PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moje mišljenje!



600
25-10-2004, 16:31
1. Ovo kaj se na Forumu događa je katastrofa! Ne krivim moderatore, krivim određene ljude Vidiauta.

2. Predlažem da se uvede određeno ograničenje gostiju, ali neka ipak ostane gost pristup.

3. Kao članovi koji se znamo što virtualno što stvarno mislim da bi se mogli dogovoriti i zajednički ustrajati na tome da ovaj Forum postane mjesto na kojem ćemo u miru moći komunicirati. Naravno osim mira moja je želja da se ovaj Forum ipak malo modernizira u smislu dodavanja nekih opcija koje ubrzavaju i olakšavaju korištenje Foruma. Žao mi je da naši prijedlozi već odavno nisu prihvaćeni i realizirani. Nadam se da se slažete sa ovim mojim tekstom i podržavate inicijativu modernizacije i poboljšanja Foruma. Mislim da ne tražimo puno ako kao stalni članovi želimo neke pozitivne promjene od Vidiauta i da njima nebi trebalo biti teško malo se potruditi.

Neka ova tema ujedno bude i zbirka vaših prijedloga pa ćemo onda vidjeti da li nas tu netko šljivi ili ne.

Valjda smo zaslužili malo poštovanja!

Pozdrav vaš 600!

:) <br><hr>

mytbyte
25-10-2004, 16:40
Možda da gostima bude dopušteno otvoriti samo jednu temu u sat vremena ili sl. :o

600
25-10-2004, 16:44
Kaj sam ti ja u životu skrivio? :smile10:

Nigth Rider
25-10-2004, 17:32
Kriv si kaj si Alfista :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

600
25-10-2004, 17:44
Izgleda! :(

Cezy
25-10-2004, 19:09
Ja se povlacim sa Foruma dok se nesto ne promjeni.

Pozdrav ekipi!! :) :)

OS FIAT>>>
25-10-2004, 19:13
Ovo je prestrasno.Njemu je mjesto u Guantanamu sa ostalim teroristima. ;)

Girrari
25-10-2004, 20:10
Ja napuštam forum dok se ne vrate Alfa Romeo i FIAT klub tema. Dotle me forum ××××no ne zanima. Poruka Lawu, stari, ak nešto radiš, radi kak spada ili uopće nemoj radit. Odnos Vidiauta prema ovom forumu je u najmanju ruku mačehinski. Ovako nešto si jedna ozbiljna firma nemre dozvolit da ga ×××ך. Dakle dečki iz Vidiauta, ili zasučite rukave i odradite posel kak spada ili stavite ključ u bravu i šlus. Imam dojam da neki ljudi više rade za dobrobit foruma nego oni koji su za to plaćeni. Obavezna registracija je pod mus i đenja; mislim da je ovo dokazalo da je sve ostalo hrpa dreka. I skupite nekaj sitno para (koliko to košta) i kupite neki gotov forum umjesto da krpate ovaj poluproizvod.

Aj' zdravo, odoh igrat Mafiu.


Još nešto Law, nabavi mi IP i reci mi koji mu je provider. Ja bum onda malo prokopal da nađem njegove podatke, pa bumo složili ekipu da ga odemo malo naravnat golf palicom.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

600
25-10-2004, 20:24
Jedno od rješenja bi mogao biti bojkot Foruma, ali neznam koliki dio stalnih članova želi to učiniti.
Tko se slaže neka napiše pa ćemo dogovoriti u koje vrijeme nećemo biti na Forumu, možda ipak neke stvari moraju ići silom! :(

mama
25-10-2004, 20:27
živjela revolucijaaaa!!!

Bmw Touring
25-10-2004, 20:31
Pa evo vec pola stalnih clanova nema!
Ovo je vec sve otislo u ×××××!
Samo da nabacim komentar na Girrin post.99% tvog posta se slazem s tobom samo moje misljenje je da ne treba krivit lawa.Eto samo sam to htel reci.
Ovo si ostalo sve u pravu.

Aero
25-10-2004, 20:38
Au ×××××, pa koja je ovo P.... materina. Sad mi je dosta. Obrisali ste BMW klub 2 X, Alfa Romeo klub, FIAT klub, Citroen klub...

Pa ko je to napravio. Kad će biti ti klubovi vraćeni? NIKADA, NIKADA!!!!!!!!! Ko i BMW klub!

Dok se ovi klubovi ne vrate, mene prekiržite. Javljat ću se jedino na BMW klub.

A debilu koji je cijelo ×××××× složio, poručujem da si plati dopunsko zdravstveno... :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

Budite pozdravljeni. <br><hr><font color="blue">BMW M POWER http://www.m5board.com/vbulletin/images/smilies/M5launch.gif
</font>

KALAŠ
25-10-2004, 20:40
KALAŠ VAS ĆEKA, IONAKO JE ZAHRĐAO TREBALO BI GA PODMAZAT!

alfist_zg
25-10-2004, 20:50
pa nemogu vjerovati da nema Alfa Romeo teme!!!!
pa ta tema je temelj ovog foruma!najstarija tema i najopsirnija!
pa ko je to izbrisao?

ja cu od ovog trena izbaciti vidiauto iz favorites, Girro obavijesti me ako se nesto promijeni, mene ovo vise ovako ne zanima.
bok.

Girrari
25-10-2004, 20:51
Taj kalaš sa crvenim kapsulicama si ostavi za plašit decu po kvartu, a ja ti ne bum došel ni sa čim drugim osim palice tak da te ne mora bit strah. Jedino kaj bum ti prst po prst razbijal tak da sledećih 6 meseci nemreš ni taknut tastaturu. Jedino čega te ima bit strah je kaj se ovaj put, za razliku od inače, ne šalim.

Nebu jako bolilo, obećajem.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

QQQQQQQQQQQQ
25-10-2004, 20:52
HHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
KAKO STE JADNI...PLAČITE JADNICI!!!
:smile25: :smile25: :smile25:

Aero
25-10-2004, 20:54
Bolje razmišljaj da si platiš dopunsko zdravstveno... :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

activa
25-10-2004, 20:54
.. ljudi !!! nesto ste mi mnogo malodusni i na kraj srca !! :smile08:
.. ponavljam po ko zna koji put : ovakvi moroni su se pojavljivali na forumu stalno ....., dodju , izive se i odu ..!!... znaci nije problem u njima ..??
takvih likova je uvek bilo , i bice ih ..!!
... problem je sto se u hmmmmm??( blago kvalifikovano ) brzopletom brisanju , obrise i ono sto smo svi pravili sa mnogo ljubavi i zadovoljstva , mesecima , pa i godinama ..??
... znaci problem je resiv , ili onemogucavanjem ne- registrovanih da otvaraju teme , ili pazljivim i strpljivim brisanjem djubreta ..!!??
... nije lako to brisati svakoga dana , ali to ne opravdava nemar i brljivost ..!!!! :smile11:
... niko me nece ubediti da je nemoguce ocistiti pedesetak strana sa po 25 tema , pazljivo i uz proveru , bez gresaka .... to radi bar petoro ljudi, 1250 : 5 = 250 ... znaci svako ima zadatak da prelista 250 tema , ili 10 strana ..!!
.. zamorno svakako , ali nikako nemoguce ?? :smile19:

GT
25-10-2004, 20:58
forum ide polako ali itekako u ×××××!!!!

a za onog padobranca : doci ce jedan dan kad ces i ti dobiti svoje, polako :smile09:

Bmw Touring
25-10-2004, 20:58
Activa ti ga opet pricas bezveze! ;)

Ovo je moja zadnja poruka dok se stanje ne promjeni.
Pozdrav svima i nadam se da se cujemo uskoro!

Bmw Touring

activa
25-10-2004, 21:00
... girro racunaj i na prste na nogama ..!! :smile18:
... sto je sigurno , sigurno je ... da preduhitrimo svaku opciju ( moze se kad se mora i nogama kuckati po tastaturi ..!!) :smile25:

GT
25-10-2004, 21:00
znas sa kim imamo posla??

