PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemo-terapija

dr.Problemić
16-11-2004, 22:05
Dragi moji pacijenti!

Dobro došli na moju malu stranicu. Nadam se da ću vam pomoći u rješavanju problema.Molim pacijente koji boluju od nekih pihičkiš bolesti da se ispucavaju ovdje.Također primam savijete od pacijenata jer nitko ne zna sve.Što je više ljudi to je bolja zabava.Pokušavam riješiti sve vrste problema.

Radno vrijeme:0-24h
Odgovaram na poruke poslije 9 h navečer.

Sve najbolje želi vam vaša dr.Problemić

:smile15: :smile15: :smile14: :smile14: :smile10: :) :smile06: :smile16: :smile16: :smile19: :smile18:

dr.Problemić
16-11-2004, 22:18
Dragi pacijenti!

Dokazano je da razgovor olakšava dušu zato vas molim da svoje probleme podijelite s drugima tako da vam možemo pomoći.Ponekad ću vam postavljati pitanja ,teme... ali također vi možete iznositi svoje misli,teme,....

Ja bih postavila dvije teme ,a vi napišite sve što mislite o njima ,svoja iskustva ,sukobe,i sve što ima veze uz te teme.

1.ŠKOLA
2.LJUBAV

Bilo mi je zadovoljstvo!

dr.Problemić
:) :) :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile14: :smile14:

Jambrešićka
16-11-2004, 23:03
Ajde napokon da je netko otvorio neku pametnu temu! :smile14:
Čuj imam ja tih školskih ×××××× (da to tak nazovem),ali ne želim to iznositi u javnost jer bi se "draga" publika pobunila i otvorila 1423 tema o meni ili bi počela pljuvat po meni. :smile13:
A to baš ne želim! :smile19:
Možda nekom i pomogneš!
Ajd pozdraw! :)

dr.Problemić
17-11-2004, 17:17
Hvala ,probaj razgovarati o nekoj drugoj temi :) :smile15: :) :)

Jambrešićka
17-11-2004, 20:48
Ajd onda (a šta drugo nego ljubav!!) o ljubavi!
Kaj misliš kako osvojiti dečka koji je "malo" pun sebe? :smile10:
Mislim da znaš o kome se radi. (?)

dr.Problemić
17-11-2004, 21:05
Neznam možda ti je najbolje spustiti ga
na zemlju ,a što se tiše osvajanja čak sam i ja o tome tražila savijete :) :) :( :( ;)

Jambrešićka
17-11-2004, 22:41
Uf,probala ja sve načine...ali nejde!
Taj si je čovac umislil da je cijeli svijet njegov,a mislim ono! ( :smile13: )
A mali je zgodan... :smile20:
Jesi ti cura pod nickom "BAD GIRL"? :smile10:

dr. Problemić
17-11-2004, 23:41
Ne to mi je frendica iz razrda. Uf što se zapalila za Vasoga ali to joj samo škodi.Fala Bogu poslušala me. :smile07: :) :smile06:

koljega
17-11-2004, 23:57
Jambrešićka
Gost
Poruka poslana: 17.11.2004. u 22:41
Uf,probala ja sve načine...ali nejde!
Taj si je čovac umislil da je cijeli svijet njegov,a mislim ono! ( )
A mali je zgodan...
Jesi ti cura pod nickom "BAD GIRL"?

Hehehehhe garant mamin pandur.

:smile06: :smile06:

On si je jedini umislio da je cijeli svijet njegov! :smile06: :smile06: :smile06:

Ali znamo mi da te ima na oku! :smile06: :smile06: :smile06:

dr. Problemić
18-11-2004, 21:52
Koljega dali si ti novi pacijent ?:smile10:

dr.Problemić
18-11-2004, 22:03
Jambrešićka dali je taj dečko možda ŠUŠAK?U koji razred ide i u koju školu?

ficko
18-11-2004, 22:28
hej doktorice!!Mene nešto boli
mislim da imam probleme u gačama :o :smile17: , nešto mi se stalno vrcka tamo dolje,dolazi mi do toga da ga malo pomazim,prosdrmam a onda... on eksplodira i pljune na mene. Šta krivo radim,doktorice pomozite mi :(

Jambrešićka
19-11-2004, 14:33
Da,to je moj mili ŠUŠAK :smile20: !!
Ide u 3.b razred,u gimn.

A bilo je teško pogodit,jel da? :smile16:

dr.Problemić
20-11-2004, 19:46
Je "strašno"Koji si ti razred

dr.Problemić
20-11-2004, 19:51
Ficko imaš strašan problem.Dali možda žudiš za nkim a ako je ono što ja mislim obrati se dečkima i pitaj ih dali u oni imali te simptome .Neznam kaj da ti preporučim baš se ne razumijem u tu stvar. Kupi si lutku na napuhvanje pa se zadovolji.Ne znam kaj da ti velim.

dr.Problemić
21-11-2004, 22:57
Jambrešićka zar nemaš više problema? :smile12:

Jambrešićka
21-11-2004, 22:59
Ma imam,imam...nekaj mi je bilo s kompom-neki virus ili kaj već ga napo... :smile13:

Ja ti idem u 1.a razr. (gimn.)
Baš se i ne sitgnem javit-moram štrebat ( :( )

dr.Problemić
21-11-2004, 23:06
A ja moram odgovarati sutra 3 predmeta.Nije ni doktoricama lako. :smile06:

smijeh
22-11-2004, 12:50
Mala! Ne treba tebi štrebanje, već samo lova! Profe se na nju pale kao muhe na drek! Pitaj staru koliko je njezin stari izbuljunuo za nju! :)) A morti i ona za tebe?! Tko zna?! :))

dr.Problemić
22-11-2004, 21:55
Ja odgovaram i učim preko svoje volje ali to radim zato da danas sutra u nečemu uspijem :)

dddddddd
22-11-2004, 22:17
Ako radis i ucis preko svoje volje da bi navodno nesto postigla, zapravo nikad nista neces niti postici jer neces imati znanja kojeg si trebala sa ljubavlju i voljom postici! Ako te je to netko od ukucana naucio, bas te onda zalim! Neces tako dogurati do neke titule,jer ce se uvijek naci onih koji su su ljubavlju ucili i ulozili mnogo truda i znanja i presisat ce te u svakom polju koje ces ti povrsno poznavati! :(

dr. Problemić
22-11-2004, 22:22
Nisam mislila na takav način ja volim učiti nego poneke teme ili lekcije mi nisu zanimljive i ne zanimaju me pa ih štrebam :) .Inače volim sve predmete osim tehničkog.

dddddddddddd
22-11-2004, 22:24
Ako ti nisu zanimljive, onda je u profi problem koji ih nezna na simpatican nacin prezentirati! Mozda bi pomoglo da na neki blagi nacin pokusate to dati profi do znanja a bez da se uvrijedi! Jer ni sve profe nisu savrsene i ne poznaju dobro cake zaniljivog prenosenja znanja na ucenike! :)

dr.Problemić
22-11-2004, 22:30
Naši učitelji naprimjer iz povijesti.Ako nešto ona slučajno skrivi ona to neče priznati nego če optužiti neku osobu koja bi mogla biti optužena za to i sterati te k pedagogici i onda te ogovarati pred učiteljima.Ona misli da je svetica ne smiješ joj reči da je krivo napisala neko slovo na ploči,iz engleskog nam priča kaj se zbilo u njezinoj prošlosti ,kak je čistila grabe i slično.

dddddddddddddd
23-11-2004, 23:30
Vjerujem tvojim zapazanjima, jer sam i sam slicno znao dozivjeti i uvjeriti se cesto u priglupost samih profa sa titulom i diplomom da bi se ponekad za neke znalo ispostaviti mnogo kasnije da nas zapravo nisu imali cemu nauciti. Radno mjesto su dobili ne zbog kvalitete znanja koje prenose, vec zbog drustvene podobnosti. Uostalom uvijek je takvih iskrica bilo koje nisu marile kako mladima prenijeti znanje, vec im je vazno bilo da sole pamet kako su se namucile kao u tvom primjeru profe koja navodno je cistila graba, u sto ja ne vjerujem, vec im je najvaznije da im dan prodje, tako i tjedan, a bogami i mjesec i godina i da redovno uzimaju placu. Sto djeca dobiju za uzvrat, sigurno je dakako mnogo manje vrijednosti nego jedna placa.

