PDA

Pogledaj cijelu verziju : brzina veze



bucko
02-10-2004, 01:46
Pozdrav!

Nadogradio sam svoj XP Service Packom 2. I nema nikakvih problema u radu računala, barem mi se tako čini za ovih par dana.
"Jedino" što sam primjetio je promjena kad sam spojen na Internet. Brzina mi se smanjila na oko 32 kbps. Prije nadogranje bila je uvijek 49,2. U HT-u kažu da je linija u redu, promjenio sam kabl do računala, isključio telefon-sekretaricu i ništa se nije promjenilo ( poslije sam opet priključio telefon :-) ). Brzina veze varira između 31,3 i 33,6 kbps. S obzirom su drajveri za modem postavljeni od Windowsa (tako je bilo i prije s brzinom od 49 ) potražio sam originalne na stranici U.S. Roboticsa, međutim bez uspjeha. Nisam našao svoj modem u njihovom popisu. Onda sam pokušao instalirati one za U.S.Robotics 33,6K i 56k Voice, ali za Win 95/98/NT. Nakon par bezuspješnih pokušaja ipak su ostali stari.
Imam modem U. S. Robotics 56 K Voice Host Int, PENTIUM 1,7, 256 MB. Koristim Internet Explorer, Outlook Expresss i Norton antivirusni program ( hrabro sam i njega isključio, ali nije pomoglo ). Nadam se da mi možete pomoći korisnim savjetom ( samo mi nemojte odgovoriti da kontaktiram Microsoft kao što su mi rekli u HT-u ).
Bucko

:(

cronix
07-10-2004, 13:52
:)) ...probaj provjeriti modem port speed!

bucko
08-10-2004, 23:58
Provjerio sam.
Ma, problem je bio u drajveru.
Jedva sam ga nekeko išćeprkao s net-a, instalirao i sada sve radi OK :smile20: