PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTR sim.



Cezy
23-11-2004, 20:06
Evo za sve one koji vole vozit pred ekranom izisla je GTR FIA GT simulacija.

Dakle sve staze i svi auti iz aktualnog FIA GT prvenstva.
Telemetriju za ovu simulaciju je licencirao MoTeC,i imas sve parametre koa i u pravom svijetu.Isto vrijedi i za Setup auta.Fizika je navodno jako realisticna,sto u prevodu znaci da nije lako vozit.A pojavljuju se i neke do sada nevidene fore poput pregrijavanja kocnica,etc... E da ima cak i auto pilot,tako da mozes simulirat 24H race.

Za sve one koji zele sa 260kmh prolazit kroz Eau Rouge,a nemoraju brinut za svoje zdravlje,ovo je dobra alternativa.

Mozda cak i 2 najbolja auto simulacija u svemiru. :)
:URL=http://newpcmedia.gameworldnetwork.com/screen/2232/8.jpg:Kokpit shot:/URL:<br><hr>I drive way too fast to worry about cholesterol...

drugmirko
23-11-2004, 20:22
za to je treba imat dobar volan s force feedbackom i pedale. tapkanje po tipkama oduzima pola zabave.... a ja to nemam :( :( . da o starosti mog 900MHz Atlončića ni ne govorim :smile12: .

apropo... jučer sam updatao drivere za moj radeon 9600 na catalyst 4.8. nije mu dobro sjelo. nestao mi je Atijev control center u starupu i kadgod kliknem novu ikonu na desktopu javi mi CLI.exe Aplication eror :( . ima netko ideju što napravit?<br><hr>

drugmirko
23-11-2004, 20:25
a da, sudjeći po screenshotu, VERSO se neće naigrat ove igrice... ne voli digitalce, draže su mu obične čukice :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr>

Bmw Touring
23-11-2004, 20:25
ima netko ideju što napravit?





promjenit komp :smile25: <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

Cezy
23-11-2004, 20:33
Treba imat force feedback,al nije tragicno ni sa tastaturom.

Ne decki koji su slagali ovaj sim. su si stvarno dali truda.Staze su snimane preko satelita,dakle svako drvo i svaki radius zavoja,pa cak i svaka nervanina na stazi se tocno tamo kao i u natruri.

Moj povremeni hobby je jedna druga simulacija.I iako nemam bas vremena za to,neopisiv mi je gust za vozit,bez obzira sto ti treba pola godine da uopce naucis drzat auto na stazi.Al ja sam od rodenja lud za trkama,i kroz GPL (najbolji racing sim) sam dosao jako blizu svog cilja da vozim trke,sa tim da me to ne kosta prakticki nista a i nemozes najebat. Mozda cak i najbolji kompromis.Osim toga naucio sam jako jako puno o tehnici voznje i o tehnici auta kroz Gpl,i to stvari koje mozes primjenjivat i u normalnom zivotu.

Igre poput Gran tourisma,NFS-a,etc.. su bez uvrede onima koji ih igraju teske arcade.A ljudi ih vole zato sto im daju dojam da su dobri vozaci.

drugmirko
23-11-2004, 20:33
je BmwT, mogu ga mjenjat ga za kilu janjetine... ak je ja platim :smile06: .

ništa! nema se za novi! a za lupetat po forumu će bit sasvim dobar :) .<br><hr>

drugmirko
23-11-2004, 20:38
cezy Grand prix legends je nadigra! samo, moš mislit kak je vozit nabadanjem po tipkovnici... :smile17: :smile17: :smile17: .... nakon dve krivine u prvoj gulim po travici :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Cezy
23-11-2004, 20:45
:URL=http://newpcmedia.gameworldnetwork.com/screen/2232/2.jpg:Gt3 kokpit:/URL:


Hm ja vozim GPL sa tipkovnicom. Najveci problem je kocenje.Jel kocis da digitalnim gumbom i nemozes dozirat.
Isto tako gas ××××,a prisliljen si vozit diferenciale tipa 85/30 i slicno.

Meni je cilj postat negativan na Oficijelnoj rank listi,sto znacit probit Banchmark na svim stazama sa tipkovnicom.Imam jos 2 godine posla.

Inace ja sam svoj gpl malo na brijo i nema vise puno slicnosti sa onim iz 98-me.

Imam najmoderniji graficki patch
GPLEA AUTE
Mod sa autima i vozacima iz 1965 (1500ccm)
Program za telemetriju.
Pun kufer add-om staza
i svoj design kacige :))

E da drzim 2 najbolje ikada odvozeno vrijeme sa kayboard-om na Norisringu. :)

Bmw Touring
23-11-2004, 20:50
Meni je cilj postat negativan na Oficijelnoj rank listi,sto znacit probit Banchmark na svim stazama sa tipkovnicom.Imam jos 2 godine posla.

Inace ja sam svoj gpl malo na brijo i nema vise puno slicnosti sa onim iz 98-me.

Imam najmoderniji graficki patch
GPLEA AUTE
Mod sa autima i vozacima iz 1965 (1500ccm)
Program za telemetriju.
Pun kufer add-om staza
i svoj design kacige

E da drzim 2 najbolje ikada odvozeno vrijeme sa kayboard-om na Norisringu






Ovo se zove bit LUD I NABRIJAN :smile18: :smile25:
Respect!

Cezy
23-11-2004, 20:52
E da imam i origigi sound od tih bolida iz 67-me.Trebate cuti zvuk Ferrarievog V12 kad na kocenju saltas na nize!! :smile20:

drugmirko
23-11-2004, 20:53
ti si luđak! :smile06: :smile06: :smile06:

ja sam polako odustao od svih FPS i driving sima jer treba nonstop ××××t tipkovnicu... sad igram samo mišem kakve spore build strategije tipa Pharaoh, Zeus i Emperor. zbog CoTN (novi Pharaoh) sam i sasuo drivere i neznam se više ni iskobeljat iz gabule...

:smile06: starim valjda. daleko su rane 90te s Win 3.1 i noči preigrane DOOMom :smile06: :smile06: :smile06: :smile20: .<br><hr>

Rossonero
23-11-2004, 20:56
Vec kad su igre na tapeti... nije simulacija vec Medal of honor. Spilal sam skoro prije godinu dana s frendom u mrezi. Spojil sam stari laptop koji je sluzil ko server s njegovim i to je islo ko podmazano. Sad sam doma istu igru instaliral i na novi laptop da se necak zabavi i pokrenem server i slozim sve ko i prije. E sad je frka u tome da nas svako malo izbaci iz igre. Novi laptop mi radi ko server i to je sve ok, ali starog izbacuje iz mreze svakih desetak ili manje minuta igranja. S tim da napominjem da taj stari laptop (3.06 giga, 512 RAM, 128 MB grafika) nije formatiran i apsolutno je sve slozeno kak je i bilo kad sam igral s cimerom. Jel ima kakvih ideja kaj da probam slozit pa da sve normalno sljaka?

Cezy
23-11-2004, 20:59
Ja sam teski Amater,da vidite samo kakvih freokova ima,riknuli bi.

Sckripte od 5 stranica,samo o tome kako setapirat diff,etc..

A imas i Allien drivera koji mi po krugu skidaju i do 2 sekunde u istom autu. A nije da sam spor,i ja sam na limitu.


Inace,nisam ja tip koji voli te igrice,draze mi je vozit Bike 2 sata,nego sjedit pred ekranom.Ali kao sto rekoh,sa ovim si ispunjujem san o kolko tolko aktivnom motorsportu.

drugmirko
23-11-2004, 21:00
uj Rosso... ja neznam drivere na grafičkoj ukrotit a ti odmah s meržama :smile06: :smile06:

Rossonero
23-11-2004, 21:05
Ma mreza je kikiriki. Spojis kablove, upises IP-jeve na oba kompa i deri. Cas posla. Brine me to kaj nemam pojma kaj se kolje na starom kompu i s cim se kolje jer je sve prije radilo kak spada. A sad je jos k tome i manje optereceno jer za server koristim drugi laptop. :smile12:

Sve slozim i krepa za 5 minuta. I onda se komp pocne restartat pa kad se digne i udjes u igru... ma kosta vremena i zivaca, a znam da je prije radilo kak treba. A stvarno se fora poklat s nekim ko sjedi za kompom u drugoj sobi. Gledat se prek nisana i razgovarat prek ekrana pa ga koknut dok te ceka u zasjedi. Ni ne zna kaj ga je snaslo. :)) <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

drugmirko
23-11-2004, 21:05
jedino... jesu ti mrežne u oba kompa istog standarda ili kakva takva glupost...