Sa jednim isfrustriranim seronjom koji ×××× u gace svaki dan od svojih kompleksa!!!
Ti jedan smrdo usrani koji nema nikakve kulture i koji zasluzuje BATINE!!!!!!!!!!!!! :smile09: :smile09: :smile09:

GT
25-10-2004, 21:01
nek ide forum u ×××××, necu se ni ja javljat, mozda se nekad javim, ali nevjerujem. :smile13:

Aero
25-10-2004, 21:02
".... kada bih ja bio moderator , dezinfikovao bih forum od " buba - svaba "..??"

"... ozbiljno samo o francuzima , talijanima , japancima , .... a o po svabama samo paljba, i sprdnja ..!!?? "

Acitva, pojašnjenje molim??? :smile12: :smile09:

Aero
25-10-2004, 21:03
<font size="+2" color="red">BOJKOTIRAJMO FORUM!!!!!!!!!</font><br><hr><font color="blue">BMW M POWER http://www.m5board.com/vbulletin/images/smilies/M5launch.gif
</font>

GT
25-10-2004, 21:03
ma covjek je odvalio, zar nevidis? :))

GT
25-10-2004, 21:03
AERO< MOZE< AJMO SE SVI DOGOVORIT !!!!!

Wheeler
25-10-2004, 21:04
Ideja o jednoj temi na sat za goste je super. predlazem i da se uvede pravilo od deset postova na sat takodjer, ako je to izvedivo.

Girro, dobro namlati malo djubre!

Aero
25-10-2004, 21:05
E, da sam ja u HR, pičku bi naravno ovom debilu. :smile09: :smile09:

Wheeler
25-10-2004, 21:06
Tako je!! Odo provjerit jesu li izbrisali moju temu...

activa
25-10-2004, 21:06
.. BMW T , zasto bezveze ? :smile11:
... Aero , to je bila cista zajebancija , ... valjda ti je jasno da nisam ekstremista ..?? :)

AWE
25-10-2004, 21:07
ALI NAS JE VIŠE IDIOTI KAKO TO JOŠ NISTE SKUŽILI!
SAMO DAJTE,ULJEPŠAJ TE MI DAN DA VAS SVE POTARACAM!!!

Aero
25-10-2004, 21:09
Ja to nisam tako shvatio Activa... :smile19:

Wheeler
25-10-2004, 21:09
AWE Shvacam da ti je ××××× otpao ali nemoras plakat ko ×××××.<br><hr><font color="red">There is no replacement for cubic displacement.</font>

GT
25-10-2004, 21:11
AWE, Bora Lee, CHESSMASTER< BARBIE< GAYman, dobro si rekao da je vas vise, imas SPLIT - PERSONALITIES, poremecen si. :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

GT
25-10-2004, 21:11
plus, pisas uz pomoc pincete :smile25: :smile25: :smile25:

600
25-10-2004, 21:30
Ovo je stvarno bolnica, neznam kaj bi reko osim da se svi saberemo, udružimo i isplivamo iz ovog dreka. Osobno ću se uz pomoć nekih prijatelja potruditi da se Forum što prije vrati u normalu i da se konačno dogode promjene, jer ovo je zbilja previše! :smile09:

Fabia je bio malo dete za ovo! :o

activa
25-10-2004, 21:32
.. Aero , ti si stvarno na 3 coska veceras ..??
.. ajde onda da se svi medjusobno posvadjamo , i ispunimo zelje bori tdi ..?? :smile12:

600
25-10-2004, 21:38
Dajte ljudi prestanite više s tim sranjima, zadnje kaj nam treba je da se međusobno pobijemo! :smile09:
Moramo tu negativnu energiju usmjeriti na rješavanje ovog problema zato još jedamput molim sve da malo stanu na loptu i napišu koju pametnu u svezi modernizacije i boljitka ovog Foruma!

Cezy
25-10-2004, 22:00
Modernizacija Foruma??? :smile12:
Istina ima puno boljih foruma sa vise mogucnosti,ali to uopce nije takav problem.Treba uvesti obavezno reganje.A i regane clanove drzat na lancu. Ok kad se ekipa koja se i privatno pozna zeza,ali kad netko dode i vec u drugom postu ima 80% neukusnih balkansih izraza,e onda takve treba BEZ MILOSTI sterat sa Foruma.Sta se ekipe tice i znanja istih,mislim da je ovo naj forum u HR,ako ne i sire uz to jos jako dobro posjecen sto mu i daje kvalitetu. Zalosno je da su odgovorni ovako nesto uopce dozvolili.

