PDA

Pogledaj cijelu verziju : kompjuterski pismeni ljudi pogledajte

DoXikus
09-01-2005, 19:56
evo bas sad maloprije frend mi poslo link u vezi sa TCPA! i to bi htjeli ameri i kod nas uvesti, za one ljude koji neznaju sto je to dajem link i neka malo bolje pogledaju po tom sajtu i neka vide u sta ce racunala se pretvorit...
http://www.againsttcpa.com/what-is-tcpa.html

:owned:

Sinac
28-01-2005, 16:21
××××× ja mater svim amerima i kompanijama kaj to hočeju uvest.Ljudi pročitajte si ovo jer nema više interneta kakvog sad ima,nema slobode govora,u racunala se ugrađuju čipovi preko kojih ni winamp nečeš moći imati,DAJ FAKAT POGLEDAJTE GORNJI LINK jer nam oni uzimaju prava.Nabijem Microsoft i kompanije na ×××××.Vjerovali smo im previše da nas sad jebu sa čipovima neslobode. :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

The God of Đurište
28-01-2005, 22:54
A ko je i vjeroval Amerima...
To su nas samo ove glupe šupčine iz HDZ - a htjele ugurati Bušu u guzicu. Držimo se mi lijepo Europe - tu gdje jesmo !

signor PRESIDENTE
29-01-2005, 01:57
da da tak je to!nije im dosta kaj imaju para ko blata nego oćeju i moć nad nama ali nemože pa kak če oni to kad uvesti kad imamo 95%piratskih cd-a(i za ps) i da to uvedu nemreju nam niš' kaj ne?, pa mi pametni zdravi i mladi!
p.s. hey Bože nabijem te na šupak,nemoj se miješat u moju vlast

DoXikus
29-01-2005, 09:46
yebote vec sam pomislio da nema kompjuterski pismenih ljudi... vec sam se pobojao :))
a pa cuj... to amerika oce uvesti, a ko nije dobar sa amerima dobije po pichki pa si sad mislite kako ce to uvesti...

:owned:

Vuxs
02-02-2005, 00:06
××××tee pa Ubijem busha i SVE smrdljive amere ili ih barem skurim pa neče biti više kod njih racizma svi će biti nigery :smile13:

Vuxs
02-02-2005, 00:06
××××tee pa Ubijem busha i SVE smrdljive amere ili ih barem skurim pa neče biti više kod njih racizma svi će biti nigery :smile13:
VUXS KamiKaZaA

Luxxxxxxxxxxxx
02-02-2005, 22:01
Majku im ××××× debilnu koje selja'ine i onda mali poduzetnici odite,a ameri ovako.bush bi morao malo promisliti.
a ja tvrdim ta tehnologija ce se vec nekako probiti
nista nije neunistivo!

DoXikus
03-02-2005, 16:08
pa znam lika koji je dosao iz amerika i kaze da tamo nema piratstva... brijem radi tog sistema... a to ce biti ugradjeno na procesoru.. a to su ti djelovi oku nevidljivi. i koji ce to hacker moci srediti? da je softwerski onda vec da... al ovako se mos' jebat

Sinac
04-02-2005, 22:46
Stigo nam je sudnji dan,pogledaj van,ledena krv i prazan stan,prazan novčanik,pazan ekran,bush mi s×××× komp,al znam da nisam sam.

P.S Feat. Vuxs the KamiKaZaA

RIP.(ed)
George William Bush