PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trazim kritike za moje pocetne radove



webmasterica
15-07-2001, 19:28
Zanimaju me vasi stavovi, stoga bacite pogled na neku od mojih pocetnih stranica :-))..
<br>
www.averi.hr/alma311
<br>
www.averi.hr/soboslikar
<br>
www.maler.hr-free.com
<br>
Budite blagonakloni, smrc, moji prvijenci cekaju na...

Sufix
28-07-2001, 15:05
Na prvoj mi se nije dalo gledat dalje jer mi se ne svidja font.
<br>
Na drugoj trebas obratiti paznju na obradu slika: Kad utapas gifove onda koristi &quot;matting&quot; da se prozirni dijelovi lijepo uklope u pozadinu. I ne povecevati male slike jer se pikseli onda izmisljaju (zato je zrnata slika desna).
<br>
Na trecoj opet isti font (cini se da volis Comic Sans MS). Slike uzasne. Lijepo uklopljeni efekti sa Dynamic Drive-a.
<br>
<br>
Nadam se da nisam bio preostar. Bice bolje. :-)

webmasterica
05-08-2001, 16:19
Hm, obozavam comic sans...
<br>
Malo sam se previse zapalila za njega, ali obecajem uskoro cu se natjerati da prijedem na nesto bolje...
<br>
Jer meni je to sve igra, a kvragu nisi se ni potrudio malo procitati tekst na prvoj, to me najvise zanima, a za grafiku znam da sam losa, ali morat cu posvetiti jedan mjesec samo vjezbanju photoshopa, ali po ovim vrucinama, bljak...
<br>
Hvala na kritici :-))

Dr.Gismo
24-08-2001, 00:06
Zdravo kolegice s Averija (zar nisu super?) Ja neću biti preoštar, jer vjeruj moj je početak bio gori od tvoga, jer nekad nisam znao niti link napraviti. Trudi se, radi sve iznova i iznova, i jedan ćeš da imati prekrasan web site. ja sam pročitao sadržaji i dobar je. Super je što te zanimaju auti! Kolegice, čuti ćemo se još! :smile06:

webmasterica
09-10-2001, 16:20
Hvala na podrsci,ali malo sam u zastoju jer imam neke nove projekte.Uskoro se nadam da cu smisliti update i za navedene stranice... ;)

montenegrino
19-10-2001, 09:17
Posjetio sam tvoje sajtove, i u globalu mi se svidjaju. Za sada po pitanju dizajna trebas jos raditi, ali svaki novi redizajn bice bolji. Ujedno svidjaju mi se slova comic sans, samo bi bilo dobro da ih izbjegnes, a i po pitanju slika treba ih malo bolje obraditi. Tekst, tj. sama prica je o.k., a raduje me da ti se dopadaju automobili : alfa :-) :. No, dobro, pozdrav iz Crne Gore - Podgorica, nadam se da nisam bio preostar, sve najbolje u daljem radu... Ciao... :smile06:

Alphawill
06-04-2002, 20:18
Prva: dobro je što se brzo učitava. Malo poradi na fontu i pozadini, jer text postaje teško čitljiv!

Druga: oporadi na putujućem textu. Nema razmaka pa je nečitljiv.

Treća: imaš osjećaj da si na hackerskoj, a ne soboslikarskoj stranici.

Inače nije loše za početnika.

Dhack_xp
13-04-2002, 12:04
Ovako što se tiče stranica, prva je ok a sa drugima ne znam što želiš, nije važno. Sadržaj je jako dobar, ali progoni me misao kao da si stranicu radila u Microsoft Wordu,ali nema veze za početak je dobro. :))

webmasterica
02-06-2002, 16:51
Zahvaljujem Vam na vremenu koje ste potrošili na mojim linkovima.
Do kraja tjedna www.alma311.averi.hr i www.averi.hr/soboslikar će doživjeti malo veći redizajn pa ako vam se da dođite opet i bacite još koju kritiku ;) ...

VW
05-06-2002, 12:59
Prve dvije nisam uspio ucitati.

Treca stranica je premracna za ono sto predstavljas. Da si isti dizajn upotrebila za sajt o magiji bilo bi super. Ovako je totalno fulana koncepcija.

webmasterica
09-06-2002, 15:14
Tog dana su pali serveri na averiju pa ih nisi mogao vidjeti.
Redizajni su gore, samo imam problem s averi /soboslikarom,negdje mi se kolju skripte za padajuci meni i najvjerojatnije s skriptom za pop-up banner.Sve u svemu, malo sam se tu izgubila.
Sto se tice treceg sita, narucitelj je htio takav ugodaj, totalni opozit malerskom ugodaju inace prisutnom na webu. :)

vozio
01-10-2002, 11:55
Iz čega si učila izradu web stranica? Inače stranice su OK.

Ivy bla bla bla
10-03-2003, 18:34
Ko je tebi dao raditi web stranice!!!
Nemoj smrcati, nego odi u neku skolu grafickog dizajna i nauci osnovne zakone grafickog dizajna.. Stranice su ti izgledom strava i uzas :(

webmasterica
23-08-2003, 22:43
S obzirom da je averi skrenuo s prvotnog puta, radove mozete vidjeti na
http://webinterijeri.cjb.net koji jos nisu u skladu sa svojom novom adresom te
http://www.maler.hr-free.com ---&gt; tu imate 3 dizajna koje mozete pogledati te glasati putem email forme ...
Pozdrav svima

tani
12-12-2003, 13:31
i ja bih htjela nauciti web dizajn. mozes li poslati neke web adrese? Cini mi se dobro. Pozdrav :))

Pikići
10-10-2004, 19:08
Posjetite www.papige.tk i tmo ćete naći besplatan udžbenik za izradu web stranica na hrvatskom.

webmasterica
13-12-2004, 13:30
S obzirom da sam radi porodiljnog vec totalno zabrazdila imam samo ove linkove (koji su mi ostali na odrzavanju tj. zele redizajn) koji nisu nesto, pa molim kvalitetnu kritiku;

www.interijeri.net
www.stkindustrogradnja.hr

znam da vec izgledaju zastarjelo ( 2 godine), ali valjda cu uskoro naci vremena da se posvetim redizajnu... :(