PDA

Pogledaj cijelu verziju : MAZDA 3



StankoB.
20-10-2004, 12:53
Ima li tko na grupi Mazdu 3. Kupio bih si jednu 1.6 TE benzinca, pa bih zamolio za mišljenje iz prve ruke.

alien5
20-10-2004, 13:02
Pogledaj na mazda klub.

Axl
20-10-2004, 13:19
ima ju moj prijatelj , ali sa 2.0 motorom cini mi se, on je odusevljen mada smo konstatovali da je malo preskupa bez obzira na sve

mc
20-10-2004, 13:49
Ja sam si mislio kupiti tu Mazdu i siguran sam da bi mi bilo zao da sam kupio TE, a ne TX. Tamna straznja svjetla i izvrsne serijske alu felge cine veliku razliku u igledu tog auta. Osim toga, tu je i ESP. Inace, auto mi je jedan od najljepsih kompakta danas, a uz to je i dosta praktican sto nekima nije uspjelo uskladiti. Unutrasnjost je izvrsna, a jedina zamjerka ide ka malo prenapadnom osvjetljenju koje se djelomicno da ukrotiti. Ovjes je izvrstan, iako sam vozio samo verziju sa 17" kotacima i tzv. GTA ovjesom. Piquet je jednom prilikom dosao s Mazdom 3 TE i jako nas je iznenadila kolicina buke iz zadnjeg dijela. 1,6 benzinac je prilicno lijen u usporedbi s konkurencijom, ali nelos ako te ne zanima jurcanje. Potrosnja malo visa od konkurencije, ali u granicama normale. Mjenjac i kocnice za svaku pohvalu.
Na kraju sam kupio Corollu za osjetno manju lovu i nije mi zao, a ne bi mi bilo zao ni da je obrnuto. Od Mazde su me najvise odbili cijena (iako sam je bio spreman platiti) i suludo dugi rokovi isporuke...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

piquet
20-10-2004, 15:53
.
<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">\"Some guys in Formula 1… well, to me, they’re not racing drivers. They drive racing cars, that’s all. They’re doing half a job. And in that case, I wonder why they do it at all…” Gilles Villeneuve</font>