PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ca cila Rika spi?



Ex Fijuman
17-02-2001, 17:30
Lipi moji Fijumani, pisite ca god tako da drugi ljudi ne misle da su Fijumani mrtvi. Pravo?

brda i doline
09-03-2001, 00:09
pravo!!!!!!!!!!!!!!!

ex fijuman
10-03-2001, 20:01
brda i doline imas pravo. steta ca ljudi ne govore malo vise. ma ca su otisli u stroc?

piccola
08-05-2002, 10:05
Ja sam tu, tu ispod Učke. S vrha se vide padine Crvene, Bijele i Sive Istre. kad se okrenem moru mogu dotaću bodulski Glavotok, puntu Cresa i rt Rapca a pogled puca na mala vrata do Ancone. Zemlje ima, ali kad se krčagom u kamen udri sijeva iskra da čovjek obnevidi. Ako se stijena skotrlja po urvini, jeka odzvanja na jednoj i na drugos strani. I jecaji se čuju daleko. Prijetnje također.
Kažu da sam jos malena, a ja i Daria volimo sjediti na opsnim mjestima, i još volimo više po noći izlaziti sa dečkima nego se igrati s krpenim lutkicama. Mi bi više voljele biti dečki jer su njima dopuštene sve zanimljivije stvari. Samo ne znamo kako penetrirati u tu zatvorenu mušku škvadru. Jedan je, ma izgleda onako išepjani, rekao da želja za seksom kod žena raste sa brojem velićine grudnjaka. Pa smo ja i Daria mjerile naše Sisi i uzele od mame ređipete i malo navatile vatom. Odma je onaj talijancin iz škvadre navalio pipat ma ga Daria ni razumela kad joj je povedal: Signorina, permette che le offra ili mio braccio ! Onda je to ona sve krivo skontala i ruku mu stavila na neko mjesto. Ajme ča me bilo sram…
:)

Cobby
22-06-2002, 17:13
Caro signore! Avete ragione! Cak se i rimuje... Ustajem protiv ove pospanosti Fiumana (ako ih jos je )...javite se i recite nam va ku ste se skuju sakrili...

Pave
11-07-2002, 09:12
ne spavam, popio sam tri
kafe a dvi s mlikon
i vina z bukalete
miš mi je krepal od grama nikotina
mačka od grama kofeina
a ja krepivan od jubavi
jubav mi je umrla u sobi punoj rožic
a misec je plinovit i dalek
novac se topi u rakiji
život mi spi i se bojin
da će skončat ko siva pljesan

fiuman
11-07-2002, 12:08
Radio-Rijeka

Tražim što nije lako naći ! Tražim na radiju laganu glazbu što ne podržava tugu.
Tražim što nije lako naći,
ali na nekoj stanici na koju nisam mislio
našao sam molitvu.
Uletio sam u molitvu mnoštvo ženskih glasova pomiješanu
sa govorom i pjevanjem.
Slušao sam molitvu kao u priči na nekom razkrižju.
Da sam nastavio tražiti, mislile bi da sam pobjegao, da neću biti
s njima a one mole za dobrobit svih nas.
Poslije molitve
zatekla me teška nenadana otvorenost,
u kojoj sam ostao sam
u večeri bez zvuka i glasa.

fiuman-ka
13-07-2002, 20:41
caro fiumano, večeri bez zvuka, bez glasa...točno znam kakve su. i onda me može spasiti samo novo rađanje zore.

fiuman
15-07-2002, 13:31
Zaljubio sam se u gorostasa
u
moju omiljenu Učku
S nje mi dolaze svi signali na moje antene
kroz njenu utrobu prolazim
dok srce bezglavo juri ljubavi u zagrljaj…
Ima puno načina nikuda ne otići
a ipak tamo biti
a to
ona i ja
već dosta dugo i mukotrpno znamo
Zavelo nas je nešto otvoreno
i zaneseno na vrhu kada je ispred
i iza nas svirala glazba
Bilo je to još vrijeme pahuljica
a tanak crni luk na mojim obrvama
tek je nazirao vijugavi put
kojim ću se vratiti natrag u patnju…
Uzet ću te u naručje svoje
i na vrhu mog gorostasa
zaljuljati što jače mogu
Ispustiti te neću
potražiti ću te u snu…

lovranac
25-04-2003, 20:45
cari fiumani,ča je lepo čut da neki govori tj.piše čakavski.samo pišite-prit cu vas posjetit sako toliko.ciao! :smile07:

Kirica
03-05-2003, 00:29
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Rijeko moja=>NAJLJEPŠA SI ZNAJ!!!<=

ARMADA KIRCI-NAJJACA PODRUZNICA!

ooooo
14-06-2003, 16:00
nima nikoga