PDA

Pogledaj cijelu verziju : PC Play



Red)-(ead@PcP_Mag
13-06-2001, 19:12
Što mislite o časopisu PC Play?
<br>
Što bi trebalo promijeniti?
<br>
Da li vam se nešto posebno sviđa ili ne sviđa. Iznesite svoje prijedloge...

makedonec
13-06-2001, 22:23
Nista!!!!!!! Samo da budu redovni!!!

SlipKnot
15-06-2001, 08:26
Cijena ,Cijena ,Cijena ah da i cijena.
<br>
Znam da svjetski časopisi koštaju i duplo ali.....
<br>
Mi ne živimo u V.Britaniji,Švicarskoj itd.
<br>
Ovo je Hrvatska.Ljudi se ubijaju za 100kn pa 30 kn za časopis o igrama djeluje besmisleno(iako je najbolji časopis)
<br>
××××ga dok ima tatinih sinova i škvadre iz Saloona bit će i PC playu para
<br>
Vode se politikom zasto prodat 40000 kom/15kn kad možeš 10000kom/32kn
<br>
Nadam se da su si barem priuštili svaki od urednika po jedan S600 i kuću na Pantovčaku.A poslijee posla svi u Saloon hvatat maloljetnice sa spikom znaš ti ko sam ja
<br>
Oprostite na ovom izljevu bijesa a što se mene tiče možete i poskupiti .Ja ne kupujem časopis ja posuđujem(jeftinije je za oko ''cirka'' 32KN)
<br>
A da skoro da zaboravih želim više stranica,Zagora u svakom broju,6 orginalnih igra na Cd-u koji bi trebao biti u tvrdoj kutiji,kupone za Mcdonalds,14 maxi postera i golu J.Lopez
<br>
Pozdrav

[IAF]wipeout2001
15-06-2001, 12:10
hi!
<br>
<br>
slazem se sa tvojom sarkasticnom izjavom, ionako sto nezivim dolje. U tome si 100% u pravu. Nismo mi svicarska ili cak Slovenija (koja samo sto nije u EU usla, pa nek HR vlada malo misli o tome..). 1. KAD MISLITE EXPORTIRAT CASOPIS I U NJEMACKU?
<br>
2. NEMOJTE DA BUDE PRESKUP, JER CU SI ONDA BOLJE KUPIT &quot;Q&quot; Magazin, gdje DOBIJEM VISE INFORMACIJA O GLAZBI ITD. Ne covjece...tako to neide..sve je preskupo u HR sve...uskoro ce biti 95% ilegalnih stvari u HR , 5% legalnih...kao u Albaniji sada.
<br>
<br>
see ya

Yuga
20-06-2001, 19:32
Od ovog meseca i u Jugoslaviju je stigao PCPLAY. Kod nas on kosta samo 150 dinara a to je oko 5 DM ,dok nas najbolji casopis(The GaMer, ako ste culi) kosta 120 din. ili 4 DM, i to bez CD-a , PCPLAY je odlican a i sadrzaj na cd-u je dobar.Samo mi recite(ako nemate nista protiv sto sam iz Juge)da li je poslednji broj onaj sa Serious Sam?(posto sam taj nasao i kupio)

Mak
30-06-2001, 15:51
Podrzavam slipknot-a i mislim isto onoi sto i on . Nema se para razumite , BUG je duplo deblji i ima istu cijenu . Nemoraju sve stranice biti plastificirane stavite stranice kao sto ih ima bug ali budite debeli kao i on . I morate biti malo redovniji .

kiki
16-07-2001, 14:59
Ako bas hocete biti bolji probajte biti malo deblji, nemojte da u jednom broju vidim najavu za igru i skinem demo, odusevim se s igrom, kupim ju, odigram i vidim da je ××××××, za nekoliko mjeseci u PCPlayu procitam recenziju da je ××××××. Pa valjda mozete igre nabaviti prije mene( ili mozda ne mozete :)).
<br>
Sad malo stvari koje najvjerojatnije necete ispuniti (kao da ovo prije ocete :(). Mogli staviti vece postere (moze i jedan ali vrijedan (180cm x 120cm :))) i mozda dva CDa sa demoima od 100-300 MB (ima ih ima :() pa da vidimo tko ce biti bolji. E i jos jedna stvar zbog koje jos niste najbolji casopis (iako vam je konkurencija u komi skoro kao i vi) IZLAZITE NA VRIJEME a ne da kupim PCPlay i vidim da sam nagradni kupon trebao poslati do jucer :(, neko sam vam vrijeme bio i pretplatnik ali mi je onda PCPlay dolazio tjedan dana kasnije negu u kioske. Nadam se da ce te ovo procitati, Hvala.

Tread
16-08-2001, 09:59
Pa casopis je u BIH rado citan... Jedino da malo cjenu snizite i ponekad da koji poster ubacite....
<br>
Naravno, na CD-u q2 3.20 patch!!!!

BLQ
20-09-2001, 00:10
PcPlay je dolazio u Makedoniji od prvog broja ali zadnjih 8 meseci ne dolazi cena mu je mozda malo veca ali najbolji je for sure nadam se da ce ponovo biti u Makedoniji i da malo deblji moli bih :) null

kritičar
04-11-2001, 15:53
Pa... kao prvo ne zvati jedne od najvažnijih proizvođača igara idiotima (kao npr. id software, jel se sjećaš redhead?), ne stavljati glupe naranđaste naslovnice i glumiti da super znate engleski kada neznate ni millennium napisati kako treba, ne pretjerivati sa domoljubljem kada ocjenjujete hr igre (khm, SSam, khm), ne govoriti da igra godine treba biti inovativna pa onda izabrati BG 2 (200 spellova umjesto 100 i reza od 800*600, vauuu kakva inovacija, to će se pamtiti).

kritičar
25-11-2001, 20:18
A jeste mrtvi... netko prigovori i onda se ljutimo...

www.nešto.hr
07-12-2001, 23:28
Ja sam slučajno odletio na ovu stranicu i ne kužim kaj ovo tu sve piše. Ima ludih ljudi... :smile10:

Rudy
09-01-2002, 11:37
Šta je ovo, nikoga nema zvaj tjedana? No dobro, PC PLAY JE ZAKON!!! Samo vi izlazite svakih 6 tjedana. Toliko se isplati čekati, a i stignemo skupiti novaca za vas.

GeRovith
03-05-2002, 22:28
Pozdrav redakciji!

Evo ovako što se tiče prijedloga s moje strane:

1.Zašto ne stavite pisma čitateljas bar na 2-3 stranice (izbacite one debilne sličice uz pisma)

2.JOŠ NEŠTO: ZAŠTO STE POSTALI SLUŽBENI MEDIJSKI POKROVITELJ HRVATSKE POKEMON LIGE !!?? :smile09: (za to nepotrebno potrošite 3-4 str. u svakom broju)

3.Ona @ntaresova kolumna postaje pomalo zamorna.

4.Bez uvrede,ali onaj strip je iznimno debilan i nepotreban.

5.Isto vrijedi za "Crnu kroniku". Zašto je ne izbacite??!! Mislim, kakve to veze ima s gamingom? :( :smile11:

6.Isto tako mogli bi povećati broj stranica ili uvesti bar dodatni CD s obzirom na cijenu.

Inače,uza sve ove kritike nekome neupućenom može se činiti da je PC PLAY loš časopis, ali baš suprotno: PC PLAY je jako dobar i prilično kvalitetan časopis o kompjuterskim igrama s obzirom na konkurenciju kojom se u hrvatskoj baš i ne možemo pohvaliti(Hacker?? Ma koji Hacker??!!) Dakle djeco,čitajte PC PLAY jer je NAJBOLJI, ponavljam: N A J B O LJ I ! :smile07:

burek sa mesom
25-06-2002, 23:01
za razliku od hackera pcplay je daleko bolji.....ekipa je puno susretljivija od one u hackeru koji su bezobrazni bahati i umisljeni...... :smile09:

NoNamed
25-07-2002, 16:51
Kao prvo pozdrav crvenokosom i pitanje kako je u Zagrebu, a da bih se moja posjeta isplatila molio bih Tea da posjeti NAS sajt koji se bavi istom temom kao i PC Play (igrama) i to smo tek poceli sa radom.
Molio bih ga da nam na nasem forumu kaze kakvi su recenzenti u nas i kakav nam je sadrzaj a osim toga pozivam i sve ostale da nas posjete. Sajt je www.strateg.co.ba ;) :smile06:

NoNamed
25-07-2002, 16:57
Usput receno PC Play je prilicno tanak pomom misljenju i na cd-u bi trebali da budu i videi recenzenata koji komentarisu neku igru i prikazana beta kako je igraju, isto kao i kod stranih casopisa (PCGames).

To bi bilo lijepo.

BobZ
03-10-2002, 22:57
Po meni je sramota da PC Play može stavljati onakve recenzije u inače ne baš loš časopis.Zašto svaka druga igra dobije nagradu za iznad 90%?To bi trebale dobiti najviše dvi igre po broju,a i same recenzije nemaju smisla ji nisu ni blizu onima iz HACKERA inače boljeg časopisa.Zašto boljeg?Zato što daju realne ocjene,pišu super,daju dobre savjete za hardver(ne k'o Valić koji misli da svatko može si priuštit komp pd 15 000 kn,a onaj ko nema barem neki GF 3 Ti-200,po Valiću,ima ×××××× od kompa).Veličina časopisa je stvarno debilna.Ugledajte se na HACKER(opet) i promijenite papir.Izbacite Pokemone i ta ××××××.Jedino što imate bolje od HACKERA jest CD.Tu nemam primjedbe.Evo,da ne gnjavim više.

dino22
21-12-2002, 20:23
Ljudi ....!!
Hajmo napraviti anketu istrazivanje .. Tko ima ugradeni DVD uredaj ..!!??... Koje su mu karakteristike ??... i na temelju toga . izdati PC_Play s DVD !!.... Ako mislite da sam pretjerao .. zasto onda imamo COmp koji cita sve medije veceg kapaciteta , a kupujemo casopis s CD-om par igara i nekoliko Flash " akcija "..???.Meni osobno je dobro , samo da je malo vise o uredajima, uz naravno kritiku o dodatnom mediju ( sramota)
OK ,,nista zlo mislio , samo uzivajte u igrama ...
Adieu....&#163;:o)

AcoS
23-12-2002, 13:28
MRZIM Pokemone!!! :smile09: Toliko su glupi! Izbacite ih iz PcPlay-a, jer vam onda casopis lici na nesto za predskolsku djecu. Crna hronika je dobra. Zbog nje i kupujem chasopis :))

ZeEk
26-12-2002, 22:32
Više hardvera, ljudi dajte hardvera, barem DVADESETAK strana i nekaj zanimljivog u zadnje su se vrijeme ulijenili :)

igor128
14-06-2003, 14:23
Novi strip vam je ××××××. manje najava a više recenzija. nedovoljno ste kritični prema igrama.

Gordon Freeman
08-08-2003, 10:57
PCP je najbolji!!!
Jedina zamjerka je to što ne izlazi redovito.Stvarno bi to trebali srediti.

Zero Cool
17-10-2003, 20:51
The Best magazinnull ;)

daredevil
06-12-2003, 17:01
meni naravno smeta sto nema www stranice od pc playa!!!!
da zasto toga nema?

Blood
18-12-2003, 14:05
Ja mislim da je PCplay odličan časopis! Jedino da malo "češće" izazi! Ali kad god imam priliku kupim ga, a sve u njemu je ok!

Teic
08-01-2004, 19:32
Zašto Valiću Ne bi dali 2 strane a ne jednu jedinu? Pozdrav IgGyu!

M4t1rx
09-02-2004, 21:54
<font size="+1">Časopis je OK, a humor vam je totalno bolestan. Tolko smijeha nije bilo ni u ex-yugi :smile16: Što se tiče zamjerki, cijena je prevelika, a Zec dobiva previše recenzija. Dajte priliku i ostalima!!! :smile09: Uglavnom to je to, nemam više ništa za reć... Ostanite najbolji! :)) </font><br><hr>

Teic
15-04-2004, 20:37
Zakon ste. Samo bi trebalo više sadržaja. Al glavno da čovjek piša od smijeha kad čita PCP!! :))

Gavun
30-06-2004, 17:25
definitvno najveca zamjerka jednom gamerskom casopisu po meni je to sta nema redovitu rubriku u kojoj bi se pratila hrvatska multiplayer zajednica (osin W:ET koju igraju neki clanovi redakcije)

xxxx
02-07-2004, 17:20
http://fool.exler.ru/sm/lam.gif

xxa
04-07-2004, 16:04
<font color='black'></i></b>
samo proba

xxa
04-07-2004, 16:04
<font color='black'>
samo proba

xxa
04-07-2004, 16:05
<font color='black'>
</b>
samo proba

ivan37
02-08-2004, 08:55
PROTEST

tko se slaže da u nagradnoj igri juicy pc play loša imena za igre dobivaju nagrade?! kolko ja znam mora biti duhovito! e sad kolko je duhovito \"šaka iz mraka\"(Thief 3) to samo oni znaju!???!!!? :smile10: moj prijatelj je poslao ime- Bilo kuda, kradem svuda! Zar to nije bolje od gore navedenog(bar je duhovitije)?!
Ja sam poslao: Kradljivac MB-a, Nije sreca para puna vreca, nego dv\'je! Tko se slaže s menom oko toga neka reče jer stvarno mislim da to nije u redu!!!
Ako svoje prijedloge za ime smatrate bolje od nagrađenog napišite ga!!! :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

Talični Tom
14-10-2004, 19:04
ljudi stvarno bi trebali uvest već jednom taj DVD, pa i PcChip, BUG i Hacker ga već imaju, ali sve ostlo vam je super, ljudi vi ste zakon

Talični Tom
14-10-2004, 19:05
:))