PDA

Pogledaj cijelu verziju : tv out + dvd



t
19-10-2004, 12:54
ciao svima!!

imam maticnu ASUS A 7V, pioneer dvd przilicu, AMD DURON 1000.
imala sam win2000 i mogla sam normalno gledati dvd filmove-originale, no onda sam instalirala win xp i sad kad stavim original dvd (imam power dvd program) javi mi error: tv out port on your display card is not working properly; a kad pokusam gledati film preko windows media player javi mi da ga ne moze pustiti zbog copyright protection.

imam nvidia graficku karticu.
gledala sam u biose i nije mi tv out enabled, i ja to nikada nisam ni ukljucivala.

inace przilica radi normalno, samo ne moze citati dvd-e

tenx svima unaprijed

phoenix
01-11-2004, 23:45
E sada jedno pitanje t imas li orginalni cd.
phoenix :smile07:

phoenix
01-11-2004, 23:48
sorry krivo sam procitao, mozda je problem u kablovanju. Probaj s nekim drugim programom pokrenut film, a ne sa media playerom. E a probaj ukljuciti u biosu tv-out. I reci mi koji je to film.
phoenix :smile07:

phoenix
01-11-2004, 23:49
sorry krivo sam procitao, mozda je problem u kablovanju. Probaj s nekim drugim programom pokrenut film, a ne sa media playerom. E a probaj ukljuciti u biosu tv-out. I reci mi koji je to film.
phoenix :smile07:

t
18-11-2004, 15:36
ciao, pheonix. hvala sto si se javio

ovako, gledala sam u biose i nije mi ukljucen tv out, no to je dobro jer ja to ni ne zelim. ali meni ipak jos uvijek javlja poruku da mi je on enabled.
a film je bio how to lose a guy in ten days ;), iz videoteke. a imam i doma neke pokemon crtice, isto original dvd, i isto ga ne mogu gledati, s time da sam ga mogla pokrenuti kad sam imala win2000, a sad imam xp; no glupo bi bilo da to ima veze bas sa windowsima, ili???.
osim sa media, probala sam gledati i sa bs playerom, i opet isto.

help
tenx unaprijed

zalosna sova
01-12-2004, 08:59
ja sam takodjer imao problema kada sam presao na XP. i sta drugo nego sam oderao masinu i vratio se na dobre stare Win 2000. tek kad ispobas sve moguce varijante :))