PDA

Pogledaj cijelu verziju : DOSADNA SUBOTA U ČAKOVCU



Patricia
04-06-2001, 17:18
Kaj je ovo normalno?Ko tu koga muči?<br>
Subota je,gledam oko sebe,nigde nikog.S<br>
par prijatelj odlazim u Maxi da kupimo<br>
nekoliko LITARA vina(ako smo pri lovi može<br>
<br>
vodka ili...)Mjesto za opijanje-PARK-što<br>
drugo?Totalno pijani neznamo kaj bi...<br>
××××na murija nas je opet<br>
zapisala...Boli nas ×××××...&quot;Kaj je<br>
idemo v BAR-FLY?&quot;<br>
&quot;Čekaj ..... RIGA&quot;<br>
U baru ko i uvjek jadno...(prije nije<br>
bilo).Plešu samo pijni.Tamo napravimo<br>
totalne ×××××× s sebe(najvjerovatnije se<br>
toga nebumo sjećali).Bar se prazni.Club<br>
je DRUGA mogućnost.U Clubu puno poznatih<br>
ili totalno napušeni il' zrokani(rjetko<br>
pijani).Kaj je ovo!?!Sunce vani baš dok<br>
se zrigavam i istodobno &quot;vlečem&quot; zadnju<br>
strelu.Budim se na klu×××× oko 9 na<br>
klu×××× v parku.Ko mi to lupa po glavi?<br>
Pokušavam se sjetiti di smo bili jučer i<br>
kakva smo ×××××× opet napravili...<br>
<br>
DALI VAM JE PRIČA BAR MALO POZNATA ILI<br>
SAM JA TOTALNI LOSER?

gerby
05-06-2001, 10:34
slicno je i u gradu preko Drave!!pozdrav from VŽ!&quot;&amp;&quot;

Sebastian
11-06-2001, 22:27
Subota u Čakovcu ,skoro kao uvijek , jadno.
<br>
Bilo kam ideš svi te mjere od glave do pete.
<br>
Odeš u ARKUS tam ti svi uzmu mjeru i tjeraju te pogledom.Ali tebe ne ×××× pa ostaneš,kaj buš sad,ne?
<br>
Malo si u ARKUSU pa onda odeš susjedima u ZRINSKI tam pa te nitko ne ×××× ni pol posto, čak te ni konobari ne jebu pol posto.OK, počekaš pola sata za pijaču i odeš da vidiš ako ima koga poznatog u ALIBI-ju, ali tam ko da si došel na seoski turizam, dojdeš pa se nekak jedva sjedneš ali sve je tak osvjetljeno da bi jednostavno trebal sunčane cvikse,ma dobro i to prođe.... kam dalje ići ? - pitamo se cijelo društvo i ja? nemamo pojma !
<br>
Ma ×××ך sve !!! odemo mi u MAKSI MARKET , tam bar nekakšne dobre pičke delaju,ali nije nama za pičke nego za pijaču. I tak se mi svi zmečemo za pijaču i kupimo sve kaj treba.
<br>
Dojde nekša črna ženska kaj tam dela, naprči se i da nam pijaču, poglednemo mi tu rit i komentiramo : &quot;ma dobra je to guza, baš bi si ju poskakal&quot; !
<br>
I da bi to bilo to ? - nema šanse .
<br>
Čuješ još da se zove Ines pa probaš srediti nekšu jebaču ali čuješ da ona ima dečka kojega kao ne vara pa si misliš jadne su ove ženske iz Čakovca.
<br>
Ma dobro. Odemo mi iz MAKSIĆA , već smo i tak zgubili pol sata.Odemo mi malo po gradu piti.
<br>
napijemo se i sve nam je ravno. Svi se zajebavamo i boli nas ××××× za sve.
<br>
Vidimo par dobrih koka ali mi ih ne ×××××o niti pol posto.Alhohol nam je važniji jer znamo da nam tak lepe cure ne budu dale jebati ako se ne bumo trudili.Ma dobro. Idemo mi na SLOGINO IGRALIŠTE i tam se svi napijemo i pocrkamo. Hitimo se na travu i svi spimo kak zaklani.
<br>
Ma to je cijela subota. Jednostavno rečeno : NEMAŠ KAM ITI JER SI V RITI !
<br>
<br>
SEBASTIAN

Sanja
14-06-2001, 19:22
Isuse,ovo je živa istina!Subota u<br>
Čakovcu je totalno v kurcu...Ak' nisi<br>
napu....<br>
Il ak' si barem ne spiješ koju litru .<br>
TO je i itina da napraviš budalu od sebe<br>
dok si pijan.Teško nadješ komada za<br>
brijat svi su neke mamine maze za prave<br>
veze.Bar je već totalno prazan-svake<br>
subote, o klubu da ne govorimo...Posluga<br>
v Zrinskom ko' moja baka!Arcus pravo<br>
šminkersko smetlište...ITD