ddddddddddd
23-11-2004, 23:31
Da ja tu sad ne ulazim u preveliku dubiozu problema, moj neki savjet bi bio ako se to zaista konstantno ponavlja da netko od vasih roditelja koji su pametniji i inteligentniji i veci diplomate i sposobni su malo prouciti pedagosku literaturu kao i psiholoski profil profe, te da nakon toga sa valjanim i jasnim argumentima dvoje ili troje roditelja porazgovara na prijateljski nacin sa doticnom profom. Profa ako je pametna nece se naljutiti niti uvrijediti, jer ako je i normalna, trebala bi imati dozu samokritike i uvidjeti svoje greske sama i po mogucnosti ih ispraviti. Hoce li ih ona svjesno ispraviti da popravi svoju kvalitetu predavanja to se moze vidjeti kroz 14 dana.

ddddddddddddddd
23-11-2004, 23:31
Ali moram spomenuti i suprotnu reakciju ako nije samokriticna osoba i nesklona je ispravci i poboljsanju kvalitete predavanja sve iz uvjerenja osobnog da je savrsena, tada takva osoba moze zagorcavati cijelom razredu zivot a bogami i neosnovano ocjene koje mogu daleko drasticno oscilirati od stvarnosti kakva je.
Zato je zbog ovog drugog primjera jako vazno prouciti psiholoski profil doticnog profe, kroz njezina predavanja i sve ono sto zapazite i smatrate kao detaljima jako vaznim, da bi se i prema njoj znali postaviti.

Pravog recepta nazalost nema. Ponekad treba malo tu i srece, a bogami i pomoci od nekih drugih profa u koje imate povjerenje i koji razumiju problem sa kojim se susrecete.
Da kojim slucajem krenete na prepad sa bilo kojom vrstom prigovora, samo se moze obiti vama djacima o glavu.

Danas sa kakvim se problemima i osobama susrecete u skoli, nazalost tako je cijeli zivot. Uvijek ima netko tko nam sa najmjerom i odredjenim motivom zagorcava zivot. Na neki nacin shvatio bih takvu vrstu skolovanja i odredjenom psihickom pripremom za neka druga i teza zivotna iskusenja.

Sve ovo sto si spomenula pokusaj i ti i tvoji vrsnjaci na mudar nacin okrenuti u svoj prilog, a ne u vasu stetu. Samo na vama i nikome drugome ne leze metode. Vi ih morate sami otkriti. Pravog recepta kao iz kuharice nema!

Pozdraf :)

dr.Problemić
23-11-2004, 23:39
dddddddd,vidi se da si pametna, dobro obrazovana,razumljiva,....osoba.Hvala na savijetima jako su mi pomogli možda se jednom susretnemo.
Do tada velik pozdrav.
BOOK!!! :smile14:

dr.Problemić
25-11-2004, 22:33
Dragi moji pacijenti nastavite puniti ovu temu sa svojim glupostima i pametnim odgovorima,pitanjima,,,,

dr.Problemić
03-12-2004, 16:38
Dragi pacijenti !
Današnji mediji pokazuju da alkoholizam ubrzano raste molim vas za vaše mišljenje.

josko
03-12-2004, 18:55
Alkoholozam raste, jer zavarava zeludac da je pun, dok drzava ne hrani stanovnistvo i ostavlja ga bez imalo samilosti na marignama zivota! :(

josko
03-12-2004, 18:55
ispricavam se, htio sam reci "marginama"

dr.Problemić
27-12-2004, 17:32
DJECO ISPUCAJTE SE!! :smile19: