PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako pretvoriti 9800se 128 Mb RAM u pro verziju?



diablo VT
08-11-2004, 19:50
Molim pomoć?
Radi se o hercules AIW 9800se

Grga
10-11-2004, 00:17
odgovor jr na to pitanje jako lagan
ili programski kroz neki black program s neta ili magicnim mocima :smile18:
prokopaj malo preko googlea mozda ti se posreci
Ako ne pridruzi se u neku od domacih sekti :smile18: :smile18: :smile18:
P.S. Ili kupi novu karticu :smile16: :smile16: :smile16: <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

Igor83
13-11-2004, 13:19
ja obicno kazem probaj ali pazi da ne zeznes karticu vrlo je lako bolje idi ili pitaj za savet nekog ko je to radio.

S][R_KILL@LOT
27-11-2004, 20:37
Moraš flashat BIOS grafičke sa nekim koji paše tvojoj memoriji na grafičkoj. Pogledaj što ti piše na memoriji ( koji brand) i nađi na netu BIOS koji sa programom za flash biosa flashaj. Ako se ne upali monitor ubaciš PCI grafičku i restauriraš stari BIOS ( koji si prethodno spremio), ako nemaš PCI grafičku možeš i na slijepo restaurirat ako zapamtinš korake koje moraš radit da bi to napravio naslijepo. Ako ne kužiš šta ovdje piše i neznaš što su artifakti i šta ustvari napraviš flashom BIOS-a prvo se informiraj searchom na googl-u a onda probaj.

Der Sturmer
03-12-2004, 19:40
ak nezna bolje da ni ne pokusava jer zajeb je moguc u 95% slucajeva....!(ps.kolko sam ja bio pizdio zbog slicne situacije na staroj kanti...nisam mogo nabavit PCI graficku!) Pa moj savjet nadji nekog kome je to vec uspjelo i ko ti to moze dokazat-pokazat da nebi bilo ma probo ja meni nije uspjelo al znam di sam fulo...pa ti ljepo dobis jednu ljepu skurenu karticu...)

bfg
22-12-2004, 11:17
imam istu kartu ako nisi dosad uspio evo ti link procitaj upute i sve ce bit u redu ako ti se pojavljuju artefakti ili neke tockice karta se nemoze modat pa samo vrati original driver moja preporuka stavi si ispod vpu-a jos jedan ventilator jer se malo vise zagrijava
:URL=http://www.techpowerup.com/softmod/:web stranica:/URL:<br><hr>