Sebastian
14-06-2001, 22:32
E moja SANJA to ti je tako u Čakovcu.
<br>
ŠAŠAVO.
<br>
Dečki ne da su maze nego su kao &quot;frajeri&quot;.
<br>
Svi oni bi se jebali, oni bi radili sa curama ovo i ono , a onda kad treba jebati, ehhh to ti je onda problem.
<br>
Onda izmišlja da je pijan ili da je u nekakvoj vezi, ali daj molim te, jadni su ti papci i gotovo.
<br>
Nije da ××××m po dečkima iz Čakovca, hvala bogu da nismo svi takvi, ali ima ih više nego previše takvih.
<br>
Znam ovo o dečkima jer imam par takvih prijatelja koji su ××××te kao &quot;Don Juan&quot; ali bez kurca.( hehehe)
<br>
Ma ×××ך sve to.
<br>
Napiješ se ili napušiš , napraviš kretena od sebe i boli te kita za ××××no dosadni Čakovec.
<br>
To ti je sve ××××× i kiselo zelje.
<br>
<br>
Uživaj u Subotu .......
<br>
ciao .......
<br>
<br>
Sebastian

SANJA
19-06-2001, 12:20
Ko se slaže da Čakovcu treba života,disko,<br>
2,3 caffe bara,motel.....i još dosta toga<br>
<br>
E,da javna kuća.......

...
21-06-2001, 15:29
Što će tebi javna kuća, Sanja ?????

mm
03-09-2001, 22:15
Totalno se slažem sa Patricijom! I ja sam Iz Tog užasnog Čakovca i fakat znam da svake ××××ne subote je isto; Maxić,pive,vino,park,club,trava! I kaj si od toga? ×××××!!!!!!!!!

Rico
24-03-2002, 12:23
Dragi moji umesto da se trujete sa Alkoholom bolje da idete na Motorjade
Varazdin ,Ludbreg i slicno,jer kad malo starji Momak pogleda Curu ona odmah se okrene,a da znate kako je lepih Zivot
nikad nebi ovo tu pisali,eto toliko i budite pozdravljeni i pamet u glavu.
Bog Rico. :smile07:

Feri
21-09-2002, 20:47
Patricia, sunce moje malo, ako ti je dosadno u subotu, dojdi do mene pa se bumo lepo fukali!!! Ha, kaj veliš na to???

MUNKY_
25-12-2002, 03:15
ok....Čakovec...hmm....

...subota...
pa znate kak već to ide....i sami ste napisali....nema baš nekaj u čk-u...

glupo mi je to kaj dok sam u klubu, a to je skoro svaku jeb... subotu....pusta ista glazba....i fakat mi vec čakovec na k.... !

ono...dok je ljeto jos se nekaj najde neka festa negde vani....ili rođendani....ali sad dok je zimma...jebara...

prvo u čk.u kaj su sjebali to je klub...prije preuređenja bilo je to zakon...a sad komercijalno u p.m. ...

drugo...znate da se otvoril neki novi kafic tam kod hrasta...nisam bil tam....ali cul sam da je pušiona...
i ovaj sad novi IN .... beee....×××××...

jedino je dobro to kaj nekad u japi naprave "alternativu night"..(to je za one koje vole malo žešću mjuzu)...

ne znam....čakovec...ne treba još jedan ××××ni šampion...jer mislim da se u to pretvara klub!!!!

...moj komentar..by the way...sad sam dosel s vana....bilo je jadno...

ajd bok ljudi ...... see ya... :))

nitro
17-02-2003, 01:55
joj vi z cakovca kaj ste stvarno tak u kiti
nist pozdravlja vas varazdinec i kad dojdem doma pemo svi skupa nekam

a kaj tko kaze od vas na
"privatne zabave"

za lokaciju nema problema
neki dom zrentat ili tak nest

ha? je ludo ali od ludog nema dosade!

pingi
28-02-2003, 21:38
Nismo baš svi u k....
Ima nas i onih koji se dobro zabavljaju, ako ništa drugo odmjeravamo druge u Arcusu.
A ako je dobro društvo (a tako je svaki vikend), dobra je i zabava. ;)

FuXo
02-05-2003, 18:16
De bi se u Čakovcu moglo dobro fukati?

Fuki
07-05-2003, 18:27
Patricija, subota u Čakovcu ti je dosadna jer se ne fukaš! Javi mi se, pa ćemo se lijepo fukati cijele subote i, vjeruj mi, neće ti biti dosadno, obečajem!!!

:)) :)) :))

Atena
12-05-2003, 20:54
E, di ste Čakovčani????????

Do nedavno sam mislila da ste svi malo čudni, ali fakat ljude treba upoznat da bimogo sudit!!!!!!!!! ;)

Imate super dečke, upoznala sam par njih na državnom natjecanju iz atletike u Rovinju, i mogu reć da od svih onih Dalmoša i zagrepčana ne ožeš očekivat ni da govorit znaju, a kamoli da se druže s ljudima !!!!!!!!!!

Jel zna tko Danijela( baca kuglu), ili Marka Šarić,Bubeka?????dečki svaka čast super ste!!!!!!

;) ;)

Fuki
13-05-2003, 18:25
Atena, dođi u subotu u Čakovec da se malo pofukami i vjeruj mi, neće ti biti dosadno!!!

