PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jedna velika SRAMOTA!



zasto?
14-03-2001, 18:03
mislim da je sramota da nase ministarstvo skolstva nema web site!
<br>
hrvatska je u takvom zaostatku da je to vise tuzno gledati!
<br>
zivim vani i kada sam zeljela naci jednu informaciju online-NEMA!!
<br>
a zasto sam isla online traziti informaciju? zbog toga sto kad sam zvala ministarstvo skolstva u zagrebu, trebalo mi je 2 tjedna(da dva tjedna) da &quot;ulovim&quot; doticnu gospodu koja bi mi mogla dati neke informacije (jer pokusavam upisati sina na fakultet u hrvatskoj).da barem tako osnovnih stvari nema,to nemogu vjerovati!

informirana
12-04-2001, 00:57
adresa je www.mips.hr
<br>
Ali ako se radi o upisu djeteta na fakultet morat ćete potražiti stranicu Ministarsva znanosti i tehnologije, budući da Ministarstvo prosvjete i športa obuhvaća predškolski, osnovnoškolski i srednjoškolski program odgoja i obrazovanja. A da je sramota kako naše Ministarstvo prosvjete funkcionira apsolutno se slažem, ali ničem se ne čudim, jer birokracija je u svakom sistemu ista.

di
15-04-2002, 00:01
Radim u našem školstvu i ono što vam mogu savjetovati je jedino to da n ne trošite dalje energiju na to kako upisati sina kod nas na fakultet jer su stvari u našem školtvu u odnosu na ono čemu težimo i o čemu se priča u takvom paradoksu, da čovjeku dođe muka kada vidi gdje je i kako smo nemoćni - upravo mi učitelji koji želimo nešto učiniti, obični učitelji, a veliko Ministarstvo nema ni svoju stranicu... knjige bih mogla napisati o nedostacima našeg školstva, a o kasnijem životu u hrvatskoj da i ne pričam. :) null

pogledao stranicu...
07-09-2003, 20:53
...i u 1 minuti nasao stranicu ministarstva prosvjete. Ova gospodja ocito nije vicna WEB-u i ne zna kako da pronadje i gdje da pita! http://www.prosvjeta.hinet.hr/mips/index.asp