PDA

Pogledaj cijelu verziju : ŠTA MISLITE O SASTANKU SOTONISTA?

-_-_-_-
08-04-2001, 15:22
kaj je s tim buuudalamaaa...
<br>
....su normalni ti....
<br>
.....KRETENI.....

wide eye
09-04-2001, 00:37
ja mislim posto smo svi tu vecinom uzoriti katolici, da bi im trebelo pokazat njihovog boga i sve ih poklati

ethan hunt
09-04-2001, 21:15
kao prvo mislim da su te brojke i sve ostalo mediji napuhali,no ako se sotonisti zele okupiti tko ste vi da im branite.ako se npr.rimokatolici(i ostali)mogu okupljati na svojim misama onda zaista ne postoji razlog da se isto zabrani sotonistima...(bar mi se cini da tako stvari funkcioniraju u demokratskim drzavama)

tromblon
12-04-2001, 03:13
ma jebali vas sotonisti! koji je to ×××××?

INSEKT
21-04-2001, 21:27
Izgleda da je Wide Eye okrenuo ploču!!
<br>
Izgleda da mu sotonizam više nije tak privlačan.

wide eye
22-04-2001, 05:41
a izgleda da insekti stvarno nemaju mozak.
<br>
Cijeli taj sastanak sotonista je zakuhao vecernji list i onda su katolici skocili u obranu od tih krvolocnih zvijeri.
<br>
Dok vecernji list pise takva ××××××, inozemni mediji nam se smiju, jer se ljudi brinu zbog sotonista, a ne 23%-tne nezaposlenosti.

..
22-10-2002, 08:57
Widw Eye, potpuno si u pravu!!

ik
22-10-2002, 08:59
Jebate gde je sad Kraićka,raspravljaju o njezinoj rodbini!!!!!!
A N A gje si!!!????????Daj dođi blzo!!!!!!

teilhard
24-10-2002, 20:12
mislim da je nama (ljudskoj rasi) neusporedivo više naštetilo kršćanstvo nego bi to uopće teoretski mogao sotonizam

---zik---
25-10-2002, 18:44
pošto se ovdje raspravlja o za život nebitnim stvarima,
odlučio sam udahnuti malo života
te dati primjer za konstruktivno stvaranje,umjetnost i ljepotu

. (˙) .------
-- / / --- ---
--- / / -------
-- ( )( ) ------

ovaj put je remek djelo uspjelo je sam upotri××××o, kakoseonokaže... pamet

---zik---
25-10-2002, 18:49
˙˙˙˙(´)
---/ /--
--/ /------
( )( )
__________----

uf,nemojte zamjerit

--?? **
25-10-2002, 19:14
bravo mali!!!
pokazi ti njima!!!

(°)(°)

SOTONISTICA
20-05-2003, 12:33
Zao mi je sto ljudi osuđuju sotoniste.Mislim da bi se više ljudi trebalo okrenuti sotonizmu i mračnim stranama života!!!!!!Smrt je jedino što spaja sve ljude na svijetu i čini ih jednakima.Ljudi ne žele priznati koliko zlobe nose u sebi nego se pretvaraju i glume dobrotu.SMRT VLADA!!!!!!!!!!1

000
20-05-2003, 17:41
Nema ništa poslje života.ja u ništa ne vjerujem,ali ne podržavam ni sotonizam.jednostavno me boli kita za sve,šta ja imam od toga?

blacky
20-05-2003, 21:10
ni ja ne vjerujem da ima nešto poslije smti crkneš i to je to tvoj kraj. ali i sotonosti malčice pretjeruju ali opet svatko ima pravo na svoje uvjerenje tko sam ja ili netko drugi da im sudi.

vjera
21-05-2003, 19:03
ja ne želim previše aludirati o ovoj ili onoj strani i onako mračne i tajanstvene budučnosti nas samih...!
no ipak moram reći da krščanstvo kakvo ono god bilo ući te nekoj kulturi dobroti...cilju kome bi trebao težiti,praštati i žvotu u skladu s drugim ljudima...!
dok se recimo za sotonizam nebi mogao tvrditi takove činjenice....,osudete već na početku...smrt je naša jedina svrha...ajmo iskoristiti život na sav način ma kakav on bio pa čak i ako je smrt u pitanju...jer i onako nemamo nikakvu shvarhu u svom životu...!
svi mi vjerujemo u nešto...samo je pitanje u što...u ništa ili u nešto!
Vjera bi trebala sama po sebi značiti i sklad naše svijesti i realnosti i da našu psihu dovede na opuštajuču razinu gdje možemo pronaći i vlastiti mir...!

uf
23-05-2003, 21:09
da,da

uf
23-05-2003, 21:10
Sotonistica, operi si onu stvar umjesto da nam tu soliš pamet!

atheist
25-05-2003, 23:15
samo nek se sastaju.nema im ko kaj branit.I fakat bi se svi trebali brinuti za gospodarsko ××××××.I neznam kaj brijete sa tom vjerom i kršćanstvom.Kršćanstvo je obična propaganda.Boga nema,bog je mrtav.Svi smo kršteni.Bar većina nas.I kaj nam to znači?Kaj nam znači to krštenje?Povreda ustava svake demokratske zemlje.Svi se krste ko klinci od cca godinu dana.Gdje nam je svima sloboda izbora?Da se samo odlučimo koje ćemo vjere biti ili da li ćemo uopće biti vjernici?Svi smo robovi jedne velike zablude.Probudite se i razmislite malo.Kaj ćemo dopustit da skupina "nadobudnih" popova kontrolira nasim umovima?Sad sam i previse napiso.Dosta je.Malo mućnite glavama.Zakaj je nosite?Ziher da vam kisa ne pada u trbuh. Pozdrav :smile07: