidova moze bit pravovaljana samo ako je pod kontrolom i pokroviteljstvom Muslimana,Katolika i Pravoslavaca zajedno ali iskljucivo pod verskim blagoslovom, jer svi izvan verskih institucija su veoma podlozni podkupljivanju sta su Zidovi koriste majstorski.

Alenka
28-08-2001, 20:06
E da , malo po malo sazrijeva svjest o Zidovskom zlodjelima! :smile06:

p.s.t.s
28-08-2001, 20:08
srbo,

...mi ga!

pozdrav od pravog Srbe :smile07:

Srbo
28-08-2001, 20:33
Jeli bre p.s.t.s po cemu procenjujes ko je pravi, a ko nije pravi Srbo?

Zidov
28-08-2001, 21:33
Ovo vi zovete demokratskom drzavom.Ovo je anarhija.Ovo se hitno mora zabraniti!

MUSA
28-08-2001, 22:04
Jeli Zidove ,××××× ti materina,ti bi svima sve zabranjivo i za tebe su svi anarhisti smo si ti posteni demokrata.
Eh bolan uvjeravamo se Zidovskom postenju svaki dan na svakom koraku.
Najposteniji zidov je mrtav Zidov!

Adolf
29-08-2001, 13:59
Kratka prica!
Zivjele dvije sestre u Kumrovcu!
Jedna se udala i rodila sina Josipa Broza koji je isao u skolu i na zanat u Sisak gdje je izgubio mali prst na desnoj ruci.
Druga je cistila kucerinu jednog prebogatog Zidova u Becu.S vremena na vrijeme Zidov naguzi po koji puta svoju cistacicu i ona mu rodi sina,ali on bi ozenjen pa je taj sinek do 9-e godine zivota uzivao kod svoga djeda u Kumrovcu.U devetoj godini zivota Zidov posalje sina na skolovanje na najbolje i najkvalitetnije skole i Fakultete.On je imao sve prste na broju!
Josip Broz i Zidovski sin izgledase toliko slicno da su svi mislili da su oni braca blizanci.E tada dodje i prvi svjetski rat.Mobilizirase Josipa Broza i Zidovskog sina i poslase ih na Ruski front u istu satniju.Slucajno (ili namjerno) Josip Broz pogibe, a Zidovski sin uze njegovu smrtovnicu i proglasi sebe Josipom Brozom, kasnije si dade nadimak Tito (i sa sobom je uvjek nosio koznu torbu sa tajanstvenim dokumentima),sprovodeci u detalje Zidovsku naredbu o zagadjenju svega i svakoga sa umobolnom idejom o Komunizmu.
Dobro poznavajuci ekonomske zakone on je dobro znao da je Komunizam parazit koji ce unistit svaku drzavu i da za odrzavanje ideje zivota bez rada treba ogromnu lovu.On je po dogovoru sa svojim gazdama od njih (Zidova) uzimao debele kredite koje ce normalno drugi vracati, a u zemlji je pripremao teren (po nacionalnoj osnovi) za buduca ×××××× do u detalje sprovodeci Protokole Sionskih Mudraca.Posljedice tog rada ce tek isplivati na povrsinu jer ideja o vladanju gladnima tek treba da se ostvari.
Cica Mica gotova(jos ni)je prica.
Adolf

Matija
29-08-2001, 14:06
Pitajte Jovanku dali je Tito imao obrezan ×××××!

Srbo
29-08-2001, 16:25
Ej bre ,Hrvat pa obrezan!?

Adolf
29-08-2001, 18:52
Jos jedna prica!
Uhvatise Nacisti u Becu Zidova, po funkciji,oca tzv Josipa Broza Tite.
Strpase ga u Jasenovac.Jednog dana Sava Kovacevic odlucio da oslobodi Jasenovac, ali Tito strogo naredio NE.
Odbi Sava neradjenje i pogibe od zalutalog metka u ledja.Kad se Tito uvjerio da ce uspjet zadrzat vlast, izda naredjenje Ustasama i oni koknuse njegova oca Zidova.Zna se , najbolje cuvaju tajnu mrtvi, a da bi se osigurao da ni Ustase nece progovorit , on naredi da se izvrsi "Krizni put".
Pametni uce na tudjim iskustvima, a ×××××× ni na svojim.
Adolf

Srbo
30-08-2001, 14:37
Ej bre, tu nesta smrdi na poznato.
Mnogo ti je to bre asocijativno.U tom mraku sve neke iskrice,al' nesto mi poznate!

MUSA
30-08-2001, 15:03
×××× Musliman Hrvaticu i napravio Zidova!

MUSA
30-08-2001, 15:13
×××× Musliman Srpkinju i napravio Hrvata!

vdjkpiwpnvckjdfeeo
30-08-2001, 17:21
A ×××× bolan Rudonja tvoju mater i napravio tebe!

Srbo
30-08-2001, 17:29
Drko majmun ××××× i izdrko Musu!

Matija
30-08-2001, 18:23
Jadni majmuni,najebase ni krivi ni duzni!

MUSA
30-08-2001, 23:37
Sjebat ce vas Zidovi!
Samo vas mi Muslimani mozemo spasit, ako se poturcite!

Anjica
31-08-2001, 13:32
Ne dirajte mi Zidove, moj tata je politicar!

Adolf
31-08-2001, 13:54
Anjice duso,
dali je tvoj tatica dobro placeni politicar ili samo kao osrednji pomagac?

Anjica
04-09-2001, 13:30
Moj tatica je dobro placeni politicar i dobar je sa mnogima, a posebno sa Zidovima (ako ti to nesto znaci)!

Adolf
04-09-2001, 13:55
Nije bitno ,i onako on nije jedini.
On je samo jedan od onih koji nam po Zidovskoj narudjbi rade o glavi!
Adolf

đuiš
04-09-2001, 14:05
Jel još uvijek imaš jedno jaje Adolfe?

Adolf
04-09-2001, 15:08
Samo se veseli Zidove.Ni tvoje veselje nije vjecno!

Srbo
04-09-2001, 16:52
Sta je bre Zidovi?
Prelazite iz tajnosti u javne aktivnosti.
Nesto vam se bre mnogo pocese dizat obrezani kurci!
Uzivate li u posledicama zla kojeg ste zakuvali?

MUSA
04-09-2001, 19:19
Zidovska svinjo!
Ako si obrezan, to ne znaci da si Musliman.Idi u Izrael il' eto mene po tebe!

JEW
04-09-2001, 20:06
MUSA
××××× ti mater u ××××× smrdljivu! Kako vas ×××××o na Bliskom Istoku,ha? Mozete nam samo popusiti kurcinu, tukli smo vas smrdljive arape 10 puta u svakom ratu!
ADOLFE
I ti mozes da ga podudlas svim Jews na ovom svijetu. Imamo pare, imamo moc! Njemacka se nikad vise nece ponoviti! Vidis kako su nas Amerikanci lijepo poslusali i povukli se sa Antirasnog skupa u Durbanu, S. Africa, kad su svi ostali htjeli osuditi Izrael za ubijanje smrdljivih Arapa!
No?

đuiš
04-09-2001, 20:13
Adolfe, jesi li još impotentan?
Dat će nećakinja tebi da pipneš kad ne može drugo pa da malo piški po tebi, a razumijem ja tebe otpadu ljudski.

Adolf
04-09-2001, 22:05
Da, da tocno je!
Radite zlo po cjelom svjetu.Tako ste zavadili Hrvate, Srbe i Muslimane i uzivali u njihovom medjusobnom klanju. A koliko vidim ni to vam nije dosta. Hocete reprizu!
Tocno je imate lovu i radite sto hocete, samo ima jedan problem, necete moci raditi koliko dugo hocete jer prije ili kasnije i vama ce doci kraj.
Adolf

Lovac
04-09-2001, 22:07
Kakva je razlika izmedu muskoga jeza i zenskoga jeza ili JUW

Lovac
04-09-2001, 22:08
mala ispravka JEW NO?

JEW
04-09-2001, 23:31
Ne izvrci moje rijeci Adolfe, nisam rekao da Zidovi cine zlo po svijetu, nego jednostavno rade stvari koje su im u interesu. Totalno je stupidno i morbidno tvrditi da su Jews krivi za rat u ex-YU, ali da ponekad manipulisu tudjim politicarima, to je tocno.
Nitko nije kriv tim zemljama koje imaju tako pohlepne i korumpirane politicare!
I nitko nece zaustaviti Zidove na putu njihova oporavka od nacistickog genocida, i nitko ih ne moze zaustaviti da imaju svoju drzavu Izrael, i nitko im u stvari ne moze nista. :))

Adolf
05-09-2001, 13:41
A zasto do cilja preko leseva?
Upravo zato ste omrzeni.Svi vas mrze, tajno ili javno, ali vas mrze i svakim danom imate sve vise i vise neprijatelja.Vasa oholost i podmuklost nema granica!
Potrebno je Protokole Sionskih Mudraca uvesti u osnovne skole kao obavezne za poducavanje djece sto ih ceka u buducnosti pored susjeda Zidova!

JEW
05-09-2001, 16:19
Ta bezrazlozna mrznja drugih nam pomaze da se nikad vise ne opustimo, nego uvijek da budemo na oprezu. Ona nas jaca i daje snagu da budemo zajedno i da nikada ne zaboravimo holokaust koji su sproveli tvoji idoli.

Salom, dragi Adolfe! ;)

Adolf
05-09-2001, 16:59
Bezrazlozna mrznja?
Nista u zivotu nije bezrazlozno, a pogotovo ne mrznja prema Zidovima.
O kakvom ti holokaustu pises?
Broj pobijenih Zidova u holokaustu je dogovoren jos 1942.
Bar ste mogli u svom laganju biti realniji.Ako spalis jedan les dobijes oko kilogram pepela, a od tih vasih sest miliona leseva trebalo bi biti sest miliona kilograma pepela.Pa gdje je ta planincina sada, propala u zemlju?
Jos ces provalit da su Njemci razbacivali pepel po cjeloj Njemackoj!
Ili mozda imas neku bistriju ideju?
Adolf

Srbo
05-09-2001, 17:49
U bre, al' se ovaj Zidov osokolio.
Morat ces kod balije na popravni.

JEW
05-09-2001, 23:58
Valjda su svi Antisemiti isti: glavna im je karakteristika da ne zele prihvatiti da se desio genocid nad europskim Zidovima i da je tada pobijeno 6 milijuna nevinih ljudi!

"U jesen 1967 drzao sam niz izlaganja u jevrejskim opcinama u SAD. Mislim da je to bilo u Clevelandu, kad mi je prisao covjek srednje dobi i obratio mi se slijedecim rijecima: 'Ja ne spadam medju one koji su prezivjeli holocaust, nemam u Europi porodicu iz koje su stradalim tijekom rata - ali mislim da je vas rad znacajan'.
'Ah ne, rekao sam mu, i vi spadate medju prezivjele, samo sto to ne znate: Adolf je objavio rat svim jevrejima ovoga svijeta. U svim sporazumima sto je sklopio sa najrazlicitijim polufasistickim i fasistickim drzavama Europe prva tocka redovno je glasila: dajte mi Jevreje. Tako je bilo u Slovackoj, tako je bilo u Francuskoj, u Madjarskoj, u Hrvatskoj...
Vjerujte mi da je Adolf dobio rat i da je sklopljen mirovni sporazum sa Sjedinjenim Drzavama, prva tocka bi bila: dajte mi Jevreje. Jer on je zelio sve Jevreje. Samo zato sto Adolf nije pobijedio u ratu, vi ste prezivjeli. Svaki Jevrej spada u prezivjele, i onaj koji se rodio nakon rata"
Simon Wiesenthal, "PRAVDA, NE OSVETA" (RECHT, NICHT RACHE)Berlin, 1988 :(

Adolf
06-09-2001, 14:06
Pa kad ste vi Zidovi toliko jadni , zasto vas vec stoljecima protjeruju iz svih Europskih drzava?Zar je Hitler u svim tim drzavama bio na vlsti i to stoljecima?Zar svi ti ljudi prave istu gresku proganjajuci vas Zidove iz ciste neukosti ili za to imaju debele razloge?
Hitler je samo kap gorcine koja se prelila i da je uspio u svojoj namjeri da oslobodi svjet od najvecih parazita na svjetu, danas bi zivot bio mnogo humaniji nego sto je sad.Ali prije ili kasnije rodit ce se novi Hitler koji ce zavrsit zapoceto.Zidovska prokletost nema granica.Ako dobijete prst vi obavezno uzimate cjelu ruku.
Adolf

JEW
06-09-2001, 15:17
Ponekad me obuzima strah da bi za nekoliko stotina godina nastavnici i djeca mogli na casovima iz historije govoriti: u 20. stoljrcu Adolf je pokusao stvoriti u Europi veliko carstvo, pod upravom nacionalsocijalista; svjedoci su tada tvrdili da je pokusao iskorijeniti sve europske Jevreje - govorilo se da su Jevreji trovani u logorima, stvorenim specijalno za to; izgleda da je stvarno dolazilo do nasilja, premda se cini da se u takvim izvjestajima dosta pretjeruje.
To smatram osnovnom dilemom: nasa duznost je da mladim ljudima prikazemo koliko je jedinstveno, koliko je neshvatljivo i koliko je nesvakidasnje bilo doba holocausta. No upravo time to njima otezava da nase opise prihvate kao istinu i kao zbilju. Neshvatljivo ostaje neshvatljivo.
Ljudi ne mogu drugo, nego da dodju do ovakvog zakljucka: ZIVOT TECE DALJE. Vjerovatno se ne moze zivjeti sa stalnom svijescu o 50 milijuna mrtvih, medju njima 6 milijuna pobijenih Jevreja, inace bi covjek poludio. Pa ipak, katkad mi se jednako ludim cini da se nakon samo koju deceniju moze raditi tako kao da ovog brda leseva nije ni bilo.

Simon Wiesenthal "Pravda, ne osveta" :(

Adolf
06-09-2001, 18:03
Tocno!
Taj psiholoski sistem, stotinu puta ponovi laz da ona postane istina smo vec dobro iskusili.Nitko ne porice da je medju ostalim zrtvama drugog svjetskog rata bilo i Zidova ali te neuvjerljive brojke i stalno potenciranje izmisljenog holokausta kao sredstva za legaliziranu pljacku generacija koje nisu ni za sto krive je sasvim nesto drugo.To sto vi Zidovi radite po cjelom svjetu (uglavnom indirektno preko vaseg izvrsnog organa-Amerike),samo zato da bi ste u potpunosti izvrsili Protokole Sionskih Mudraca, je pravi holokaust u usporedbi sa onim sto je Hitler radio vama.Vase manipulacije po sistemu jadni Zidovi su odavno postale providne sto potvrdjuju i nedavne osude cionizma u svjetu!Zidovskim suzama jos samo naivni vjeruju!
Posto je za tebe i tebi slicnima podmicivanje moralno opravdano, ne mozes ni ocekivati od moralnih ljudi koji imaju karakter drugo do osude Zidova na svakom koraku!
Adolf

Srbo
06-09-2001, 19:32
Sta je bre Zidove, ××××× ti materina,zar ti nije jos, dosta klanja?
Oplakujes svoje preko leseva drugih i jos to naplacujes zivima.
Imate li vi bre Zidovi dusu?

Pravi srbin
06-09-2001, 19:46
Nista ne brini Jevreju. nece biti tako dok je jednog Srbina. Zajedno cemo protiv decoubica.

Zalosno je sto je ovaj Mesic tek sadq postao pametan. Citiracu ga. Ni jedna dzava i nacionalno ime nije vrednije od zivota bilo kojeg deteta. I ne brini za ova laprdala. Njihovomvreme prolazi (ili dolazi :smile09: ).

Adolfee
06-09-2001, 20:11
Sramii see :smile06:

Srbo
06-09-2001, 21:45
Adolfe ,
ne obracaj paznju na prodane duse (citaj komunjare).Na pravom si putu!
Otvori oci onima koji ih imaju, a slepcima je svejedno!

Pravi Srbin
06-09-2001, 21:54
Jevrejine, jebacemo mamu ovim obrezanima i njihovim komsama crnima.

JEW
07-09-2001, 12:09
U jednoj TV diskusiji kazao sam ovo:" Adolf ne samo da je pobio milijune Jevreja i milijune svojih protivnika, on je moralno razorio i milijune Nijemaca i milijune Austrijanaca - i to vise generacija. Pripadati zrtvama, to je strasno - ali je jos strasnije pripadati pociniteljima".
Djeca onih koji su u nacionalsocijalizmu bili medju zrtvama i djeca onih koji su pripadali pociniteljima zive u Austriji i Njemackoj jedni pored drugih, i moraju zivjeti jedni sa drugima. Kako da oblikujemo taj zajednicki zivot, a da vise nikad ne stasa generacija pocinitelja, niti generacija zrtava. Mislim da za to nema drugog rjesenja nego: stalno se razracunavati sa proslocu i uciti iz nje. Nema nikakvog smisla umanjivati krivicu, da bi sinovi i kceri lakse podnijeli sto su toliko zatajili njihovi ocevi i djedovi, majke i bake. Cijela krivnja mora biti pokazana - samo tako ce se moci shvatiti cijela krivnja. :(

JEW
07-09-2001, 12:11
I ovo gore je bio citat iz knjige Simona Wiesenthala "Pravda, ne osveta" :(

Adolf
07-09-2001, 14:59
Stalnim mazanjem ociju sa proslim dogadjajima vi Zidovi sistematsko skrecete paznju sa zla kojeg upravo vi Zidovi cinite po cjelom svjetu.Vasa indirektna djelovanja i kanalisanje (laziranje) informacija kako vama odgovara su osnovni metod manipolacije ljudima.U mutnoj vodi prepunoj laznih informacija vi svjesno manipulisete ljudima i pri tom vas ni malo ne zanimaju lesevi koje stvarate na svom Zidovskom putu do vlasti i moci!
Svi mi zivimo u sadasnjosti za buducnost a ne u proslosti.Svojim nacinom rada isprovocirali ste Hitlera i njegove istomisljenike, a to radite i danas.Upravo ste vi Zidovi ti koji stvarate Hitlerove istomisljenike i nove Hitlere!
Adolf

MUSA
07-09-2001, 17:28
Danas na meniju!
Przeni Zidov seceras na Bosanski nacin sa umakom od Srpskih mozgova i Hrvatskih ociju!

Mr. Ja
07-09-2001, 20:14
A za dessert:
Salata od pizde tvoje matere, ali posto je ona smrdeljava, obicno je bacamo svinjama!

Inace se gospodja zove Mindzeta Hadzimularadodajkovic, saznali su mnogi tokom rata!

Neki su je, kazu zvali "Bosna Open"!

:smile06:

Mars ture obrezano!

:smile06:

MUSA
07-09-2001, 21:29
TKK
Turcin Kolje Kaure na svakom koraku!

Srbo
09-09-2001, 04:39
Zidove!
Jedini nacin da se vi Zidovi izvucete iz govana u koje svakim danom sve vise i vise upadate je da postanete Muslimani i da Muslimani vode brigu o tome dali ste zaista postali Muslimani ili ne!Pitaj me zasto!

Adolf
09-09-2001, 04:45
Zasto samo Muslimani da se zaraze tim virusom?Zidovi su svjetski problem i svjetska nevolja!Svi narodi zajedno moraju tu brigu preuzeti na sebe tok se Zidovi nisu poceli brinuti o nama svima zajedno , a onda bolje da nas nema!
Adolf

Chedo
10-09-2001, 01:29
Dobrovoljno pretvaram Zidove u Pokojne Muslimane!Nesto mi lakse zaklat Zidova ko Muslimana!
Kama sistem!!!

JEW
10-09-2001, 02:11
Adolfe umri, you bloody nazi pig!!!!

" I cionizam, u sjeni cije 'svjetske zavjere' su od slucaja do slucaja vidjeli i njega - Wiesenthala, je za njega vise historijski fenomen: nada Jevreja u domovinu, koja se ispunila osnivanjem drzave Izrael, nada za koju se 'danas svakako moraju naci nove forme'
Wiesenthal religioznosti i nacionalizmu svog naroda prilazi sa simpatijama - kao dijelu onoga sto on naziva sponom jevrejstva: dakle zajednickom udesu, od progonstva iz Egipta, preko srednjovjekovnih pogroma do Auschwitza. 'Biti Jevrej, to znaci biti ostatak progonstva. Zbir ostataka daje cjelinu. Ako je prije Auschwitza eventualno jos bilo moguce odvojiti se od Jevrejske sudbinske zajednice, to je nakon Auswitza nezamislivo' "

odlomak iz knjige S. Wiesenthala " Pravda, ne osveta" :(

don Vito
10-09-2001, 06:16
Poražavajući je nivo znanja pojedinih diskutanata.
Ne mislim na zbir informacija koje su danas lako dostupne, mislim na pravo znanje, duhovno znanje.
Adolfe, ne možemo mijenjat povijest ali ne možemo ni sadašnjost a ni budućnost s ljudima kao što si ti.

covjecnost
10-09-2001, 06:50
Kako je lepo biti glup..... davno je to bilo otpjevano i jos vazi ali....ponekada glupost prelazi u opasniji oblik u ludilo.

Moj ludi Adolfe, ja se toplo i od srca nadam da ces proci bolje od svoga prethodnika cije si ime bez dozvole uzeo i da neces morati sam sebe dotuci , da ce se kojom srecom naci neki ludak poput tebe koji ce ti pomoci da nestanes s ovog planeta i prestanes ga zagadivati i zasmrdivati svojim plitkim filozofirancijama ( opet ne originalnim nego ukradenim od slicnih iskompleksiranih tupavaca.)