Atena
13-05-2003, 21:27
E, vrlo rado bi ja u Čakovec, samo daleko mi je , ja sam iz Vrbovca

Fuki
14-05-2003, 18:47
Atena, meni nije problem doći po tebe u Vrbovec, samo reci kada i da li se voliš fukati?

valentina vrb.
22-05-2003, 21:52
pa kako vam moze biti dosadno imate fantastican kafic po imenu IN i jos se zalite mi ovdje o takvom necem mozemo samo sanjati i mastati PUSA VAM SVIMA A POSEBNO PAPICU koli radi u IN-u

Fuki
25-05-2003, 10:28
Ne samo da imamo dobre kafiće, već imamo i dobre fukače, npr. ja jako volim fukati! A ti Valentina? Možemo se jednom naći i ostvariti fuking party!

Fuki
05-06-2003, 16:20
Atena je rekla da je prava i pristala je da se malo pofukamo! A ti, Valentinice???

valentina vrb.
26-10-2003, 18:27
treba doci do čakovca dalek ti je to put pusa

Dora-Vrb.
10-05-2005, 19:07
Ma ljudi,što vama je?!
Čakovec je zakon mjesto! MOžeš se ××××no dobro zabaviti i u grabi ako znaš! Pozdrav cijelom Čakovcu i okolici! VOLIM VAS!!!!


Posebni pozdrav PETRI NOVAK,IGORU GAŠPARECU i IVANU GYőFIU!

VECA
18-05-2005, 11:15
pozdrav izbacivačima iz čakovca koji rade vikendom u milleniumu i sedmici u bj-u.dečki moramo se jednom dogovoriti da doojemo vidjeti vaš predivni čak.ovaj vrbovec je u banani,zato nas tu nikad ni nema vani.veliki pozdrav od nine i vesne

Dora-Vrb.
18-05-2005, 13:51
Nema vas u Vrbovcu jer vas mama ne pusti od kuće,nego se samo smijete u sobi igrati sa svojim barbikicama! Vrbovec je zakon,istina,moram priznati,nije ni do koljena Čakovcu,ali Vrbovec je zakon! Uvjerite se jednom same kad vas mamica pusti iz sobe!
:smile19:

veca
19-05-2005, 06:56
slušaj mala imam previše godina da bi se igrala s barbikama.zato nemoj bezveze srat.a ak ja mislim da je vrb u banani onda je to moje mišljenje,a ti svoje zadrži za sebe,ok?

D
20-05-2005, 14:05
Pa kaj? Zaostala si u razvoju...
Čuj,nemoj ni ti srat po Vrbovcu,a nikad nisi ni bila ovdje! Seri si doma sama po sebi! Kučko!
:smile19:

v
24-05-2005, 16:25
pa ja sam iz vrbovca kučko!zakaj da nekažem ono kaj mislim

d
25-05-2005, 20:53
Nisam rekla da ne govoriš što misliš!

v
26-05-2005, 13:11
zakaj se onda bezveze prepucavaš sa mnom oko toga.jel sam ja kaj tebi rekla za tvoje mišljenje.ak ja mislim da je vrb u ban to je moja stvar,a tvoja ak misliš da ti je u vrb super.zato 2 puta razmisli prije nego nešt napišeš.i od kud ti pravo da mene mama ne pusti van.nit me ne poznaš nit ne znaš koliko imam god.ma znaš kaj zaborvi sve,samo se nadam će izbacivači iz milleniuma prčitat moju poruku,jer to mi je bila jedina namjera

d
27-05-2005, 07:38
ma kaj me briga! samo sam se hjela svadit s nekim! došlo mi je! bar se i ti i ja slažemo da je u čk super! ne?

d
27-05-2005, 07:38
ma kaj me briga! samo sam se hjela svadit s nekim! došlo mi je! bar se i ti i ja slažemo da je u čk super! ne?

v
27-05-2005, 08:50
nisam još nikad tu bila vani,al imam namjeru otić jer su dečki iz čak rekli da ima dosta mjesta za izać.jedva čekam da dodjem!

d
27-05-2005, 19:40
misliš,nisi bila u čakovcu,ili...

v
30-05-2005, 08:12
ne.tamo nikad nisam išla van.al imam frendicu tam

d
30-05-2005, 17:57
ok,znam da smo se malo zakačile na ovom forumu,ali valjda ćeš pošlušati kad ti kažem da zgrabiš tu svoju frendicu ispod papka i odeš s njom malo vam u čakovec! OBAVEZNO POSJETI ŠAMPION!
;)

v
31-05-2005, 15:38
čekaj jesi ti iz vrb il čakovca?

d
31-05-2005, 17:27
Pa recimo iz vrbovca,ali jako,jako puno vremena provodim u čakovcu.

v
01-06-2005, 07:39
to je super.pem jednom tamo.al sad će spravišće u kž,svetozelinski dani,kod nas će uskoro dan grada pa sad trenutno nemam vremena ić gore

jo
23-02-2006, 20:03
halo !!