PDA

Pogledaj cijelu verziju : kupnja zimskih guma, gdje?



gumifleks
11-10-2004, 18:33
bok, trebao bi kupiti zimske gume, gdje je u zg i bližoj okolici najpovoljnija kupnja, jel zna netko?

Andre
11-10-2004, 22:48
ja uglavnom kupujem gume u sloveniji, osim ak im nije cijena ista kod nas. Odi na http://www.vulkanizerstvo-lasic.si/ i http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/. Nazovi ih radi detalja, nejasnoca, decki su ljubazni i profesionalni.

Brock
12-10-2004, 06:31
www.molydon.hr

www.vulkal.hr

www.dryden.hr

;)

slijepac
13-10-2004, 17:24
Metro ima sa Pirelijem nekakav posebni dil pa su cijene niže nego kod ovlaštenog uvoznika. Meni su se na Marei 103ks. pokazale super pa sam i ljetne kupio na istom mjestu. Kada imaju akciju montaža i balans su besplatni...

MIRK0
14-10-2004, 09:39
Ja bih ti savjetovao www.adac.de kao odlicno mjesto gdje mozes provjeriti kvalitetu i performanse pojedine gume. Inace, najbolje je ic u Slo poradi znatne ustede, ali ak oces zadrzat ljetne gume, moras ic kod nas :( Ja sam prosle godine kupio Bridgestone Blizzak LM18. Mracna zimska guma po povoljnoj cijeni. Samo nemoj kupovat Dunlop, jerbo gume nisu nesto a kod nas kostaju ko da su od zlata. Jos jednom skrecem paznju na ADAC. Uvidjet ces da cijena gume na nasem trzistu cesto ne garantira kvalitetu i performanse !!!

MIRK0
14-10-2004, 09:43
Zaboravih jos nesto. Na gumi ti pise kad je proizvedena. Broj tjedna i koje godine, npr. (24/03). Nemoj kupovat gumu stariju od 6 mj. koja nije na popustu, stariju od 12 mj. na totalnom popustu (preko 30 %), a stariju od 24 mj. nemoj uopce kupovat koliko god jeftina bila !!!

gost2
15-10-2004, 20:45
na žalost i ja kupujem gume u sloveniji
zgodno je uzimati (fuj ne volim reklamirati )na malom prijelazu (bregana )s slovenske strane se to zove nova vas bivši remontni zavod e što su ljudi ljubazni prek telefona čim ih nazoveš sve središ ako ima nejasnoća oni tebe nazovu da ne trošiš telefon a cijene i testove itd imaš na internetu i opet ne volim reklamirati www.xxxx.si
oznaka se zove dot i nalazi se na boku gume i sastoji se najčešće od četiri broja npr. 2203 proizvedeno dvadesetdrugi tjedan 2004.godine a detalje kak se prelazi granica nije za ............