Ono o Titu je vrhunac gluposti, Da li ti kukavico ( ako nisi onda se potpisi punim imenom ) znas da i danas na ovom planetu toliko godina poslije Titove smrti i toliko godina poslije smrti tvorevine koja nije mogla opstati ni ostati bez svog stvaraoca, postoje mjesta gdje se na drugom, civiliziranom kraju svijeta Njemu u sjecanje prave izlozbeni prostori, tu se cuvaju uspomene na njega, ne iz straha, ne iz represije nego iz postovanja jer je obiljezio ovo stoljece.
Nikakva ni srpska ni Hrvatska niti bilo koja druga udruga nije potakla to vec nezavisna demokratska javnost doticne zemlje. Toliko o tome, strah od ludaka poput Adolfa i dovela me na ovo mjesto i razasula mnoge od nas. Svi bi mi trebali biti prvenstveno ljudi.....
.Ako ne onda je bolje da nas nema.

Da li netko ima snagu zaustaviti sve te Adolfe???

Dragi Bog i on ce to uciniti.

Adolf
10-09-2001, 14:06
Zidove pripadnice parazitskog naroda!
Kad vec nisi u stanju snagom argumenata da se suprostavis, zasto zrtvujes danasnje neduzne generacije na racun tvojih pokokanih parazita koji su tu reakciju sami izazvali na isti nacin na koji vi Zidovi i danas radite.Kad prestanete upotrebljavati ideologiju uspona poreko leseva , prestat ce i potreba postojanja Hitlera i njemu slicnih.
Za sljepce pored vlastitih ociju imam samo zaljenje, jer dok ti sljepci ne otvore vlastite oci , nitko im ne moze pomoci!
Adolf Bobovcan
Zagreb

Chedo
11-09-2001, 13:45
Covjechnosti!
A sta ti ××××s pa onda jedes kad su ti vrane popile mozak!?Zaljubio si se u tog Zidovskog ×××××a i pri tom vracas dugove koje je on napravio i potrosui!

Chedo
11-09-2001, 13:45
Covjechnosti!
A sta ti ××××s pa onda jedes kad su ti vrane popile mozak!?Zaljubio si se u tog Zidovskog ×××××a i pri tom vracas dugove koje je on napravio i potrosui!

MUSA
13-09-2001, 13:50
Koliko Zidova u New Yorku pokokasmo, ha bolan?

Adolf
14-09-2001, 13:47
Varas se Musa.Vi Muslimani ste opet izmanipulirani od Zidova.Vi ste opet bili samo izvrsni organ (koji ce uskoro dobit po picki), a mozak su opet Zidovi.
Oni imaju lovu, oni imaju tvrtke za proizvodnju oruzja i jos im je samo trebao kupac.Pronasli su par glupih Muslimanskih fanatika , koje su pripremili,skolovali i poslali u akciju, ko to boz' za Allaha, pri tom dobro znajuci da ce se njihova imena ubrzo otkriti i da ce biti lako izmanipulirati mase da krenu u rat, a rata bez oruzja nema.Dakle netko ce kupiti samo oruzje, a netko ce uzeti i kredite i za te kredite kupiti oruzje od tih isti Zidova.Tri muhe jednim udarcem,profit na kreditima,profit na oruzju,pokokani nezidovi!
I sto je za ocekivati?Ameri pod Zidovskom komandom su Pakistanu dali nemoguce uvjete za koje je ocekivati da budu odbijeni ili nepotpuno prihvaceni.Ameri ce direktno ili preko Indije bombardovat Pakistan koji ce uzvratit atomskom bombom po Indiji.
Ne boj te se nece Ameri njima uzvratiti atomskom bombom, jer bi to znacilo pocetak unistenja nase civilizacije,ali ce dignut cjeli svjet protiv Pakistana.
Zidovi nisu glupi samo su beskonacno podmukli i pokvareni.Njima totalno unistenje ne odgovara.Njima treba kokanje zbog ratnih profita, ali samo ziv rob donosi profit, a mrtav nikada!
Jadna je ona nacija koja zivi zajedno sa Zidovima!!!
To su iskusile sve Europske nacije, a sad je red dosao i na Amere!!!
Znam mnogi ce misliti da imam bujnu mastu i da sam lud, ali skorasnji dogadjaji ce potvrditi moje tvrdnje.
Zato procitajte protokole Sionskih mudraca (adresa je gora)i razmislite o svemu!
Adolf

Srbo
14-09-2001, 13:58
Alal' vera Adolfe!
Iz cele ove jebade jedino ce Zidovi profitirat, a Pakistaci su zaista dovoljno blesavi da upotrebe atomsku bombu protiv Indije!

MUSA
17-09-2001, 13:39
Ne boj se Adolfe, uskoro cemo pomlatit i Zidove i Amere!

Era
18-09-2001, 14:08
Opet nam Zidovi kroje kapu!
Opet ce nas kostati glave!

Ela
18-09-2001, 16:08
Ne mogu vjerovati da vas ima toliko koji tako mislite! Procitala sam Protokole jer imam doma jedan primjerak iz vremena NDH. I mislim da je to naivni falsifikat kojem mogu povjerovati samo ××××××. Ali, na zalost, cini se da ×××××× kao sto ste vi ima puno. I to je jako opasno.

Adolf
18-09-2001, 17:20
Ela duso!
Bolje je biti "××××××" otvorenih ociju nego zaulareni pametnjakovic!
Adolf

blade one
18-09-2001, 17:26
ljudi moji jel vi to ozbiljno???

šta vam sad smetaju židovi? pa di bi vi radije živili u afganistanu ili u izraelu???

Srbo
18-09-2001, 19:55
Isti ti je ×××××.Sjebat ce te i jedni i drugi!Za Muslimane si Kaurin, a za Zidove Goj!Zivog te ne vole videti ni jedni ni drugi.Pa jos uz to ako si Hriscanin, onda si debelo na××××!

Bepi
18-09-2001, 19:57
Ako treba dvije, tri nuklearke i eto ti manje deset, dvadeset miliona muslimana.

Srbo
19-09-2001, 14:15
Ej bre pa oni se razmnozavaju ko pacovi.
Treba sve Zidove i sve Muslimanu nagurat u Izrael pa neka se oni dogovore kako im je najbolje, al' svaki koji napusti Izrael treba bit likvidiran!

Grga
19-09-2001, 15:19
Kaze narod : " SVAKA PTICA SVOME JATU LETI " i tako i pravi Adolf poslije stvaranja pakla na zemlji, odletje k vragu.

DA BI JEDAN COVIJEK MOGAO UBITI DRUGOG
COVJEKA, PRVO MORA UBITI COVJEKA U SEBI!

HAJDE HAJDE, JATO MALO I BOLESNO, LETI LETI K ADOLFU VRAGU...!

A sto se ZIDOVA dotikavlje, ma kakovi oni bili, moj najbolji prijatelj, koji je imao moc da si izabire nacionalnost, u ovom moru naroda izabrao si je i mater i rod i povjest ZIDOVSKU.

I kada su ga mucili i konacno ubili, molio je za njih i preko njih za sve nas
VELIKOM POGLAVICI," oprosti im oce jer neznaju sto cine".

Svi smo mi "Zidovi", a zena djevica ZIDOVKA, je najdemokratskiji, kroz stoljeca, od hrvatskog naroda izabrana i okrunjena za nasu voljenu kraljicu i majku.

Dakle vi azdaje proklete paklenske, koje propovjedate samo smrt i mrznju,
odlazite odavde, je pobjedi Lav iz koljena Judina !!!

AMEN !!!!

MUSA
19-09-2001, 17:23
He,he i ubise Isusa!
Tako vam i treba kad ste kaurinske svinje!Il' ce te postat Muslimani il' ce te se pokokat za Zidovski interes!

Adnan.M
20-09-2001, 00:16
Svaca cast Adolf , kad ima neko u hrvata da zna ko su zidovi, Adolf procitao sam onu knjigu i mogu ti reci da je pitanje samo dana kada ce u Hrvatskoj zidovi doci na vlast, sto vise bude onih koji brane zidove prije ce zidovi ostvariti svoj cilj . A kako to zidovi rade najbolje je da procita onaj ko ne zna(bolno, mucno, podlo, itd)

Adolf
20-09-2001, 13:52
Tocno Adnan.M!
Samo se nadam da ce biti vise razumnih kao ti ,koji gledaju svojim ocima i razmisljaju svojim mozgom!
Adolf

Bepi
20-09-2001, 16:32
Vidim ja da ovdje sve vrvi nacistima sa svih strana.
Ljudi a da ja ljepo svih vas okupim - i vas naciste muslimane, i vas naciste zidove, i vas "obicne" naciste - i da vas ljepo zatvorim sve zajedno u jednu sobu i svakome jedan noz. Za dva dana cu se vratiti i tko ostane ziv... (ako netko ostane ziv)...

pustiti cu ga unutra neka i on umre!

P.S.
Ljudi manje srat i cesce pohadjati skolu 0 ili fakultet ako je moguce - mozda nesto razumnog vam udje u glavu!

Srbo
20-09-2001, 19:23
Kratka prica!
Dozlogrdilo Zidovima da ubiru sitnu lovu pa se odlucise na veliki zalogaj.Osnovase Muslimansko fanaticno udruzenje Djihad.Pronadjose stotinjak zaludjenika,oskolovase ih i poslase po svet uz popratnu reklamu "Smrt Zidovima i Amerima"!Zidovima mogu naduvat jaja, a Amere ko ××××,ionako neko mora biti zrtveno jagnje.
E sad je doslo vreme ubiranja plodova.Zidovi proizvode oruzje,prodaju oruzje,financiraju kupovinu vlastitog oruzja i uzivaju u medjusobnom kokanju nezidova.Vuk sit i ovce na broju!!!

Bepi
20-09-2001, 19:26
ma sta se na ovaj forum javljaju samo homo habilisi?

MUSA
21-09-2001, 13:36
Ne krivite Amere!
Oni su samo Zidovski izvrsni organ.
Il'ce radit po svjetu to sto rade il' ce umrjet od gladi.To vam se zove okupacija na Zidovski nacin.Ja potpuno razumijem da oni moraju to da rade, al' i oni moraju razumjeti da i mi moramo da se branimo, kako znamo i umijemo.
Mira u svjetu nece bit dok Ameri i zapad ne skinu Zidove sebi sa vrata!!

Bepi
21-09-2001, 19:25
Ma dajte dosta ××××××.

Isus vam je bio zidov, a i vjerujte mi muslimani, i Muhhamed je vrlo vjerovatno!

Zato molim vas... dosta srati!

P.S.
da su USA izvrsni organ Izraela ne mislis da bi odavno istri××××li sve Palestince a ne jebali se s njima vec ovako 50 godina?
I da li bi onda sama USA apelirala da Izrael napusti Sinajski poluotok za vrijeme rata kada je 4 milionsa zemlja Izrael razjebala sest vojski od zemalja sa ukupno 50 000 000 ljudi!!!!

Srbo
21-09-2001, 21:57
Pa zar mislis da su Zidovi toliko glupi.
Oni jesi do srzi pokvareni ali su izuzetno inteligentni i skolkovani.U dugim ratovima oni stvaraju ogromne profite od prodaje oruzja i kreditiranja svih zaracenih strana na svetu.Kad bi jednu stranu totalno unistili, oni bi izgubili trziste, a to znaci i lovu.Zapamti mrtav rob ne pravi profit,samo ziv.Pogledaj samo tradicionalna Zidovska zanimanja ,pravnik,ekonomista,doktor koznih bolesti (jer su neizlecive, pa celi zivot zivi od istih bolesnika)...
Vecinu ratova (ukljucujuci i svetske) u
zadnjih 200 godina rezirali su Zidovi (ali ih oni nisu i vodili).Oni samo prave profite.Tako ce uskoro biti i u nadolazecim ratovima!

Bepi
21-09-2001, 22:56
Srbo.. a da ti nisi malo previse shvatio ozbiljno Protokole Sionskih mudraac?
Covjece da oni imaju toliko moc o kojoj ti govori pa ocistili bi Palestince, ne bi im se dogodio Holokaust, antisemitizam koji i danas vlada 40% svijet... itd, itd.
Prije su oni najnapaceniji narod u povijesti covjecanstva.
A i kada smo kod toga - sto su to tako strasno skrivili? Od kuda taj silni antisemitizam - ovdje?
Antiislamizam mi je razumljiv u ovo vrijeme i uz sve sto su ucinili - ali kvragu, ja stvarno nikako da pronadjem jednu jedinu stvar zasto bih trebao mrziti sve zidove.

NOSTRADAMUS 2
23-09-2001, 05:09
A zasto mrzis islam.Islam kao vjera to nije organizirala,jer to je nasuprot toj vjeri.Islam propagira mir medju ljudima a ne zlo.Mi ne mozemo sad okriviti Islam kao vjeru za ove T,napade,iako su to izveli ljudi Islamske vjeroispovijesti.U svim vjerama postoje ljudi koji su skrenuli sa bozijeg puta,tj,puta na koji upucuje vjera bilo koja.Medjutim po meni je vaznije pitanje ko je ustvari organizator ovih napada.Mozda su to krscani,sta mislis?

Bepi
23-09-2001, 12:21
Nortradamus... ma daj ne filozofiraj previse. Ti ljudi su to ucinili samo i iznimo jer su bili vodjeni vjerom. Pa sta ti ne shvacas da oni recitiraju djelove Kurana i traze vjecnu zahvalu dok dizu sebe u zrak u skupini nevinih ljudi, dok se zabijaju sa putnickim avionima punih ljudi, djece, zena, staraca, oceva, majki u radne nebodere gdje ljudi bezbrizno rade da bi prehranili svoje obitelji???
Pa samo zbog toga ne samo da mogu zamrziti islam, nego nedao im Bog dadodjem Ja na neki vazni i odlucujuci polozaj jer vjeruj mi ne bih bio toliko stalozen u odluci i nacinu!

P.S.
Tko je kriv? Ti traziz pojedinca? Vrlo jednostavno: Alah!

Bepi
23-09-2001, 12:22
Nadopuna!
Ili mozda bolje ovo ime - Muhamed!

Roko
23-09-2001, 12:36
Evo ga Bepi, kad oslobodi Istru, ide na Islam!
Muslimani, drz´te gace!

Srbo
24-09-2001, 14:17
Zidovi ili Muslimani, isti ti je ×××××!
Za Zidove si Goj , a za Muslimane Kaurin.Ili u prevodu Hriscanin koji treba robovat ili umret!Ali tu postoji i velika razlika.U proseku su Muslimani za klasu gluplji od Zidova i vecinu svojih akcija izvode direktni, za razliku od Zidova koji vecinom rade indirektno i cesto za ostvarenje svojih zelja koriste i Muslimanske fanatike i bez njihovog znanja.Bitna je kvalitetna kamuflaza,farbanje ociju, iskrivljivanje cinjenica i redovno ispiranje mozga.Cifra od sest miliona pobijenih Zidova je dogovorena jos 1942, tako da ne nasedas unapred pripremljenim podacima.Hriscanima nije urodjena podmuklost pa im je zato i tesko shvatit dubinu Zidovske podmuklosti, a njihova podmuklost je proporcionalna njihovu obrazovanju!

Bepi
24-09-2001, 17:03
Srbo... pomanje sa silnim idiotarijama. Jedina mudrost ovdje da je civilizirani svijet konacno shvatio s kim djeli ovaj planet - sa gamadi koju je konacno - hvala Bogu - odlucio istri××××ti!

Srbo
24-09-2001, 18:20
Zbog tih "Idiotarija" si i ti ratovo,i pri tom mislis da je to bilo zbog neceg drugog, ali s vremenom ces ukapirat da su to bile samo iluzije usmerene tako da ti uradis sve u Zidovsku korist.
Knpr. borio si se za Hrvatsku (to ti mislis)uzeo kredite ,kupio oruzje,vracat ces kredite, pa ce ti se raspast Hrvatska, opet ces uzet kredite da ju sacuvas,kupit oruzje i u nedogled.
I u Srbiji je isti ili slican ×××××.
Upravo zbog indirektnog dejstva tesko je ukapirat da iza svega toga stoje upravo Zidovi.Oni sebe predstavljaju kao mucenike i nevinasca, a u stvari rec je o vukovima u jagnjecoj kozi!
Svi smo mi u istom kotlu samo je pitanje ko je u stanju da prizna i shvati realno stanje!

Bepi
24-09-2001, 19:26
Srbo... ja nisam Hrvat, niti sam se ikada tako osjecao, niti zivim u kraju koji se ikada tako osjecao ili to bio. Ja iskreno mislim da je rat u Yugoslaviji bio jedna velika ×××××rija koju su skuhali Tudjman, Izedbegovic i Milosevic. Meni se sva trojica gade. Tko vise, tko manje nije bitno.
Puno je poginulo Hrvata, puno srba i puno bosanaca, a zasto? jedni ce reci za slobodu, drugi jer su htjeli ocuvati exDrzavu. ma zasto? Zbog cega? Sve sto je ostalo nakon toga je sirotinja, bijeda i smrt. Nista drugo se nije desilo, samo smo si medjusobno pomogli da si raz×××××o drzave. Nije bilo dovoljno pameti da se mirno pozdravimo i svatko svojim putem. Ali se nadam da danas postoji dovoljno pameti da vise nikada nitko od nas nece na sljedeceg dignuti ruku. Nazalost, vidim ja da ovi islamisti u BiH ne vide to tako. No pustimo njih, oni su ovako i onako samo neuceni jadnici koji kopaju kalale i u Beogradu i u Zagrebu, a u Italiji su u zatvorima (jer su svi redom ilegalni emigranti i kriminalci - koje Italija , a i ja, vide istim ocima kao i kurde, marokine, cecene i albance). Stoga jasno je sto su i tko bosnaci. Jedna zaostala drzava koja puno laje a malo cini - stoga i je protektorat NATO-a.
A biti ce to jos 50 godina. Zato tko ×××× Bosnu - oni su samo dobra i jeftina radna snaga. Rade 13 sati na dan i platis im 20Eura i oni skacu od srece i ljube ti noge - ha ha ha ... primitivni i jadni!

anto
24-09-2001, 20:28
Srbo nije Bepi ratovao za Hrvatsku.To mu nemožeš prikačiti.Samo neznam što ga je sada uhvatilo.Možda ga i prođe.Bog

Bepi
24-09-2001, 22:23
Znas sta me uhvatilo! Da se ja sada osjecam da je napadnut moj dom! napad na USA, pokusaj napada u Romi... osjecam i jesu napadi na moj dom! Jer se osjecam Europljaniom, zapadnjakom.
i evo. Kada je bio rat u Yugoslaviji gledao sam ga isto kao i nedavno rat u Makedoniji. Zao mi je ali tako je. Samo mi je tada bil ozao sto je Istra, donekle i neizravno, bila umjesana u to. Evo... to osjecam i to sam osjecao. Zao mi je Anto / Ja nisam hrvat, nitko od mojih sunarodnjaka to nije sto im god pisalo u dokumentima. Tako se osjecamo, to jesmo. Nas zaboli kada se nesto dogodi u Hrvatskoj, naravno - ljudi smo i osjecajni smo. No mnogo nas vise zaboli kada se dogodi nesto u Romi jer je to nase - to smo mi. Zao mi je... ali tako je. i ja tu ne mogu nista.

P.S.
Istra je Europa i tako se osjeca i tako se ponasa. Nas boli ono sto se desilo jer se to desilo i nama.

To je razlika izmedju mene i tebe. Za tebe je to nesto daleko i u USA, EU... ufff kako je to daleko. Na drugom kraju svijeta, druge drzave...

A za mene je to kao da mi je u dvoristu.
Jer to i je u mojim domovinama. Jer se tako i osjecam, jer to i jesam.

P.S.
Jucer je sprijecen napad islamista vjerovatno na Vatikan i USA ambasadu u Romi!

Srbo
25-09-2001, 13:50
Evropa a pogotovo Amerika su pod Zidovskim kormilom i njima se ×××× i za Srbe i za Hrvate i za Muslimane!
Mi im dodjemo nesto ko' WC hartija,kad zatreba ,upotrebi pa odbaci.Dok se to ne shvati mira na Balkanu nece biti!A kad se to ukapira onda cemo se vise okretat radu , ucenju i trazenju nacina za samostalan opstanak bez etiketiranja evropskim idealima koji su dobri samo za one cija je pocetna ekonomsko - politicka situacija dobra, a za nas su pogubni, jer dok ispostujemo sve njihove ucenivacke zahteve, totalno ce mo propast!Dakle opet lova (Zidovi) vrti gde burgija nece!

MUSA
25-09-2001, 21:30
Sta ste se raskokotakali?
Zidovima ste se naguzili a na nas Muslimane se izkezili!Ne boj te se, necemo od cjele Evrope napravit Dzamahiriju, samo od pola!

anto
25-09-2001, 21:39
Musa druže stari vidi se dasi velikodušan.Rekao sam ja da ti ipak imaš srca i duše.
Bepi nisam ti ja kriv što ti je istra u europi pa ti sad moraš ratovati.Ako bude izbjeglica iz te vaše europe evo mi slavonci ćemo vas primiti a mislim i Srbi u srbiji da će vas rado ugostiti.Bog

MUSA
26-09-2001, 13:49
A za Istru se ne boj, nece oni ratovat!
Sjeverna Italija je dovoljno bogata, a Hrvatska ce bit dovoljno siromasna da se taj problem rjesi monetarnom transakcijom.E sa Dalmacijom je stvar vec krvavije prirode....!?
Za Istru Zidovi nece imat dovoljno manevarskog prostora da naprave ××××××, al' bolan Dalmacija....!?

Srbo
27-09-2001, 13:49
Jednostavan eksperiment!
Udjite u Microfoft Wordi ukucajte velikim slovima Q33 NY
To je broj leta prvog aviona koji je udario u WTC.Predjite misom (hajlajtujte) ukucano,povecajte na 48 ili vise pa u fontu odaberite opciju Wingdings,vecinom na samom dnu fontova.
I sta ste dobili?
Razmislite zasto?

Bepi
27-09-2001, 17:44
Citajuci ove poruke ovdje kao da je na svijetu 80% zidova. Pa ljudi vi se potpuno ludi!

Adolf
27-09-2001, 21:31
Nije na svjetu 80% Zidova, nego od sveg zla na svjetu Zidovi stoje iza 80% smisljenog zla!To znaci da su dio tog zla i drugi uradili ali po Zidovskom naredjenju ili narudzbi!
Adolf

Bepi
28-09-2001, 10:52
Adolfe... tako nabrijani antisemitizam moze doci samo iz tri stvari. Istine (a to nije), fasciniranjem nacisticke povijesti (i mene ona fascinira i ocarava pa nisam nacista), ili pokusaj da se pripada necemu mnogo vecemu (citajuci tvoje poruke Adolficu vjerujem da si neki mulac obrijane glave sa bijelim vezicama na Getta Gripicama sa spitkom na kojoj je zasivena juznjacka zastava i jedan kukasti kriz. No na tvoje razocaranje moram ti reci da pravi i istinski nacisti nisu huligani, nezaposlenici, najnizi slojevi drustva kao ti, vec ozbiljni ljudi u kravatama smirenog i uljudnog ponasanja koji u parlamentu, biznisom ili cak umjetnoscu dolaze do moci koja im osigurava da svoje ideje pretoce u djelo!

Adolf
28-09-2001, 13:53
E Bepi, Bepi!
Na potpuno si krivom tragu.Ne samo da ne izgledam tako kao sto me ti opisujes,nego ni nacin mog rada i razmisljanja nije uokviren takvim ularima.Tupane takvog izgleda kao u tvom opisu ni malo ne simpatisem,ali svatko ima pravo da pravi od sebe sta hoce, ali samo od sebe , a ne i od drugih kao sto cine upravo Zidovi!
Prouci Kabalu,prouci osnovne ideje satanistickih organizacija i raspitaj se tko su (vecinom)osnivaci (a cesto i glavne osobe)u tim organizacijama i koje osobe su vecinski clanovi tih organizacija.Mozda dodjes do slicnih rezultata kao ja,glavni osnivaci su vecinom Zidovi ali vecinski clanovi nezidovi.Pitaj se zasto?Na svakom podrucju Zidovi su pustili svoje pipke,a nepostojeca podrucja su izmislili samo da bi razvodnili snagu nezidovima!
Adolf

Bepi
28-09-2001, 19:42
Drago mi je za tebe Adolfe ako nisi. Ali ako si takve ideologije trebao bi znati da nikako ne bi smio stajati na strani zaostalih i inferiornijih muslimana.

P.S.
Vremena se mjenjaju. i bilo bi ti bolje da se i ti mjenjas sa njima!

Adolf
03-10-2001, 13:40
Muslimani su Zidovska suprotnost, krajnost koja nije toliko intelektualno potkovana (u prosjeku) ali ideja im je komplementarna tj. ako nisi Musliman onda si kaurin kao i za Zidove, ako nisi Zidov onda si goj, u svakom slucaju ili si im rob ili si im divljac za odstrijel!
Istina u svakoj grupi ljudi je moguce naci i one dobronamjerne, ali ja govorim o prosjeku koji je kod Zidova naj izrazeniji u negativnom obliku, a sto je tesko uocljivo upravo zbog njihivig indirektnog djelovanja, pa se stice utisak da svi drugi cine zlo, a samo Zidovi ostaju posteni.Za razliku od Zidova Muslimani su u prosjeku direktni, pa svaku njihovu negativnost lako se moze uociti i osuditi.Podmukolst i skrivenost je uz nivo obrazovanja najjace Zidovsko oruzje!
Adolf

MUSA
03-10-2001, 17:28
Ajd' sto vam ne valjaju Zidovi, tu ste u pravu, al' sto imate protiv Muslimana?
Pa danas smo samo zaustavili medjugradski autobusni promet u SAD-u!
I nista vise.

Kristina, London UK
03-10-2001, 18:12
Ja vise volim Zidove nego muslimane. Jel neko ima sto protiv?

bolji svijet
04-10-2001, 13:10
E da stvarno ste upravu, mislim da je najbolje, ajmo pobit sve zidove a kad pobijemo sve zidove onda ce nam smetati muslimani pa cemo pobit i njih pa crnci pa kinezi pa ... da ne nabrajam dalje.
I dobicemo savrseni svijet u kojem ce svi biti isti a ako neko slucajno pomisli da bi mogao po necemu biti drugaciji ubit cemo i njega.
Samo meni takav svijet ne treba pa vam dajem za pravo da odmah ubijete i mene...
:o :smile09: :smile11:

Kristina, London UK
04-10-2001, 14:36
Ja definitivno nisam za ubijanje Zidova posto mi je boss na poslu Zidov. Dobro me placa i uvijek mi sredjuje probleme kad mi nesto treba. Tko je vidio da ubijes ruku koja te hrani!
:) :) :)

Srbo
04-10-2001, 16:56
Probaj da zamenis uloge, da ti budes njemu bos pa ces videti njegovu reakciju!!!

Kristina, London UK
04-10-2001, 18:14
Tko je tebe Srbo pitao ista. Ti nemas pravo glasa na Hrvatskom forumu.
:)) :)) :))

Srbo
04-10-2001, 18:18
Da ti Kristina ne postade Zidovska ××××× sigurno bi i drugacije pricala,ovako te obrezani obrlatio u Zidovsku korist, pa nikakvo cudo sto ti Zidovi postadose ljubimci!

Kristina, London UK
04-10-2001, 19:19
Blago tvojoj kevi, Srbo, sto rodi sina s takovim jezikom. Sram te bilo.

Srbo
04-10-2001, 19:50
http://CompuSerb.com/SDL

Baci pogled pa razmisli zasto!?

MUSA
04-10-2001, 21:55
Kristina, kurvo Zidovska, od××××!!!

Kristina, London UK
05-10-2001, 03:57
Vidi vas, Srbin i Musliman pa ujedinili snage da mene napadnu. A do jucer ste se klali, konjine jedne.

Srbo
05-10-2001, 13:38
Ej bre Kristina, pobrkala si loncice.
Svojom mrznjom prema Srbima i muslimanima ti si u svojoj glavi ujedinila dve nepomirljive strane.
Srbi sa Balijama mogu da zive i kao komsije u miru, al' prijatelji to vec malo teze.Al' jedno je jasno, Zidovski ××××× ti je ispro mozak , pa ti mrzis sve one koje bi i trebala po Zidovskoj zelji da mrzis!Prestani razmisljat kako Zidovi zele pa ce ti se naglo povecat i broj prijatelja u svetu!

Kristina, London UK
05-10-2001, 14:21
Sto ti pricas i baljezgaris, Srbo???
jesi li ti uopce procitao moje postove?
Kakav zidovski k....? Ja sam samo rekla da je meni boss na poslu Zidov, a ti iz toga odmah napravio porno film.
A to sto vi i Muslimani mozete zivjet u miru jedni do drugih su tvoji bradati prijatelji najbolje pokazali u zadnjih par godina. Sjeti se, Srbo, Srebrenice i ostalih BIH mjesta.
A osim toga, i Albanci su vam Muslimani, pa nesto ne zivite s njima u miru na Kosovu, ha?
Htjeli ste veliku Srbiju, a sad vam je sve manja i manja.

Srbo
05-10-2001, 17:43
Kandjija na kraju puca!
To sto je tvoj mozak Zidovskim kurcem ispran , to je tvoj problem, ali to nije razlog da ostale davis sa svojim prozidovskim farbanjem ociju!
Budi iskrena pa napisi, koliko puta nedeljno te tvoj Zidovski boss povali preko svog stola u kancelaeiji?

Kristina, London UK
05-10-2001, 18:09
Iskreno, Srbo...0 puta!
Ali prije bi ja dala nekom Zidovu da me "povali" ,kako ti to kazes, nego nekom Srbinu.
Ti vjerojatno ni nemas s cim povalit pa se ovdje dolazis kurcit. Ali dzabe ti je to. :))

Srbo
05-10-2001, 21:56
Zagadjenu kucku Zidovskim sindromom ni jedan iole razuman sa kurcem medju nogama ne bi po××××, za to se ne moras bojati.A za mog se ne boj, za moju gospodju sasvim dovoljno i u kvaliteti i u kvantiteti, al' nije obrezan!

Klip
06-10-2001, 02:42
Jesi li ti siguran da je tvoj za tvoju gospodju dovoljan? :smile11: Nesto cujem ona shara okolo! Matere mi ja bi se malo zamislio da sam na tvome mjestu. :smile06: :smile06: :smile06:

Kristina, London UK
06-10-2001, 14:01
Zar vi, Svrbi,niste braca "Jevrejima". I zar se niste zajedno borili protiv "ustaskog fanatizma".
E jesi nepametan.
A to sto imas batinu za oprasivanje, cisto sumnjam.
:smile06: :smile06: :smile06:

Srbo
09-10-2001, 13:48
Niko za svoju nikad ne moze 100% bit siguran,al' uvek ostane i za suvlasnika.Najvaznije je da ju ne zagadjuju obrezane glave Zidovskei Baliske!
I Srbi su se borili protiv Ustasa al' to ne znaci da su im interesi bili isti.
Dok su se Srbi borili da prezive, Zidovi su se borili da uvecaju svoje profite!A to rade i danas i pritom ne gledaju koliko ce leseva iza sebe ostavit!

Miloje
09-10-2001, 14:17
Srbo, konju jedan
Koji ti je moj covece, udruzio si se onim turcinom, pa jedes govna ovde na veliko! I kad vec pricas gluposti, pricaj ih u svoje ime, a ne u srpsko, tutubanu jedan seljacki! :))

I sto je jos gore, mamlaze, kako te nije sramota tako razgovarati sa devojkom?!? Nego se lepo vrati u sumu odakle si i dosao i povedi ovog Musu, valjace ti on kad ti se digne, da imas gde da umocis! :))
Posle i on to moze uraditi tebi, pa da budete sretni i zadovoljni! ;)

Kristina, London UK
09-10-2001, 14:42
Zivio Milojica, moj Srpski branitelj. :)) :)) :))

Srbo
09-10-2001, 18:08
E Miloje, Miloje!
Razumeo sam ja tebe al' ti nikako da ukapiras mene.Meni je jasno da ti ne mozes jasno da vidis ko je ko u ovom ludom svetu, zato sto Zidovi sve zlo sta rade , rade zakukuljeno preko nezidova placenika-posrednika, a u isto vreme glume velicanstvene prijatelje sa svim i svakim.Svati bre Srbine,NATO nije bombardovo Srbiju iz luksuza, nego su Zidovi sve to isplaniral,naredili i uradili.Sigurno se pitas zasto bas Srbiju kadu su zajedno sa Srbima i Zidovi ubijani od Nacicta i Ustasa.E pa vidis brale,Zidovima se ×××× za sve isvakog osim za vlastitu guzicu i oni ne trebaju za prijatelja nikoga osim Zidova,a svi ti lazni smesci su samo farbanje ociju naivnima.Uz to Kosovo je prepuno zlata i ostalih prirodnih bogatstava.
Posto su Turci prirodni neprijatelji svima pa i Zidovima, ti si dobio laznu sliku o mojoj simpatiji prema Balijama.
Posle cetverogodisnjeg ratovanja protiv tih svinja nisam ni pomislio da se ikad sa takvima druzim!
Razmisli Srbine iza cijeg smeska mozes ocekivat pomoc ili noz u ledja i procitaj Protokole Sionskih Mudraca!
Srbo

Dr. Kristina, London
09-10-2001, 18:23
Dragi druze Srbo. Poslije visemjesecnog promatranja moje kolege i ja dijagnozirali smo u vas slucaj tzv. Srpskog ludila.
Bolest je usko povezana s bolestima u porodici kravljeg ludila, a kod bolesnih Srba se manifestira tako da bolesnici haluciniraju kako je cijeli svijet protiv njih i da ih nitko ne voli te da svi suruju protiv njih.
Lijecenje je dugotrajno i ne u potpunosti uspjesno.
Za sada preporucam mirovanje, tople napitke i ne gledanje serije "X files" (za koju smo znanstveno utvrdili da potice jos teze sklonosti raznoraznim konspiracijskim teorijama), Srpske televizije, te ne slusanje Srpskih radio stanica zbog dezinformiranja publike i mogucih kobnih posljedica na vasu bolest.
U nadi da cete prihvatiti moj savjet,
Prof Dr psihologije Kristina

Dr. Sam
09-10-2001, 19:44
Stovana Dr Kristina!
U nasoj bolnici, u kojoj sam clan tima koji se intenzivno bavi istrazovanjem gore opisane bolesti od 1991 do danas, nasa istrazivanja su pokazala da je jedini lijek i zastita od prosirenja navedene bolesti ilovača i to ona koja se nalazi 2m ispod povrsine zemlje i dublje. Dokazni materijal naseg tima proslijedili smo svim zemljama svijeta i oni su nedavno i javno potvrdjeni u zemlji u kojoj vi trenutno zivite. Oboljelima od ove bolesti preporucam da se obrate prvoj veterinarskoj stanici u mjestu boravka ili Pitagori bez obzira gdje bili ili boravili.
Srdacan pozdrav!
Dr. Sam

Jovanka Broz
09-10-2001, 20:26
dr. Kristina

Vrlo ste neinventivna osoba. Zar Vama nikad samoj ništa ne padne na glavu? Možda cigla? Pa trabunjate!
Ne dirajte Vi u mog švalera. Dala sam Vam Tita! Ovo je svinjarija!

srbo
09-10-2001, 20:30
Stovani druze Dr Sam iliti Pitagoro!
A sto mi ti ne bi popusijo ××××× dok sam ja jos vruc, jer kad umrem od te bolesti, moraces ga dudlati na ladnjaka!

Bolje je kad su ti usta puna, priznaj lukavce da o tome nisi mislio! A onda cemo razgovarati o ilovaci!

Dr. Sam
09-10-2001, 20:50
Diagnoza
Potvrdjujem gore navedenu bolest/Najvisi IV stupanj. Uvjeren sam da je bolest prenesena i na mnoge druge sa kojima je osoba bila u kontaktu i da ce se isti uskoro javiti. Moram primijetiti da mnogi jos uvijek slobodno hodaju i sire bolest. Nadam se da ce ova pomoc koja je krenula prije dva dana ipak spasiti neduzne. Za sada nazalost nema druge terapije za sve one koji su inficirani. Zaista mi je zao. Zato ako u tvom selu nema veterinarske stanice ili nikoga tko bi ti mogao pomoci onda ti preporucam da ga sam sebi stavs dok je jos vruc, mozda ti pomogne i umanji bolove, i tako kopaj. 2m i dublje. Ako imas zube dobro stisni. Zaista mi je zao ali to vam je jedini lijek do daljnjeg.

Prof Dr Kristina, UK
09-10-2001, 21:10
Cijenjeni kolega Dr Sam.
Znanstvenici iz Nizozemske su nam takodjer dali slijedece rezultate njihovih istrazivanja te opake i podmukle bolesti.
U nekim slucajevima pronadjeno je da ostra Haaska klima moze djelovati pozitivno na bolest. Odnosi se uglavnom na bolesnike sa naprednim stupnjem Srpskog ludila.
U takovim slucajevima je preporucen dugotrajni boravak u toj dalekoj i nama prijateljskoj zemlji.
P.S.
Bolesnici s pre poodmaklim stupnjem bolesti su obicno u bunilu i kod njih je moguce protestiranje protiv slanja na Nizozemski oporavak. Na zalost takovima nema spasa i tada je najbolje pristupiti metodi broj 2-tretman s ilovacom.
Zahvaljujem na povjerenju,
Prof Dr klinicke psihologije Kristina.

Srbo
09-10-2001, 21:51
Ej bre!
Bolje i lud otvorenih ociju nego coravi pametnjakovic pored vlastitih ociju!

Dr. Sam
09-10-2001, 22:43
Draga kolegice, zahvaljujem Vam na vasim navodima i upozorenjima. Poznata su mi istrazivanja i diagnoze Nizozemskih kolega koji su u svom radu ukljucili vrsne strucnjake sirom svijeta te dali na uporabu njihove najbolje opremljene ustanove da bi se ova bolest konacno iskorijenila. Redovno sam u kontaktu sa kolegama koji rade u tom timu i nikako ne sumnjam u njihov uspjeh. Danas sam upravo saznao da su prosirena istrazivanja bolesti kod jedne svinje koja se upravo tamo nalazi na lijecenju. Mi smo u Hrvatskoj jos 1989 upozoravali nas narod a kasnije i svjetsku javnost na bolest te svinje i njeno naglo sirenje, dakle 2 godine prije nego se ta epidemija pojavila u Sloveniji a kasnije i u nasoj zemlji. Mi smo bili jako iznenadjeni kada se ta bolest pojavila i u Bosni. Kasnije smo ustanovili da su bolest prenijela dva vola i jedna krava koji su u to vrijeme redovno odlazili na sastanke kod ove svinje o kojoj je rijec a i svinja je nekoliko puta boravila u Bosni. Kolege u Nizozemskoj su nedavno pregledali ovu kravu koja se pokazala pozitivnom. Na opce iznenadjenje stanovnika Hrvatske i posebno Bosne ta krava je sada u Srbiji. Nama je to sve poznato i zato pokusavamo svakim danom da upozorimo svjetsku javnost sa ovom fenomenom i posebno nas narod jer nikada nije dovoljno upozoravati da se ne dolazi u kontakt sa gore navedenim vrstama, odnosno mogucim zarazenim osobama.
Bilo mi neobicno drago kada sam vido da je nas zajednicki pacijent poceo sa iskopavanjem i da je poslusao nas savjet. Bez obzira koliko to bilo naporno u ovom slucaju, ipak vrijedi pokusati. Zar ne. Mohamed je davno rekao: Ako spasis jedan zivot spasio si cijeli svijet a to je i nasa profesionalna duznost. Pozdrav!

Srbo
11-10-2001, 13:52
E da i velivanstveni Dr Hitlerijus je primenio formulu, kvadratni koren iz jedan posto populacije, al' na zalost samo na jedno parce zemljine kugle.
Morat cemo prosirit upotrebljivost te formule.Naravno populacija=Zidovi!
Coravcima svejedno!

Prof Dr Kristina, UK
11-10-2001, 14:45
Srbo, smokljane jedan srpski!!
Da li se ti hoces oporaviti ili ne??? Jesmo li ti lijepo DR Sam i ja rekli da kopas. Kopaj!!!!

Srbo
11-10-2001, 17:30
Samozvana hvalisava
Prof Dr Kristina, UK!
Stani bre pred ogledalo pa se upitaj
"Ko si i sta si".
Kad nadjes odgor javi!

Prof Dr Kristina, UK
11-10-2001, 17:58
Postovani gospodine Svrbo. Stala sam pred ogledalo i nasle, bre, odgovor.
tko sam-ugledna profesorica i doktorica klinicke psihologije u Londonu, specijalizacija su mi tzv. srpsko i islamsko ludilo.
sto sam-zensko
Nadam se da vas je ovaj odgovor zadovoljio.

BiH.
12-10-2001, 03:45
Draga moja Kristina posto sam ovo sve procitao,sad mi se ××××× digao puno pa sam zazelio da te vidim u mom krevetu dva sata bez prekida.Sta mislis mozeli te to zadovoljiti.Kapa pravi posao nebud luda,pusti filozofiju.Pusti Zidovski ×××××,to nije fer,pored Bosanskog.Nego ovako ,pozdravi mi KRALJA Petra ako ga negdje sretnes,cuo sam da ce mu se pridruziti i Milosevic.Kazu i ovaj drugi je prenio zlatne poluge na sigurno u VB.A u Srbiji se posrao pa se domaci sada guse od smrada.Mozda bi za mene bila bolja tvoja kcer ako je imas,stari vuk voli da dere mlado jagnje.

Srbo
12-10-2001, 13:45
Potpuno zadovoljan!
S kim si takav si!
Sad mi je sve jasno.Sa ludjacima ne mezes da budes normalna.Zato tvoje razmisljanje i jeste toliko abnormalno.
Nikakvo cudo, i tvoj Francek imo iste simptome ko' i ti.Sledi isti svrsetak!

Kristina, London UK
12-10-2001, 14:23
BIH, kakva kcer te spopala? Ja da i imam kcer imala bi maximum desetak godina, pa nisi valjda pedofil???

:o :o :o

MUSA
12-10-2001, 17:49
Jel' bolan, zidovska kucko jesil' bar mladja od Hitlera?

Kristina, London UK
12-10-2001, 19:16
Kakvi mladja, starija sam i od Muhameda.

MUSA
15-10-2001, 02:56
Onda crkni kurvo Zidovska!

Kristina, London UK
15-10-2001, 16:42
Musa, zadivljuje me tvoja inteligencija te tvoje promisljeno i pomno istrazeno politicko debatiranje.
Koliko si ono razreda osnovne skole zavrsio, 3 ili 4?

MUSA
16-10-2001, 03:07
××××××tino Zidovska!
Skolovaniji sam i od tebe i od tvog Zidovskog boss-a zajedno!A uz to nisam corav pred vlastitih ociju ko' ti, kurvo Zidovska!

Kristina, London UK
16-10-2001, 04:24
Stvarno, Musa, vidi se odmah da si ti skolovan covjek. Najvise po rijecniku.
Reci gdje si se to skolovao?
Na bazaru dok si pilice prodavao???

Pcelica
16-10-2001, 11:40
Ovo je jadno i sramotno i bljutavo, bljak, bljak, hmmmmmm, necu moci praviti med koliko ste me rastuzili. Ovdje se fino vidi kako nacizam i danas vlada i kako biste (neki od vas ovdje)postupili isto kao Hitler. Ili kao ustase. Jasenovac je pun Zidova i Srba i Roma i Hrvata.
SRAM VAS BILO. Vi biste pobili cijeli jedan narod? U cije ime? Zasto? Tko ste vi da bilo kome sudite?
Ima Zidova koji nedvojbeno "iskoristavaju" svoju tragicnu prostlost, ali ima dobrih ljudi i postenih. Ovakvo generaliziranje stvari je samo dokaz vaseg vlastitog neznanja, netolerancije i svih osnovnih vrijednosti morala i etike.
I kakva je to osoba koja sebi odabere nick "Adolf Hitler"!!!???????
Jel to iz sale?? Divljenja?? Postovanja??Ili uvjerenja?? Sto god da je, zalosno je, i ta osoba je odlicna za psiholoska istrazivanja. Cudo jedno.On kao da nikad nije vidio slike ubijanja i paljenja i sakacenja i mucenja djece i zena i staraca. On kao da ne zna kakav je ljudski izrod bio Adolf Hitler. Danasnja Njemacka se srami tog imena. Srami ga se cijeli svijet. A tu se neka isfrustrirana i ocito, bolesno paznje, zeljna osoba ponosi tim imenom. Fuj Fuj.
Pcele ce odrzati ozbiljna savjetovanja o tome kako nas ljekoviti med ocito nekima ne pomaze. Takvima samo Bog moze pomoci. :( :( :(

fordperfect
16-10-2001, 11:56
Pčelice, baš lijepo mašeš tim svojim krilima, a i sviđa mi se tvoj med. Hoću samo da znaš da mi je drago što postoje bića poput tebe. Da se ne osjećaš ovdje usamljeno, znaj da sam uz tebe.
Kako ti ono kažeš, mah-mah
http://www.plauder-smilies.de/natur/ylflower.gif

Pcelica
16-10-2001, 12:16
Jooooooooj, Perfektni Forde, a kak' si sad napravio taj cvjetic???? E, imam ideju, ajde jos stavi tih cvjetica, da ovima tu malo zeznemo koncepciju, hihiihihii :smile08: :smile08:
Mah-mah

Adolf
16-10-2001, 13:50
Pcelice!
Otvori oci ili ih bar obrisi od zidovske boje, ako i sam nisi Zidov!
Zasto "dobri" Zidovi nista ne poduzimaju protiv svoje zloceste brace?
Drzao ljestve ili krao, isti ti je ×××××!Ti si lopov kako god da okrenes.Zato pamet u glavu i otvori oci!
Uskoro ces opet u rat, svi ce ti biti krivi, samo ne oni koji te u njega guraju (Zidovi) preko svojih izvrsnih organa (bez obzira kojoj politickoj organizaciji pripadali).

MUSA
16-10-2001, 13:53
Zidovska droljo!
Pa zar mislis da ja obilazim vasare za izgladnjele?
Pa nism ja Hrvat pa da prosijacim i lizem tudje guzice!
Kucko dopametise!

Kristina, London UK
16-10-2001, 14:29
Musa, isperi usta od tog otrova i ne prostaci kao kocijas. Reci nesto pametno i iznesi svoje argumente na fin nacin (mada sumnjam da ti to mozes) pa se onda mozemo razgovarati. Prije toga ne.
A ti, Adolfe, ne znam sto da ti kazem.
Koliko ti to Zidova osobno znas pa si dosao na zakljucak da su oni takovi zli ljudi?
Stvarno ste i jedan i drugi degenerici.
Ne razmisljate svojom glavom, nego se tu razbacujete nekakvim umobolnim i zastarjelim filozofijama. Pitam se sto vama fali u zivotu da ste tako puni mrznje.

fordperfect
16-10-2001, 15:02
Pčelice, evo nečeg što neki ovdje ne vole. Borit ćemo se protiv njih cvijećem.http://www.plauder-smilies.de/natur/petals.gif
http://www.plauder-smilies.de/natur/flowerkitty.gif
http://www.plauder-smilies.de/natur/flower.gif
http://www.plauder-smilies.de/natur/flower.gif
http://www.plauder-smilies.de/natur/flowerface.gif
http://www.plauder-smilies.de/natur/daisy.gif
http://www.plauder-smilies.de/natur/sun1.gif

Pcelica
16-10-2001, 15:22
Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vidi sto je krasnooooooooooooooo!!!!!Idem sad do kosnice spremit' malo meda za Kristinu i za tebe Perfektni Forde, pa se vidimo .

Mah-maaaaaaaaaaaaah :) :smile08: :)

Kristina,London UK
16-10-2001, 17:41
Vidi Forda sto se razbacuje cvijecem, bas lijepo.
Daj i nas nauci pa da i mi mozemo.
:)

fordperfect
16-10-2001, 18:37
Smajlići,cvjetići s slično, sve je objašnjeno na forumu prijateljstvo, u temi Could I Have This Kiss Forever, i to od cetvrtog posta pa na dalje. Prilično je jednostavno. Ima puno znakića, za svakog ponešto, ipak puno je više vražića i srednjih prstića nego cvjetića, ali to je obično tako... Sad će nastati totalni urnebes, ali neka, bit će zanimljivije.

Kristina, London UK
16-10-2001, 19:17
Hi Hi Hi, Vise cvijeca, manje smeca!!!!!

MUSA
17-10-2001, 13:49
E da smo cvijece ce i ostat iza vas,a mozda samo korov!

SRBO 2
17-10-2001, 16:36
PITANJE ZA SRBU?????
DAJ BRATE OBJASNI MI ONO "Q33 NY" ??
sve sam napravio i ispalo mi je avion,2 nebodera,kostur i onaj zidovski znak!!
i sta ti mislis sta to znaci??????

Srbo
17-10-2001, 17:26
Zidovska Zavera!
Pa sta mislis ko ce najvise love da zgrne posle tog ataka?
Zna se Zidovi!
Oni izmisljaju ratove u kojima drugi ratuju, a Zidovi ih sponzorisu i pri tom ubiru debele profite!Otvori bre oci covece!

MUSA
18-10-2001, 14:05
Hrvati su postali zidovske ulizice i dupelisci pa ce zato i proci ko Zidovi!
Kama sistem!!

Srbo
18-10-2001, 20:43
Moguce!
Na kraju krajeva, to su problemi koje ce te vi Muslimani resavat sa Hrvatima i to uskoro,prvo u Bosni a onda i u Hrvatskoj!

joza
19-10-2001, 04:05
Mislimani nama Hrvatima mogu samo popusit ×××××!

Srbo
19-10-2001, 13:51
Mali experiment!
Potrazite
-koliko Zidova zivi u Hrvatskoj, Srbije?
-koliko od tih Zidova je nezaposleno?
-koliko od tih Zidova je na izvrsnim rukovodecim polozajima?
Uporedite sa ostalim brojem Hrvata u Hrvatskoj i Srba u Srbiji!

Kristina, London UK
19-10-2001, 14:32
Bravo Srbo!
A jel mozda doslo do tvoje tupaste glave da su zaposleni zato jer su izvadili ruke iz dupeta i ne boje se rada, za razliku od tebe sto samo ××××s po forumu?

Miloje
19-10-2001, 14:59
Srbo,
Kristina ima potpuno pravo. Stvarno je doslo vreme da prestanes srati o Jevrejima, jebali te oni! :o
Koji ti je ××××× covece, paranoises bezveze, lupas gluposti!!!! :))
Ako nisi znao, vec odavno imas tretman Mehmeda, "Nostradamusa", Muse i ostalih debila ovog foruma! Pocni da budes konstruktivan i unormali se, inace cu i ja poceti da te zajebavam! :))
Pa sad ako ti je stalo da se takmicis sa Mehom i ostalim Turcima ovde za primat ×××××× FORUMA, ti samo izvoli i nastavi da kenjas! :o

KOMANDNI
19-10-2001, 17:40
Idi Srbo u svoju Srbiju i u njoj kenjaj takvim kao ti!.

Srbo
19-10-2001, 19:58
Srao ja nesrao,al' Zidovi vas jebu u zdrav mozak, a vi posto ste coravi pored vlastitih ociju sve dublje i dublje upadate u govna!Znam sad ce te kazat da opet ××××m, al' vas je problem sto od trenutacnih problema (za vas smisljenih) vi ne vidite glave koje smisljaju te probleme.Za razliku od vecine vas ja nemam tih opterecenja pa podosta jasno vidim izvor zla , a posto nemam upliva u njihove tokove jos ne znam koliko duboko su zagazili u te vode.Sudeci prema trenutnim rezultatima pripremaju nam tesku jebacinu, a ko ce to da prezivi videcemu u sledecih dvadesetak godina!
Ko prezivi pricat ce!

Kristina, London UK
19-10-2001, 20:29
Mozda je to da ti, Srbo, jedini vidis istinu, a mozda je i to da previse gledas X Files i bavis se konspiracijskim teorijama.
Just because you're paranoid, doesn't mean they're not out to get you.
:smile07:

Srbo
19-10-2001, 22:01
Its only your stupid opinion!
Na kraju krajeva ti si se i onako prodala Zidovima pa ti se ×××× kako ce proc tvoj narod kojim svakim danom sve vise i vise komanduju Zidovi!
Your the garbage brain is sold!

NOSTRADAMUS 2
20-10-2001, 01:57
Na Kristinu ejekuliram!

Kristina, London UK
20-10-2001, 03:52
Srbo, fantasticna ti je ova zadnja recenica, to ni Englezi ne bi mogli razumit. A ne cekaj...to ti pricas u siframa kao pravi tajni agent. :smile07:
Nostro, ti si se vidim ostavio islama kad si poceo na mene ejekulirat umjesto na salame, huh?

SAMOUKI 2
20-10-2001, 08:37
Srbo,znamo mi dasu nam Jevreji veliki neprijatelji, ali ne znamo kako im promijeniti osjećaj prema nama Hrvatima.To nam treba. A vi to znate jer, zavrijeme Hitlerove ere, ste prvi u svijetu očistili Beograd od Jevreja, i mrtve ih smjestili u logore, Banjica i Sajmište, a Jevreji još o tome ništo ne govore i vladaju se prema vama kao braća - u odnosu na nas Hrvate kojim stalno spominju Jasenovac kao i vi Srbi,koji ste u jasenovačke rake bacali i Hrvate i Nijemce i druge da samo bude što više kostiju u jasenovačkim masovnim rakama/grobnicama. Pa kao susjedi kažite nam što da radimo da bih od Jevreja napravili sebi prijatelje?. Unaprijed hvala !.

NOSTRADAMUS 2
21-10-2001, 05:22
Hrvati ZLOCINCI,Srbi ce se vratiti u krajinu!

