PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lezanje - ovjes



Black Knight
21-11-2004, 01:42
vozim se po cijeli dan u kadettu i ne mogu se nacuditi koliko auto dobro lezi... jednostavno me iznenadjuje svaki put kad skrenem..

danas sam vidio dvojicu likova kak ulijecu u rotor i ja za njima... i bas su se utrkivali koji ce brze kroz rotor a ja iza njih ulijecem, stizem ih po rotoru, gledam kako ih prestici po rotoru dok oni jedva da ne izlete.. jednog sam uspio prestici po vanjskoj traci i onda smo se skinuli s rotora...

cep ti jako mnogo pricas o ovjesima, dvostrukim ramenima, multilinkovima... ja sam ti uvijek govorio da je to manje vise gomila ×××××× od koje nema tako puno koristi ako je auto dobro slozen..

ako ikad dodjes tu javi se da probas ovog GSIja pa da komentiras kako kanta koja po tvojim pravilima i teorijama ne bi trebala lezati ni u kom slucaju leti po zavojima ko formula...

e da. vozio sam se po horvacanskoj po onim malim policajcima... nevjerovatno ali uopce se ne osjete... ko da ih nema... iz ove price moje bi se dalo shvatit da je auto zabijen maximalno, ali ti policajci se uopce ne osjete recimo... a kamoli da ti u zavoju uzrokuju nekako nepozeljno ljuljanje ili nestabilnost...a pazite, auto ima 1000 kila i takvi auti obicno skacu ko ludi po tim malim policajcima.. s puntom sa jednom tamo proletio i skoro zavrsio u tramvaju zbog tih policajaca

ja ne znam kaj je taj lik stavljao po autu.. dvosmjerne amortizere, bog te pita sta... bum vidio... ali auto je ××××na zabava... osjecam se ko da vozim playstation u njemu...<br><hr>

Brock
21-11-2004, 10:49
:smile25:

Drago mi je što konačno uživaš u autu! :)

activa
21-11-2004, 10:57
.. a da to nije slucajno Citroen ..?? :smile08: :))

INTERCEPTOR
21-11-2004, 12:48
Black, pa to mi nije ništra novo, al ako tako složiš auto sa pravim ovjesom, taj kadett je pušiona. Osim toga pitanje nje kako leži na neravnoj cesti gdje najviše do izražaja dolazi dobar ovjes.

Black Knight
21-11-2004, 18:29
pa to sam i komentirao gore... po horvacanskoj imas one male lezece policajce(kao sto nekad stave ispred naplatnih kucica) svakih 5 metara u zavoju... auto ide preko njih ko da ih nema... ali stvarno se ni ne osjete udarci, a kamoli da se zaljulja ili nesto...

206 xsi
21-11-2004, 20:12
Šasija je u kurcu kod tog auta. Slaba

Mehanicar
21-11-2004, 21:53
taj auto nema sasiju ! :) , samo krutu samonosivu karoseriju :)
a "malo" se uvija pa sta ! :)

Black Knight
21-11-2004, 21:54
navodno sasija s 5 vrata je jaca a ovaj je jos stavio stange naprijed i natrag..

MONSTER
22-11-2004, 00:02
blacky.....koje je boje pila?????

po tim lezecim je dvanulchek isao cca 130-150 bez greske...fakat se tocno ne sjecam ali znam da sam se tamo pilio kao da ih nema!?

uopce ti ne bi bilo lose da od sule posudis onaj uredjaj za mjerenje ubrzanja pa da nam nabacis koje brojke...

:o :o :o :o

MONSTER
22-11-2004, 00:31
blacky....jos nesto,

kakav je mjenjac??? isto onako sugav kao kod svake corse...prve astre...tigre i sve ostale opele tih godina!?

:o :o :o :o

piquet
22-11-2004, 08:39
bleki si ti kupio kadetta ili bmw sedmicu sa zračnim ovjesom.
jebate auto leti i guta rupe i policajce kao da ih nema! :smile19:

Black Knight
22-11-2004, 17:53
monster, gsi je oker-sivi, standardna gsi boja...

sto se tice bocnih ubrzanja i to, ne mora znacit da ce auto oborit neki rekord jer tu su jako bitne i gume.

stvar je u ponasanju auta, neutralan je, ne naginje se nigdje, mozes radit s njim sta oces on nikada se nece zanijeti zato kaj se malo zaljuljao i sl.. ulijeces u zavoj i ako si prebrzo uletio samo ce kotaci lagano pocet cvilit, ako jos skrenes, sve vise cvile i klizu, ali nista vise...
mozes korigirat smjer u zavoju koliko hoces, auto uvijek reagira..

ono sto je najfascinatnije jest da brzim naglim skretanjem auto uopce ne understeera, cak mu nekad guzica lagano pobegne ako si lagano kocio pri tom..


mjenjac je malo tvrd i prva i rikverc idu teze, cini se da je to boljka svih opela a i dosta drugih auti, pogotovo starih 13 godina... ne znam koje ti zalbe imas na opelove mjenjace, ja sam imao kadett 1.6 prije i njegov mjenjac mi je bio ok, kalibrin mi je bio super... ne znam, nisam izbirljiv sto se tice mjenjaca..
sto se ovoga tice ×××× me jedino kuplung papucica koju doslovno moras zabit u pod kad mijenjas, ali to cu postelat uskoro... nije problem...
a cak mislim da se i teza prva i rikverc daju postelat kod opelovih getribi.. barem se kod kalibre turbo dalo..

Dr. Strangelove
23-11-2004, 08:23
Blecky meni zvuči ko da je lamela pri kraju...ja sam imao iste simptome i promjenom seta kuplunga se preporodio...

Black Knight
23-11-2004, 10:54
moguce, da

Dr. Strangelove
23-11-2004, 14:50
Cep imam pitanje za tebe...
Jel mi možeš ugrubo opisat ovjes Brava... dat neku shemu ili sl. i jel znaš kolko gumica, tj. selena ima ukupno? Rekao si da imaš i neki program za dijelove za Fiat, kao katalog ili tako nešto?

WRX
23-11-2004, 21:41
×××× kadett...lezi kadett... ma sve pet :))

bad&blue
23-11-2004, 23:31
Pa nije ni čudo kad si bio tako razočaran puntom pa ti se sad čini da je gsi kralj zavoja :smile23: