PDA

Pogledaj cijelu verziju : Asus A7V-E



G0rg0n
14-11-2004, 22:46
kako da mi opet proradi ulaz za zvučnike?????crko je ja mislim ali idalje se čuje na jednom zvučniku.I još nešto kako je moguće da crkne ps2 priključak za miš.matična Asus A7V-E

Grga
15-11-2004, 22:42
:smile16: na tvoju zalost samo tako da kupis novu maticnu ako sam te dobro skuzio problem je na maticnoj ne na zvucnicima (iako preporucam da pokusas spojit zvucnike negdje drugdje da se uvjeris)
odgovor na tvoje drugo pitanje je jednostavan slaba kvaliteta ili/i cesto zlostavljanje :smile18:
http://img9.imgspot.com/u/04/319/15/3dskl.gif <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

Der Sturmer
18-11-2004, 15:44
Mislim stvarno...Kad ustekavas mis u komp netrebas upotr××××t kamion da ga uguras u PS2!!!A sto se tice zvuka probaj promjenit kablove!A ak nje to onda ti se odlemio konektor,sto ak imas iskustva s finim lemljenjem i naravno imas kvalitetnu lemilicu nije problem zamjenit u protivnom nemoj se ni priblizavat maticnoj s lemilicom jer bus ju skuril!!!!!!!

Der Sturmer
18-11-2004, 15:46
Valjda si mislio izlaz za zvucnike(zvuk "izlazi" iz kompa u zvucnike ne ulazi!A signal ulazi iz mikrofona u komp!!)