PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZAR NIJE MOGLO RANIJE????



fergazer
31-10-2004, 15:11
Zar se nije moglo <FONT COLOR="red">puno puno</FONT> ranije organizirati ovakav način ulogiranja u svrhu izbjegavanja BORA LEE <FONT COLOR="white">pacjenata</FONT> kako bi se sačuvali svi postovi i sve teme koje su prisutne na ovom forumu??
Primjetno je kako su mnoge teme nestale za vrijeme čišćenja foruma od strane administratora prilikom kretenskih i sasvim neprimjerenih istupa od strane korisnika koji su željeli uništiti ovaj forum. Sve kritike, rasprave i iskustva su tom prilikom nestala što je možda prvobitno i bila zamisao spomenutih "napada".
<FONT COLOR="red">APELIRAM</FONT> na administratore koji svoj posao očito od samog početka nisu dobro radili te (govorim sa svoje strane) smatram njih najodgovornijim krivcima za svu tu silnu strku i ljutnju samih korisnika foruma koja je nastala prilikom napada.
Izvolite na popravne!!<br><hr>

alfa099
31-10-2004, 15:15
... i sad kad je stanje čisto, vrijeme ja da se ukinu razne ovlasti u brisanju...jedino ja nemam ovlasti, piVaMa... :smile18:

fergazer
31-10-2004, 15:16
To se je sve trebali puno ranije obavit, odmah čim se je išlo u realizaciju ovog foruma!!!!
Al tak je to kod nas:<FONT COLOR="red"> prvo skoči a onda kaži HOP!</FONT><br><hr>

WRX
31-10-2004, 22:18
sad ti je obrnuto, prvo HOP pa onda SKOK :smile25: :smile25: :smile25:

activa
01-11-2004, 00:06
.. ja sam pisao i pisao o tom problemu , ali bez efekta ..??
.. cak sam bio i " napadnut" verbalno od strane " krivaca " za neselektivno brisanje , i navodno slucajne i ne namerne nestanke nekih tema ..??
.. uopste nije bitno da li je namerno ili slucajno .... greska je nacinjena , i nazalost popravke izgleda da nema ..??
.. a to sto su nestale neke teme koje su govorile o ovom problemu je cist bezobrazluk ..!!

fergazer
01-11-2004, 00:51
Pa nego, šta si mislio, da će ti ostavit teme sa tim problemom, ja se čudim šta je ova još ovoliko "<FONT COLOR="red">živa</FONT>" !!
Boli ti njih đon za nas, a da nas forumaša nema nebi bilo niti foruma. Oni su tu zbog nas a ne mi zbog njih. A koliko su stručni u obavljanju svoga posla već smo vidjeli ;) ...