Sljedbenik Samoukog
21-10-2001, 05:39
NOSTRO, nedaj Bože da ti se želja ispuni.
Tko živi u zemlji svojih pradjedova a odriče se pravog nacionalnog imena,taj svoje potomke stavlja u propast.

Bibikalo
21-10-2001, 05:49
Kakav bi zaokret bio na svijetu da je recimo Hitler pobjedio?
Piam se sta bi bilo sa ovim Nosterdamusom, Mehom ,Milojkom i Zidovima?
Kako bi se Hrvati ponasali ,gore prema njima nego oni prema nama?
Kako god ali sam siguran da ove balije nebi srale op netu ni blizu kao sada.A ja bi sigurno imao jednoga srbina za slugu u stalama, a zidova kao povrtlara.JOJ sto bi bio raj na svijetu. :) :o :)) :smile06: :smile07:

Sljedbenik Samoukog
21-10-2001, 06:05
POGRIJEŠIO SAM

Žurnjom sam NOSTRU pogrešno stavio u bosanske Muslimane,i po tom kriteriju napisao tekst. Žao mi je.

-A sada ću mu kao Srbinu:

NOSTRO, srpsku krajinu možeš imati u Srbiji a ne u Hrvatskoj !. AMEN.

NOSTRADAMUS 2
21-10-2001, 06:29
KAD SAM BIO MALI ZNAO SAM SVOJ PRAVAC ONI BILI KATOLICI A JA PRAVOSLAVAC. I TADA SU MENE TJERALI ODAVDE PSOVALI MI POPA A JA NJIMA FRATRA. zivjela nacija Bosanska!!!

Srbo
22-10-2001, 02:30
Pomoc Hrvatima u nevolji!
Ocete Zidove za prijatelje?
Nema frke,dobrovoljno vam prepustamo sve srpske Zidove ukljucujuci i predsedavajuceg Kostunicu!Ocete li ih lizat ili iz××××vat na njih to je vasa stvar!A onda glavna stvar , kad Muslimani proteraju Zidove iz Izraela, vi ih uzmite sebi i sa njima natrpajte Krajinu, trebat ce vam vojnici sa iskustvom, pa onda uzivajte u Zidovskom svetu!Bolje vi nego mi!

siromah sam druze
22-10-2001, 09:43
ICH BIN EIN JUDEAN,UND BRUDER MIT KRIST!

Miloje
22-10-2001, 10:30
BIBIKALO

Znas sta bi bio "raj na svijetu" za jednog takvog nepismenog, tupog ×××××ndera kao sto si ti?
Raj na zemlji bi bio da te Nostradamus 2 naguzi, brale, da ti stera do balcaka svoju obrezanu kobasicu i da te ×××× sve dok ti oci ispadnu, hehe! :))
×××× ti Hitler mater! :))

Srbo
22-10-2001, 13:31
Cudni neki Zidovi,pobratimise se sa krstom, a ubise Isusa!
Miloje, znades li koje bombardovo Srbiju?
Zidovski izvrsni organ, Amerika!
Nikad to ne zaboravi!
Po cijem naredjenju?
Zidovskom!
Nikad to ne zaboravi!
A zasto?
Srbiju se nije moglo konrtolisat na drugi nacin!
Nikad to ne zaboravi!

MUSA
23-10-2001, 13:50
Ha, Zidov ce ubit i rodjenu mater, ako od toga ima koristi!

Roko
23-10-2001, 14:44
Bibikalo je isto jedan obican

http://www.cityweb.co.uk/images/animgifs/d/dem3.gif

MUSA
24-10-2001, 13:29
Vidi,vidi Roke kako jebava vlastitu mater!
Katolicke nastranosti!

Anto
24-10-2001, 16:35
Đe si Adolfe prijatelju.Odi popodne pa odigraj belu s Franjom i Gojkom.Nek daju upustva pa kad navratiš u Ođžak reći ćeš mi što mi je činiti ubuduće.

Anto
25-10-2001, 10:48
Adolfe smeće Austrijsko zašto se ne javiš.Jebat će ti mater Franjo i Gojkiša što ih nisi popsjetio.

Adolf
25-10-2001, 13:33
Anto!
Ja mogu da posjetim i njih ako treba i da se vratim, a mozes li ti?
Prouci Zidovsku Kabalu i procitaj Protokole Sionskih Mudraca pa ce ti mnoge stvari biti bistrije!
Adolf

MUSA
25-10-2001, 13:34
Od Grendlanda do Irana to je zemlja Muslimana!

Chetnik
25-10-2001, 17:27
Od Grendlanda do Japana ,nigde zivog Muslimana!
To bolje zvici!

NOSTRADAMUS 2
26-10-2001, 01:31
Ustasa pusi ××××× cetniku a cetnik lize guzu ustasi.Srbija ce vam uskoro biti malo manja ,sta ti mislis srbine.Uskoro ce glasanje u Crnoj Gori.Anketa je pokazala da do sada 15% je vise onih koji su za samostalnu C.Goru.

Chetnik
26-10-2001, 02:18
Jedna srpska drzava vise!Kad se u UN-u glasa, glas vise za Srpstvo!
Al' ipak bolje zvuci:
Od Grendlanda do Japana ,nigde zivog Muslimana!
I jos da vam se pridruze Zidovi, gde bi nam kraj bio!

GNIIHAR
26-10-2001, 02:39
neznam odkud ste izronili, kreteni ×××× te ,za koji ××××× vas ima posvuda . ak ti smetaju Židovi, uzmi gan, izađi na ulicu i streljaj ih al neeeee ××××× kukavice nemaš muda za to k'o ni ostali takvi 'fašistički' seratori . ×××× te da sam ja admin ban'o bi vas s ovog foruma, kukavičko smeće
kaj se tiče adolfa eto on je iznio i ne baš tako novu 'teoriju' al adolfe kaj ti misliš, da su svi židovi tolko agresivni i sudjeluju u porobljavanju svijeta ... alooooooo?? ima ih jedan postotak (kao i u svim narodima) ortodoksnih medjutim tu ne treba odma' generalizirati.
namjerno si post'o ovakvu poruku da bi izazvao ove idiote koji će bez ikakvih svojih argumenata odmah povlađivat...
sjetite se ljudi židovskog holokausta i stvari prije toga koje su se dogodile tom narodu i odmah će vam biti jasno zašto su židovi toliko konzervativni i nepovjerljivi ...sve to ima svoje povijesne razloge.
izlijte svoje bljuvotine rađe na Adolfa koji zapravo i nema svoje mišljenje nego citira pritom se nimalo ne razlikujući od prodavača polica osiguranja..

Adolf
26-10-2001, 13:49
Radis li Gniihar?
Koliko tvojih prijatelja radi?
Kolko Zidova ne radi?
Koliki im je postotak u odnosu na broj Hrvata?
Otvori oci, pa nisi slijepac!
Adolf

NOSTRADAMUS 2
27-10-2001, 01:33
A ko ce to nesta da glasa za srpstvo u OUN.Koliko ce vam ti vasi glasovi valjati u S.krajini u Hrvatskoj.Projekat velike srbije je pao u vodu a vi i dalje mislite o nekakvom dobitku.VI STE SAMO ZLIKOVCI!!!

GNIIHAR
29-10-2001, 00:56
1. ne radim
2. svi moji prijatelji rade
3. postotak o kojem govoriš je proporcionalan postotku Židova u hrvatskoj u odnosu na ostalo stanovništvo. zapravo,statistika je jednostavna
adolfe, da li ti ovo radiš za novac? uporan si upravo kao 'vanjski suradnik' Amwaya ili Herbalifea. oduvijek sam se pitao gdje li je samo taj gumb na koji se gase tvojima slične repetitorne fraze tipa:"Probudite se!" ,"Otvorite oči!"
izuzev par imbecila na forumima, zapravo i nisam uočio previše 'skinheada' i njima sličnih, što na sreću upućuje da tvoje poruke i nisu pale na plodno tlo.
hmm, mošda zbog monotonog stila kojim se koristiš??

Srbo
29-10-2001, 04:02
Sto je kriza zesca i tlo je plodnije,zasto?
Pa i corav progleda kad ga stomak opameti!
Ideja o Velikoj Srbiji nikad se nije i nikad se nece ugasiti!To sto su trenutno Srbi u Krajini okupirani od Ustaske armade je samo trenutno!
Ne bojte se Srbi su strpljiv narod ,sta ne mozemo danas uradit cemo sutra!
A i sa Hrvatima cemo nac zajednicki jezik (silom ili milom).Cim se otarasimo balija, to ce biti mnogo lakse!

NOSTRADAMUS 2
29-10-2001, 04:28
Da svakako vi ste divlji narod vi mozete to vrijeme cekati i u sumi jos 20-30 god.Jadan si ti srbo,popusio si ti u Hrvatskoj.Nikada ti vise u Hrvatsku NIKADA.A to o BALIJAMA i tu ste popusili vise nego sto ste ocekivali.Konju jedan vidis da vas je u Hagu svaki dan sve vise.Europa ne voli "veliku srbiju",pa zato je nece ni biti.Moj savjet za tebe je,predji Drinu na istocnu stranu to je bolje za tebe.Da nebude bjez te noge usra vas guzica.Vi ste narod koji sanjari o VS a ona sve manja.Dobro ti znas sta je Srbija i kolika je ona.A ako hocete da bude velika moj savjet je da joj pusete u guzicu pa ce vam narasti golema,a potom da je dignete visoko u nebo jer ste svakako nebeski narod.

Miloje
29-10-2001, 13:28
Adolfe
Djubre nacisticko, skini se ljudima s kurca jednom za svagda sa tim tvojim nazi sranjima!

Chetnice,
×××× se tupsone, prosipaj svoj sovinizam i mrznju negde drugde!

Mujodamuse,
Ti si samo jedan turski jadnik koji moze da ga popusi. Pricas o Srbiji a ne pricas nam o tome gde ste vi i vasa smesna drzavica! ×××× ti Bin Laden mater glupu!

Gniihar,
Cheers mate, konacno neko normalan na forumu, posle duzeg vremena!

Srbo,
Glup si ko ×××××, prestani tupiti svoje idiotske zalopojke o srpskoj sudbini u Hrvatskoj! Nemas pojma i pricas gluposti!

Pokus
29-10-2001, 14:39
Svi ste vi sastavni delovi/dijelovi jednog pokusa!
Bas ste zanimljivi!!!

GNIIHAR
30-10-2001, 13:03
pokus, vi ste neuspio pokus posljedica izlaganja radioaktivnom otpadu iz Krškog :-))

Pokus
30-10-2001, 15:18
Kao sto rekoh , vi ste samo elementi jednog pokusa ili ti eksperimenta koji ja vrsim na vama!

GNIIHAR
30-10-2001, 18:38
adolfeeeee??? jeste li to vi iza ovog lažnog nicka, 'pokus'? prepoznajem vaš suhoparni i repetitorni stil na kiolmetre:-p