I jos nesto,neko je u svojoj slampavosti obrisao najbolje teme.To je kao da neciji dnevnik bacis u rijeku,osobno mi je zao,al sta je tu je.
Neide mi samo u glavu zasto se sad odmah "PANICNO" otvaraju novi klubovi.Samo danas smo ih dobili neznam koliko novih.Kaj se nemre pricekat da se ova sramota rijesi,pa onda da vozaci i zastupnici odredenih fabrikata otvore nove klubove,al onak ukusno na prvih par stranica. :)

Pratit cu situaciju na forumu,ali necu natipkat niti jedno slovo dok se neke stvari na forumu vidno ne poprave.

Budite mi dobri BOK!! :)

600
25-10-2004, 23:11
Apsolutno se slažem pogotovo u vezi s klubovima i čekanju da se stvari poslože na svoje mjesto.

cezy, modernizacija u smislu određenih dodataka kao što su reganje, ograničene mogućnosti gostiju, stavljanje brojeva stranica na popis tema, itd.

Pozdrav do daljnjeg! :(

Kas
25-10-2004, 23:14
600, kad će naljepnica!!!!!!!!!!!!!

Rosso unlog.
25-10-2004, 23:59
1.vratit obrisane teme
2.ostavit forum otvorenim bez obavezne registracije
3.zabranit otvaranje novih tema neregistriranim clanovima
4.ogranicit postanje na 2x u minuti
5.dodat jos 2, 3 moderatora

Eto... i sve bi se poslozilo! :)

Axl
26-10-2004, 02:33
rosso eto potpisujem tvoj post, ako se nesto ne promjeni hitno propade ovaj forum

Ajme majko
26-10-2004, 08:00
A za koga modernizirati forum???
Za Vas par papana koji ××××te po svemu?
Pa na forumu ima 5-6 ljudi koji su stalno gore i koji ×××× po svemu i cim doe netko suprotnog misljenja odma je debil, konj, svabofil i sl.
××××te...najbolje bi bilo da se svi makenmo pa neka 600, Girrari, Cezy, Alfist_zg i jos par clanova imaju svoj privatni forum kakvi oni zele.
Pa i ja sam bio registrirani clan al mi se zgadilo pricati na tom forumu jer me uvjek jedni te isti klinci poklope sa svoji degutantnim i bljutavim komentarima

alien5
26-10-2004, 08:11
Šta je mališani???
Sjeb... li vas par debila i odma ste pobigli?!? :smile08:
Tribate imate malo lipši doživljaj života i ne dopustit da vas debili tako uzrujaju jer to im je i jedini cilj!
Pregledajte moje postove kad se meni nakalemi neki takav debil: ja ga jednostavno ignoriran ili se zezan s njim ko sa malim debilčićem šta ustvari i je.
A vi ako pobignete sa foruma ostvarili ste upravo ono šta oni i traže: da sruše forum.
A barba Alien je ovdi doša i ovdi ostaje i niko me neće maknut!
Najmanje pubertetlije bez vozačke!
Ljubin grob neće pasti!! :smile06: :smile06: :smile07:

Fresh odlog.
26-10-2004, 08:21
alien5 potpisujem

Uvijek je tako, kad uleti padobranac, svi se povuku i čekaju :smile10:

Treba ga napast njegovim sredstvima, da vidi kako je to kad dobije udarac.

mc
26-10-2004, 08:25
Mene jedino zanima da li Vidiu ovaj forum uopce ista znaci - bilo financijski, bilo kao nesto sto moraju imati.
Ako im znaci, onda postoji nada da ce se nesto pozitivno dogoditi (a znam i jako efikasan nacin na koji ih mozemo dodatno motivirati) - u suprotnom se mozemo slikati.
Po pitanju restrikcija, potpisujem ovo sto je napisao Rosso - nemojmo ici iz krajnosti u krajnost.
Ako se teme ne mogu vratiti, ne bi se bunio da se kompletan forum obrise i da krenemo iz pocetka...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Fresh odlog.
26-10-2004, 08:27
Ti se nebi bunio

Ma koji si ti faktor ovdje...





Sorry, još me trese Cool

activa
26-10-2004, 08:44
... da li ste vi normalni ..???
... zasto obrisati i ostatak ..?? :smile12:
... kakav ekstremizam ..!!... tacno se ponasate onako kako najvise pase debilu ili debilima , koji zele unistiti forum ..!! :smile09:

activa
26-10-2004, 08:46
alien5, svaka cast ..!! :)
... ti jedini siris pozitivne talase .., .. pa majku mu , nije smak sveta ..!! :))

alien5
26-10-2004, 08:51
Inače, jel zna ko šta znači ovo: Ljubin grob neće pasti!
Ajmo forumaši da vidimo jeste li pozorno pratili u školi! :smile06: :))

mc
26-10-2004, 08:51
Activa, budimo realni - zar je ostalo nesto od foruma osim Mariove birtije? Procitaj ovu temu i vidjet ces da su ljudi totalno bez volje za ikakvo sudjelovanje u forumu. Mozda bi novi pocetak cijelog foruma malcice motivirao ljude, a mozda i grijesim.
Za sebe znam da necu dignuti ruke od svega dok god postoji tracak nade...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

activa
26-10-2004, 08:56
.. ma znam da su ljudi skroz sludjeni , ali nije to razlog da sve upropastimo , i usrecimo mnogo boru lee tdi ..?? :smile13:
.. sacuvati ono sto je ostalo , obnoviti ono sto je nestalo , i nastaviti dalje ..!!
.. mislim da je ovaj forum sasvim OK , i da ga vredi ocuvati ..?? :)

mc
26-10-2004, 09:00
Pa Bora moze biti sretan i mislim da smo svi svjesni toga - velika steta je napravljena... :(

Nema veze, idemo dalje za iste pare... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Hondo
26-10-2004, 09:01
mc, mislim da si pogodio bit situacije i slažem se sa tobom. I ja sam cijelu stvar promatrao iz prikrajka ne zato jer 'dižem ruke' ili zato jer sam bez volje, već nisam mogao vjerovati da Law, Admin i moderatori uopče dozvoljavaju onakve izljeve primitivizma i teroriziranja nas membera od strane jednog ljudskog jada koji je očito zrel za psihijatarsko promatranje. I opet sam se sjetio one teme koju sam pokreno prije kojih mjesec-dva o odnosu Vidiautodotcoma prema svojim korisnicima.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

activa
26-10-2004, 09:03
.. a sta nam je drugo ostalo ..?? :smile08: :))

Dr. Strangelove
26-10-2004, 09:06
činjenica stoji da vidiauto bere lovu na bannerima uokolo ovog foruma... očito je da se tu izmjenjuju razno razne reklame i da oni za to dobivaju neku pinku... e sad ako ne žele uložit ni trunke vremena za promjene na ovom forumu onda zbilja imamo razloga bit pissed off... hrvatska posla...

mc
26-10-2004, 09:11
Upravo to Dr., bas me zanima sto bi rekli u marketingu Raiffeisen Leasinga ili HG Spota da znaju sto se desava s forumom na kojemu placaju reklamu. Pitanje je jedino koliko je Vidiu u interesu odrzati cijelu stvar bar na dosadasnjoj razini - ocito vecih ambicija nemaju... :smile19: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Brock
26-10-2004, 09:28
Mene zanima zašto se admin (...ili bilo tko iz Vidiauta) nikad ne javi barem sa nekakvim objašnjenjem...

Dr. Strangelove
26-10-2004, 09:30
U skladu s tim... postavlja se i pitanje stvarnih motiva ovog napada na forum ;) ...ko zna, lova od oglašavanja nije mala stvar... konkurencija? hmmm....

drugmirko
26-10-2004, 09:55
drugovi, kako je jedina beskrajna i defacto neuništiva stvar u ovom vrijeme/prostoru ljudska glupost -koja je na našoj mikrolokaciji u istom vr./pr., uz obilatu dozu primitivizma još dobro koncentrirana- uvijek će bit takvih ispada.

zato bi bilo jako dobro tehnićki unaprijedit ovaj forum, koji je ruku na srce prilično rudimentaran. moji prijedlogi su:

1. otvoren forum gdje gosti mogu postat a ne otvarat teme

2. automatsko ogranićenje veličine slike, koju softver implementira automatski kad se posta prevelika slika i smanji ju na traženu veličinu (recimo autweek ima takvo)

3. pribadaljke, koje fiksiraju stalne teme na vrh prve stranice foruma, koje se nedaju pomjerit na druge stranice i njihovo resetiranje/brisanje je u domeni administratora. (car spy shots imaju takvo)

4. ograničenje roka trajanja otvorene teme, tako da teme koje nitko ne otvori godinu dana ispadaju s foruma. što nam treba 180 stranica nečega, kad gledamo i postamo samo u prvih 10-15.

5. personal messaging sistem

6.tražilica koja producira koristne rezultate. ne ko ova, koja pod recimo upit Subaru vrati "nema rezultata" ili hrpu Audi, Alfa, Cafe chez Mario, Citroen Xsara Picasso i sličnih pogotka iako se prva od barem 6 Subaru tema nalazi na 15. stranici foruma.

7. moderatore koji brišu prostote i neargumentirane kretenarije, ali uz prijašnje upozorenje kretenu bez kulture razgovora.

8. backup sistem i "reset threads vault" gdje se mogu pronać izgubljene i resetirane teme, koje su iz ovog ili onog razloga bile brisane/resetirane.<br><hr>

mc
26-10-2004, 10:00
7. nepotrebno - takvi ljudi ionako vecinom ne razumiju sto su loseg napravili, a ××××× pravdanja nisu nikome interesantna.

Ostalo 5+<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

drugmirko
26-10-2004, 10:04
slažem se mc, kad imaš posla s koliko toliko normalnim čovjekom. problem je kad imaš posla s kretenom, koji brisane posta bez upozorenja zašto, uzima ko osobni napad i nepravdu. osim toga pristojno je još i takvom idiotu reć, "čuj... ak nastaviš takvim tonom, brisat ću te".
time nisi na njegovom nivou i oduzimaš mu glavni argument.

novi
26-10-2004, 10:10
a slažete li se vi s tim da ste VI kreteni koji samo sline i kukaju!
pođite mami plakat..mama,mama izbrisali su mi alfa i bmw club,aaaaa!
daj odrastite ××××te,ili su zbilja ovde sami klinci!?

mc
26-10-2004, 10:10
Ma sve je to ok, ali se opravdavanje u praksi pokazalo jako lose - najcesce razapinjanjem moderatora i sl. glupostima...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

drugmirko
26-10-2004, 10:20
vidiš, ljep je primjer tu iznad. gostu novom moderator bi napisao: ljepo molim, nemoj srat takve...

a ak gost ili member to ne shvati, hladno se obriše :) . nadam se, da će daljna debata urodit plodom jer moram poć u pripizdinu donju na gostovanje :)). bog.<br><hr>

mc
26-10-2004, 10:23
Uzivaj... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

AR
26-10-2004, 10:45
prednost ovog foruma nad ostalim je liberalnost pristupa i mogučnost svakomu da napiše temu koju želi tako da bi bilo glupo uvest zabranu nečlanovima da uvode nove teme, trebalo bi se samo uvest ograničenje na broj pokrenutih tema u jednom danu za nečlanove na npr 3, i tko bi se riješio cijelokupan problem vezan uz ovog mentalno ograničenog koji nas za×××ךe.
ZNAČI EVOLUCIJA BEZ REVOLUCIJE! ;)

mc
26-10-2004, 10:56
Znaci Bora Lee otvori tri teme, pa onda Bora Le otvori tri teme, pa onda BoraLee otvori tri teme, pa onda BoraLe otvori tri teme, pa tako unedogled... Ne pomaze... ;) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

AR
26-10-2004, 11:07
onda daš vremensko ograničenje sveukukpno, naprimjer u sat vremena mogučnost nečlanovima (svima skupa) da otvore max. 5 tema, i bori bi se napunila jaja da mora svakih sat vremena bit na forumu i otvorit 5 tema :smile25:

Cezy
26-10-2004, 11:18
Ja neznam zasto se neki protive obaveznom reganju??? :smile10:
80% diskusija i razgovora se vodi izmedu ljudi koji se poznaju ili osobno ili vec duze vrijeme preko foruma,prema tome nece se nista promjenit.
Osim toga reganje je jednostavan nacin rijesavanja ove katastrofe.A sva ta poboljsanja mozete zaboravit.Trazili smo i trazilicu pa smo dobili poluproizvod.Neke stvari sam prije nasao listajuci do 85 stranice nego koristeci trazilicu.
Administator-i ocito NE vole taj posao koji rade,zato ga ni ne obavljaju kak se spada.

A gospodu koja se meni obratila zato kaj sam rekao da se ne zelim javljat,molim da mi objasne sta bi ja trebao radit na forumu,kad su sve korisne i poucne teme zbrisane,a pola ljudi se ne zeli uopce javljat??? :smile10:

Doc.
26-10-2004, 14:23
Brock, bilo je jednom objasnjenje Lawa kad je Hondo otvorio sličnu temu ovoj, a ukratko je rekao: "kome se ne sviđa neka ode sa foruma"

I mislim da bi ga svi trebali saslušati.

Sljedeći post ću napisati kad se vrate obrisane teme i uvede obvezna registracija.

600
26-10-2004, 15:21
družemirko, svaka čast na prjedlozima! :)

Rosso unlog.
26-10-2004, 15:24
Samo dvije stvari cine forum onim sto jest. To je 15-tak ili nesto malo vise stalnih clanova i teme stare i po dvije godine. Teme su obrisane i mozda ni ne budu vracene kaj bude prevelik gubitak za forum. Krenut od pocetka s tim temama jednostavno vise nije TO. Sad samo trebaju pocet odlazit regani clanovi i ovaj forum odlazi u povjest.

I zanima me kak bi funkcioniral forum samo za regane clanove kad recimo meni registracija ne radi unatrag zadnja 2 tjedna jedno 90% vremena...

Cezy, kaj se tice onih 20%... ja ih ne bi sam tak odbacil. Padobranaca je bilo i neka ih i bude. Fino uz svaki post nek bude IP pa nek posta tko sta hoce.

Neke modernicazije foruma mi se previse i ne svidjaju. Ova jednostavnost je ono kaj mi najvise pase. Ne trebaju mi privatne poruke ni nis kaj moderniji forumi imaju. Vec sam rekel, ovo je jako lako rijesiti sa samo 2, 3 male promijene i sve bi bilo ok. Da ne ponavljam, moj prijedlog je na strani unazad. ;)

S16
26-10-2004, 15:30
Po meni je ××××× obavezna registracija jer se puno ljudi i od nas u prvi tren nije registriralo. Obaveznom registracijom ćemo postat kao i svi ostali (zatvoreni) forumi - i to će ubit duh vidiauto foruma... Zar nije bolje, ka šta je drugmirko reka - da se gostima uskrati otvaranje novih tema, a dopusti čitanje i pisanje. ;)

mc
26-10-2004, 15:33
Izgleda da mi to govorimo u vjetar. I to vec jako dugo... :smile13: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

600
26-10-2004, 15:37
Nažalost to je živa istina! :(

Meni recimo smeta kaj kod popisa tema ispod naslova nema broj stranica i kaj kod otvorene teme broj stranica nije i gore i dolje već samo dolje! :smile09:

S16
26-10-2004, 15:37
Očito... :smile19:

GT
26-10-2004, 18:21
jeste se navili :smile25:

Aero
26-10-2004, 19:39
Molim samo admina ili koga već da mi odgovore na pitanje da li se mogu vratiti izbrisani klubovi? Ako ne, mislim da više nemam kaj tražit ovdje.

Wheeler
26-10-2004, 20:25
Netko je napisao

"prvo ce Bora Lee otvorit 3 teme, pa Bora Le..."

To se rijesi logiranjem IP adresa, i onda server gleda jel s te IP adrese postano vec 3 puta, i ako je onda zabrani.

HONDA A
27-10-2004, 04:11
Nas primitivizam je pokazao da smo ipak svi od Devdelije do Zagorja svi Balkanci(pa i Hrvati), srecom nismo na dohvat ruke jedan drugom, pa bi smo izvadili i nozeve ali ipak stadali bi samo monitori a ne glave, nas extremizam u ovom slucaju-auto fanatizam prema odredenim markama, nije slucajan potice od "nacionalizma" i to nam je u krvi, mislim da je bolje da volimo svoje a postujemo tude(alfa,honda,bmw,fiat,pezo...), i onda se rodi ××××××, mozda registrirana a ima ih dosta(Milosevica ...) i pocne diverzije na forum, bolestan kao i spomenuti gospodin, stovani Forumovci ovo je samo usporedba kakvi smo mi i da smo daleko od Zapadne kulture.
Za pocetak(obrane od manijaka)mislim da bi trebali dozvoliti pristup Forumu samo registriranim clanovima.
Zivio Forum vjecno.

Ajme majko
27-10-2004, 08:01
I dalje se potvruje moja teza da je to forum 10-tak ljudi koji se ionako dobro znaju.....tak da svaki prijedlog vodi k tome da forum postane zatvoren samo za nekoliko faca koje misle da su uvjek u pravu

Fresh odlog.
27-10-2004, 08:13
Mi ne mislimo da smo u pravu, mi to znamo :)

Ajme majko
27-10-2004, 08:30
Fresh....to da znate da ste u pravu.....e i tu si opet u pravu ;) :)) :smile06:

600
27-10-2004, 10:58
Ajme majko, nisi u pravu kad kažeš da želimo zatvoreni tip Foruma, jer onda su svi Forumi diljem neta zatvorenog tipa! ;)

TRANS AM
27-10-2004, 11:17
Mene nema već nekih mjesec dana na forumu! Ne mislim se ni vratiti sve dok se tu stvari drastično ne promijene! Pun mi je ×××××, ne samo ovih bolosnika, već i drugih padobranaca koji svoju anonimnost koriste da bi pljuvali i srali po registriranim članovima. Stvarno ne vidim svrhu opcije da gosti mogu postati i otvarati nove teme, kad ljudi konstruktivno koriste tu opciju samo u manjem broju, dok se u većem broju ta opcija koristi za mlaćenje gluposti.

Ono što je najbolesnije u cijeloj priči je ponašanje odgovornih ljudi u Vidiautu, odnosno da budem precizniji njihov stav "boli nas k..." prema forumu i prema članovima foruma!

Dok se sadašnje stanje drastično ne promijeni NA FORUMU ME NEĆE BITI!!!<br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

Ing
27-10-2004, 13:33
Trans, upravo se prošlo stanje drastično promjenile. :)
Ni mene nije bilo jako dugo, sad sam slučajno piknul da vidim kaj ima.

activa
27-10-2004, 13:35
... oooopa ..!!! :o
... drasticna novina , samo registrirani imaju pristup ..?? :smile15:

HONDA A
28-10-2004, 01:31
Stovani moderatori veliko HVALA, mislim da ste napravili najbolji potez, koji se u ovom trenutku mogao napraviti.

alien5
28-10-2004, 08:00
Aj baš me zanima šta će sad biti na forumu!

Seatibiza
28-10-2004, 08:03
Sada je definitivno FORUM OTIŠO U ×××××

600
28-10-2004, 09:16
Da sad kad je mir onda Forum nevalja, mislim stvarno! :smile17:

AR
28-10-2004, 13:11
mir je stvoren, ali ovako se ne bude išlo naprijed jer če sve ostati na 20-tak ljudi koji definitivno neče moči vodit dobre debate bez razmišljanja i drugih nečlanova, tako da! ovo je privremeno dobro riješenje ali se nekako ipak treba vratiti na prijašnju shemu foruma

Seatibiza
28-10-2004, 13:45
Pa stvoren je mir za 5-6 likova koji se takionak poznaju.....super....stvarno napredak

Dr. Strangelove
28-10-2004, 13:49
dečki to je privremeno...

Brock
28-10-2004, 14:13
Smirite se... rješenje stiže ubrzo... ;)

Girrari
28-10-2004, 14:27
Ovo je privremeno i otvoreno svim normalnim ljudima. Masu ljudi s foruma poznam isključivo kao forumaše tipa Cezy, BMW T, OS-FIAT... Dakle, po meni priča o nekakvoj zavjeri Slobodnih Zidara ne drži vodu.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *