PDA

Pogledaj cijelu verziju : Opel servis



585
11-10-2004, 08:25
Zanima me koji je ovlašteni opelov servis na dobrom glasu u Zagrebu.Ak neko ima kakva iskustva bilo bi odlično jer treba mi savjet.Isto me zanma koje bi bilo najbolje ulje za moju Astru 1.7 DTI.Cijena ulja nije bitna!

k0vac3v1c
12-10-2004, 19:55
ja sam bas danas dosao iz servisa i stavili su ulje mobil (sintetik)5w-40 , vectra DTI pogledaj si na stranicam od mobila , castrola , shella svaki valjda ima opis karakteristika ulja , ja bi uzeo 0w-40 ali je u servisu 130 kn/L ovo je bilo 90 kn/L , pogledaj si malo !<br><hr>

Opel Njoy
13-10-2004, 15:47
Čovjek može sačuvati auto ako sam nauči biti automehaničar. Tako je to u nas Hrvata :))

Inače treba izbjeći OPEL PSC servise!
Tamo jako vole izmišljati kvarove, a čak i kada se mušterija potrudi dobiti potvrdu kojom se jamči da dotičnoga kvara nema, bagra u Opel Hungary, koja je glavna za jugoistočnu Europu, je na njihovoj strani. Ona poznata patetitika, kako je riječ o vrsnim stručnjacima, koji jako dobro znaju svoj posao, blabla...kako se njima mora vjerovati...:smile07: zamazivanje očiju!

Ako vas jednom uhvate u ringišpil, onda ste gotovi. Najbolje je da trpite i gutate ako imate neke kvarove pod garancijom. Moja iskustva govore: donio sam im auto s neznatnim, istina nepriličnim kvarovima, za rješavanje kojih je trebala samo dobra volja, a nakon pet ili šest reklamacija (i boravka auta u servisu), ti "stručnjaci" zadali su mi još stotine drugih glavobolja svojom nespretnošću, neupućenošću, i naravno svojim muljanjem, jer pokazalo se da neki kvarovi ne postoje, da su izmišljeni iz poznatih razloga

:))

Kod Đačića je usluga nešto kvalitetnija, koliko mogu primijetiti, ali kod nas se ništa ne zna. Ovo je Kolorado 19.st. gdje bogati Zapad istovaruje svoj škart.

Bero
14-10-2004, 07:50
Koji je od ZG servisa kvalitetniji: Đačić, Autowill ili Jambrišak? Čujem da PSC nije. Hvala na odgovoru.

k0vac3v1c
19-10-2004, 20:02
×××× matre svoju serviser mi je iscupo crijevo i htio naplatit senzor usisa zraka za 1600 kn + ruke da ne spominjem da je auto bio skroz normalan prije servisa !!!!!!!!!!
đacic je ok

Dee-Dee
27-10-2004, 14:37
Jambrišak je izuzetno skup. Za prvi servis na astri htjeli su 1900 kn, dok sam u đačiću isto platio 1000 kn.
Za will ne znam, osim da je gazda židov teški :smile17: <br><hr>

crni
19-11-2004, 20:12
Jel mi netko moze reci gdje se nalazi senzor ?za mjerenje temperature okoline na Astri karava ka